Връзка завършваща с Аборт

  • 12 979
  • 132
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 039
Липсата на здрав разум започва да става посвеместна.Не мога да повярвам,че жена с дете и един провален брак,забременява от някакъв с който се вижда от 1 год и живее заедно от 1 месец!!!
Предполага се, че когато имаш продължителна връзка с някой мъж- правите секс без предпазни средства. Факт обаче е, че не всички мъже знаят и съумяват да пазят жената от забременяване. Факт 2 - не малко деца са заченати непланирано.

вие колко години живяхте зедно ...за достигнете до решение за деца ?

Четири  в законен брак

Не разбрах защо се обсъждат тези въпроси - казала е, че детето не е планирано ли?
Детето е планирано.
проблемът е, че мъжът не може да носи отговорност, когато стане трудно.  Всичко вървеше добре, но след аборта тотално нещата се промениха и той се отдръпна и каза сама да се оправям.

# 76
  • Мнения: 32
Трябват и 100лева на жената. Mr. Green
като започнете да хулите другите по-добре ли се чувствате? Или и вие имате яснота какво е "аборт" ...

# 77
  • Мнения: 90
Рапунцелка, твоят бивш приятел от Хасково ли е? Звучи ми много като как би постъпил приятелят на едно бивше гадже. Тя всичко даваше за него, с дете, а той му разправяше на бившето ми гадже, че е с нея само заради секса и иска дете с нея, ама не иска първото й дете.

# 78
  • Мнения: 25 836
Трябват и 100лева на жената. Mr. Green
Що, тя сама ли си е направила детето, че да поеме всичко по аборта и след него? Има право да му ги иска, макар че няма да получи нищо. В крайна сметка тя и аборт е правила, и пари е давала, пък той се измъкнал като....


Сигурна съм, че не си го е направила сама. Но не трябва ли първо да опознае човека, да прецени става ли за баща, мъж, глава на семейство...ясно, че дори и да не е искал дете, не е редно да в зарязва след спонтанен аборт. Според мен най малкия и проблем са 100-те лева.

# 79
  • Мнения: 7 006


Искам мнение мога ли да предевя искане да ми изплати прегледите при гинеколог от 100 лева и какво друго мога да направя.

Боже, Боже.
Е,поне е разбираемо защо я е натирил..
С тоя акъл дето демонстрира тук..

# 80
  • Мнения: 32
So Lucky* понякога хората те лъжат. Заблуждават те и на края те обвиняват за всичко ...
знам че съм допуснала грешка, но аз си нова отговорността !!

# 81
  • София
  • Мнения: 24 839
Ако наистина си носиш отговорността и си си научила урока, няма да пускаш тема как да го осъдиш за 100 лева.

# 82
  • Мнения: 32
Ако наистина си носиш отговорността и си си научила урока, няма да пускаш тема как да го осъдиш за 100 лева.

това е право на твое мнение. Може ли да опишеш каква е  неговата отговорност  в случая ?

# 83
  • София
  • Мнения: 24 839


това е право на твое мнение. Може ли да опишеш каква е  неговата отговорност  в случая ?

Никаква, за съжаление.
Така си се поставила, това получаваш.
Ако не беше минала през развод, ако нямаше дете, бих те погалила по главичката и да ти кажа, че на всеки се случва да попадне на боклук.
И че така се учим в тоя живот.

# 84
  • София
  • Мнения: 12 006


това е право на твое мнение. Може ли да опишеш каква е  неговата отговорност  в случая ?

Никаква, за съжаление.
Така си се поставила, това получаваш.
Ако не беше минала през развод, ако нямаше дете, бих те погалила по главичката и да ти кажа, че на всеки се случва да попадне на боклук.
И че така се учим в тоя живот.


А сега с какво право риташ паднал? Сбъркала е, никой не е безгрешен. Подвела се е за втори път. Отговорността за това неродено дете е и на двамата, мисля. Все пак заедно са го правили и е тъпо и нечествно путьо да си хване оная работа и да й казва оправяй се, не ме занимавай.

# 85
  • Мнения: 25 836
Някои хора живеят в идеализиран свят. Осъзнайте се, живота е тежък.
Не се забременява от първия срещнат защото е много мил и готин, цял месец. особено ако имаш вече едно дете и си самотна майка. Не ритам паднал, само анализирам...всяка жена трябва да си пази гърба (гъза ако щете), защото живеем в извратен свят. Принципно гаранция няма, може и след 10годишна връзка пак да и бие шута, но при нов и непознат мъж, шансовете да остане с пръст в уста са по големи.
Разбирам, че темата е, Как  да го осъди за 100лева. Ами, няма как.

# 86
  • София
  • Мнения: 24 839

А сега с какво право риташ паднал? Сбъркала е, никой не е безгрешен. Подвела се е за втори път. Отговорността за това неродено дете е и на двамата, мисля. Все пак заедно са го правили и е тъпо и нечествно путьо да си хване оная работа и да й казва оправяй се, не ме занимавай.

Ха, да се спреш да нареждаш кой и за какво има право, че ставаш бетер дърта и невменяема свекърва! Mr. Green
Във всеки пост ли да ти напомням, че се намираш във форум, където всеки има право да си каже мнението, без да му ходиш по задника и да се заяждаш?

И тъй като осмислянето на писано слово не ти е силната страна, ще ти обясня.

Веднъж да се подведеш, да родиш и да разбереш, че си сбъркала- случва се.
Втори път да се подведеш по толкова безхаберен начин, без грам мисъл и без поука от предишната си грешка, е не само за наритване............
И вместо всеки  ден да пали свещ за благодарност, че е абортирала и не се е накиснала в л.йната до шия, тя пуска тема с въпрос как да си вземела 100 лева от боклука?

Ако още не си схванала, че оня е бил боклук, можеш да продължаваш да тропаш с краче, че трябвало да е отговорен.

И да я успокояваш, че какво толкова било станало- пак била се подвела, не е виновна в нищо, че има такива лоши мъже.

# 87
  • Мнения: 90
Ако тоя боклук е същия, за който се сещам аз, значи има за какво да се жалва момичето. Той цяла година я заблуждава, говори й за брак и семейство, говори й за деца, но пропуска да каже, че дългата си връзка я е зарязал неговата именно защото е станал спонтанен аборт, а той не бил готов за баща.

Съди го мила - съди го за емоционални травми, за медицински разходи, за всичко за което се сетиш.

# 88
  • Мнения: 32
хора никъде не съм казала, че ще го съдя.  Попитах ви за мнение. Не съм пуснала темата само за 100 лева.
благодаря за мненията.

пожелавям  на всяка една семейно щастие.

# 89
  • Мнения: 25 836
Ако наистина си носиш отговорността и си си научила урока, няма да пускаш тема как да го осъдиш за 100 лева.

това е право на твое мнение. Може ли да опишеш каква е  неговата отговорност  в случая ?
Не знам наистина ли си толкова зле? Поне малко не се ли радваш, че ти се е разминало с няколко прегледа на частно ... можеше да си с бебе на ръце и друго дете, и без мъж!!! Тогава  как щеше да е? Финансово нестабилна и без готиния...ако го осъдиш за 80кинта, пак добре.
Смятай че си се отървала леко.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт