Връзка завършваща с Аборт

  • 12 985
  • 132
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 32

да явно, така се оплаши, че реши че съм виновна за всичко. Говорим за мъж на 40 години без деца и живеещ сам или поне така каза.

А защо забременяваш от мъж, за който дори не си сигурна с кого живее? Не можахте ли да поживеете заедно, да видиш как вървят нещата за вас като семейство - отношението му към чуждо дете, с което живее, а не просто вижда от време на време, отношението му към теб като жена, с която става и ляга, отношението и отговорностите му към бюджета и общото домакинство...
ние живеехме заедно един месец ....

# 16
  • Мнения: 1 565
На мен ще ми светне лампичка ,още като разбера ,че е на 40 сам и без деца и жена или поне без един развод зад гърба си ,че има нещо нередно в цялата тази работа .Да не би този човек да се окаже ,че все пак има семейство ,за което ти не знаеш . А бременност може да е била някаква случайност .

# 17
  • Мнения: 32
На мен ще ми светла лампичка ,още като разбера ,че е на 40 сам и без деца и жена или поне без един развод зад гърба си ,че има нещо нередно в цялата тази работа .Да не би този човек да се окаже ,че все пак има семейство ,за което ти не знаеш . А бременност може да е била някаква случайност .

не няма длуго семейство проверих. но има други жени на който се обажда като има нужда. аз бях за постоянно се оказва.

# 18
  • Мнения: 2 650
На мен ще ми светла лампичка ,още като разбера ,че е на 40 сам и без деца и жена или поне без един развод зад гърба си ,че има нещо нередно в цялата тази работа .Да не би този човек да се окаже ,че все пак има семейство ,за което ти не знаеш . А бременност може да е била някаква случайност .

не няма длуго семейство проверих. но има други жени на който се обажда като има нужда. аз бях за постоянно се оказва.

Офффф, не мога повече   smile3511

# 19
  • Мнения: 1 565
Да не би реакцията му да е провокирана от това ,че много е искал това дете и да е някакво временно чувство от загубата и като мине време да съжалява ,че си с тръгнал и те е изоставил .Може просто да се чувства наранен .

# 20
  • Мнения: 32
На мен ще ми светла лампичка ,още като разбера ,че е на 40 сам и без деца и жена или поне без един развод зад гърба си ,че има нещо нередно в цялата тази работа .Да не би този човек да се окаже ,че все пак има семейство ,за което ти не знаеш . А бременност може да е била някаква случайност .

не няма длуго семейство проверих. но има други жени на който се обажда като има нужда. аз бях за постоянно се оказва.
Офффф, не мога повече   smile3511

най лесно е да се каже, защо не го разбра по рано ....дете, работа задачи и явно трябваше да му сложа GPS

# 21
  • Мнения: 19 226

ние живеехме заедно един месец ....

И за един месец го опозна до степен да решиш да забременееш от него? Много смело, особено, след като вече имаш едно дете, което гледаш сама. Добре, че си направила спонтанен аборт. Тия 100 лева са капка в морето в сравнение с това да се наложи да гледаш и издържаш още едно дете сама, когато на него му скимне да те зареже под предлог, че си грозна и пр., или пък заради някоя от другите жени, от които има нужда.

# 22
  • Мнения: 32
Да не би реакцията му да е провокирана от това ,че много е искал това дете и да е някакво временно чувство от загубата и като мине време да съжалява ,че си с тръгнал и те е изоставил .Може просто да се чувства наранен .


НЕ!!
ПОРЕДНИЯ ЛЪЖЕЦ. СЕГА Е НА ПОЧИВКА В АМЕРКА ...

# 23
  • Мнения: 46 591
Виж, наранена си и искаш да си отмъстиш. Разбирам те. Но нищо няма да постигнеш. От цялата история запомни само поуката, а този човек просто го забрави, не мисли повече за него, за отношенията ви и за това как да го нараниш.
Не си заслужава, само ще удължиш агонията.

# 24
  • Мнения: 32

ние живеехме заедно един месец ....

И за един месец го опозна до степен да решиш да забременееш от него? Много смело, особено, след като вече имаш едно дете, което гледаш сама. Добре, че си направила спонтанен аборт. Тия 100 лева са капка в морето в сравнение с това да се наложи да гледаш и издържаш още едно дете сама, когато на него му скимне да те зареже под предлог, че си грозна и пр., или пък заради някоя от другите жени, от които има нужда.

държеше доста мило, помагаше и успявахме да постигнем доста неща ...и аз явно съм била сляпа, признавам

# 25
  • Мнения: 46 591
Че те всички се държат мило първия месец.

# 26
  • Мнения: 32
Че те всички се държат мило първия месец.


явно съм пропуснала този факт .....но въпроса е сега на къде и как ...

# 27
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
На 40 дрЪт ерген без деца , без предишна сериозна връзка.
Жена с перишен брак и дете ,  бременност , ..... направо виш пилотаж за него се е оказало.
Авторката няма нищо случайно , отървала си се да знаеш Wink след време ще го разбереш Wink
Похуртувай си тук у форума , някои ще те накълвем , други ще те потупме по главата ..... живота продължава.
Гледай си здравето и детето Simple Smile

# 28
  • Мнения: 32
На 40 дрЪт ерген без деца , без предишна сериозна връзка.
Жена с перишен брак и дете ,  бременност , ..... направо виш пилотаж за него се е оказало.
Авторката няма нищо случайно , отървала си се да знаеш Wink след време ще го разбереш Wink
Похуртувай си тук у форума , някои ще те накълвем , други ще те потупме по главата ..... живота продължава.
Гледай си здравето и детето Simple Smile


благодаря, повярвай ми доста го обичах. но най ме яд че запозна малката и отделих толкова много време за да ги приеме и да се чувства добре. Само и разбърках детския акъл ... Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

# 29
  • Мнения: 46 591
явно съм пропуснала този факт .....но въпроса е сега на къде и как ...
Как накъде? Натам, накъдето си била вървяла и преди да го срещнеш. От толкова малко време сте били заедно, че едва ли си забравила посоката.
Гледаш си детето.
Гледаш си работата.
Гледаш си твоето спокойствие.
Като имаш свободно време се разхождайте, пригответе си нещо вкусно, в почивните дни се поглези с маникюр/педикюр/маска (сама, ако нямаш финансова възможност), иди на фризьор, почети някоя лека книжка или трилърче, изгледай няколко комедии, чети вицове и т.н. според интересите си.

Общи условия

Активация на акаунт