Връзка завършваща с Аборт

  • 12 972
  • 132
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 19 083
Не знам, една друга съфорумка го забеляза и направи пост със задачка към модераторите, при което Рапунцелка се затръшка да проследили IP- адресите.  Laughing

Това изобщо не е гаранция - спокойно може да имаш интернет вкъщи от даден доставчик, с даден ИП (статичен или динамичен) и на телефона да си имаш мобилен нет от друг доставчик, естествено с друг ИП адрес. Да не говорим за по-сложните начини с ВПН и пр.

# 121
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Отговориха ми, че засега е случайност, но за мен не е.

http://www.bg-mamma.com/?topic=840351.msg35355618#msg35355618

Бях постнала това и в двете теми, но постът ми е изтрит тук. В другата тема не съм гледала.

# 122
  • Мнения: 25 766
Сега видях за какво става въпрос. Най вероятно има два профила. Но това пък е в разрез с правилата на форума.

# 123
  • Мнения: 615
Да и едната тема е "бъдещият ми съпруг поддържа друга жена", пусната от мадмоазелския профил, която пак бързо беше заподозряна като пързалка.  Mr. Green

Може и да е шизофрения.. Thinking

Последна редакция: пн, 31 юли 2017, 16:31 от thumbelinna

# 124
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Нередовното пиене на хапчета и нередовния с.кс до това водят. .Imp

# 125
  • Мнения: 25 766
И жегите играят лош съветник...
Напързаляхме се едно хубаво поне... Crazy

# 126
  • Мнения: 1 540
Да и едната тема е "бъдещият ми съпруг поддържа друга жена", пусната от мадмоазелския профил, която пак бързо беше заподозряна като пързалка.  Mr. Green

Може и да е шизофрения.. Thinking
То май бая шизофреници се навъдиха тук.Пързалка след пързалка и ние шараните си търкаме клавиатурите  #2gunfire Едно не ми е ясно,толкова ли няма какво да правят,защо не станат режисьори на индийски сериал  Mr. Green

# 127
  • Мнения: 25 766
В другата тема, още и пишат, а тя ги пързаля яко на шейната. Whistling

# 128
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 846
Изтървала съм купона, но да не е грешка в цитирането?! Да за изтрити таговете и да се е получило все едно 2те пишат едно и също

# 129
  • Мнения: 25 766
Ако е в нормална тема, може, но в пързалка е малко очеизвадно.

# 130
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Изтървала съм купона, но да не е грешка в цитирането?! Да за изтрити таговете и да се е получило все едно 2те пишат едно и също

Какво да е трито? Все още нямам проблеми с главата.

Натия и Деси: като започнете да хулите другите по-добре ли се чувствате? Вашата вИсота до клишираното използване на популярни постове от фейсбук ли се ограничава?

Трябват и 100лева на жената. Mr. Green
като започнете да хулите другите по-добре ли се чувствате? Или и вие имате яснота какво е "аборт" ...

А и няма смисъл от повече раздуване и коментари. Уведомих и толкова.

# 131
  • Мнения: 5 820
   Потресена съм от историята на авторката. Същите думи съм получавала насреща, след като някой ме е зарязвал. Много гнусна постъпка и съсипваща самочувствието на жената. Това за мене са мъже Изроди - да с голяма буква "И" пиша. Не жената има ниско самочувствие, след като е обидена и накърнена нейното достойнство и чест, а този мъж има ниско самочувствие за себе си и избива комплексите си, че не става за абсолютно нищо. Проблемът да няма връзка такъв мъж или да посяга на една жена, е в самия него и на него му е по-добре да обвинява жената до него, отколкото да потърси проблема си в себе си. Обидите му се отнасят само и единствено за него, а не към жената.

   Какви пари ще търсите? Вместо да го зачеркнете от живота си и да не искате да го виждате никога повече, вие ще търсите контакт с него. Не се унижавайте повече! Не му галете достойнството, честта и самочувствието му, като се молите на него!

# 132
  • Мнения: 94
На авторката най-големият й проблем са 100-те лева ли? От заглавието на темата останах с впечатлението, че драмата е, че е загубила детето, връзката й се е разпаднала. А то накрая претенции за 100 лева.

Общи условия

Активация на акаунт