Отговори
  • Мнения: 5 622

 За мен посещението на подобни места е пълна досада. Онзи ден бях на процедура за почистване на лице, последвано от цялостен масаж на тялото..Какво да ви кажа....Накрая вече си гледах часовника(верно се проточи тоя масаж, ама не очаквах, че ще ми донесе такава досада..)и потропвах нервно с пръсти  Rolling Eyes

Сега ми предстои да си подновя кичурите на косата и самата мисъл, че ще стоя към 2-3 часа в салона ми е неприятна, поради което отлагам посещението....


Само аз ли съм така? Гледам всички тези салони са пълни с жени. По мои наблюдения им е приятно да седят там, а някои от тях прекарват и по-голяма част от деня си на подобни места..За някои това е просто ежедневие.  Rolling Eyes

Аз не само,че не мога да го разбера това, ами и ми се струва вече, че аз съм сбъркана...Има ли и други като мен?  Thinking

# 1
  • София
  • Мнения: 4 761
Споко, аз пък по магазините не обичам да ходя  Crazy

# 2
  • София
  • Мнения: 1 626
На мен ми харесва някой да се занимава с мен. Действа ми отпускащо и определено си почивам по време на процедурите. Може само за оформяне на вежди да отида и пак се чувствам супер.

# 3
  • Мнения: 5 622
По магазините обожавам да ходя, напълно женско и нормално занимание(но и аз познавам жени, за които това е пълна досада  Crazy), но да ходя на маникюр, педикюр, масаж(айде той горе долу го понасям и мога да кажа даже, че го обичам, не го правя чааак с такава досада), почистване на лице, фризьор.....брррр  Stop

# 4
  • Мнения: 7 723
На мен ми е приятно по- скоро лафа, който се заформя между клиентките там  Grinning
Винаги има нещо интересно за слушане- клюки всякакви....  Whistling

# 5
  • Мнения: 5 622
А, сега ме подсети още една досада, която обикновено съм длъжна да прикривам- понякога ме заприказват, а особено като съм на масаж не ми се ще да съм на сладка раздумка  Crossing Arms Хич не обичам да водя разговори с фризьорката, маникюристката и прочие. Някак тъпо  ми е  Crossing Arms (Добре, че поне от тази гледна точка съм случила на салон, там никой не ме закача и тишината преобладава  Heart Eyes)

Но иначе и аз съм присъствала на интересни разговори от клиенти. Повечето даже без да ги питат си разказват колко поръчкови коли  чакат в момента от автомобилния салон, какви камини са си направили след ремонта и на колко етажа е вилата им  Crazy  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 4 629
Аз обожавам да ходя по разкрасителни процедури. Много си пасваме с фризьорката ми и докато лафа си тече времето бързо ми минава и накрая си тръгвам по-хубава  Heart Eyes На педикюр ходя с голям кеф, масажи също... абе всичко обичам. Само ми се иска да понамалят цените към тези ми страсти тук  Crazy

# 7
  • Мнения: 685
Ходя единствено с кеф на маникюр!
Маникюристката ми е невероятна!
Което ме подсеща от коолкоооо много време не съм я посещавала  Cry
Страхотен професионалист и невероятен човек!
Тя е потребителка и тук така, че "Дани мила обичам те! ! ! Невероятна си! ! !"  Heart Eyes
Малко чувства това онова важно е настроението! Навика е убийствен, но нямам време да ходя трябва да си сменя работното време!  Flutter

# 8
Здравейте на всички. Искам да споделя и моите впечатления. Препоръчаха ми салон със всички услуги-фризьорство,козметика,маникюр и масажи. Отидох с малко недоверие,но бях приятно изненадана. Салона е прекрасен,а услугите....не ми се тръгваше. Направиха ми страхотна ноктопластика с вградени цветя. От масажите съм си правила ароматерапия и масаж със мед. Излизаш като нов.

