Парфюмни размисли и страсти - 213

  • 98 418
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 31 315
Аз пък реших да сложа импулсивно след един парфюмен разговор Ирис Пудре и сгреших. Да си бях напръскала, както си и мислех новия Задиг. Ириса ми е стращно алдехиден. Не ми допада в това време въобще. Дори ме дразни. Има препратки към 5-цата дори в алдехидността, а аз си имам доста неща от нея и не ми се носи в студено, влажно време.

# 691
  • Франция
  • Мнения: 898
Аз пък реших да сложа импулсивно след един парфюмен разговор Ирис Пудре и сгреших. Да си бях напръскала, както си и мислех новия Задиг. Ириса ми е стращно алдехиден. Не ми допада в това време въобще. Дори ме дразни. Има препратки към 5-цата дори в алдехидността, а аз си имам доста неща от нея и не ми се носи в студено, влажно време.
+1 Simple Smile
Алдехидите, но и сандаловото дърво също, и двете идват доста остри в студено време. Аз
свързвам Iris Poudre не толкова с петицата, колкото с Bois des Iles. И двата са ми най-красиви през август-септември.

# 692
  • Мнения: 7 519
Загид при мен е изключително траен и го усещам цял ден.
Някой по- назад писа за Коко мадмазел, чене го усеща. Спомена ми за него от преди няколко години беше траен и осезаем от околните парфюм, но сегашния и аз го намирам за доста слаб. Имах тестер и снощи си пръснах и все едно нищо не съм пръскала.

# 693
  • София
  • Мнения: 5 569
И аз ги пробвах в магазин пак и двата дамски Задиг,не и не,не мога да ги харесам за себе си.Иначе трайността и излъчването им е перфе.Днес съм с Шалимар Суфле,много любим в такова време точно. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Чакам новото Клое,дано го заредят скоро тук и дано се превърне в новата ми парфюмна тръпка. Mr. Green

И аз ги пробвах двата дамски на Zadig&Voltaire- This is her и Just rock...При мен е обратното - харесвам ги, но не ги усещам много, особено This is her Grin Скоро ще ги пробвам за последен път - имам надежда, че с Just rock ще се харесаме...За да продължа с приликите...току що си открих 10-тина мл Шалимар Суфле в едно шише. Simple Smile

Имам чувството, че все повече стават хората, на които обонянието не е съвсем наред. Да не усещаш This is Her на Zadig&Voltaire е индикация за мен, че обонянието не ти е сред силните сетива...

Аз имам точно обратния проблем. Толкова силно ми е развито обонянието, че ароматите много ми влияят, на настроение и на всичко. Понякога, ако не съм с точния парфюм, това може много да ми пречи... Затова напоследък се улавям, че все по-често клоня към максимално леки аромати.

# 694
  • Мнения: 17 546
Имам чувството, че все повече стават хората, на които обонянието не е съвсем наред. Да не усещаш This is Her на Zadig&Voltaire е индикация за мен, че обонянието не ти е сред силните сетива...

Аз имам точно обратния проблем. Толкова силно ми е развито обонянието, че ароматите много ми влияят, на настроение и на всичко. Понякога, ако не съм с точния парфюм, това може много да ми пречи... Затова напоследък се улавям, че все по-често клоня към максимално леки аромати.
За мен това е факт също! И истински се изумявам на начина, по който хоpата усещат ароматите.

И към второто се присъединявам! Peace Ако един парфюм ме мъчи, това изкривява целия ми ден, затова избягвам аромати, с които "евентуално може би ще свикна". Stop Трябва да ми харесва един парфюм от раз! Ако не, заминава си светкавично, колкото и велик да е.
Лошото е, че обичам плътни, ориенталски аромати и имам доста, а няма къде да ги нося или няма никога да ги износя, защото трябва с две фъс. Те са парфюми за ниски температури, а аз никога не се озовавам на такива за дълго, освен когато ходя в планината през зимата, но тогава парфюмът ми е последна грижа. Мога и без.

Последна редакция: ср, 15 ное 2017, 12:34 от X-RayLily

# 695
  • Мнения: 1 112
При мен първият Задиг е много силен и траен. Колегите ми твърдят, че целият кабинет ухае когато съм с него дори и да съм излязла, но очевидно хората възприемат уханията по различен начин.

# 696
  • Мнения: 31 315
И 4-те Задиг парфюма са ми много трайни вк. като ги нося и смесени, както често правя.

# 697
  • Мнения: 44
Здравейте, парфюмни!  Чета темата отдавна и много се запалих по парфюмите и това благодарение на Вас, но за семейния бюджет не е добре Simple Smile Търсих отговор на въпроса си в по-старите теми, но не го открих и затова Ви моля за помощ. Харесах много 212 VIP на Ерера,също и 212 Sexy,както и Angel Muse на Мюглер, но май повече ми допада 212 VIP, а и на половинката му харесва. Иска ми се да кажете няколко думи за него, смятам че е подходящ за зимата и ми се стори траен на моят суха кожа, но ми се иска и вашето мнение да чуя. Благодаря Ви!

# 698
  • Мнения: 12

Уолтър, би ли могъл да кажеш как го усещаш Legni Frutatti? Заглеждам го от известно време онлайн, но няма къде да го тествам.

Благодаря ти предварително!

# 699
  • Мнения: 794
Днес цял ден с Poison Girl Dior edp. Simple Smile Много ми е хубав и траен.

# 700
  • София
  • Мнения: 6 430
Аз идвам с едно питане.
Имам Градската кралица в ето такова шише http://www.roullierwhite.com/ekmps/shops/roullierwhite/images/ju … sample-5944-p.jpg
Имам възможност да си купя едно шише запас, но шишето е такова https://www.juliettehasagun.com/104-full_image/citizen-queen.jpg .
Някой дали знае дали аромата е променен заедно с шишето?

# 701
  • Sofia
  • Мнения: 15 570
Момичета и момчета, простете техническия въпрос, но къде в София мога да тествам Mon Exclusif на Guerlain? bouquet

# 702
  • Мнения: 31 315
Момичета и момчета, простете техническия въпрос, но къде в София мога да тествам Mon Exclusif на Guerlain? bouquet
Никъде. Peace

# 703
  • Sofia
  • Мнения: 15 570
Хм, лошо, може да го потърся онлайн (пробичка).

Мерси, dens! Hug

# 704
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 512
Тези дни си нося с голямо удоволствие John Galliano. Обожавам го в студено време, толкова ми е топъл и гальовен. И ми е тъжно, че вече изчезна и от сайтовете. Няма как да си го потретя.  Sad

Tenue de Soiree Annick Goutal ще го търся за проба. От кога му се каня. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт