След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -227ღღ

  • 55 251
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 478
 Hug

Концерта на Таркан се счита за голямо културно събитие, доста от ШБ са били там, Таркан си е мега-звезда , и си живее от доста години в Париж... песента шакадъм-шакадъм я пя кой ли не.....включително и Георги Христов

    http://www.haberturk.com/magazin/fiskos/haber/1557 … sp;    


туитър  hahaha hahaha hahaha



ДРЪЖТЕ кафето по далеч от клавиатурата  hahaha hahaha hahaha


Скрит текст:
                                         

# 61
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Hug

Концерта на Таркан се счита за голямо културно събитие, доста от ШБ са били там, Таркан си е мега-звезда , и си живее от доста години в Париж... песента шакадъм-шакадъм я пя кой ли не.....включително и Георги Христов

    http://www.haberturk.com/magazin/fiskos/haber/1557 … sp;    


туитър  hahaha hahaha hahaha



ДРЪЖТЕ кафето по далеч от клавиатурата  hahaha hahaha hahaha


Скрит текст:
                                         

 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 като две капки вода  hahaha hahaha
Еми, не се вижда това което е в спойлера  newsm78

# 62
  • Мнения: 11 985
Здравейте!

Чудя се аз защо тази сутрин каквото и да захвана не ми спори, което автоматично ме навежда на мисълта, че нещо ми е липсвало за отскок и...влизам в бг мамма и цветната, пленителна усмивка на кака, не знам дали ще ме разберете, но на мен ми стана едно хубаво и все едно, че заря избухна пред очите ми Crazy

Скрит текст:
И как да си повярвам че съм добре Mr. Green
Така, надявам се че денят ми вече ще е ок, защото се очертава много дълъг Sick

# 63
  • Мнения: 2 478
Hug

Концерта на Таркан се счита за голямо културно събитие, доста от ШБ са били там, Таркан си е мега-звезда , и си живее от доста години в Париж... песента шакадъм-шакадъм я пя кой ли не.....включително и Георги Христов

    http://www.haberturk.com/magazin/fiskos/haber/1557 … sp;    


туитър  hahaha hahaha hahaha



ДРЪЖТЕ кафето по далеч от клавиатурата  hahaha hahaha hahaha


Скрит текст:
                                         

 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 като две капки вода  hahaha hahaha
Еми, не се вижда това което е в спойлера  newsm78

ей го на  - и баръш бей се чуди  hahaha


# 64
  • Мнения: 11 985
Наистина стайлинга на Гюпсе буди недоумение и усмивка, но мисля че прекалено много преекспонират ситуацията феновете , смях, смях , но ситуацията започва да става жалка.  Не съм и адвокат, все ми е тая Боре с коя ще е.

# 65
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Здравейте!

Чудя се аз защо тази сутрин каквото и да захвана не ми спори, което автоматично ме навежда на мисълта, че нещо ми е липсвало за отскок и...влизам в бг мамма и цветната, пленителна усмивка на кака, не знам дали ще ме разберете, но на мен ми стана едно хубаво и все едно, че заря избухна пред очите ми Crazy

Скрит текст:
И как да си повярвам че съм добре Mr. Green
Така, надявам се че денят ми вече ще е ок, защото се очертава много дълъг Sick

Славе  Hug значи аз напълно те разбрах  Peace
аз като си взех дневната доза "Гюпсе" и сега правя няколко неща наведнъж  Naughty
направо днес съм в трудов апогей  Joy Joy Joy Joy

# 66
  • Мнения: 8 476
Здравейте Hug Hug Hug Hug Hug

Диди, радвам се, че съм те разбрала погрешно, защото не ми се иска да мисля, че и ние като някои рускини ще повтаряме мантрата, че всичко това, което се случва е една Голяма Игра ooooh! и че всичко, което ни поднасят е добре режисирано от забележете - Боре и Елка ooooh! Изобщо идеята, че Елка може да падне толкова ниско, на нивото на Кюса и Боре и да съобразява живота си с тях двамата ми е неприятна Peace Аз мисля, че такъв подтекст при нейните появяванияи не трябва да търсим! Като снощното например - на концерт билетите са взети месеци преди това, тя едва ли е знаела, че Боре и Кюса имали уговорка в Чешме с ТВ за репортаж, то и те дали тогава са си знаели "сценария" Joy.
Ох, мързи ме да пиша повече. ooooh!........та така че в този случай аз от Елка и Кита не очаквам сеир, те за разлика от другите са по-умни (по точно Елка визирам Mr. Green) знаят как да не допускат да станат за Голям смях!

# 67
  • Мнения: 2 478
Наистина стайлинга на Гюпсе буди недоумение и усмивка, но мисля че прекалено много преекспонират ситуацията феновете , смях, смях , но ситуацията започва да става жалка.  Не съм и адвокат, все ми е тая Боре с коя ще е.