# 9
  • Мнения: 4 629
Здравейте на всички. Искам да споделя и моите впечатления. Препоръчаха ми салон със всички услуги

Сега, ако кажеш и къде е салона

# 10
Салона е в Лозенец. Казва се Pollystyle,ул. Васил Кирков 8. Близо е до Елемаг.

# 11
  • Мнения: 5 622
Нищо не може да ме съблазни. Досадно ми е и това е...Ходя почти по  задължение  Rolling Eyes  Thinking

# 12
  • Мнения: 9 095
От изброените места ходя само на фризьор.
Дори и там, макар че стоя не повече от 30 минути, ми е досадно, а и се наслушвам на ужасно глупави коментари и клюки Tired

# 13
  • Мнения: 5 622
От изброените места ходя само на фризьор.
Дори и там, макар че стоя не повече от 30 минути, ми е досадно, а и се наслушвам на ужасно глупави коментари и клюки Tired


Сродна душа си ти.....

# 14
  • Мнения: 9 095
Ахм, да, ти чак сега ли ме усети Mr. Green

Между другото, няма да забравя едно мое посещение в "реномиран" салон...една от клиентките излезна и като се почнаха коментари: "Баси дебеланата, едва се събра на стола, хихихи" Tired
Дребни душици...

# 15
  • Мнения: 2 047
      Не обичам да ми се прави анализ на косата - Кой те боядисва, с какво, ама кой те подстрига, ама суха ти е мнооого косата и подобни. След това обикновено са оплаквания от наемите и клиентите.
    Повечето им клиенти си казват всичко още от вратата - сякаш са едва ли не задължени да споделят с фризьора или маникюристката живота си през последните месеци. Не ми е интересно, с редки изключения.

   Като резултат си тръгвам с готина прическа и бръмнала глава.   

# 16
  • Мнения: 3 932
Обожавам да хода на фризъор  bowuu, особено за генерална реформа.... на др. разкрасителни процедури не ходя редовно, така че няма как да ми досадят, някак си не мога да ги приема като "задължение"... Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 803
На мен ми е приятно. Не че ходя толкова често по разни разкрасителни процедури, даже всъщност само на фризьор ходя newsm78 Обичам да ме глезят Flutter Защото аз точно по такъв начин го възприемам. Особено като ми мие косата, моята фризьорка ми масажира и скалпа и направо мога да замъркам от кеф. А и ако отивам за по-генерална промяна (боядисване например) ми е интересен крайния резултат. Може би защото си ходя на едно и също място години наред и имам доверие на фризьорката.

# 18
  • Мнения: 932
МРАЗЯ!МРАЗЯ!МРАЗЯ! И най-много мразя фризьора...не стига че изглеждам супер смешно с всичките фибички и шноли по косата,ами и никога не съм сигурна какъв ще е крайният резултат.А и всички козметици,фризьори и т.н. задължително ти казват в какъв лош вид е:косата,кожата,ноктите...''теб кой те подстригва миналия път,много е неравна'', ''аууу,какви кожички'',''сега ще ти оформя веждите да заприличат на такива'' и куп глупости.Не стига,че им плащаш,ами и те обиждат,пфу!

# 19
  • Мнения: 6 620
Мноооого ми е приятно и никога не ми се е случвало да ми казавт ,че кожата косата или ноктите са ми в ужасен вид. ira_d явно си случвала все на идиотки.
Не обичам да ми дават акъл без да съм искала съвет ,но се е случвало рядко.

# 20
  • София
  • Мнения: 461
МРАЗЯ!МРАЗЯ!МРАЗЯ! И най-много мразя фризьора...не стига че изглеждам супер смешно с всичките фибички и шноли по косата,ами и никога не съм сигурна какъв ще е крайният резултат.А и всички козметици,фризьори и т.н. задължително ти казват в какъв лош вид е:косата,кожата,ноктите...''теб кой те подстригва миналия път,много е неравна'', ''аууу,какви кожички'',''сега ще ти оформя веждите да заприличат на такива'' и куп глупости.Не стига,че им плащаш,ами и те обиждат,пфу!

 Hug Peace

# 21
  • Мнения: 236
Леле Бубе, все едно мен описваш. Според мен проблемът не е че ние сме сбъркани, а че тези процедури ги правим ей тъй между всички други ангажименти. Ако сме изцяло отдадени на разкрасителни процедури и това ни е основния ангажимент за деня си мисля, че щеше да е различно. Аз адски много се напрягам като знам, че след като приключа трябва да тичам на някъде или имам едно такова усещане, че съм игубила 2-3 ценни часа, в които съм можела да правя нещо по-смислено.  Grinning Луда работа.
А относно бъбренето по време на процедурите.....МРАЗЯЯЯЯЯ! Вече съм решила просто като не ми се говори да предупредя още от самото начало, че не искам да ме безпокоят.  Grinning

# 22
  • Мнения: 2 922
Обожавам да ходя на фризьор, маникюр, педикюр, масаж. Няма как да ми е досадно, защото ходя при хора които обичам и ми е приятно да си общувам с тях  Flutter

# 23
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Еми различно.
Зависи- имам ли ангажименти след това, здрава ли е малката, а много зависи и от самата процедура. Ако съм за чистене на триъгълник- познай колко ми е приятно  Twisted Evil Иначе маникюр, педикюр, масаж на лице, почистване на лице, масаж на тяло- кефя се, релаксирам яко. А и ходя в този салон от години, та престоя минава в сладка раздумка  Flutter Досадно ми е това с кичурите във фризьорския салон, но наскоро си уеднаквих цвета на косата и засега се спасих от този "кеф". Ще видим докога.

# 24
  • София
  • Мнения: 18 679
Когато ходиш достатъчно дълго време в един и същи салон и се сприятелиш с момичетата, започва да ти става приятно. Първите няколко пъти в нов салон винаги са неловки Laughing Особено ако момичетата са кокошки. Тогава просто няма втори път Laughing

# 25
  • Мнения: 3 334
На мен ми е приятно по- скоро лафа, който се заформя между клиентките там  Grinning
Винаги има нещо интересно за слушане- клюки всякакви....  Whistling

и на мен така Peaceдейства ми даже разтоварващо Wink

# 26
  • Мнения: 3 453

 За мен посещението на подобни места е пълна досада.

  bouquet Peace

# 27
  • Мнения: 9 095
нито по магазините, нито по козметични салони ми се ходи, маникюристката ми е страхотна, но на фона на всичката снобария там, в някои моменти ми идва да стана и да си замина, а по магазините, никога нищо немога да си харесам и единственото което правя е да изнервям продавачките Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 7 800
Приятно ми е навсякъде, но като си познавам салона и хората, които работят там.  Hug

# 29
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Обикновено не, особено ако е кола маска или почистване на лице Naughty
И на фризьор слабо изтрайвам  ooooh!
Кефя се само на масажи и спа процедури Mr. Green

# 30
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 414
Честно казано от всичко изброено ходя само на фризьор и то на подстрижка - не се боядисвам. Тази процедура продължава най-много половин час - така, че не ми е досадна.

# 31
  • Germany
  • Мнения: 2 012

 За мен посещението на подобни места е пълна досада.

  bouquet Peace
И за мен така Peace С изключение на фризьорката ми, приятелка ми е, а и е много забавна мацки и при нея не усещам как ми минава времето Wink А, какви коментари съм чувала от козметичката си за други хора, пфу, сигурна съм, че и мен сигурно коментира...но да е жива и здрава Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 7 097
От изброените обичам да ходя само на масаж, но и това не винаги, защото не ходя на една и съща масажистка, а понякога ги сменям и се е случвало да ме размятат направо  box след което се чувствам като пребита... Tired
На фризьор май също ми е приятно да ходя, поне в повечето пъти - в момента не се боядисвам и ходя само за подстригване, което не отнема кой знае колко време, пък и ми е приятно като ми бърникат из косата... Crazy Отпускащо е и направо си и е като терапия...

