SUPERNATURAL: Летен прочит на класиките - "Вечната Кайсия"

  • 24 005
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • София
  • Мнения: 905
Нова снимка, до Джаред е сестра му.



Цялата снимка с Клиф в инстаграм
https://www.instagram.com/p/BYSBOhzl5ur/

# 77
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
За пръв път я виждам, не си приличат.

# 78
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Хич даже Simple Smile

# 79
# 80
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Уникален! Heart Eyes

# 81
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 359
А появи ли ти се инстинкта да му помогнеш да се съблече Stuck Out Tongue Winking Eye ?

 Tired Толкова да му се радвам на семейството и децата, че ми действа като студен душ. Там само искам да гледам, гледам, гледам....без да пипам. Виж, на Сам няма да му се размине бруленето  Joy

# 82
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Брат ми ми прати това:

Ако Дженсън беше приел тази роля, щеше да е огромен трамплин за него в света на Холивуд, защото не е тайна, че филма се прие добре.

# 83
  • Мнения: 6 388
За съжаление е малко сложно при тях участието в други продукции. Може би след края на сериала? И след филма Supenatural Praynig ? Дано имат възможност да огреят и големия екран.

# 84
  • Мнения: 31 743
Дай Чък игрален филм  Praynig

# 85
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Предполагах, дано има и игрален филм, с удоволствие бих го гледала.

# 86
  • Мнения: 31 743
Дано го пуснат по кината  Sunglasses На голям екран да ги гледаме и да има повечко гола мъжка плът  Rolling Eyes Blush

# 87
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Да, това вече го дискутирахме, т.е. какво ще правим ние там, особено ти, ако участва и ДДМ.Joy


Джефри все повече прилича на дядка, прощавай, ама е така.

# 88
  • Мнения: 31 743
Забравила съм  Joy
А чакай, сега си спомних, че писах нещо за лиги и как ще удавя сички в залата  Joy hahaha

И с такава брада, няма да го върна. Sunglasses

# 89
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Да. Joy
Аз си представям как висиш от екрана и се опитваш да му удариш една целувка, другите ще се правим, че нищо не става, демек, ще целуваш на воля, на който не му изтърва да напусне залата. Joy

Общи условия

Активация на акаунт