BG-Mamma се променя. Запознайте се с новата визия и функционалности

  • 200 660
  • 4 118
  •   1
Отговори
# 1 785
  • Мнения: 3 495
При всяко влизане през мобилната тази вечер трябва да се логвам наново с потребителско име и парола.

# 1 786
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Остава ти опцията през телефон да пишеш.

Според мен остава опцията да се съобразят с потребителите емигранти, които нямат възможност да си инсталират кирилица.  Hands V

Обясниха ни, че това си е наш проблем Simple Smile
Сплотяваме се, модернизираме се, въобще идилия

# 1 787
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 398
Да, и няма опция да запаметиш паролата! Питах и в модераторската, ама ни вопъл, ни стон!
"Излъгах" системата, като минах на старата версия, логнах се и в новата повече не ме кара да се логвам!

# 1 788
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не само че ви обясниха, а ви предложиха и помощ:
...
В новата верия не е предвидено използването на кредор.
Качването на кирилица на който и да е компютър е възможно и относително просто. Ако имате затруднения, пишете ми на ЛС.

Но пък да се правиш на интересен и да търсиш под вола теле явно е по-важно.

# 1 789
  • Мнения: 6 311
Извинявам се предварително, ако повтарям често задаван въпрос, но прочетох само 5 страници назад.

Въпросът ми е кога ще се махнат пулсиращите сини въпросителни или аз ли трябва да направя нещо, за да ги махна?

Иначе, като коментари: Харесва ми новия дизайн. Не ми харесва, че няма изведен бутон Нови отговори извън менюто или възможност човек да си фиксира менюто постоянно отворено отляво.

# 1 790
  • Мнения: 18 542
Не само че ви обясниха, а ви предложиха и помощ:
...
В новата верия не е предвидено използването на кредор.
Качването на кирилица на който и да е компютър е възможно и относително просто. Ако имате затруднения, пишете ми на ЛС.

Но пък да се правиш на интересен и да търсиш под вола теле явно е по-важно.
Или пък да хапеш  Laughing
Не всички четат всичките 100 и кусур страници и не всички следят темата непрекъснато, така че може да дадеш съвет и без излишна жлъч.

# 1 791
  • София
  • Мнения: 11 586
То аз не виждам какъв точно съвет може да се даде,  предвид че става въпрос за служебни компютри, на които не могат да закачат каквото искат. Вариант са такива сайтове http://bg.translit.cc/ и гуугъл транслейт-а. Но за момента може да се използва старата версия.

# 1 792
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не само че ви обясниха, а ви предложиха и помощ:
...
В новата верия не е предвидено използването на кредор.
Качването на кирилица на който и да е компютър е възможно и относително просто. Ако имате затруднения, пишете ми на ЛС.

Но пък да се правиш на интересен и да търсиш под вола теле явно е по-важно.

Друго си е да се обаждаш като на барабан палката по всички въпроси.

Обясниха хората сто пъти, че не могат да си сложат кирилица не защото са тъпи и неграмотни, а защото не им е разрешено. Толкова ли е сложно за разбиране?

# 1 793
  • Мнения: 10 874
Мигащите въпросителни са дразнещи и ненужни.
Въпросът ми е кога ще се махнат пулсиращите сини въпросителни или аз ли трябва да направя нещо, за да ги махна?
Кликнете на тях и ще изчезнат. Или поне при мен така изчезнаха. При някои се появяват отново и ето един много полезен пост на BirdsFlu, която казва как се е справила успешно с премахването им:
Скрит текст:
Така, направих няколко проби, и се оказах права - от настройките на браузера е.
Влязох през браузер, който не използвам редовно, и въпросителните бяха там. Отворих ги, скриха се, и излязох, като при затварянето на браузера изтрих всичко (кеш, бисквитки, изтегляния). Влязох отново, и въпросителните пак бяха там. Пак ги отворих. При следващото излизане обаче не изтрих нищо, а направих настройките така, че да пазят информацията от влизанията ми. При третото влизане въпросителните вече ги нямаше. При четвърто и пето - пак Relieved

Харесва ми, но немога да си променям профилната снимка!
Смени я от старата версия, понякога има бъгове с директното качване на изображение.

# 1 794
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Оставете ги, те просто НЕ четат!

# 1 795
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
В старата версия с маркиране можеше да се центрира целия текст.Сега това не става ,а трябвя да се прави на всеки абзац.Има ли вариант да се оправи и да стане като в старата?

# 1 796
  • София
  • Мнения: 2 521
Не съм чела назад и не знам дали не повтарям, но много дразнят очите пулсиращите сини въпросителни!

# 1 797
  • Мнения: 7 848
 alpha_beta, два поста над твоя- кликваш върху тях и спират!

# 1 798
  • Мнения: 2 122
Забелязах, че в новата версия нито в камбанката, нито от падащото меню виждам всички теми, които следя и по които има нови отговори. А в старата за всички имам нотификация.

# 1 799
  • Мнения: 25
Здравейте,

сините въпросителни изчезват, когато кликнете на тях.
Не се появяват повече, освен ако не си изчистите кукитата на браузъра.
В случай, че изчистите кеша на браузера си, ще се появят отново, докато не ги затворите пак с клик.


За всякакви текущи задачи, по които работим в момента и други, които вече сме отметнали, можете да се информирате тук: http://www.bg-mamma.com/?topic=986147

Пожелавам ви хубав ден! Blush Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт