Мъже има ли, а?!

  • 4 239
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 176
Аз пук съм забелязала друго. Големите красавици остават самотни. Същото важи и за мъжете.
За да ми хване окото един мъж не трябва да е красив, а  интересен.  Красивите мъже не ме привличат грам. Същото важи и за нас жените надявам се. В противен случай нямаше да има толкова по-обикновенни жени семейни,а  красавиците самотни.
А и тези дето само критикуват, са тези с най-много дефекти.

# 46
  • Мнения: 4 176
А за старите моми, ще кажа, че всичко зависи от човека.
Има жени на 20 се държат все едно са на 45.
Аз създадох семейство на 30. изобщо не съм се чувствала стара мома. Родих на 34. Сега съм на 36 и  не мисля, че скоро, ще стана лелка ( в мислите си де).

# 47
  • Мнения: 2 716
Аз пук съм забелязала друго. Големите красавици остават самотни. Същото важи и за мъжете.
За да ми хване окото един мъж не трябва да е красив, а  интересен.  Красивите мъже не ме привличат грам. Същото важи и за нас жените надявам се. В противен случай нямаше да има толкова по-обикновенни жени семейни,а  красавиците самотни.
А и тези дето само критикуват, са тези с най-много дефекти.
Хайдеее, отиде ми имиджа на красавица.  #Cussing out

# 48
  • Мнения: 16
Мъже има , естествено . Но никоя май не е в ситуацията , вече омъжила се и хоп - чуждите мъже изведнъж стават мили и галантни , да не повярваш , че и в къщи са така .

# 49
  • Мнения: 490
Има.....в приказките  Whistling

# 50
Мисля,че все още се срещат..аз познавам такива,които не са първи красавци,но са много готини хора,умеят да направят една жена щастлива и да се почувстват като истински жени,биха дали всичко за нея..колкото и да е капризна тя

# 51
  • Мнения: 4 473

Не само там Wink. Номерът е да ги срещнеш в подходящ момент. Peace

# 52
  • Мнения: 4 371
Ухааа, мъже дал Господ. И то много интересни, но вече съм бита карта и не се заглеждам повече от допустимото Whistling

# 53
Няма! Mr. Green Mr. Green
Едните умряха във войните, другите емигрираха, тука остана само шкартото  Twisted Evil Twisted Evil
Joy

# 54
  • Мнения: 495
има страхотни мъже  Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 2 495
Ухааа, мъже дал Господ. И то много интересни, но вече съм бита карта и не се заглеждам повече от допустимото Whistling
Важи с пълна сила и за мен Peace

# 56
  • Мнения: 4 733
Я,я,я къдe e тази допустимост? Simple Smile

# 57
  • Мнения: 490
има страхотни мъже  Heart Eyes



къде точно? Rolling Eyes

# 58
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ауууууууу, мъже.... какво беше това... отивам да се поогледам по улиците...

Ми де да знам има ли, няма ли.?! Аз нали съм бракувана и хич не се оглеждам вече за нов кандидат.
Но дано има още светни, че що моми познавам..., няма зян дърти моми да останат!  Flutter

# 59
  • The wild, wild west
  • Мнения: 147
И мъже и жени свестни има, но да се намерят взаимно, пък и в подходящия момент понякога е проблем... Затова нямам против запознаства от роднини и приятели, както и въобще всякакви по-нестандартни форми - чрез интернет, бюра за запознаства, че дори и обяви... Не виждам нищо срамно или неудобно в това да си разшириш кръга на познатите, а с това шансовете си за намиране на подходящ партньор...
Не разбирам тези, които се оплакват, а не правят нищо по въпроса...  newsm78

С мен са се запознавали по всякакви начини - на автобусни спирки, във влака, на улицата, в заведения, по купони, чрез съученици, чрез приятели, по интернет, блах-блах-блах.... Даже един ненормалник (работещ на гише в банка, където си внасях заплатата всеки месец) си беше позволил да ми вземе адресната информация и ме беше преследвал 2 години...
Т.е. не е било от липса на запознанства, но чак на 26 срещнах моя човек. На кратко, не мисля, че е толкова лесно да намериш правилния за теб човек, пък и в правилния момент, особенно ако си такъв... по-взискателен  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт