Черна или кафява спирала

  • 6 286
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 897
Пробвай черната и кафявата,да видиш как ти стоят-с която повече се възприемаш,нея вземи Peace
Аз лично съм за черна Peace

# 16
  • Мнения: 3 743
Кафява Peace Masterpiese на MaxFactor

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
На светли хора всякакви цветове се забелязват.
Тъмните боички подчератават силно, а светлите стоят по-естествено.
За брюнетките е друго - бледия грим не личи, а по-тъмния стои добре.
Ярките цветове харесвам само на тинейджърки.
Гласувах за кафява.
Черна за вечер.

# 18
  • Мнения: 184
аз не съм със светла коса и очи, но като сложих кафява спирала много се харесах - стои супер естествено  newsm10  беше на лореал от тия двойните, забравих им името

даже ме подсетихте, ще си купя такава  newsm03

# 19
  • Мнения: 1 558
На светли хора всякакви цветове се забелязват.
Тъмните боички подчератават силно, а светлите стоят по-естествено.
За брюнетките е друго - бледия грим не личи, а по-тъмния стои добре.
Ярките цветове харесвам само на тинейджърки.
Гласувах за кафява.
Черна за вечер.
Peace
Цвета на косата също много важен!

# 20
  • Мнения: 730
Аз съм руса със сини очи и по се харесвам със черна спирала Peace,всъщност само един път са ми слагали кафява Laughing-професионална гримъорка,но черното по отваря и подчертава погледа според мен Flutter

# 21
  • Мнения: 1 101
Кафява  Peace

# 22
  • Мнения: 4 733
Мисля, че светлите очи придобиват по-голяма изразителност ако миглите са максимално тъмни,затова черна.

# 23
  • Мнения: 184
Мисля, че светлите очи придобиват по-голяма изразителност ако миглите са максимално тъмни,затова черна.

това е верно, обаче според мене всичко зависи и от стила, случая и тена на лицето! вижте например за сравнение:

кафява:


черна:


# 24
  • Мнения: 730
Мисля, че светлите очи придобиват по-голяма изразителност ако миглите са максимално тъмни,затова черна.

това е верно, обаче според мене всичко зависи и от стила, случая и тена на лицето! вижте например за сравнение:

кафява:


черна:




И пак черната по ми харесва,но тази е прекалила и с черния молив Laughing

# 25
  • Мнения: 673
Моите очи са светли и имам спирала бордо. Имам и черни, но са ми твърде традиционни. Кафява нямам, но гласувах за кафявата. Стои много добре на светли очи и светли косми на вежди/коса.

# 26
  • Мнения: 5 539
Имам черни спирали, купих си и кафява. Хем не е много тъмна, но не виждам голяма разлика между това как стои черната и кафявата. Трябва да се вгледаш, за да усетиш

# 27
  • Мнения: 184
е, това вече е въпрос на личен вкус

моля ви само не цитирайте картинките, без друго са доста големички  Wink

# 28
  • Мнения: 1 212
Аз съм руса със сини очи и по се харесвам със черна спирала Peace,всъщност само един път са ми слагали кафява Laughing-професионална гримъорка,но черното по отваря и подчертава погледа според мен Flutter

Ами да ! Аз всъщност за това говоря - по правилата на изкуството на светли мигли и очи не върви черна спирала, освен ако не гоним ефекта " жената вамп"  smile3556
Не че няма  светли мадами на които черното да не стои и да не е секси, но говорим доколкото схващам за ежедневно ползване !
Другият вариант , radost24 , ако наистина не можеш да се отметнеш от традиционното черно е да го ползваш, но много внимателно , без да прекаляваш с пластовете.... като допир на крилцата на пеперуда само Simple Smile Hug

# 29
  • Мнения: 730
Аз съм руса със сини очи и по се харесвам със черна спирала Peace,всъщност само един път са ми слагали кафява Laughing-професионална гримъорка,но черното по отваря и подчертава погледа според мен Flutter

Ами да ! Аз всъщност за това говоря - по правилата на изкуството на светли мигли и очи не върви черна спирала, освен ако не гоним ефекта " жената вамп"  smile3556
Не че няма  светли мадами на които черното да не стои и да не е секси, но говорим доколкото схващам за ежедневно ползване !


И аз всъщност за това говоря,че НЕ СЕ ХАРЕСАХ Naughty и с черна спирала съм много далеч от жената вамп-повярвай ми Stop

Общи условия

Активация на акаунт