Коледни подаръци

  • 10 090
  • 147
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 035
Майчета, хайде в тази темичка да обменяме идеи за подаръци на малките сладури. Кой какво е избрал, какви са цените и друга полезна информация. Аз харесах в новите каталози на Метро един лекарски комплект-24.00 лв., на картинката изглежда хубав, с батерии и т.н. и от същият каталог има и касов апарат-20.00 лв., който има и електронна теглилка, чекмедже за парички и разни плодове. Ще отида да ги видя в Метро и ще пиша по-подробно.
П.П. Ако вече има такава тема се извинявам, но търсачката не работи(претоварен сървър).

# 1
  • София
  • Мнения: 11 704
Още не съм избрала ни за едното,ни за другото дете.Но разгледах каталога на Метро и ми се иска да се разходя до там и да видя на живо играчките.
Абонирам се за темата и ще я следя с интерес!

# 2
  • Мнения: 2 498
За малката единият подарък ще е ето тази играчка за бутане http://www.pakostnik.com/pics/9559102139.jpg , а другият е проектор за кошара-поръчала съм го в Премаман и чакам да го получат в началото на декември -ето го http://www.tomy.co.uk/products/starlight-dreamshow/
А каката още не е решила твърдо....за сега се е спряла на ролери, но не е много сигурна в избора си Thinking....

# 3
  • sofia
  • Мнения: 4 296
За малката единият подарък ще е ето тази играчка за бутане http://www.pakostnik.com/pics/9559102139.jpg , а другият е проектор за кошара-поръчала съм го в Премаман и чакам да го получат в началото на декември -ето го http://www.tomy.co.uk/products/starlight-dreamshow/
А каката още не е решила твърдо....за сега се е спряла на ролери, но не е много сигурна в избора си Thinking....
колко парички е проектора и силно ли свети,в смисъл на мен ще ми пречи ли?За колко време го доставят?

# 4
  • Мнения: 1 455
Чудя се за един батут,за подскачане,но котката ми досега изпука всичко надуваемо.Прави опити да си точи ноктите и само това ме спира за сега.

# 5
  • Мнения: 2 498
За малката единият подарък ще е ето тази играчка за бутане http://www.pakostnik.com/pics/9559102139.jpg , а другият е проектор за кошара-поръчала съм го в Премаман и чакам да го получат в началото на декември -ето го http://www.tomy.co.uk/products/starlight-dreamshow/
А каката още не е решила твърдо....за сега се е спряла на ролери, но не е много сигурна в избора си Thinking....
колко парички е проектора и силно ли свети,в смисъл на мен ще ми пречи ли?За колко време го доставят?
Точно същия проектор ми казаха, че е 60 и няколко лева (май 63 ми казаха, но каквото и да ти кажа ще те излъжа)....светлината била слаба и мека, картинките , които се проектират са цветни ....има бутон и за мелодия.....
От магазина ми казаха, че и в софийския им магазин точно този го нямат в наличност и че са дали заявка ....очакват доставка в началото на декември....предполагам заявката ще е за повече бройки....

# 6
  • Мнения: 2 849
Две играчки харесах от каталога на МЕТРО .Едната е пиано с 24 мелодии и 8 бутона с животни (или детския касетофон )и една игра ,става за бутане ,като масичка с игри разни .Ама го обясних . Crazy

# 7
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Мисля да се насоча кък кукла от Метро.За сега съм се спряка на Снежанка или Ясмина.Но още има малко време,може да си промени желанието.Ох,трудна работа!

# 8
  • Мнения: 4 155
Засега съм решила какви да са 2 подаръка. Но продължавам да търся, тъй като баткото има рожден и имен ден през декември и януари. И като добавим това, че в къщи се празнува и Коледа и Нова Година, ми трябват по 4 подаръка.
Забравих - в детската градина също се носи подарък - значи ми трябват 5.
Баткто иска дядо Коледа да му донесе влак. Само, че се чудя дали да е бебешки, който е по-здрав, или да е от тези с батериите и релсите. Предишния беше счупен още първата седмица. Харесах и махнитни букви, които могат да се лепят на хладилника.
За бебето ще купя дрънкалки и платнена книжка.

# 9
  • Мнения: 2 109
и аз в метро видях един валкер, прoходилка 8 в 1. утре ще я рагледам "очи в очи". какво мислите вие за този подарък?

# 10
  • София
  • Мнения: 2 019
Чудя се за един батут,за подскачане,но котката ми досега изпука всичко надуваемо.Прави опити да си точи ноктите и само това ме спира за сега.

А колко струва батута? И за какво възраст става?

# 11
  • Мнения: 386
Вчера взехме на малката (15 мес) "Писта с осем елемента  Eichhorn. Дървени улейчета по които се пускат различни по форма и цвят пумпалчета. Голяма игра пада !!! 16.50 май беше

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Аз съм харесала ферма за животни на Ейхорн, но в Стара Загора не мога да намеря, преди два месеца я гледах в Хасково, но  не се очертава да ходим скоро. В онлайн магазини гледах, но също не намерих Sad.

# 13
  • Мнения: 8 505
Още съм на фаза оглед.Харесах 2 неща-стоител от 120 части,в кутия,като на капака могат да се редят частите (26лв).Другото е магнитна дъска за рисуване с тебешир и магнитни цифри и фигурки(14лв).

# 14
  • Мнения: 3 457
и аз в метро видях един валкер, прoходилка 8 в 1. утре ще я рагледам "очи в очи". какво мислите вие за този подарък?
колко лева?

# 15
  • Мнения: 4 422
Валя 77 кажи къде я  има буталката на Джордани и колко е?

# 16
  • София
  • Мнения: 797
Аз харесах от Метро къщичка върху която може да се рисува с фулмастри, само се чудя дали няма да заеме много място. Харесала съм още бензиностанция Шел, голяма работилница с инструменти .

# 17
  • София
  • Мнения: 3 688
искам да му купим пързалка,но още не сме избрали какви(и по този повод очаквам всякакви предложения)

# 18
  • Мнения: 2 109
и аз в метро видях един валкер, прoходилка 8 в 1. утре ще я рагледам "очи в очи". какво мислите вие за този подарък?
колко лева?