# 33
  • Мнения: 323
МРАЗЯ!МРАЗЯ!МРАЗЯ! И най-много мразя фризьора...не стига че изглеждам супер смешно с всичките фибички и шноли по косата,ами и никога не съм сигурна какъв ще е крайният резултат.А и всички козметици,фризьори и т.н. задължително ти казват в какъв лош вид е:косата,кожата,ноктите...''теб кой те подстригва миналия път,много е неравна'', ''аууу,какви кожички'',''сега ще ти оформя веждите да заприличат на такива'' и куп глупости.Не стига,че им плащаш,ами и те обиждат,пфу!
Абсолютно подкрепям!Където и да съм ходила,манталитета на фризйорките е един и същ,и направо ме влудява.

# 34
  • в Низината
  • Мнения: 705
Обожавам да вися във фризьорските салони. А пък как обичам да ми пипат косата - разтапям се. И масажите... Жалко, че нямам повече време за губене.

# 35
  • Мнения: 3 211
много мразя, чувствам се некомфортно, не ми е приятно да си говоря с непознати
добре, че фризьорката ми е много тиха и неразговорлива и като ме види, че съм крива, въобще не ме закача Peace
понеже ми е адски досадно, вече не ходя на други процедури, а имам нужда Twisted Evil

# 36
  • Мнения: 4 358
Приятен ми е, много даже  Crazy

# 37
  • Мнения: 9 095
МРАЗЯ!МРАЗЯ!МРАЗЯ! И най-много мразя фризьора...не стига че изглеждам супер смешно с всичките фибички и шноли по косата,ами и никога не съм сигурна какъв ще е крайният резултат.А и всички козметици,фризьори и т.н. задължително ти казват в какъв лош вид е:косата,кожата,ноктите...''теб кой те подстригва миналия път,много е неравна'', ''аууу,какви кожички'',''сега ще ти оформя веждите да заприличат на такива'' и куп глупости.Не стига,че им плащаш,ами и те обиждат,пфу!
Абсолютно подкрепям!Където и да съм ходила,манталитета на фризйорките е един и същ,и направо ме влудява.

винаги са ме учили, като подстригваш, не казвай кой те е правил преди, защото може и ти да си била Mr. Green

# 38
  • Мнения: 664
Обожавам, затова в Бг бях всяка седмица на козметик -приятелка ми е, познавам я поне от 7-8 години и много обичам да си бъбря с нея. Тук, за съжаление, ходя редовно само на фризьор, намерих си такъв, в който работят само готини мъже  и се чувствам като принцеса докато ми помагат да си сваля якето, поднасят кафето и ми масажират скалпа Wink

# 39
  • Мнения: 2 147
Ходя често на сешоар, и по рядко на боя , кичури и маникюр, и е голям кеф  Hug, особено  след като изглеждаш доста по - добре от преди влизането ти в салона newsm78
Понякога го ползвам като антистресова терапия,  както и shopping Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 1 540
Обичам да ходя по разните му салони. Въобще не обичам да си боядисвам косата, обаче, защото когато стане време да я мият, ми се схваща врата на мивката /или там както му се вика/. Дори си купих четка за боядисване, с надеждата някоя позната да ме боядиса  Blush

# 41
  • Мнения: 2 229
Понякога да, понякога не.
Последния път се издразних, както някой спомена, като маникюристката ми коментираше "ужасното състояние на кожичките". Tired  Crossing Arms
Не умирам от кеф и да водя разговори някакви, а най-вече като съм на кола маска - само на мен ли не ми потръгва разговорът? newsm78 Някак си не ми идва да си говоря за времето докато ме скубят... Confused

# 42
  • Мнения: 14 494
ходя много рядко по такива места и няма как да ми досади. на фризьор на два месеца, веднъж подстригване, веднъж кичури, на козметик съм спряла от няколко години да ходя, на маникюр само ако ме ущипе нещо. аз и по магазини не обичам да ходя, то и без това няма какво да ми хареса, най-много да сглупя и да купя някой боклук. дрехи пазарувам след дълъг и задълбочен размисъл. за да намаля после броя на дните в които нямам какво да облека щото гардеробът ми е пълен с несъответстващи си и некачествени парцали.

