Хотел ол инклузив

  • 23 913
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 569
http://www.magnoliabg.com/bg/start.htm
Бяхме там м.г. Препоръчвам го с 1000 ръце. Ол-инклузив има дори на плажа, позлваш 2 басейна с 2 ресторанта с 2 барпуул-а, с 2 лоби бара и т.н. Има и СПА в хотела. На 5мин. си от плажа, зелено, чисто и мнооооооооого тихо.
Само на 1-2 спирки си от Златните и на 1 от Дружба.
Абе невероятна работа  Peace
Мисля че беше по 65лв./ден на човек. 2-ма възрастни с 1 дете до 12г. -->плащат само големите. Детето е безплатно. 2-ро дете под 12г.= 1/2 цена на възрастен.

Дерзайте   bouquet
[/quotе]

Каке, фамилни стаи имат ли, че ние нали сме много кеч.  Crazy Crazy Crazyи как става резервирането и респективно плащането

# 31
  • Мнения: 1 417
Пипинка и на нас ни допадна.  Peace
Чакам час по-скоро отзивите ти.

Приятна почивка.  Grinning

П.П: би ли споделила, как се уговаряш с агенцията да си пътуваш със собствен транспорт и това влияе ли на цената?
Цената не включва транспорт. Всеки сам си осигурява такъв. А ако не сте видели темата за  Сани ризорт - към него спада и Океания клуб и офертите, разнищихме го ето тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=162322.0 Wink

# 32
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Каке, фамилни стаи имат ли, че ние нали сме много кеч.  Crazy Crazy Crazyи как става резервирането и респективно плащането

bibi - може би е добре да прочетеш темата от м.г. В настоящата съм дала линк.
Магнолия работи с немска тур-агенция. Ако останат свободни стаи, се предлагат на нашенци. В тази връзка, ако е останала свободна  (не заета от чужденците) фамилна стая (2 стаи, свързани помежду си) могат да ти я предложат на теб.
Но нищо сигурно няма. Одобряват те 2 седмици преди заявената от теб дата за почивка.

mi6i - на колко км. отстои въпросния х-л от София, ако имаш това инфо?
мерси  Grinning

# 33
  • Мнения: 1 417
mi6i - на колко км. отстои въпросния х-л от София, ако имаш това инфо?
мерси  Grinning
Сигурно си видяла и в другата тема ~ 380 км, близо е.
След границата до Солун е магистрала, само от там до Сани не знам как е.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 474
От Солун до Сани пътя също е хубав, и се стига много бързо, около 60км са! Ние също ще ходим в Океания, в последната седмица на Април! Хотела изглежда страхотно, а и е най-новия на Касандра, така че не очаквам неприятни изненади. Миналата година с подобна оферта ( 250 лв на човек) бяхме 5 дни в Сани през май, и беше страхотно!

# 35
  • Мнения: 1 101
Pipinka какви са цените в Албена Бийч клуб  newsm78
Доколкото видях на сайта им имаше информация само за Великденските празници.

# 36
  • Мнения: 43
Illit  а как беше температурата през май, за плаж ставаше ли?

# 37
  • Мнения: 4 668
Pipinka какви са цените в Албена Бийч клуб  newsm78
Доколкото видях на сайта им имаше информация само за Великденските празници.
Миналата година бяха 200-220лв. за двойна стая , а извън активния сезон е 180 лв. много малка е разликата ...
За това лято не знам  Rolling Eyes Дано да няма изненади ...

# 38
  • Мнения: 1 101
Pipinka какви са цените в Албена Бийч клуб  newsm78
Доколкото видях на сайта им имаше информация само за Великденските празници.
Миналата година бяха 200-220лв. за двойна стая , а извън активния сезон е 180 лв. много малка е разликата ...
За това лято не знам  Rolling Eyes Дано да няма изненади ...
Hug

# 39
  • Мнения: 4 668
Само да ви кажа , че в Океания клуб , вече не могат м за март месец да се намерят места  Sad
Единствените възможности са за 02-06. април , но това си е през седмицата ( някой работим все пак  Confused) И евентуално 13 - 19.04. - сега чакам да ми потвърдят резервацията ...

Така че , ако има желащи - да побързат  Hug

След това вече са други цените !!!

# 40
  • София
  • Мнения: 1 474
Illit  а как беше температурата през май, за плаж ставаше ли?

Да, ставаше за плаж, но водата в морето не беше много топла , въпреки че плувахме. Не знам колко градуса е било, но се върнахме почернели. Ние бяхме от 20 до 25 май, доколкото помня.  Peace

# 41
  • Мнения: 155
Pipinka, потвърдиха ли ти резервацията за Океания?

# 42
  • Мнения: 2 768
Ще се възползвам от темата да попитам има ли доволни от чужди хотели на AI, освен в Турция и въпросните на Сани?

# 43
  • Мнения: 4 668
Pipinka, потвърдиха ли ти резервацията за Океания?

Не  Sad
Утре ще се обадя пак в агенцията , да го питам този момък , защо поне не благоволи да ми се обади ...

# 44
  • София
  • Мнения: 6 569
Pipinka какви са цените в Албена Бийч клуб  newsm78
Доколкото видях на сайта им имаше информация само за Великденските празници.
Миналата година бяха 200-220лв. за двойна стая , а извън активния сезон е 180 лв. много малка е разликата ...
За това лято не знам  Rolling Eyes Дано да няма изненади ...
250-232 лв

Общи условия

Активация на акаунт