120, ако не се лъжа. или там някъде

# 19
  • Мнения: 2 498
Валя 77 кажи къде я  има буталката на Джордани и колко е?

47 лв. е ....от м-н Бебе плюс в София.....пратиха ми я по куриер....

# 20
  • Мнения: 1 489
Онзи ден купих от Метро детска количка за кукли.представям си като й я дам каква ще й е реакцията,защото само обикаляше с каталога и показваше на всеки какво ще й донесе дядо коледа.На мен страшно ми хареса пък представям си на нея.Направо е като истинска.Иначе мисля и влакче с релси,защото много се кефи на истинските влакови и като се спрем на гарата не иска да си тръгваме.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 324
Още съм на фаза оглед.Харесах 2 неща-стоител от 120 части,в кутия,като на капака могат да се редят частите (26лв).Другото е магнитна дъска за рисуване с тебешир и магнитни цифри и фигурки(14лв).

Къде ги хареса? Цените ми звучат много разумно.

# 22
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Много хубава тема! Ще я следя с интерес!

# 23
  • Мнения: 1 756
и аз и аз ще следя, не съм се спряла на нищо конкретно,но имам една идейка
Малкия много оби4а да си поседне, та има страхотна маса и стол4ета в Лабиринт,много красиви,виждала съм и на други места ,но в тези ми останаха о4ите и ако не харесам друго това ще е Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 3 688
и аз и аз ще следя, не съм се спряла на нищо конкретно,но имам една идейка
Малкия много оби4а да си поседне, та има страхотна маса и стол4ета в Лабиринт,много красиви,виждала съм и на други места ,но в тези ми останаха о4ите и ако не харесам друго това ще е Hug
разкажи повече за тях?

# 25
  • Мнения: 1 756
и аз и аз ще следя, не съм се спряла на нищо конкретно,но имам една идейка
Малкия много оби4а да си поседне, та има страхотна маса и стол4ета в Лабиринт,много красиви,виждала съм и на други места ,но в тези ми останаха о4ите и ако не харесам друго това ще е Hug
разкажи повече за тях?
Ще ти снимам,много с красиви, ламинирани и гладки, като шкафовете за бяня,много цветни и красиви
ще ти харесат давай да ходим

# 26
  • Мнения: 2 109
днес ходих до метро да видя колелото 8 в 1 , но не съм много впечатлена. чареничко е, и пластмасата изглежда хубава, но малко нестабилно ми се струва

# 27
  • Мнения: 2 936
аз съм се спряла на шейна-тази която показа mam@  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 847
А при нас има и рожден ден на 10-ти декември...
Засега сме избрали:
- бяла дъска - хем магнитна за лепене на буквички, хем за писане, защото вече много напира да учи буквите - но не съм видяла и избрала точно модел.
- лекарски комплект, че май само това няма от тематичните...
- пиано - в смисъл нещо като йоника, но и тя да може да свири, не само с готови мелодии. Има такава в каталога на Чико, но не съм виждала "на живо".

Иначе самата Стела иска "розова топка"  Mr. Green Heart Eyes така че и розова топка ще има!

# 29
  • София
  • Мнения: 7 035
Да се включа в темата отново. Купихме от Метро касовият апарат- на вид изглежда страхотен, но не съм го отваряла и не зная подробности. Лекарският комплект, за който писах не ми хареса изобщо и според мен не си струва парите.

# 30
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз съм хвърлила око на касовия апарат в Метро. А децата си харесаха замъци и количката от каталога.

# 31
  • Мнения: 2 108
Още съм на фаза оглед.Харесах 2 неща-стоител от 120 части,в кутия,като на капака могат да се редят частите (26лв).Другото е магнитна дъска за рисуване с тебешир и магнитни цифри и фигурки(14лв).

Къде ги хареса? Цените ми звучат много разумно.
подобни на тези цени видях в склада на Симба в Студентски град

# 32
  • в стаята
  • Мнения: 469
На нашата малка бебка ще купим паяк, някоя дрешка и играчка.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 100
Аз ходих в Събота до Метро и харесах много подаръци,но ми се видя рано и нищо не купих, само един микрофон с усилвател.
В Неделя Ходихме до Надежда и Мъжа ми реши да разгледаме Играчките в Илиенци.

Много приятно бях изненадана, има мнооооооооооооооого и всякакви, а цените са в пъти по евтини от Метро. Ще кажете да ама качеството. Да ама са абсолютно еднакви. Ако не бях видяла прахосмукачката и микровълновата , които харесах в Метро за около 32-37 лева едното, за по15-18 лева. Казвам ви еднакви са. Затрупано е с играчи. А за микрофона умрях от яд, като видях доста по хубав и доста по-евтин.

Сигурно цените ще скочат с наближаването на Коледа, но сега е супер. На пазарихме играчки за около 150 лева и едва ги събрах и ги скрих от децата.

Който има нерви да издържи лудницата там си струва да се разходи.

# 34
  • Мнения: 1 756
Знае ли някой как работи Илиенци

# 35
  • Мнения: 103
Ще ти снимам,много с красиви, ламинирани и гладки, като шкафовете за бяня,много цветни и красиви
ще ти харесат давай да ходим

И мен ме итересуват тези масичка със столчета какви цветове има и колко струват , че на мен магазина ми е малко далече  Rolling Eyes А снимчици кога ще им правиш ?   bouquet
 А за Илиенци май работи всеки ден до към 2 -3 през седмицата а събота и неделя до по късно

# 36
  • София
  • Мнения: 2 884
Някой знае ли дали на Произведено в БГ ще има всички детски играчки на всички БГ фирми newsm78  ама как го обясних Embarassed

# 37
  • Мнения: 1 756
Ще ти снимам,много с красиви, ламинирани и гладки, като шкафовете за бяня,много цветни и красиви
ще ти харесат давай да ходим

И мен ме итересуват тези масичка със столчета какви цветове има и колко струват , че на мен магазина ми е малко далече  Rolling Eyes А снимчици кога ще им правиш ?   bouquet
 А за Илиенци май работи всеки ден до към 2 -3 през седмицата а събота и неделя до по късно
ами цената беше нещшо около 54 лв ама дали само масата
ще снимам и ще ти пусна на ли4ни 4е тук не мога или с линк на снимка

# 38
За касовия апарат от Метро:
Много е хубав. Взехме такъв за миналата Коледа. Има си истински калкулатор за смятане, чекмедженцето за парите се отваря звучно Simple Smile и мойта щерка беше много впечатлена. И все още е здрав даже Laughing. Няма да съжалявате, заслужава си парите Peace
По повод Метро и аз да питам...Миналата година имаше много хубава пишеща машина там...Аз не съм ходила скоро, но ако някой е видял в момента дали има, нека сподели Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 11 704
Някой знае ли дали на Произведено в БГ ще има всички детски играчки на всички БГ фирми newsm78  ама как го обясних Embarassed
А кои са бълг.фирми за детски играчки?Обикновено на това изложение няма играчки или поне не си спомням да е имало предишните години.Играчки има след това на Коледния Базар!