# 43
  • Мнения: 1 424
Ходя само на фризьор и маникюр  Peace  
Повечето пъти ми е досадно  Rolling Eyes  Завързвам някакъв общ разговор за косата ми, за някой нов продукт и т.н. , не виждам за какво толкова мога да си говоря със служителките. (може би не съм случила на готини)
На масажи, почистване на лице и други подобни не съм ходила  Embarassed
А по магазините обожавам да ходя  Heart Eyes но и там се изнервям понякога, ако колекциите са грозни или няма това което търся  Peace

# 44
  • Мнения: 3 268
Хм,днес си купих карта за Спацентър Дрийм на околовръстното.Смятам да се поглезя и ще споделя дали ми е било приятно. Flutter

# 45
  • Мнения: 952
аз ги обичам процедурите в салоните, действат ми разтоварващо Peace Но като отида при моята фриз-ка,която ми е и приятелка и никога не си тръгвам на време,държи ме по час два,а ако трябва и да се боядисвам отиде ми деня, и тогава бих казала че ми действа натоварващо Crazy Най голям кеф ми е при маникюристката  Laughing

# 46
  • Мнения: 2 956
Понякога да,понякога не. И "НЕ", когато имам насреща (или зад мен по-точно  Laughing ) някоя фризьорка дето е станала с лице към възглавницата или по природа си е такава  Close

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
По принцип - да, обичам да завързвам разговори, но не и да се налага да участвам в обсъждането на клюки с непознати. А определно ми е приятно - дали на фризьор, дали на маникюр или нещо друго, но ако се наложи да седя повече от необходимото в салона, започвам да се изнервям.

# 48
  • Мнения: 217

 За мен посещението на подобни места е пълна досада. Онзи ден бях на процедура за почистване на лице, последвано от цялостен масаж на тялото..Какво да ви кажа....Накрая вече си гледах часовника(верно се проточи тоя масаж, ама не очаквах, че ще ми донесе такава досада..)и потропвах нервно с пръсти  Rolling Eyes

Сега ми предстои да си подновя кичурите на косата и самата мисъл, че ще стоя към 2-3 часа в салона ми е неприятна, поради което отлагам посещението....


Само аз ли съм така? Гледам всички тези салони са пълни с жени. По мои наблюдения им е приятно да седят там, а някои от тях прекарват и по-голяма част от деня си на подобни места..За някои това е просто ежедневие.  Rolling Eyes

Аз не само,че не мога да го разбера това, ами и ми се струва вече, че аз съм сбъркана...Има ли и други като мен?  Thinking

Абсолютно си права, досадно е. Особено, като вземат разни гугутки да ти циклят на главата и да те занимават с житейските си проблеми - е тогава издивявам.....

# 49
  • София
  • Мнения: 7 097
Хм,днес си купих карта за Спацентър Дрийм на околовръстното.Смятам да се поглезя и ще споделя дали ми е било приятно. Flutter

Със сигурност ще останеш доволна - там е страхотно... thumbsup

# 50
  • София
  • Мнения: 2 271
Зависи за какво съм в салона, но в повечето случаи и на мен ми е досадно това висене... Може би само на маникюрист не ми е досадно, но то е, защото процедурата минава бързо...

# 51
  • Мнения: 1 120
за мен няма по-досадно нещо от това  Tired всеки месец ходя за корени ,а веднъж на 2-3м. и за кичури.е полудявам.да не говориме и почистване на лице и ''маникура''
негативността ми идва от това,че там се разправят само махленски клюки.затова често ходя там с някоя приятелка.двете си правиме някаква процедура,и си говориме наши си неща,които ни засягат.

Хм,днес си купих карта за Спацентър Дрийм на околовръстното.Смятам да се поглезя и ще споделя дали ми е било приятно. Flutter

Със сигурност ще останеш доволна - там е страхотно... thumbsup

има ли там басейн?от отдавна го гледам и все се каня да го посетя.но ако има басейн,определено ще ходя.поне ми е близо

# 52
  • Мнения: 3 576
За мен тия посещения са си чиста загуба на време, като изключим разкрасителния ефект.
Докато седя и ме правят, усещам как мога да си използвам времето за далеч по-ползотворни неща...