Славена това е от турците, те си познават "звездите" , те им се подиграват  Whistling

Там откъдето съм, има квартал Игнатиево, и труженичките които вечер обикалят туристите за да краднат некой портмоне, или да отидат в някоя хотелска стая, изглеждат точно като Кака, която вероятно така си представя /рекламира  новата Делиха................

и понеже един от нейните приятели журналисти я беше сравнявал със София Лорен, ви пускам СЛ, мисля че се разбира какво пише.....




# 68
  • Мнения: 8 476
Наистина стайлинга на Гюпсе буди недоумение и усмивка, но мисля че прекалено много преекспонират ситуацията феновете , смях, смях , но ситуацията започва да става жалка.  Не съм и адвокат, все ми е тая Боре с коя ще е.

Славена това е от турците, те си познават "звездите" , те им се подиграват  Whistling
...........
Дали е от това, че си ги познават или е защото се дразнят-не, ами направо в лудост ги избива, че Кака все още се мъкне с Боре Mr. Green На неправилния човек си изкарват яда обаче, Боре е будалата дето позволява всичко това! Както са казали хората "не е луд този, който яде баницата, а този, който му я дава"! На него да правят такива колажи и да се подиграват Mr. Green

Последна редакция: пн, 10 юли 2017, 11:20 от *Виви*

# 69
  • Мнения: 2 478
Наистина стайлинга на Гюпсе буди недоумение и усмивка, но мисля че прекалено много преекспонират ситуацията феновете , смях, смях , но ситуацията започва да става жалка.  Не съм и адвокат, все ми е тая Боре с коя ще е.

Славена това е от турците, те си познават "звездите" , те им се подиграват  Whistling
...........
Дали е от това, че си ги познават или е защото се дразнят не, ами направо в лудост ги избива, че Кака все още се мъкне с Боре Mr. Green На неправилния човек си изкарват яда обаче, Боре е будалата дето позволява всичко това! Както са казали хората "не е луд този, който яде баницата, а този, който му я дава"! На него да правят такива колажи и да се подиграват Mr. Green

Виви, те момичетата не напразно кръстиха Боре "чехльо".............а за Елчин е сигурно, че не участва в тези игрички.Тя си влезе в проекта с талант и красота, и излезе по-извесна и печеливша.За 2 години я заливаха с каква ли не помия - тя винаги директно си отговаря на феновете, стигна се дотам,че още ходи с бодигард.Дойде си с Юнус под-ръка и с него си излезе.
Чехльо влезе в проекта ЛН с връзки, Мерич,Метин, Елчин и другите от екипа се постараха да изградят интелигентен образ на момчето - ама то насила хубост не става - юрна се да рекламира Золовка, сега същото се повтаря с Делиха 2  Whistling ooooh! Outta Joint

# 70
  • Мнения: 8 476
Уж с такава рокличка била облечена на концерта Елка Laughing Хммм.......... Mr. Green

# 71
  • Мнения: 2 539
Виви,   Hug  Тъкмо и аз щях да слагам снимката. Абе Елчин някак променена, и така много, ама много ми харесва. Heart Eyes


Уауу! Heart Eyes






Последна редакция: пн, 10 юли 2017, 12:18 от Лудата Меги

# 72
  • Мнения: 8 476
Да, огромна е промяната, преди не я бяхме виждали да ходи с такива роклички. Кита как толкова спокойно приема това колко предизвикателно се облича севгилита му от известно време Mr. Green
И всички танцуват, ръкопляскат само той седи като борсук  hahaha hahaha . Все едно е на кафенце седнал, никаква емоция  Joy

# 73
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Да, огромна е промяната, преди не я бяхме виждали да ходи с такива роклички. Кита как толкова спокойно приема това колко предизвикателно се облича севгилита му от известно време Mr. Green
И всички танцуват, ръкопляскат само той седи като борсук  hahaha hahaha . Все едно е на кафенце седнал, никаква емоция  Joy

Виви  Hug
ми Кит  Whistling ква емоция в него  33uu
ти правилно си го описала  Naughty - борсук  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 11 985
Ама той Кито е отишъл на културно мероприятие, а не да се мята на стола си като втикосана амеба. Човека слуша, анализира, за какво точно пее Таркан, просто иска да вникне в музиката и текста, нищо повече. А Елка като толкова и пари под късата роклА да си скача, като Падмето на кокал вързан на въженце. После просто ще има продължение на вечерта, Кито ще и прави творчески портрет на изпълнителя и анализ на изкуството му, а Елкла ще си пее и танцува и кучетата в такт ще и прилайват Rolling Eyes

Елчин ако седне малко по свободно дали ще и се видят късите панталонки newsm78, или не е с тях и Кито в внимава за това Whistling...взе да става сложно в главата ми  Crazy

Красива жена е Елчин и това е.

Последна редакция: пн, 10 юли 2017, 13:04 от Slawena

Общи условия

Активация на акаунт