Търся си съмишленици за..........напълняване!!!!!

  • 39 328
  • 190
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 3 889
Аз напълнях както исках, сега съм 52 кг. Методът ми беше следният:

Майка ми дойде на гости за 3 месеца и ми наготви най-любимите ми ястия  chef. Ей, не се спрях да ям. Препоръ4вам ви този метод Joy

В момента го практикувам този метод... Wink Майка ми е в къщи за през седмицата да гледа Калина, докато съм на работа и освен това готви, а тя го прави божествено...Супер е така - да се прибереш и вкъщи да те чака топла манджа... newsm64 eat


ее, Нати, завиждам ти. искам и аз така, ама майка ми много работи и няма да ме огрее Sad

# 136
  • София
  • Мнения: 7 097
ее, Нати, завиждам ти. искам и аз така, ама майка ми много работи и няма да ме огрее Sad

От една страна хубаво, ама малко и изнервящо... Rolling Eyes Е, все пак не се оплаквам... Wink

# 137
  • Мнения: 21
valia svekarva mi nemoje da mi izprati humus za6toto e zabraneno da se iznasjat hranitelni produkti zaradi opasnost ot prenos na bakterii i razli4ni vidove zarazi ne pozvoljavat da se prenasjat nikakvi hrani a po kolet e absurd 6te se razvali dokato pristigne 10 dena male ne mi se misli a az namerih edna recepta za humus i si ja prigotvih.Okaza se dobre  na vkus kato si go podpravi6 sas pove4ko sol i 4esan  malii vkusno si e sega nespiram da go tap4a .Vse o6te njama rezultat no se nadjavam vav blizko bade6te da ima rezultat.

# 138
  • Мнения: 730
Къде отишла нашта тема-на 6-та страница ooooh!

Влизам да се похваля bowuuОткакто ни се счупи кантара не съм се теглила,а това беше преди около два месеца,но се чувствам напълняла,т.е чувствам се перфектно,вчера влизам една аптека и имаше кантар,като се качих не можах да повярвам,54 кила Shocked,като махнем дрехите около 51 Sunglasses,а преди бях 47,много съм щастлива newsm44

Та постигнах тези килограми като взех да ям повече от един път на ден Wink,преди само вафли и шоколади мятах Crazyи чак вечерта ядях като хората,а сега взех да закусвам и да доизяждам на малката бананите,закуските,солетите,кроасаните Crazy и резултата е на лице thumbsup

# 139
  • Мнения: 811
Аз пък си взех сусамов тахан и си мажа филии с тахана + мед...Ама това от два дена,та още е рано за резултат...
Бейби,браво на теб  Peace

# 140
  • Мнения: 730
Аз пък си взех сусамов тахан и си мажа филии с тахана + мед...Ама това от два дена,та още е рано за резултат...
Бейби,браво на теб  Peace

Дано да имаш положителни резултати Sunglasses
От къде си купи тахана,че може и аз да пробвам,не е гаден нали newsm78

# 141
  • Мнения: 811
Ами има странен вкус...не е сладък...
От "Фантастико",предполагам,че и в Била ще има-при халвата

# 142
  • Мнения: 4 447
Хммм!! И такива желаещи ли има!
Вижте ме мене каква съм дебеланка и как се мъча, пък Вие искате да дебелеете!
Ами да ви кажа как качих, пък може на някой да помогне!
Винаги съм обичала много млечните и ги комбинирах със всичко, което се сетите. Също така тестените неща, освен това не усещах точно кога съм се наяла и си продължаваааах да се тъпча! Пържени картофки със мнооого сирене (почти колкото картофите), кетчуп, може и майонеза! Майонезата ми беше любима - правех невероятни сосове, които пак слагах на всичко! И сега - хем ми е гадно, хем ми е трудно! Пък става бавно!
    Хубави сте си така, момичета, стига да нямате здравословни проблеми! Не си слагайте още грижи на главата! Hug

# 143
  • Мнения: 21
mami da vi se pohvalja ka4ih 2 kila za ima njama 6 dena  procedurata e slednata pri men sutrin 4a6a mljako sas jaltak i lajica med sled zakuska naobed proteini sled objad i zadaljitelno sledko za desert sledobed leka zakus4ica(bani4ka rog4e ili ne6to takova testeno)sled tova sledi4ko i 4a6a mljako sas med i jaltak i za ve4erja kartofena salata sas osnovna hrana i zadaljitelno desert sladko plus 4a6ka proteini(zadaljitelno gi prigotvjam sas mljako). Pri men dade rezultat i stiskam palci da dostigna kilata koito iskam za sega deistva ako iskate probvaite dano ima uspeh sega sam 46 a bjah 44 sas podskocite

# 144
  • Мнения: 21
нямате ли резултати мили мами.пишете че ни замена темат на края на форума

# 145
  • София
  • Мнения: 3 889
ммм, сусамовия тахан е много вкусен, според мен. аз си купувам от Пикадили и го взимам за гастрита, добре действа...не знаех, че и за напълняване служи. засега не виждам да ми е помогнал, аз от месец го взимам, де.
това със суровия жълтък в прясно мляко нещо ме е шубето да го пробвам.

аз качих почти 3 кг с ядене на повече хляб и по повечко пъти на ден. ама сега започнах работа, та нещо гледам пак тръгнаха да падат килата, дано не ми отиде зора на кино.

# 146
  • Мнения: 382
Аничка,това мляко със жълтък не е ли доста гадничко newsm78 Иначе и аз пия доста мляко и бих пробвала.А какви протеини си си взела?

# 147
  • София
  • Мнения: 3 889
аз лятото пробвах с протеини на Биогейм. сега зарибих и една колежка и тя пие. хубаво е да се пият, но трябва и хапване здраво да има...

# 148
  • Мнения: 382
В аптеката ли се продават или в някакви специализирани магазини.Извинете за въпроса,но не съм наясно Embarassed

# 149
  • София
  • Мнения: 7 097
аз качих почти 3 кг с ядене на повече хляб и по повечко пъти на ден. ама сега започнах работа, та нещо гледам пак тръгнаха да падат килата, дано не ми отиде зора на кино.

И аз от месец вече съм на работа и хем тъпча разни сандвичи, пици и все от този род калорични храни, работата продължава да отива на "изуй гащи"... Tired

Общи условия

Активация на акаунт