# 40
  • София
  • Мнения: 4 397
Да се запиша в темичката, няма си на идея още какво да взема на малкия, засега съм се спряла само на тези дъските дето се пише с тебешир ама незнам къде се продават да ги видя.
Къде се намира този магазин Симба с Студенски град.

# 41
  • Мнения: 4 428
Явно и ние ще се разходим до Илиенци да разгледаме  Grinning Иначе ходихме до Метро в събота и имаше наистина интересни неща  Peace

# 42
  • Мнения: 1 645
Много интересна темичка Peace
За сега нищо не сме купили, но съм се спряла на някои играчки.
 - магнитна дъска за писане + цифри и буквички
 - касов апарат,или нещо от този род
- голям куфар с инструменти + бормашина
 - пъзел с кубчета
Дано да ми дойдат и други идеи,че Коледа наближава.

# 43
  • Мнения: 8 505
Още съм на фаза оглед.Харесах 2 неща-стоител от 120 части,в кутия,като на капака могат да се редят частите (26лв).Другото е магнитна дъска за рисуване с тебешир и магнитни цифри и фигурки(14лв).

Къде ги хареса? Цените ми звучат много разумно.
подобни на тези цени видях в склада на Симба в Студентски град

Там,да Simple Smile

# 44
  • Мнения: 8 505
Къде се намира този магазин Симба с Студенски град.

Ето тук:http://bgmaps.com/map.asp?sid=e75403062d342fbb5e403264eaa87e54&a … mp;Map32_14.y=178
Изглежда по-скоро като склад,няма да видиш лъскави витрини,но продават и на дребно.

# 45
  • Мнения: 522
Ние май ще купуваме такова нещо

# 46
  • Мнения: 42
Едно въпросче към valia77 относно проектора за кошара. Страшно много ми хареса и искам да те попитам от магазина Премаман в кой град си го поръчала? Аз съм от Ямбол и най- близо ми е Премаман в Стара Загора.

# 47
  • Мнения: 42
Здравейте мили майчета! Темата наистина е страхона, тя ме подсети че тук мога да намеря отговор на въпроса ми, от къде мога да почъчам чаша с надпис по мой избор. Ще Ви бъда безкрайна благодарна ако ми помогнете. Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 2 498
Едно въпросче към valia77 относно проектора за кошара. Страшно много ми хареса и искам да те попитам от магазина Премаман в кой град си го поръчала? Аз съм от Ямбол и най- близо ми е Премаман в Стара Загора.

От магазина в Ст. Загора......

# 49
  • Мнения: 42
Много ти благодаря!

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Здравейте мили майчета! Темата наистина е страхона, тя ме подсети че тук мога да намеря отговор на въпроса ми, от къде мога да почъчам чаша с надпис по мой избор. Ще Ви бъда безкрайна благодарна ако ми помогнете. Heart Eyes
В повечето фотостудия могат да ти направят чаша със снимка и надпис,Другия вариант е в рекламните къщи,но те в края на годината са страшно затрупани и могат да не ти приемат поръчката.Пробвай и в Office 1 Superstore на Цариградско шосе.Можеш и по телефона 0 700 10 700.Дано да съм била полезна 4470
Межу другото това е идеен подарък за баба и дядо.Да имат чаши с любимото внуче или внучка.Във фотостудията правят и календари със снимка на клиента.

# 51
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Здравейте мили майчета! Темата наистина е страхона, тя ме подсети че тук мога да намеря отговор на въпроса ми, от къде мога да почъчам чаша с надпис по мой избор. Ще Ви бъда безкрайна благодарна ако ми помогнете. Heart Eyes

има едно фото на Шипка12 - правят всичко!

Ако искаш по подробно инфо - пиши на ЛС!

# 52
  • София
  • Мнения: 2 884
lika Здравей,
Искам да  те попитам за фотото на Шипка-правят ли интересни бебешки снимки?Нещо по различно, като за календар newsm78
  bouquet

# 53
  • Мнения: 210
Две играчки харесах от каталога на МЕТРО .Едната е пиано с 24 мелодии и 8 бутона с животни (или детския касетофон )и една игра ,става за бутане ,като масичка с игри разни .Ама го обясних . Crazy

Аз да попитам за играчката за бутане, дали знаеш дали я имат още. Аз я търся от доста време бях и в склада на симба, но нямаха вече. Видях я на живо и е страхотна за прохождащо бебе и за игра на по големи. ако имате някакви информации къде мога да я намеря и каква и е цената ще съм ви много благодарна.  bouquet

И някои питаше за батута има малък и голям като къщички са ние ще взимаме на бебко, има ги в sky city бяха около 50 малък и 80лв. големия.

Последна редакция: ср, 22 ное 2006, 18:12 от zeni

# 54
  • Мнения: 3 457
Ние май ще купуваме такова нещо
да ви изя пуловера ,заедно с якето Mr. Greenкефите ме,а иначе по темата-незнам защо си мисля ,че масичките със столовете съм ги виждала по трийсетина лева -едни шаренки с мечо пух newsm78
Моята щерка пък иска кукла барби ,но хубава да била-някои да знае цени?Да имала и бебе Mr. Green

# 55
  • Мнения: 4 422
Ние май ще купуваме такова нещо
на сина ми за първата нова година бяхме подарили такова-тогава беше на 10 м и много не го оцени ,но после до 5 годишна възраст все нещо интересно намираше в него..Много хубава играчка.Сега на беба сме взели но мекичко мече -люлка. Grinning

# 56
  • Мнения: 522
Аз по принцип съм харесала ето това от Данета ама малкия видял на село една кобила Пепа и сега все за Пепа мрънка Joy.

