Бъдещи и настоящи мами в USA

  • 21 462
  • 283
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 381
благодаря бубка, аз не съм настояща, но се надявам един ден да съм бъдеща мама Simple Smile

# 76
  • Мнения: 384
Аз пак съм пропуснала, но не чета всичките теми в интерес на истината. Аз съм Краси, Синсинати,ОН син Денис 14 години и принцеска Косара, 5

# 77
Zdraveite, az sum Elitsa, jiveem v New Haven, CT. Jane utre stava na 2 mesetsa. Kakto lichi ot snimkata, liubimo zanimanie i e da si pohapva, vsledstvie na koeto az tyneia s vseki izminal chas. Ako ima drugi CT maiki, molia daite znak! Az sym na 26, tova mi e pyrvo bebe, i mnogo bih se zaradvala na niakoia bebka+maika, da si pravim kompania.

Последна редакция: ср, 26 юли 2006, 20:14 от eseymour

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 2 472
момичета, без особена връзка по темата  Wink ми се искаше да споделя, че ви завиждам за хубавите играчки, които се предлагат в САЩ... от известно време съм хипнотизирана от детските неща в amazon.com
много добри неща за развиване на уменията на децата и на много добри цени... за съжалени в БГ ги няма  Confused

# 79
  • Мнения: 2 257
здравейте. мястото ми не е тук (все още), но искам да поздравя G&J за куража и страхотния оптимизъм, който и мен ме е карал да заспивам по- леко.
Честито и спокойна бременност G&J   bouquet
Не съм изчела всичко, но ако Краси чете:  Krassi, честит рожден ден на сина ти   bouquet

Трогната съм от този постинг... Благодаря ти! Сигурна съм, че съвсем скоро, ще се появиш тук с най-хубавата новина  baby_neutral А дотогава, ще бъде удоволствие за всички, убедена съм, да си сред нас !  bouquet

# 80
  • Мнения: 86
Здравейте!
И аз да се разпиша, казвам се Мария, живея в предградие на 4икаго(от София съм). Дъщеря ми е родена на 14септ.05. С някои майки от 4икаго се "4ухме" в интернет, но така и не успяхме да си организираме среща...ако някои има желание  и време да свирка Hug
4естито G&J, пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и здраво беб4е.
Jeanne, приятно изкарване в БГ, 4акаме снимки и впе4атления като се върнете.

# 81
  • Мнения: 368
Jeanne, приятно изкарване в БГ, 4акаме снимки и впе4атления като се върнете.

И аз съм от чакащите! smile3509 Wink

# 82
  • Мнения: 217
Вече съм направила около 300 снимки Embarassed(това си ми е като хоби),но тук не мога да ги вкарам в компютъра,че ми иска някаква програма.Но само да се върна,веднага ще ви предоставя снимков материал и от България и от Украйна,където бяхме на гости. Hug
Ники1,разбира се,че тук ти е мястото  bouquet
Етка,но ти също приготвяй апарата,че няма да ти се размине без отчет Wink
Мисси7,този път задължително ще организираме срещичката.Забелязах от една друга тема,че вече се вълнуваш от предстоящия рожден ден PartyИ аз бях така няколко месеца преди събитието.Ние го направихме в Чък н' чийз,но гостенчетата ни бяха основно по-големи дечица,така че беше много добре,а и Вики много се радва на мишката.Но където и да го направите,сигурна съм,че ще си изкарате страхотно Flutter
алегра,наистина има много хубави неща за децата.Но забелязвам,че и в България има много голям избор ина играчки и на дрешки,но на какви цени са... Shocked

# 83
  • Мнения: 3 478
Еее, голяма група се заформяме, браво!

Бурка, сменила си ника, ама дали ще му свикна. Май ще карам със стария поне за сега, че ми е терсене.

Анет, ние другата седмица тръгваме към Тенеси. Вие къде бяхте? Ние ходим до Гатлинбърг всяка година през Април, ама тази пропуснахме, та сега ще си наваксаме.

# 84
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Здравейте и от мен! И ние сме от Сливен - аз и таткото. От година и половина сме в Atlantic city, NJ, но смятаме след две- три години да се преместим на западния бряг - Сиатъл или Денвър, не сме решили - тук климата не ни понася много, ужасна влага, не се диша. Ще си имаме бебче в края на годината - засега съм определена на 31-и декември, но то когато си реши Wink
Септември ще си отидем в Сливен за две седмици да покажа тумбака на приятелите и семейството:) а догодина пак с бебока да се запознае с всички.

# 85
  • Мнения: 2 381
 Simple Smile благодаря, надявам се да не съжалявате после  Wink

# 86
  • Мнения: 7 837
момичета, без особена връзка по темата  Wink ми се искаше да споделя, че ви завиждам за хубавите играчки, които се предлагат в САЩ... от известно време съм хипнотизирана от детските неща в amazon.com
много добри неща за развиване на уменията на децата и на много добри цени... за съжалени в БГ ги няма  Confused

Алегра, честно да ти кажа, хващат окото, но за възрастта на нашите деца, са еднотипни. Просто производителите са различни. А и Самуил, каквато и завъртяна играчка да му взема, й отделя внимание 5-10 мин.  Crazy Напоследък практикувам засточване в детския магазин - наиграва се с  каквото докопа и си тръгваме доволни  Laughing

# 87
  • Мнения: 4 629
От година и половина сме в Atlantic city, NJ, но смятаме след две- три години да се преместим на западния бряг - Сиатъл или Денвър, не сме решили - тук климата не ни понася много, ужасна влага, не се диша.

Елате в Денвър  Grinning Има си 4 сезона и много, много слънчеви дни

# 88
Здравейте Мами,
казвам се Теодора и сам мама на Кристиян-8м. Живеем в Атланта,а  родом сам от Нова Загора. В краиат на Август пътуваме за България.

# 89
Zdraveite Mami,

Az sum Mariyana i jiveia v Decatur, AL. Do mart tazi godina jiviahme v Cheyenne, Wy. Jalko che sega zapochnah da vlizam vuv foruma, inache s mamite ot Denver mojehme da se zapoznaem. Zavijdam im che si imat bg magazin tam. Nishto, Malincho shte mi e podkrepa sega:)
Imam momichence, Liyana na 2 godini.
Shte se radvam da se zapoznaia s niakoi mami ot AL.

Ako niakoi moje da mi pomogne da mi kaje kak da slagam snimki tuk, shte publikuvam niakoia na moeto slunce:)

Общи условия

Активация на акаунт