Единственото, което що-годе не ме изнервя е посещението при фризьор и най-приятната част ми е сешоара.
Боядисването, а особено висенето на мивката ми е пълна отврат, ама няма начин - 1 път месечно е задължително.

# 53
# 54
  • Мнения: 1 800
МРАЗЯ!МРАЗЯ!МРАЗЯ! И най-много мразя фризьора...не стига че изглеждам супер смешно с всичките фибички и шноли по косата,ами и никога не съм сигурна какъв ще е крайният резултат.А и всички козметици,фризьори и т.н. задължително ти казват в какъв лош вид е:косата,кожата,ноктите...''теб кой те подстригва миналия път,много е неравна'', ''аууу,какви кожички'',''сега ще ти оформя веждите да заприличат на такива'' и куп глупости.Не стига,че им плащаш,ами и те обиждат,пфу!
Абсолютно подкрепям!Където и да съм ходила,манталитета на фризйорките е един и същ,и направо ме влудява.
Не е съвсем така, зависи на кого и къде попаднеш Peace. При моя фризьор има кафе и вино, държат ти палтото, дават ти специална престилка да си облечеш за да не си цапаш дрехите, винаги има голямо разнообразие на списания и никога не досаждат с тъпи темички и клюки, винаги сме имали забавни и интересни раговори...Всъщност това е и моята професия, но не искам да коментирам къде аз работя, а от страната на клиент. Иначе рядко си правя професионално почистване на лице, маникюри(обикновен) и педикюри си правя сама, толкова е лесно че не виждам нужда да се плащат луди пари за това.(тук педикюр е около $50)...трай бабо за хубост:)

# 55
  • Мнения: 377
По принцип ходя само на фризьор на 2-3 месеца и много рядко на маникюр или други процедури, тъй като ми е супер изнервящо да стоя на едно място и да не правя нищо. А дори да реша и да се опитам да релаксирам е невъзможно, тъй като служителите считат за свое задължение да поддържат разговор. ooooh!
И по магазините по принцип не обичам да ходя.  Tired

# 56
  • Мнения: 1 120
(тук педикюр е около $50)...трай бабо за хубост:)[/b]

50$  Shocked ако трябва и с уста ще си режа ноктите на краката,но няма да ги дам.много бе.не е за нашия стандарт  Naughty

# 57
  • Мнения: 1 800
(тук педикюр е около $50)...трай бабо за хубост:)[/b]

50$  Shocked ако трябва и с уста ще си режа ноктите на краката,но няма да ги дам.много бе.не е за нашия стандарт  Naughty
Да, аз затова си го правя сама. Само да утoчня, че има много китайци, тук в САЩ,които правят маникюри и педикюри, те взимат по евтино, но аз никога не бих им се доверила, защото не изглежда особено чисто. Но където работя е $47 и е средна класа салон.

# 58
  • София
  • Мнения: 5 606
АЗ пък много обичам. Особено на масаж - като пропусна някоя седмица да отида и се чувствам някак схваната. И маникюр обичам и педикюр. Само при  фризьор ако е за повече от 1 час ме хващат лудите.

# 59
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Ами зависи. Тъй като мн. мразя да ми пипат косата,на фризьор не обичам да ходя. И на коломаска много-много. Но на маникюр, педикюр, масаж-да.

# 60
  • Мнения: 1 120
АЗ пък много обичам. Особено на масаж - като пропусна някоя седмица да отида и се чувствам някак схваната.