# 57
  • Мнения: 426


Деляна ще прави сега 2год. и мислим да обединим подаръците. И сме се спрели на това конче. Да ми кажете дали ще се зарадва?

# 58
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
zeni - има ги в Метро!

zlatno zaiche - ето ти цени:
снимка върху чаша - 12лв /цена с чаша/
снимка върху магическа чаша - 20лв /когато се сипе топла течност, тогава се показва снимката/

Дано съм полезна!

# 59
  • Мнения: 1 035
аз вече купих един голям пъзел от кубчета.(12лв)
мисля да и купя и строител от големи части и лаптоп(14лв)

# 60
  • Мнения: 1 645
Вече е готов единият подарък - комплект инструменти + бормашина.
Но, има да купувам още няколко подаръка за детенце.

# 61
  • Мнения: 3 457
аз маи харесах на каката една пералня,но барби незнам от къде да намеря newsm78

# 62
  • Мнения: 1 599
аз маи харесах на каката една пералня,но барби незнам от къде да намеря newsm78
Днес бях в Скай Сити и в Бонжур имаше много голям избор от Барбита. Видях цена около 50лв. Предполагам, че и в другите Бонжури ще ги има.

# 63
  • Мнения: 415
Днес купихме подаръците - 2 страхотни големи коли - едната с дистанционно, строител, боксови ръкавици /2 чифта/ + боксова круша, елекнронна игра  Hug
Остана само един "чичо Доктор"  newsm78

# 64
  • Мнения: 416
      Касовия апарат съм сигурна че е същия какъвто купихме на Марти миналата година. Много е хубав, трудно се чупи (а Марти е специалист по тази част) и голяма игра пада с него. Мисля че няма да са разочаровани децата (пък и вие)  Grinning Wink

# 65
  • Варна
  • Мнения: 10 789
      Касовия апарат съм сигурна че е същия какъвто купихме на Марти миналата година. Много е хубав, трудно се чупи (а Марти е специалист по тази част) и голяма игра пада с него. Мисля че няма да са разочаровани децата (пък и вие)  Grinning Wink

Каква му беше цената?  newsm78 И аз го гледах, ама вече не се сещам...

# 66
  • Мнения: 416
        От къде взехте ръкавиците и боксовата круша?


        Цената на касовия апарат мисля че беше около 15-20 лв. не повече.

# 67
  • Мнения: 1 645
      Касовия апарат съм сигурна че е същия какъвто купихме на Марти миналата година. Много е хубав, трудно се чупи (а Марти е специалист по тази част) и голяма игра пада с него. Мисля че няма да са разочаровани децата (пък и вие)  Grinning Wink

Каква му беше цената?  newsm78 И аз го гледах, ама вече не се сещам...

19лв в Метро.
И аз онзи ден му се чудих много,но в крайна сметка не го купих.

# 68
  • София
  • Мнения: 4 575
Аз искам да вземем на баткото "дъска за лепене и писане", и едни такива като количка или масичка със строител или инструменти. На малката още не съм се ориентирала, може би количка на Доктор или на бебе. Но не знам от къде да ги взема. Гледам ги в и-нет магазини, но не съм сигурна за качеството. newsm78

# 69
  • София
  • Мнения: 270
Щерката си е поръчала на дядо Коледа парфюм  Rolling Eyes
Знам, че има разни детски парфюмчета и ще гледаме да я зарадваме. Няма да е само това, разбира се, но още не съм измислила какво още. Ще следя тук предложенията.

# 70
  • Мнения: 381
Дани вече си получи първия подарък за празниците-пързалкаааа.Днес мислим да прескочим до Варна и да разгледаме.Метро ще бъде задължително посетено,но се двуомя за този касов апарат.Той май е малък за него newsm78

# 71
  • Мнения: 1 426
      Касовия апарат съм сигурна че е същия какъвто купихме на Марти миналата година. Много е хубав, трудно се чупи (а Марти е специалист по тази част) и голяма игра пада с него. Мисля че няма да са разочаровани децата (пък и вие)  Grinning Wink

Каква му беше цената?  newsm78 И аз го гледах, ама вече не се сещам...

19лв в Метро.
И аз онзи ден му се чудих много,но в крайна сметка не го купих.

има два вида касови апарати- единия е към40лв, а другия 19лв.

# 72
  • Мнения: 1 599
Дани вече си получи първия подарък за празниците-пързалкаааа.Днес мислим да прескочим до Варна и да разгледаме.Метро ще бъде задължително посетено,но се двуомя за този касов апарат.Той май е малък за него newsm78

И аз се бях зачудила за него, че ми хареса в брошурата ама щом вие сте малки за него, какво остава за нас  newsm78

# 73
  • Мнения: 415
        От къде взехте ръкавиците и боксовата круша?

От Илиенци, но има и в магазин "Вега" на бул."Гоце Делчев" до Лучано.

# 74
  • Мнения: 1 232
      Касовия апарат съм сигурна че е същия какъвто купихме на Марти миналата година. Много е хубав, трудно се чупи (а Марти е специалист по тази част) и голяма игра пада с него. Мисля че няма да са разочаровани децата (пък и вие)  Grinning Wink

Каква му беше цената?  newsm78 И аз го гледах, ама вече не се сещам...

19лв в Метро.
И аз онзи ден му се чудих много,но в крайна сметка не го купих.

има два вида касови апарати- единия е към40лв, а другия 19лв.
този от 40 лева какво представлява2При нас подаръците са следните,по-скоро поръчките-касов апарат,дъска на стойка-магнитна с буквички,къща на барби с барби и трудна игра.Някой да ми препоръча игра нещо от сорта на-Не се сърди човечето ама нещо по-забавно за4-5 годишно дете
19лв в Метро.

Последна редакция: пн, 27 ное 2006, 09:05 от bimba

# 75
  • Мнения: 416
        От къде взехте ръкавиците и боксовата круша?

От Илиенци, но има и в магазин "Вега" на бул."Гоце Делчев" до Лучано.

       "Вега" - та ми е по-близо  Laughing, дано да намеря време да прескоча до там.. Мерси..

