Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 16

  • 24 943
  • 746
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 4 141
Ехо, Simple Smile и аз на отчет, всичко както казах, за утре:
З. Круши;
О и В зрял боб и салата домати.
Днес съм доволна почти всичко планувано свърших, а утре си чакам момчето и грам не ме свърта. Планувах виенски шницели да приготвя, а той иска мусака  Smiley
Джулка, Purple Heart поздравления за мъжлето ти, че те отменя Flowers Hibiscus
Долче, Flowers Hibiscus радвам се, че влизаш с добри новини Flowers Hibiscus
Ир, Purple Heart да купиш на детето Мак Kiss
Инджи, Heartbeat добре си починала с прането Purple Heart
Вики, Purple HeartFlowers Hibiscus ще ставам да варя чай сега, така ми се допи.
Емке, Flowers HibiscusFlowers Hibiscus ми ти няма какво да сваляш, за два дни смесено едва ли ще имаш поражения
Ничия:hibiscus: Съншайнче Flowers Hibiscus Мими Flowers Hibiscus И за всички Flowers Hibiscus
Стреличкееее, как сиии Flowers Hibiscus

# 271
  • Мнения: 5 357
Кате, момиче е. Казва се Руби, на 4 години е и вече е баба Mr. Green Много искам да си я взема за Германия, но за съжаление няма как.
Банда, аз имам малък проблем.
Скрит текст:
От днес нещо AdBlock не иска да бачка. Включен е уж, но пак се появяват реклами newsm78 Как да го оправя? За протокола, с Mozilla Firefox съм.

# 272
  • София
  • Мнения: 11 116
Здравейте, банда!
Свърши плюскането, от утре пак влизам в режим!
Има ли някой в протеинов утре да се лепна за него ? Wink
Утре имам разни обикаляници по доктори и пр., вторник реших да се върна на работа т.е. по рано от предвиденото, че да мога през агуст да скокна до Гърция за малко. Много ще ми е тегаво и с работата и с яденето...
Долче, телефона ми имаш, ако четвъртък си  София и имаш време и желание звънкай! Продължавам стискането на палци за мама! Blue HeartFlowers Four Leaf CloverGreen Heart

Цунки на всички!
Лека нощ!
Джули, дано се събудите. Stuck Out Tongue

# 273
  • Sofia
  • Мнения: 863
Хай, банда  bouquet
Аз по-добре да не се отчитам... Плод на закуска пропуснат, за О си сложих от телешкото варено, без картофи, но зная какво ще кажете, особено другарката  Rolling Eyes Вечеря няма... засега... Готово е пилето по швейцарски (Джулке, слага се настърганата краставица, за да олекоти ястието), но стои и чака... Масата е наредена, зеленчука за салатка измит и в хладилника, Ф-то изстудено, даже и десерт съм направила, нооо... ММ го няма  Sad Изпусна си връзката в Лисабон и сега уж ще каца от Виена в 23 часа, но гледам, че не тръгват, тоест ще има още закъснение...
Ирке, купи на детето каквото иска  Hug
Долче, браво на мама!
Деси, ще идете ами, как няма да идете  Hug Ще пестите от друго  Wink
Къде са снимките на напитата Мама Мия  Laughing Hug
Другарката Джулка жива-здрава и във форма ли е?
Мими, как мина женското излизане?
Поздрави на всички!  Hug

# 274
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Лия,  Hug тенкс, жива и здрава съм,  bowuu Joy
А за телешкото варено, щом си яла без картофи, айде, нищо. Нема проблемче. Толкоз не пречи мъндзъркото нишесте от картофите в бульона.  Flutter
А туй странно пилешко с какво е, че да го олекотява краставицата? Rolling Eyes
Нооо, ще вечеряш късно, но пък си струва да чакаш ТМ, нали?  Whistling

Еейй, жгмъции,  smile3534

Вангобии  Heart Eyes , да, понякога му щуква. Преди беше по-на често, ся, не толкоз, за съжаление.
Долче,  Hug
Десии, отивай!  Heart Eyes

Хайде, лека и от мен!  Hug

# 275
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
                     

                     

               

                     

       

# 276
  • София
  • Мнения: 4 141
Добро утро,  Hug Hug спокойна и усмихната да е седмицата на всички Hug Hug

Ир,  bouquet

# 277
  • Мнения: 5 719
Добро утро, бандичка! Revolving Hearts

Тази сутрин започна кошмарно. Голям рев беше, едвам заведох Малчо на градина.

Кантара и той не помръдва. След белтъчините очаквах "-" , ама си останах само с очакването. Stuck Out Tongue

Днес менюто ще бъде:
з. диня
о. яхния от картофи с домат и чушка, салата
в. същото

Как само ще сготвя не знам. Сега в 9 съм на маникюр, а след това на зъболекар.
Когато мога ще се включа пак.
На всички прегръдки и прекрасен ден! Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus

# 278
  • Мнения: 28 512
Добро утрооо! Hug
Прекрасни мои! Hug
Много се смях с малък Ванко на Ирка, с многото й сметки......при толкова много за нея, поне един Макуйн да купи на него..... hahaha
Долче, продължаваме да стискаме палци....всичко да е наред, всичко....! Praynig
Днес отивам на работа, тежко ще е....имаме и тревоги, стискайте палци....!
Хубав ден и седмица мили мои!! Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: пн, 24 юли 2017, 08:42 от mimi.7299

# 279
  • Мнения: 2 313
Добро утро!  Grinning Heart Eyes
Ир кафето може и да ми стигне.  Mr. Green Grinning Heart Eyes Hug Hug
Вангобче мммм.  bouquet Hug Hug Heart Eyes Grinning
Съншайн милия, май хич не му се ходи.  spoko Heart Eyes Hug Hug
Миме стискам.  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Hug Hug Heart Eyes
Хубава и спорна седмица на всички!  Hug Hug Hug