това е единствената процедура,която мога да търпя с часове  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 1 234
Не обичам да ходя.И на мен ми дотягат превзетите разговори.Не стига че постоянно някой се хвали къде е ходил,какво  е правил,какво е купил(което слабо ме касае)ами и аз трябва да съм една миличка,любезна.....  smile3506Фризьорката ми на всичкото отгоре е мнооогоо приказлива-разказва ми "житие и страдание" на поне 10 човека,което ми действа адски натоварващо smile3515.Напоследък за капак на всичко ме подстригва ужасно smile3511 и започнах да ходя при друг.Мислих при нея да ходя само за боядисване,ама какво да и кажа като ме пита защо не искам да ме подстригва?От 2 месеца се чудя какво да правя. newsm78

# 62
  • Русе
  • Мнения: 511
Зависи колко често ходя. Напоследък се случва доста рядко, така че ми е приятно!

# 63
  • Варна
  • Мнения: 3 415
ОБОЖАВАМ да ходя на фризьор и всякакви други козметични процедури...много ми харесва... Heart Eyes а иначе и аз мразя досадните разговори и просто не ги водя...хората са ме усетили и не ме занимават с глупости... Crazy
а за shopping-a...просто ми е мания  Blush  bouquet Peace

# 64
  • Мнения: 1 432
ДА! Категори4но.Обожавам  Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 17 407
Не ми е приятно. Във фризьорския салон винаги ми премиват косата, налага се в къщи пак да я мия  Това, в комбинация с чакането и слушането на празни приказки ме изнервя. Козметичните процедури също едва изтрайвам- като продължителност имам предвид.
Мога да търпя единствено масаж, но ходя много рядко

# 66
  • Мнения: 5 317
за работя в салони по мое мнение на болшинството им е приятно.намен ли4но не ми е много приятно да вися.

# 67
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Много мразя да се налага да завързвам разговор с козметичката/маникюристката/фризьорката. Не мога да търпя празни приказки, в България това много ме натоварва, вместо да ме отпуска. За щастие тук (в Щатите) това е сведено до минимум. Ходя на маникюр/педикюр при корейките (можеш да си носиш собствени принадлежности, ако се притесняваш за хигиена), иначе те мелят, ама не знам какво, сигурно за клиентите нещо, не ми пука като не ги разбирам. На козметик и масаж е рядко, там ми става досадно, но не е толкова страшно.
По косата много обичам да ме пипат, затова на фризьор обичам.
Мразя да ходя по магазини, обичам да пазарувам онлайн.
Така че, Бубе, разбирам те донякъде.

# 68
  • Мнения: 5 299
Аз работя на такова място вече месец, и мога да кажа, че направо не мога да се нарадвам. Mr. Green Heart Eyes

# 69
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Да, досадничко си е. Особено като си запазил час, а като отидеш чакаш още... Rolling Eyes Глупави коментари на клиентките, абе, всичко сте го казали по-нагоре, да не се повтарям.  Crazy

Бубе, къде ходи на почистване, доволна ли си? Ако искаш на лични.

# 70
  • София
  • Мнения: 7 041
При козметичката откарвам към 2 часа и не ми е чак толкова неприятно,обаче при фризьорката направо се отвисявам-по 4 часа минимум  Confused.Говорим си ,чета списания ,но време не минава ,а и как мирише от боите ,незнам фризьорките как издържат на такава тежка миризма всеки божи ден  Sick.

# 71
  • Мнения: 2 936
досадно ми е ... Crossing Arms

# 72
  • Мнения: 2 407
Когато си правя кичури изкрейзвам направо, но като цяло ми харесва и ми е приятно.

# 73
  • Мнения: 5 622
Да, досадничко си е. Особено като си запазил час, а като отидеш чакаш още... Rolling Eyes Глупави коментари на клиентките, абе, всичко сте го казали по-нагоре, да не се повтарям.  Crazy

Бубе, къде ходи на почистване, доволна ли си? Ако искаш на лични.

В Ейнджъл фейс ходя. Доволна съм, да. МНого. Само дето ми е адска досада и накрая като си тръгвам направо подхвърчам от кеф..И на масаж бях там последно, час и 10 минути..Егати кефа, но....въпреки това едва изтраях..Иначе масажистката беше страшно добра, размаза ме направо, пак там ще отида следващият път(имат и още една кабина за масаж, тоест това, което аз търсих, така че да можем да ходим двамата с мъжа ми едновременно  Peace)

# 74
# 75
  • Мнения: 9 095
Да, досадничко си е. Особено като си запазил час, а като отидеш чакаш още... Rolling Eyes Глупави коментари на клиентките, абе, всичко сте го казали по-нагоре, да не се повтарям.  Crazy

Бубе, къде ходи на почистване, доволна ли си? Ако искаш на лични.