# 76
  • Мнения: 5 255
аз съм се спряла на шейна-тази която показа mam@  Peace

Peace

# 77
  • София
  • Мнения: 861
 А да сте чували или виждали кукла Барби, която като се сложи в хладилника и се показвали татуировки.  #Crazy
Ето това си е поръчала моята щерка , та незнам от градината ли го чула или видяла или си го сънувала.  newsm78

# 78
  • Мнения: 977
Вчера взехме на малката (15 мес) "Писта с осем елемента  Eichhorn. Дървени улейчета по които се пускат различни по форма и цвят пумпалчета. Голяма игра пада !!! 16.50 май беше

А от къде я взехте?

# 79
  • Мнения: 562
Мисля си за надуваем батут  newsm78, че ни е любима играчка в парка.

# 80
  • Мнения: 108
Момичета,някоя от вас да е ходила в София прес . Мисля да го посетя в най скоро време че с тея подаръци луднах #Crazy.Казаха ми че имало много голям избор на добри цени ама дали е така newsm78

# 81
  • София
  • Мнения: 4 575
И аз съм чувала за София прес. Лошото е , че работели до 17 часа. Ама и с 2 деца не ми се обикала при толкова играчки, че ще си тръгнем с пълни торби предКоледно Mr. Green. Ще видя кога мога да ги оставя,за да разгледам там и ще докладвам Hug

# 82
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Вчера взехме на малката (15 мес) "Писта с осем елемента  Eichhorn. Дървени улейчета по които се пускат различни по форма и цвят пумпалчета. Голяма игра пада !!! 16.50 май беше

А от къде я взехте?
Пълната гама продукти на Eichhorn се продава в склада на Симба срещу Зимния дворец. Вчера купих дървен пъзел /20 елемента/ - 4.60, ферма / къщичка+ограда+10животни/ - 5.50, дървен влак / локомотив+3 вагона / - 14 лв
http://www.simbatoys.de/en/world_of_toys/eichhorn/index.html

Последна редакция: вт, 28 ное 2006, 12:05 от Рапунцел

# 83
  • Мнения: 1 645
Вчера взехме на малката (15 мес) "Писта с осем елемента  Eichhorn. Дървени улейчета по които се пускат различни по форма и цвят пумпалчета. Голяма игра пада !!! 16.50 май беше

А от къде я взехте?
Пълната гама продукти на Eichhorn се продава в склада на Симба срещу Зимния дворец. Вчера купих дървен пъзел /20 елемента/ - 4.60, ферма / къщичка+ограда+10животни/ - 5.50, дървен влак / локомотив+3 вагона / - 14 лв
http://www.simbatoys.de/en/world_of_toys/eichhorn/index.html

А някоя Пловдивчанка да знае дали има склад на Симба в Пловдив,ще и бъда безкрайно благодарна.
И ние сме фенове на дървените играчки.

# 84
  • Мнения: 5 255
В днешният вестник има брошура на Хиполенд.
Може да се подсетите за подаръци  Wink - цък

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 380
Вчера взехме на малката (15 мес) "Писта с осем елемента  Eichhorn. Дървени улейчета по които се пускат различни по форма и цвят пумпалчета. Голяма игра пада !!! 16.50 май беше

А от къде я взехте?
Пълната гама продукти на Eichhorn се продава в склада на Симба срещу Зимния дворец. Вчера купих дървен пъзел /20 елемента/ - 4.60, ферма / къщичка+ограда+10животни/ - 5.50, дървен влак / локомотив+3 вагона / - 14 лв
http://www.simbatoys.de/en/world_of_toys/eichhorn/index.html

Рапунцел наистина ли има повечето им неща които са в сайта?! защото тук избора е мн. ограничен...дали някой има телефона на този склад?

# 86
  • Мнения: 1 232
В днешният вестник има брошура на Хиполенд.
Може да се подсетите за подаръци  Wink - цък
мама благодаря за труда който си направи за нас Hug,ще погледна и сайта,но там пък няма цени,но нищо придобих представа и ще отидем на место

# 87
  • София
  • Мнения: 270
Кажете, моля, къде се намира Хиполенд  Praynig

# 88
  • Мнения: 2 818
Моята иска зелен камион и куклен театър.... Куклен театър не съм виждала, освен на TCM ,но уви не в магазин Confused И май ще се изявя като дърводелец  Rolling Eyes нещо средно между кукленска къща и куклен театър...  Надявам се със зеления камион да ми е по-лесно, макар че още не съм намерила такъв.

# 89
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Mam@,благодаря.Ето сайта на Хиполенд www.hippoland.net

# 90
  • София
  • Мнения: 1 324
По заявка: прахосмукачка и голяма къща за кукли. Гледах във "вега тойс", но ми е трудно да преценя на картинка.
http://www.vegatoys.com/index.php?q=%EF%F0%E0%F5%EE%F1%EC%F3%EA% … =0&search.y=0 и http://www.vegatoys.com/index.php?q=%E7%E0%EC%FA%EA&area=toy … =0&search.y=0
или просто синтезатор по мое желание  http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=157526&cat=71&f=3973
Моля за съвет от притежатели на такива съкровища.

# 91
  • Мнения: 108
Мерси много Таня П Ще чакам с нетърпение сведения от първа ръка Ако случайно те изпреваря ще пиша Това за работното време не го знаех Мерси Hug

# 92
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Simba Bulgaria
Simba Toys Sofia
Anton Naidenov Str. N° 16
Studentski Grad
1700 Sofia

Tel. + 35 929 62 58 59
Fax + 35 929 62 45 79
simbatoys@nat.bg

ribka: Има някои от нещата в каталога и други, които ги няма в него.

# 93
  • Мнения: 1 035
моля...ако сте виждали надуваем батут,от тези от 50лв...да ми го снимате.... и къде сте го виждали? мн искам да купя такова чудо на щерката,но тук в Бургас не съм видяла Sad

# 94
  • Мнения: 1 035
Чудя се за един батут,за подскачане,но котката ми досега изпука всичко надуваемо.Прави опити да си точи ноктите и само това ме спира за сега.

виждала ли си някъде и как изглеждат....каква им е цената?

# 95
  • Мнения: 1 455
Чудя се за един батут,за подскачане,но котката ми досега изпука всичко надуваемо.Прави опити да си точи ноктите и само това ме спира за сега.

виждала ли си някъде и как изглеждат....каква им е цената?
   В Хиполенд ги има цените са между 40,00-60,00 лева някъде,едното е с преграда.Казаха ми,че и в Метро ги има.

# 96
  • Мнения: 1 035
ами тук в Бургас няма магазин Хиполенд,има в Пикадили,но са само няколко рафта + коли4ки и кошари. Rolling Eyes но ще проверя...дано намеря.
благодаря ти.   bouquet

# 97
Кажете, моля, къде се намира Хиполенд  Praynig
В София е в Скай сити зад завод Електроника

# 98
  • Мнения: 2 142
Записвам се и аз в темата. Още не съм взела подаръци. Еми си е поръчала докторски комплекти дъска за рисуване, писане. Ако някой е виждал хубав "докторски комплект" да свирка!!! За бебето, ще взема тякаква играчка, но и за нея не съм решила каква Sad Пък вече време не остана!

# 99
  • Мнения: 381
Абе тези надуваеми магаренца ги видях в Хиполенд.Много ниски ми се струват.Някой купувал ли е от тях и като са толкова ниски стават ли изобщо за подскачане newsm78

# 100
  • София
  • Мнения: 847
Записвам се и аз в темата. Още не съм взела подаръци. Еми си е поръчала докторски комплекти дъска за рисуване, писане. Ако някой е виждал хубав "докторски комплект" да свирка!!! За бебето, ще взема тякаква играчка, но и за нея не съм решила каква Sad Пък вече време не остана!

Мишел, дай да обсъдим дъските за рисуване, защото и ние на такова сме се спрели. Аз се чудя дали да бъде чин или дъска на стойка? Сега отиваме в Хепиленд да видим какви има - казаха, че ще получават голямо разнообразие. Там има и докторски комплекти, ще ги огледам, защото това ще й е подаръка от едната баба. Ще докладвам после. А в събота сутринта ще отидем до големия Марсел зад Булбанк, че сега е чудовищно задръстване в този район.

# 101
# 102
  • Мнения: 2 142
Я

Мишел, дай да обсъдим дъските за рисуване, защото и ние на такова сме се спрели. Аз се чудя дали да бъде чин или дъска на стойка? Сега отиваме в Хепиленд да видим какви има - казаха, че ще получават голямо разнообразие. Там има и докторски комплекти, ще ги огледам, защото това ще й е подаръка от едната баба. Ще докладвам после. А в събота сутринта ще отидем до големия Марсел зад Булбанк, че сега е чудовищно задръстване в този район.


Я, разгледайте и после, кажете! За дъските сме решили да е дъска, но още не съм решила точно каква, защото не съм гледала. Може би от тези магнитните, с цифрички и буквички.  newsm78 Все си мислех, че са ни малки децата за това, но Еми също е на тема букви и най-важното е да има много място за рисуване. Еми си има масичка и столче, които са като чин. Но за докторския комплект много искам да и взема, но досега видях два, които никак не ми харесаха, единият беше 7,50-8лв, другият 12, но и двата бяха гадни. Предпочитам да е по-скъп, но да си заслужава парите

# 103
  • София
  • Мнения: 847
Да докладвам за Хепиленд - имаше чин за 110 лв., но то си е като масичка - в смисъл отгоре трябва да си слагаш листове, няма магнитна повърхност или нещо такова. Дъските за писане са на Смоби - едната е с две лица, т.е. единична дъска, която се обръща на стойката и може да е бяла, магнитна, или черна за тебешир. Тя е висока 102 см. Струваше към 90 и няколко лева. Другата е пак на Смоби, стойката й е като на стълба, т.е. дъската е двойна - една си е само бяла, а другата само тебеширена - дано да ме разбра. Тя е по-височка, 107 см, струва 150 лв. Малко скъпички ми се струват...
Имаше докторски комплекти два вида - само чантичка - много хубави ми се видяха, имаше на Смоби и на Бречет (май така беше, френска фирма), по около 40-50 лв. с много аксесоари. Имаше и цяло такова на стойка с ЕКГ и един куп аксесоари, половината от които въобще не знам за какво служат, то беше 104 лв.
В събота като видя какво има в Марсел, ще реша и трябва да купувам, че на нас рождения ден ни е по-важен сега, после ще мислим Коледата!
Друго, което сме избрали е йониката на Чико, може би това ще е за Коледа. Сега се дерзая и за детската градина, че искам да е нещо, което да й хареса на пръв поглед, а не да драпа към на другите деца подаръците.

# 104
  • Мнения: 959
Ние май ще купуваме такова нещо

такова конче купихме на малката

# 105
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
А,от къде купи това конче и за колко?

# 106
  • София
  • Мнения: 2 884
В Метро го има , към 35лв е ! Peace

# 107
  • Мнения: 5 255
... Малко скъпички ми се струват...

За дъските .... как са спрямо тази на Чико/145лв.newsm78
Сподели моля те  Hug

# 108
  • Мнения: 1 455
Абе тези надуваеми магаренца ги видях в Хиполенд.Много ниски ми се струват.Някой купувал ли е от тях и като са толкова ниски стават ли изобщо за подскачане newsm78
  Аз купих от там подскачащото магаре..,ами не подскача много.Поне при нас интереса беше два дена и сега се чудя къде да му търся място...още една излишна играчка.

# 109
  • Мнения: 1 455
ами тук в Бургас няма магазин Хиполенд,има в Пикадили,но са само няколко рафта + коли4ки и кошари. Rolling Eyes но ще проверя...дано намеря.
благодаря ти.   bouquet
  Има и в Бургас Laughing ето адреса:http://www.hippoland.net/display.php?page=shops

# 110
  • Мнения: 4 970
такива "кон4е- люлка" ( само 4е по-друро на външен вид) видях в4ера докато се разхождах  в едно магазин4е в стрелбище до Южния парк.Дори си мисля 4е беше еднорог или розово пони.... newsm78.Ох- и аз една информация дадох Crazy

# 111
  • София
  • Мнения: 7 035
Момичета, между 13 и 15 декември ще отварят нов магазин на Хиполенд до МЕТРО Люлин.

Последна редакция: чт, 30 ное 2006, 11:04 от buni

# 112
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Пълната гама продукти на Eichhorn се продава в склада на Симба срещу Зимния дворец. Вчера купих дървен пъзел /20 елемента/ - 4.60, ферма / къщичка+ограда+10животни/ - 5.50, дървен влак / локомотив+3 вагона / - 14 лв
http://www.simbatoys.de/en/world_of_toys/eichhorn/index.html

Страхотен сайт. От кога търся разнообразие на дървени играчки. Някой знае ли дали има и във Варна от тях?  
И по специално търся ето това Някой има идея къде във Варна мога да го намеря.

