Връзка завършваща с Аборт

  • 12 992
  • 132
  •   1
Отговори
# 45
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 920
Липсата на здрав разум започва да става посвеместна.Не мога да повярвам,че жена с дете и един провален брак,забременява от някакъв с който се вижда от 1 год и живее заедно от 1 месец!!!
Предполага се, че когато имаш продължителна връзка с някой мъж- правите секс без предпазни средства. Факт обаче е, че не всички мъже знаят и съумяват да пазят жената от забременяване. Факт 2 - не малко деца са заченати непланирано.

# 46
  • Мнения: 2 498
Ама коя здравомислеща жена разчита, че мъжът ще я пази!? Какви са тия разбирания от миналия век?! Има достатъчно избор на средства, които предпазват от забременяване. Всяка разумна цена ги използва и забременява, когато ТЯ реши. А не да разчита на случайност и после да пуска теми във форума.

# 47
  • Мнения: 46 592
Абсолютно. За беля може да забременее от някой сперматозоид, отделен по време на акта. Жалко, че още има хора, които си мислят, че само при свършването ги има.

# 48
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 328
Не се занимавай повече с Мунчо.Радвай се ,че си се отървала и занапред внимавай повече с кого се срещаш,кого запознаваш с детето си и не бързай да забременяваш  отново.

# 49
  • София
  • Мнения: 24 839
Ама коя здравомислеща жена разчита, че мъжът ще я пази!? Какви са тия разбирания от миналия век?! Има достатъчно избор на средства, които предпазват от забременяване. Всяка разумна цена ги използва и забременява, когато ТЯ реши. А не да разчита на случайност и после да пуска теми във форума.

Не така- когато си семейна, ако за това като акт, а не като възможност от страна на мъжа, да не можеш да разчиташ, за какво говорим?
Случайност е да ти се скъса презерватива, както и да забременееш въпреки хапчетата и въпреки спиралата.
По случайност никой мъж, който знае как да се контролира, не се " изпуска".
Но, не всеки го може.
Затова най-лесното е да те обвинят, че имаш разбирания от миналия век. Mr. Green

# 50
  • Мнения: 15 960
Може, не може, която не я бъркат абортите, да пробва как се контролира мъжът.

# 51
  • Мнения: 1 565
Аз съм със спирала ,която струваше 250 лв .,с мъжа ми не сме използвали презервативи от както бяхме гаджета на една година .Спирала я сложих веднага след като ме изписаха от болницата с децата след раждането и съм много доволна ,нямам и почти цикъл ,което се дължи на това ,че е хормонална .За повече от две години не съм забременяла тази е в срок от 5 години ,две вече са минали и пак смятам да си сложа след този срок ,болеше ме първия месец след поставянето после явно свикна тялото с нея и не ме боли нищо .

# 52
  • Мнения: 46 592
Ох, пак ли това изпускане Joy явно спите с някакви извънземни мъже, които не отделят течност за смазване и имат сперматозоиди само в еякулата. Дано не го четата млади момичета и да се вързват.

Ани, не всеки е навит да ползва хормони, особено ако си изпатил и знаеш на какво са способни, бягаш като дявол от тамян.
За спиралата конкретно, тук в бгмамма си имаме майки с трети деца именно след спирала, така че не си мисли, че е много сигурно Simple Smile

Не разбрах защо се обсъждат тези въпроси - казала е, че детето не е планирано ли?

# 53
  • Мнения: 32
Липсата на здрав разум започва да става посвеместна.Не мога да повярвам,че жена с дете и един провален брак,забременява от някакъв с който се вижда от 1 год и живее заедно от 1 месец!!!
Предполага се, че когато имаш продължителна връзка с някой мъж- правите секс без предпазни средства. Факт обаче е, че не всички мъже знаят и съумяват да пазят жената от забременяване. Факт 2 - не малко деца са заченати непланирано.

вие колко години живяхте зедно ...за достигнете до решение за деца ?

Не разбрах защо се обсъждат тези въпроси - казала е, че детето не е планирано ли?
Детето е планирано.
проблемът е, че мъжът не може да носи отговорност, когато стане трудно.  Всичко вървеше добре, но след аборта тотално нещата се промениха и той се отдръпна и каза сама да се оправям.

Последна редакция: сб, 29 юли 2017, 14:26 от Не се сърди, човече

# 54
  • Мнения: 14 972
НСЧ , питах я по-напред как се е стигнало до забременяването.
Защото е важно, според мен , дали този мъж през цялото време си е гледал кефа на макс , или съзнателно са планирали дете и  той сега да е разочарован заради аборта и т.н.
Допълвам , прочетох , че авторката междувременно е отговорила.
Авторке , а смяташ ли , че ако не беше абортът , отношенията биха били хармонични ?

# 55
  • Мнения: 32
НСЧ , питах я по-напред как се е стигнало до забременяването.
Защото е важно, според мен , дали този мъж през цялото време си е гледал кефа на макс , или съзнателно са планирали дете и  той сега да е разочарован заради аборта и т.н.



детето е планирано. но често да ви кажа той не страда -казва нямаме късмет грижи се здравето си, оправяй се сама.

# 56
  • Мнения: 46 592
Авторке , а смяташ ли , че ако не беше абортът , отношенията биха били хармонични ?
Вероятно да, докато не се появи друга трудност. А това е неизбежно.

проблемът е, че мъжът не може да носи отговорност, когато стане трудно.  Всичко вървеше добре, но след аборта тотално нещата се промениха и той се отдръпна и каза сама да се оправям.
Затова не се прави дете след 1 месец съвместен живот.
Поживейте 2-3-4 г., минете през различни препятствия, на които ще е подложена връзката, виж го как се държи в критични моменти и тогава прави дете.

В крайна сметка извади ли си поука?
Задълбавайки в темата само си ровиш в старите рани. Зарежи всичко и излез навън малко, просто спри да мислиш за това, минали. Гледай напред.

# 57
  • София
  • Мнения: 24 839
Може, не може, която не я бъркат абортите, да пробва как се контролира мъжът.

Същото важи и за останалите предпазни средства- винаги ни се налага да пробваме, ако искаме да правим секс. Peace

Моя опит съм го споделяла- 1 аборт от скъсан презерватив срещу 40 години секс с пазене от "специалист" Simple Smile

# 58
  • Мнения: 32
мисля че беше хармонична.
но чак сега виждам, че  той не беше готов за семейство...трудно разбираше някой неща от домакинството и необходимостта от определени неща.
опитвам се да гледам на пред и мисля, че ще се възстановя.

# 59
  • Мнения: 46 592
Моя опит съм го споделяла- 1 аборт от скъсан презерватив срещу 40 години секс с пазене от "специалист" Simple Smile
А най-вероятно просто на специалиста са му били по-малко качествените плувци.

опитвам се да гледам на пред и мисля, че ще се възстановя.
Hands Plus1

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт