Ще приемете ли такъв подарък...???

  • 19 881
  • 176
  •   1
Отговори
# 45
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Сега разбирам, че подарък е само, ако има повод.

# 46
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Скрит текст:
...
Второ, чуждите вещи наистина носят своя енергия и не ги предпочитам (и втора ръка не обичам да пазарувам, макар да имам чудесни кожени якета от такива магазини).
Глупости. Как я провери, че е истина?
Въобще не ме интересува дали е истина. Аз така го усещам. Като придобиеш дадена вещ влагаш съзнателно или не в нея емоции, мисли, настроения.
Точно пък чанта и портфейл чужди не ща. Дамската чанта си е жив архетип, холограма на притежателката си.Smiley
Като не те интересува, не го представяй за истина.
Вещите са за да ни служат, а не ние на тях и в тази връзка на глупави суеверия.

# 47
  • Мнения: 925
Дай да я видим тази чанта, та да преценим струва ли си драмата. Simple Smile

# 48
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Дай да я видим тази чанта, та да преценим струва ли си драмата. Simple Smile

Е как да я даде, за да я видиш?

Просто ми я даде,без обяснение,аз не я взех разбира се!!!

# 49
  • Мнения: 20 155
Скрит текст:
Скрит текст:
...
Второ, чуждите вещи наистина носят своя енергия и не ги предпочитам (и втора ръка не обичам да пазарувам, макар да имам чудесни кожени якета от такива магазини).
Глупости. Как я провери, че е истина?
Въобще не ме интересува дали е истина. Аз така го усещам. Като придобиеш дадена вещ влагаш съзнателно или не в нея емоции, мисли, настроения.
Точно пък чанта и портфейл чужди не ща. Дамската чанта си е жив архетип, холограма на притежателката си.Smiley
Като не те интересува, не го представяй за истина.
Вещите са за да ни служат, а не ние на тях и в тази връзка на глупави суеверия.
Вземай витамини и не ми се тръшкай като стрина на хоро дето са се хванали до мъжО ѝ. Не съм те спряла да ползваш чужди вещи. Взех отношение към възмутата на авторката.People Dancers

# 50
  • Мнения: 11 468
Аз пък бих и се зарадвала на тая чанта и на радостта на макар и малко стиснатия ми мъж да ми даде нещо хубаво.  Peace

За чанта - подарък от 200 лв. няма да го разстрелям още на вратата, но ако даде 1000 лв. за да ми купи чанта одмъ съм го гръмнала. Пък ако му я подарят пък било то и с енергията на бившата собственичка бих я приела, че бих и се радвала даже.

И да уточним бившата собственичка е разлюбена, а не умряла или издъхнала от мъка по чантата и духът и няма да ме преследва като нося чантата и. 

# 51
  • Мнения: X
Чантата ще я приема ако ми харесва, но в такава ситуация няма да отчета това като подарък, което всъщност не е от значение. Само дето дизайнерски чанти от 200 лева няма.

# 52
  • гр.София
  • Мнения: 4 166
Мъжът ти е симпатяга Grinning
Не му се сърди,определено се е опитал да те зарадва,ама криво му се е получило.

# 53
  • Мнения: X
Нищо не се е опитал. Дали са му чанта да я занесе на жената и той я занесъл. Тя пък се обидила, че с тази си постъпка той не я третира като много специална, каквато тя вяроятно не е. Не е чудо невиждано.

# 54
  • Мнения: 5 913
Чантата ще я приема ако ми харесва, но в такава ситуация няма да отчета това като подарък, което всъщност не е от значение. Само дето дизайнерски чанти от 200 лева няма.
Е, как да няма? Да не би всички дизайнери да са от ранга на Шанел? Има чудесни чанти за по 200 лева.

# 55
  • Мнения: X
Не, няма дизайнерски чанти за 200 лева. Чудесни не е равно на дизайнерски, нито обратното.

# 56
  • Мнения: 46 580
Ще приема, ако ми хареса, ако не ще я предложа на някой около мен.
Често и ние даваме разни неща на познати, които не са ни потребни, но са хубави и нови, също и те на нас.
Нямам никакви предразсъдъци.

П.П. 200 лева дизайнерска всъщност е "дизайнерска". Не че има значение каква е точно чантата.

# 57
  • Down south
  • Мнения: 7 742
Цитат
ма един колега Мунчо,разделя се с жена си и си обира всички подаръци,които и е подарил..... Crazy Crazy Crazy,дава чантата на моя и му казва-:Дай я на жена си,че е скъпа и да не я хвърлям..и съответно той я взема и ми я носи.....Останах потресена и много обидена....Мислих си,че този човек го познавам....но просто много съм се лъгала..
Аз не бих имала проблем с такава чанта, но пък може би живеейки тук, съм станала по-практична.

Да си призная, не разбирам от какво си потресена, още повече обидена?
Чантата ти е дадена, ако искаш да я носиш, като не искаш - дай я на някой друг.
Ако чантата действително е маркова и в добро състояние, а да, и ти харесва, носи я. Вероятността да има етикет с обяснение, как точно е станала твоя, е никаква.

Кажи сега на кой дизайнер/марка е  Party

# 58
  • Down south
  • Мнения: 7 742

П.П. 200 лева дизайнерска всъщност е "дизайнерска". Не че има значение каква е точно чантата.
Казано е, че чантата е над 200 лв. това може да е и 2-3К, току виж, се оказал някой Louis Vuitton  Party

# 59
  • Мнения: 46 580
Ааа, ясно Simple Smile
Аз помислих, че над 200 значи м/у 200 и 300...

Общи условия

Активация на акаунт