# 113
  • София
  • Мнения: 847
... Малко скъпички ми се струват...

За дъските .... как са спрямо тази на Чико/145лв.newsm78
Сподели моля те  Hug


На тази предимството й е, че става и на чинче, и на дъска. Недостатъкът й обаче е, че дъската не е магнитна и е само бяла, т.е. няма за писане с тебешир. Като качество мисля, че Смоби не отстъпва на Чико, така че може да се каже, че са от един клас. Ох, в голямо чудене съм...

# 114
  • Мнения: 4 422
Дайте идеи за бебе на 7-8 месеца,ние нашия го купихме -люлка мече пухкавичко,но за бабите трябват идеи.Имаме стол за хранене -ЧИКО Поли,люлка на Фишер Прайс,проходилка ,активна гимнастика Фишер прайс,шезлонг 2 броя единия на Фишер прайс и музикална въртележка на Фишер Прайс.............И не мога да измисля май нищо повече на тоя етап..Мисля си за нещо музикално примерно слонче с кубове пак на Фишер Прайс..Дайте идеи!  Hug

# 115
  • Мнения: 522
Дайте идеи за бебе на 7-8 месеца,ние нашия го купихме -люлка мече пухкавичко,но за бабите трябват идеи.Имаме стол за хранене -ЧИКО Поли,люлка на Фишер Прайс,проходилка ,активна гимнастика Фишер прайс,шезлонг 2 броя единия на Фишер прайс и музикална въртележка на Фишер Прайс.............И не мога да измисля май нищо повече на тоя етап..Мисля си за нещо музикално примерно слонче с кубове пак на Фишер Прайс..Дайте идеи!  Hug
В сайта на Фишер Прайз гледах едно животинче дето бяга напред а бебчето пълзи след него и голяма игра пада/ама го обясних и аз Embarassed/.Ще го потърся и ще ти пусна линк-че.

# 116
  • Мнения: 522
ето за това говоря.Пусни си и демото да видиш Grinning http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2342&e=demo&pid=33177

# 117
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Дайте идеи за бебе на 7-8 месеца,ние нашия го купихме -люлка мече пухкавичко,но за бабите трябват идеи.Имаме стол за хранене -ЧИКО Поли,люлка на Фишер Прайс,проходилка ,активна гимнастика Фишер прайс,шезлонг 2 броя единия на Фишер прайс и музикална въртележка на Фишер Прайс.............И не мога да измисля май нищо повече на тоя етап..Мисля си за нещо музикално примерно слонче с кубове пак на Фишер Прайс..Дайте идеи!  Hug
Аз бих ти препоръчала уокъра на Чико.С него Марти проходи и до ден днешин си играе с него.Също бих ти препоръчала музикалната книжка на Фишер Прайс.Направена е от плат и може дори да се пере.В Бонжура струва 51лв.Аз лично сега ще я купя на Марти,защото той има няколко гумени книжки и много си играе с тях и по тях вече сме научили доста животни.Аз го карам да ми покаже кучето,агънцето и т.н и той ги открива в книжката и ги показва.Друго като идея мога да ти дам да отидеш в Бонжур и там ще си избереш някоя играчка.Има доста на Фишер Прайс.

# 118
  • Мнения: 5 289
mimozata , тази също стимулира пълзене http://www.igra4kite.com/product_info.php?cPath=323_324&products_id=2108.

# 119
  • Мнения: 4 422
Момичета страхотни идеи   bouquet  bouquet Благодаря много!
Гита виждала ли си го къде се продава това човече в Бг и колко пари е?И бръмбарчето е хубаво и уолкъра,но него засега няма да купувам,защото една приятелка ми го обеща.Виж книжката наистина ми харесва,ще проверя във Варна дали я има  Peace

# 120
  • Мнения: 522
Не мила.За съжаление не мога да те опътя,аз си помислих,че някой ти праща отвън понеже имате даста неща на Фишер Прайз.Цената мисля ,че няма да е повече от 50-60лв. тъй като в сайта е 15 $.Дано някоя мама каже дали не я е виждала някъде Grinning.

# 121
  • Мнения: 8 505

Milena,не съм виждала такова в Симба в София (в склада).Определено не внасят всичко.От дървениите има доста кубчета,пъзели,влакчета,това,това и още 1-2 неща.

# 122
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Милена, мисля че подобни играчки видях в едно магазинче на пазар Чаталджа.

Намира се зад тоалетната  Laughing, ъглово е, предимно е за сувенири, но съм виждала и дървени играчки на витрината.

# 123
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Гледах на Чаталджа ,но са само кубчета ,къщички и влакчета. А това което показах по горе ,не мога да го открия. Както и дървените  пъзели с колите  и другите чудесни неща от сайта.

# 124
  • Мнения: 386
Дъщеря ми много си игра с това в "Далматинците" ли се казваше детското заведение на Патриарха! И аз исках да го купя, но взех друго на Eihhorn от Хиполенд.

# 125
  • Мнения: 1 756

Milena,не съм виждала такова в Симба в София (в склада).Определено не внасят всичко.От дървениите има доста кубчета,пъзели,влакчета,това,това и още 1-2 неща.
това мисля 4е го има в ХИТ

# 126
# 127
  • Мнения: 1 455

Milena,не съм виждала такова в Симба в София (в склада).Определено не внасят всичко.От дървениите има доста кубчета,пъзели,влакчета,това,това и още 1-2 неща.
това мисля 4е го има в ХИТ
   Няма в Хит.Тази играчка и аз много я харесвам.Миналата година ги гледах в Премаман,но ми се видяха скъпички.Цените им започваха от 50,00лева до 90,00 лева.

