Китен 2017г./2018г.

  • 67 267
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 69 088
Joy

Може да е бРъз във водата...Satisfied

# 736
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961

Някой с отзиви от тази година? Предните години готвеха мнооого вкусно.
Никой ли не е сядал тук????
Ние седнахме и не повторихме. Аз върнах порция картофки (бяха лед студени), а на съседната маса-вкиснала снежанка. Останалите салати, скарата и пиците бяха супер.

# 737
  • София
  • Мнения: 1 255
И бАвен на пясъка.

# 738
  • Мнения: 69 088
Добре, че е плитко. И да искаш, трудно ще се удавиш...

# 739
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 322
Joy

Може да е бРъз във водата...Satisfied
абе покрили са някакви нормативи все пак  Laughing
мен ми направиха впечатление, че допускаха водните колела в близост до брега.
също така и допускането да се пуши в затворени заведения. масово явление.

Последна редакция: ср, 01 авг 2018, 21:56 от 7002_ognob

# 740
  • Мнения: 185
fanfanito, ние миналото лято бяхме на Арапя. На нас ни хареса, спокойно е, голям и хубав плаж. Цените са приемливи. На няколко км.от Царево е. Няма къде да се разходиш, но има бусчета на половин час до Царево. В Царево центъра е един площад и има улица, по която са наредени разни сергии с дранкулки. Ако търсите спокойствие мисля, че ще ни хареса на Арапя.

# 741
  • В.Търново
  • Мнения: 6 706
fanfanito, това което търсиш няма да го намериш в Царево.
На мен също Китен ми е с тесни улички и наблъскани сергии.Приморско определено е по-красив. Simple Smile Ние ще почиваме на ММЦ от 4 август.Той се намира между Приморско и Китен.Мислим само една вечер да прескочим до Китен, другите вечери ще сме в Приморско. Grinning

# 742
  • Мнения: 39
 Арапя и "голям и хубав плаж".... Да било е, но преди много, много години. Всъщност не знам от колко години не е. Ходили сме през далечната 1998г. и плажът беше наистина голям и хубав, миналата 2017г. решихме да го видим по време на разходка и евентуално ако ни хареса да го имаме впредвид за следваща почивка, ами аз бях потресена. Нищо общо с това, което помня, не е останала може би и една стотна от това, каето беше. Пълна мизерия, около плажа застроено с барачки, хотелчета, къщички, бунгалца, абе на кой както му е дошло без никаква мисъл и без никаква поддръжка около това, което е сковал. Храсти, тръни, боклуци, на плажа не можеш да стигнеш от сергии за какво ли не, смрад на готвено, пържено, скара, пълна цигания. Да знам, че по цялото ни Черноморие не е това, което е било, но от това, което аз съм виждала преди и след, Арапя е най-зле.

# 743
  • Мнения: 9 153
Офф, то е ясно, че каквото търся го няма. Ако го има е на висока цена, а и това не е гаранция.
Разбирам и обикновените хора по морето, те също оцеляват. Не сме били и на Арапя, знам за плажа, знам и за нови хотели там появили се . На мен ми се иска да има градинки , да има къде да седнеш да пиеш нещо и гледаш морето, да се разходиш. От Созопол затова се отказахме , там ходиш, ходиш, ходиш и ако подвиеш крак някъде да седнеш трябва да е ресторант. Градинка една в стария град и пейки до църквата , другото е удряне на крак и заведения, заведения... В Китен има тези неща видях, няма да е зле, ама не е устроен и  някак това градче изостава сякаш и не се подържа. Училището също се затвори, изнасяха някакви вещи и ги трупаха , когато минахме оттам, после някъде съобщиха за това.Няма подстъпи нормални към плажовете, а най-много ме подразни , че цените на стоките бяха (може незначително , но..) по-скъпи към момента на нашата почивка. Еми няма пълно щастие, човек прави компромиси и се разпростира според възможностите си. Ако не бях питала тук от видяното по телевизията щях да мисля, че Царево е доста по-голямо и уредено морско градче с хубава морска алея, парк, център и различни мероприятия в него.

# 744
  • Мнения: 185
Не е като преди години, но пак е поносим плажа, за големия говоря. Ние когато бяхме там плажа се подържаше, всяка сутрин боклука се обираше и изхвърляше. Предложих го на fanfanito, тъй като търси нещо бюджетно.

# 745
  • Мнения: 69 088
Фанфанито...за Поморие мислили ли сте? Там има заведения край морето...и на източния плаж. И там, където тръгват корабчетата....пак е с гледка към морето /там няма плаж/....

# 746
  • Мнения: 9 153
Анес Люган, благодаря ти за Арапя. Там ми се ходи , но не смея,че сме без кола (не искам да се притеснявам и така ходим и др. причини има). Но за там мисля, че доста са солени цените на хотелите-така съм чувала, а за хранене не знам... ще помисля и за там
Русалка, знам ММЦ. Плажа е страхотен, но си е далече пеша до Приморско поне за нас. А и ние имаме вече изграден навик, понеже сме без малки деца. Ставаме сутрин към 7-8ч, отиваме да закусваме да е на маса обаче , да си пийнем и кафенцето и айрянче и хапнем спокойно. После на плаж до 13-14 ч , почивка и в 19.30 , точно след ВАЖНИТЕ новини , излизаме да хапнем , (на обяд аз нещо в хотела съм приготвила-доматки, сиренце, такива неща от хладилника сме заредили с биричката разбира се ) , разхождаме се, пийваме по нещо, вечеряме, пак разходка  и чак към 23-24ч се прибираме в хотела.
Били сме в Поморие , разгледала съм го и го знам. Там пък плажа в стария град не ми харесва , като в Китен и Приморско примерно. Благодаря за отговорите и хубава и слънчева почивка)))

# 747
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Аз харесвам Китен. Точно заради "недостатъците",.които изброявате. Дано не се променя!

# 748
  • Мнения: 69 088
Аз обичам хора да има, гълчава, паплач.....хич не ми пречат, напротив-даже по-добре се чувствам така. Живот да кипи, дето се вика...на някое тихо и безлюдно място ще залинея Joy

Аз пък водни колелета не видОх Rolling Eyes
И джетове имало, и тях съм пропуснала...

# 749
  • Велико Търново
  • Мнения: 150
В момента сме в Китен. В хотел Ариана. За втора поредна година. Всичко е както и миналата година - почистване на стаята всеки ден, смяна на кърпи през ден, смяна на чаршафи-на третия. Храната не е в изобилие, но пък е вкусна.

Общи условия

Активация на акаунт