Вредно ли е това "пазене" ?

  • 13 589
  • 116
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 640
ааа, сега работиш по въпроса.
Кой е тоя лекар, дето раздава гаранции, сподели

# 76
Живи и здрави до догодина, като свърша тази работа първо на теб ще се обадя. Обещавам!!!

# 77
  • Мнения: 7 640
благодаря, ама сега ме интересува.

# 78
  • Мнения: 3 500
Мога да кажа само от личен опит, че този метод НЕ опазва. Laughing Laughing Laughing

# 79
  • Мнения: 3 447

иначе за някои и абортът по желание е начин за контрацепция Confused


Аборта е начин да се оттървеш от нежелано дете,но не е начин за предпазване от бременност!


Уви, познавам жена, направила 11 аборта по желание Confused

# 80
  • Мнения: 11 607

иначе за някои и абортът по желание е начин за контрацепция Confused


Аборта е начин да се оттървеш от нежелано дете,но не е начин за предпазване от бременност!


Уви, познавам жена, направила 11 аборта по желание Confused

Много жалко за тази жена...... Това вече за мен е липса на полова култура ........ И собствено неуважение......

# 81
  • Мнения: 4 585
    По време на сеанс дамата повтаряла постоянно:
  -Пази ме! Пази ме! Пази ме! Пази ме! Пази ме!
   В един момент мъжът изревава:
  - Пази сееееееееееееее!

   Що за предпазване е аборта, при условие, че един презерватив струва 25-30ст. Във всяка апрека, във всеки сексшоп. Има всякакве на цвят, ароматизирани, с различна дебелина, релевни, фосфоресциращи в тъмното. Не харесвам сините, защото ми придават болен цвят.
 Слава богу, не съм водил жена да абортира. Поне не знам.

# 82
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
 тая с 11-те аборта, да не е нещо садо-мазо? голямо стъргане е паднало... Thinking
ама какво се чудя, всякви шматки има...

# 83
  • Мнения: 3 447
тая с 11-те аборта, да не е нещо садо-мазо? голямо стъргане е паднало... Thinking
Абе не е, жената е от по-старото поколение, ама... Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 2 495
11 аборта??По собствено желание??! #Crazy #Crazy
Малко ще съм крайна,но...тая жена бая грехове ще има да изкупва Confused

# 85
Вредно е защото от много пазене накря нищо не се опазва Wink Кофти е темата де Confused
Психологически вреди, вече го казахте, а здравословно вреди на жените от медикаментите. Мъжете - ами психологическите вреди се отразяват на здравето Heart Eyes Трябва да има някакъв начин всичко е наред без вредни последици /човечеството да се върне назад в развитието си в първобитния строй Grinning/
Но както решите, защото и без това във всички случаи зависи от вас - жените. Според мен това никак не е решение на един мъж, тъй като той няма глас по този въпрос - ако е съгласен хубаво, ако не - сори - трябва да е съгласен и така е повечето пъти  Rolling Eyes

# 86
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
То че не е най-сигурният, но  най- практикуваният метод е ясно, но аз все се питам, при повторен полов акт, не е ли по-голяма вероятността от забременяване? Все пак колкото и да се мие мъжът, както е известно, по време на секс се отделя течност и т.н., в която е възможно да има сперматозоида- та за тогава ми е въпросът, къде е "пазенето"  newsm78

# 87
  • Мнения: 3 447
Според мен това никак не е решение на един мъж, тъй като той няма глас по този въпрос - ако е съгласен хубаво, ако не - сори - трябва да е съгласен и така е повечето пъти  Rolling Eyes
Хммм... абе не съм съвсем сигурна newsm78 Според мен в повечето случаи се прибягва до "пазене", защото мъжът не иска да използва презерватив.

# 88
Ми защо не анален секс?

Няма спирали, няма презервативи, няма пазене?

Всички сме доволни:)  bouquet

# 89
  • Мнения: 7 640
Ми защо не анален секс?

Няма спирали, няма презервативи, няма пазене?

Всички сме доволни:)  bouquet

щото на мацката вместо прашки, памперси р-р 45-60 кг ще трябва да купуваш

Общи условия

Активация на акаунт