# 128
  • Мнения: 1 756
Може би я няма в момента,но когато купувах влакчето се колебаех дали и нея да взема,беше преди полувин година някъде,но я имаше  Peace

# 129
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Някой виждал ли е такава играчка някъде?
http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2308780

# 130
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Момичета, знаете ли дали има ето такива играчки в Хит? Разбрах, че има склад при Зимния дворец, но ми е много далече, а искам непременно да купя някои от тях  Sad.

# 131
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Хит ,предполагам е в София,за съжаление нямам път натам скоро. Остава да потърся в ТСМ и в Хиполанд.
Благодаря ви! Grinning

# 132
  • Мнения: 1 455
Момичета, знаете ли дали има ето такива играчки в Хит? Разбрах, че има склад при Зимния дворец, но ми е много далече, а искам непременно да купя някои от тях  Sad.
  Точно тази я няма в Хит,но има някои други моделчета,Днеска бях и в Симба,но почти всичко е свършило.В Метро също има ако там ти е удобно.

# 133
  • София
  • Мнения: 2 884
Момичета, знаете ли дали има ето такива играчки в Хит? Разбрах, че има склад при Зимния дворец, но ми е много далече, а искам непременно да купя някои от тях  Sad.
  Точно тази я няма в Хит,но има някои други моделчета,Днеска бях и в Симба,но почти всичко е свършило.В Метро също има ако там ти е удобно.



 Shockedа няма  ли да зареждат?

# 134
  • Мнения: 1 599
Майнякой търсеше маса със столче, но тази е като конструктор. Вижте това. съжалявам ако нещо съм се объркала Sad
http://www.igra4kite.com/product_info.php?cPath=203_206_284&products_id=1968

# 135
  • Мнения: 1 455
Момичета, знаете ли дали има ето такива играчки в Хит? Разбрах, че има склад при Зимния дворец, но ми е много далече, а искам непременно да купя някои от тях  Sad.
  Точно тази я няма в Хит,но има някои други моделчета,Днеска бях и в Симба,но почти всичко е свършило.В Метро също има ако там ти е удобно.



 Shockedа няма  ли да зареждат?
  Ами те са заредили,но всичко е по кашоните и е пълно с търговци на едро които грабят на поразия.По щанда нямаше почти нищо от дървениите.Миналия месец пак така заредиха и докато искарат стоката вече я бяха продали. Laughing

# 136
  • Мнения: 1 000
http://www.vegatoys.com/?area=toys&task=view&id=1125

Това е чин с магнитен плот и столче....не е лош.....някой питаше откъде....доставката им е безплатна

А това е магнитна бяла и черна дъска....
http://www.vegatoys.com/?area=toys&task=view&id=1126

За Каката купих кошара преносима в нея да спи Мечо.....сгъва се и се разгъва като на малкия кошарата...купих я от Марсел за 19.50

За Малкия купих един страхотен пумпал...светещ и пеещ с мечета....пак от Марсел...имаха намаление на 16 лева...преди бяха 27....та поспестих

За малкия съм харесала и една бягаща буболечка на Fisher ....ама бих искала да я видя на живо...да знаете къде в софия ги има....да не си поръчам през нета и да си умра от яд после

Последна редакция: пт, 01 дек 2006, 16:43 от BgViki

# 137
  • Мнения: 272
Наистина дървената играчка я има в Премаман. Гледахме я преди две седмици. Много е хубава.

# 138
  • Мнения: 1 599
Аз му взех едно музикално пианпо на Симба от Метро, 29лв. Мисля и една кола, голяма, която се надявам да използва, а не да заема само място Simple Smile

# 139
  • Мнения: 2 142
ооо, струват ми се малко скъпички тези чинчета в Хиполенд. Аз определено търся накаква по обикновена дъска, а чин Еми си има. За докторският комплект, обаче ще се разходя да ги разгледам. В Марсел също ще разгледам, какво има.

# 140
  • Мнения: 1 640
Вече купих кол.подаръци за 2г. си момиче-дървена шейна 23 лв. ,Къща за игра от найлон 18лв.и докторски комплект с чанта 1о лв. от Метро-Варна+кубчета-пъзел с 6 картини,книжки,ама "ме сърбят ръцете" да купя още играчки-батут или люлка на въжета, или................
КЪДЕ ВЪВ ВАРНА има стоки ТCМ и въобще KAKВО означава това съкращение ???????????!!!!!!!!!!! Thinking Thinking

# 141
  • Мнения: 3 042
ТСМ - има в Биг Шоп-а на 8 Приморски, магазин Берлин, в Пикадили Чаталджа на втория етаж май пак имаше такъв магазин.

# 142
А да знаете, в Пловдив играчки на Симба от тези хубавите, дървените от къде могат да се купят??? newsm78

# 143
  • Мнения: 2 751
Мисля си за надуваем батут  newsm78, че ни е любима играчка в парка.
А откъде ще купувате батут? Какви са цените?

# 144
Zdraveite, temata za kolednite podaraci e mnogo aktualna v momenta. Az lichno si razreshih problema s obikalqneto po magazinite i tarseneto za podhodqsti podaraci za edni den.  Hug Popadah na www.levbg.com ot tam kupih na sina si strahotni dre6ki na Vip Baby i igra4ka na Chicco toi e na 12 meseca. Za sebe si kupih naistina unikalno belio http://www.levbg.com/product_info.php?cPath=81_83&products_id=880 ..... naistina se zahlasnah tozi pat. Radvam se che ima i se pravqt takiva magazini. BRAVO!!!!

# 145
  • Мнения: 1 455
Има интересни неща в сайта и сега е момента да ви попитам,харесах страхотни кънки на Чико от там,но ми се виждат скъпички,та ако някой е виждал по евтини да ми каже.Ето ги:http://www.levbg.com/product_info.php?cPath=61_80&products_id=506  http://www.levbg.com/product_info.php?cPath=61_80&products_id=518

# 146
  • Мнения: 1 756
В Метро го има , към 35лв е ! Peace
Вмомента е 45 Peace

# 147
  • Мнения: 1 455
Момичета а това да сте виждали някъде? http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2336193&c … arentPage=viewall

Общи условия

Активация на акаунт