# 280
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Добро утро и от мен,
Ир, Вангоби, Кате bouquet
Съншайн, spoko милия малчо.
Мимчоfingerscrossed fingerscrossed дано всичко е наред.
Стреличке, Долче, очакваме включване Hug Hug
Станах, полях си цветята, направих си кафе, сега го пия с вас и се чудя кое от къде да захващам Grinning
Мисля да направя картофени кюфтета (имам една рецепта за режимни такива от Иринита Hug), младежа снощи каза, че напоследък сме ядели всичко на кюфтета - тиквички, месо (т.е. кайма), сега и картофи Rolling EyesSmiley
Сигурно ще отскоча и до Била, че има намаление на капсули за кафе, да се позаредя Smiling Imp
Усмихнат ден, прекрасни newsm51:heartpulse:Heartpulse

# 281
  • Мнения: 3 347
Добро утро дружина  bouquet!
От вчера сме си вкъщи.Поражението е плюс 1 кг,та днес ще мъча плодов  Whistling,а дано ,ама надали.Големия Дюрасел ми е с ангинка пак за разкош,пак поне че е от вчера,изчака да се приберем  Crazy.Бандичка уж всичка четох,но често коментирахте неща,които съм пропуснала  newsm78   Mr. Green,явно по диагонал е било,или пък от морския въздух  Flutter...
Съншайнче дано Дребо си изкара добре днес и утре да мине по-спокойно  Praynig!
Мимчо стискам  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed.
Като чайчето е страхотно  Heart Eyes!
Деси ако младежа недоволства от кюфтетата пращай насам  Flutter Heart Eyes.
Вангоби чудна закусчица  Hug.
Ирка когато излезе Колите 1 купих на големия синковец въпросния Мак-еми няма такава игра  hahaha,включително и е къпан стотици вечери,изпадаха му очите от водата  Simple Smile.Като ми попадне ще ти го снимам на какво прилича вече  Crazy.Без съмнение мога да кажа,че заедно с един боклукчийски камион са играчките,които многократно си изкараха парите  Laughing.Та когато можеш-купувай.Аз вчера търсих пък за малкия госпожица "Изпържи ме"  Joy Joy Joy,но нито в Хипо,нито в Джъмбо открих  Sad.
Лия дойде ли си Съкровището  Flutter?Като имаш време пусни рецептата с настърганите краставици,и на мен ми стана интересно  Grinning.
Жгмъцони утре на работа  Sick,еми щом целта си заслужава  Sunglasses...
МамаМия давай снимките с пола и панталон де  Flutter.За другите премеждия-добре си постапила  Hug.Как си днес  Grinning?
Скрит текст:
вчера и аз бях в същото състояние  Whistling,с едни приятели позакъсняхме до към 4,естествено не на празна маса.Сутринта на плаж,а мен ми се мре  Crazy,а слънцето печеееееее   sun.С остатъците от сивото си вещество прецених да вляза в морето,че да се поосвестя.Да,ама не  hahaha-що да не вляза с дюшек  Joy  Sick.Че работата стана по-зле е ясно  Mr. Green.
После пак,пералнята свърши  Sunglasses.

# 282
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Привет и от мен!
При мен - обичайното състояние:четох, разбрах, но не запомних  hahaha
Долче, как е мама ?

Работната седмица започна с лека лудница Crazy
Днес - варива .

Деско
Скрит текст:
Сподели къде мислите да ходите за 4-5 дни. От вчера ми везе няккав муха в главата да избягаме за кратко следващата седмица. ЛО иска някъде на хладно. Дали да не отидем при Genni  Joy Joy Joy Та си мисля за планинка нейде  newsm78

Ще ви видя после Heart Eyes Heart Eyes

# 283
  • Мнения: 2 844
Привет Hug Hug
Ир Hug Hug да, кафето тази заран е за всички Heart Eyes Heart Eyes
Вангоби Hug Hug чудна закусчица Heart EyesЩ е си иамш радост денс в къщи, много да гушкаш Heart Eyes Heart Eyes
Мими Hug Hug стискам fingerscrossed fingerscrossed
Долче и Стреличка Hug Hug Hug чакаме добри новини от вас и стискаме
Лия Hug Hug посрещна ли си гостенина Hug
Съншайн Hug милото мъниче, добре ,че ще е една седмица само сега Hug Hug
Мамекс Hug Hug да се оправя бързо Големия Дурасел Hug Heart Eyes
Жгмъц Hug Hug гадно е след отпуск знам
Деска Hug ами хубаво е да отидете Hug Hug
Менюто няма да пиша днес - трябва да се свърши сготвеното за гостито - аз съм се увлякла Embarassed Embarassed
Прекрасен понеделник и много усмивки Hug Hug

# 284
  • Мнения: 487
Здравейте прекрасни  bouquet !
Снимки на пияната МамаМия,няма как да ви покажа,защото тя не се снима ,когато е пияна  hahaha Joy Joy ,но по късно когато се посъберете ще ви кача линк да ме видите  Laughing
Мамекс ,то това с полата панталон щеше да стане вярно за една бройка  Joy ,нали ви казах,че си имам 3 панталона за официални поводи.Та като реших да ги пробвам  Sick всички ми стояха като пола- панталони.Уж малко свалих а дрехите ми стоят като чужди.И понеже нямах време да реагирам тръгнах с един по- ежедневен панталон той е купуван последно и е размер М а другите са или ХЛ или ХХЛ....и освен ,че са ми широки са ми и дълги(сигурно съм се смалила  Joy Joy hahaha )

Общи условия

Активация на акаунт