В Ейнджъл фейс ходя. Доволна съм, да. МНого. Само дето ми е адска досада и накрая като си тръгвам направо подхвърчам от кеф..И на масаж бях там последно, час и 10 минути..Егати кефа, но....въпреки това едва изтраях..Иначе масажистката беше страшно добра, размаза ме направо, пак там ще отида следващият път(имат и още една кабина за масаж, тоест това, което аз търсих, така че да можем да ходим двамата с мъжа ми едновременно  Peace)

това Ейнджъл фейс ми го похвалиха откъм маникюр Thinking

# 76
  • Мнения: 3 622
С удоволствие ходя на фризьор не с досада  Grinning  Моята фризьорка е и моя приятелка правим си кафе и си бъбрим през цялото време докато ме боядисва, постригва или за каквото там съм отишла  Joy

# 77
  • Мнения: 9 095
С удоволствие ходя на фризьор не с досада  Grinning  Моята фризьорка е и моя приятелка правим си кафе и си бъбрим през цялото време докато ме боядисва, постригва или за каквото там съм отишла  Joy

аз пък така и немога да си харесам фризьорка, всички не ми харесва как работят, казвам да махнат малко, те си правят каквото си могат  #Cussing out, тука може да се спра на някоя

# 78
  • София
  • Мнения: 7 097
има ли там басейн?от отдавна го гледам и все се каня да го посетя.но ако има басейн,определено ще ходя.поне ми е близо

Има, да  Grinning

# 79
  • Мнения: 5 391
Не винаги ми е особено приятно.Не толкова заради времетраенето, колкото заради клюките и безсмислените разговори, които често се водят Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 2 152
Отговорих с 3-та опция.
По принцип ми е приятно, но някой път, ако маникюристката или козметичката са на кеф и се разприказват, ми става досадно.Гръмва ми главата
от непрестанното им бърборене и вместо да си отпочина, излизам натоварена от техните емоции

Досадно е и когато салона е пълен с "клявки", които не са дошли за някаква услуга, ами си стоят и лафят, клюкарят... Crazy Crazy

# 81
  • Мнения: 1 241
Не винаги ми е особено приятно.Не толкова заради времетраенето, колкото заради клюките и безсмислените разговори, които често се водят Rolling Eyes
Peace

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Не ми е забавно със сигурност, приемам го като задължение

# 83
  • Мнения: 1 069
Щастлива съм, когато имам време за процедури. Не ми е досадно, може би, защото фризьорката и козметичката ми са достатъчно тактични. Използвам времето в салона за пълно отпускане и почивка!

# 84
  • Мнения: 177
Обожавам да ходя на разкрасяващи процедури в козметичния салон. Но пък най-неприятно ми е да ходя на фризьор. Имам някаква непоносимост към това, да ми пипат косата, дори най-малкото опъване ми е свръх болезнено. Затова гласувах с трета опция.

# 85
  • Мнения: 4 176
Да,винаги. Peace

# 86
  • Мнения: 156
Да,приятно ми е.За мен всичко е до нагласата-нагласям се,че ще ми е приятно и отморяващо,че ще излезна разкрасена и никакви клюки не могат да ми смутят хубавото настроение.А и си харесвам фризьорката и маникюристката и винаги,когато имам възможност ги посещавам

# 87
  • Мнения: 2 677
Не, отивам само за да си свърша работата. И гледам по-бързо да приключвам.  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 565
По принцип обичам, но за мен е много важна атмосферата и хората които работят в салона. Не обичам клюки, обсъждане на личния живот на други хора и снобарщини. Тук не е прието много да се дрънка по време на процедурите, а аз си и ходя в един и същи салон от няколко години, където момичетата ми станаха приятелки.
По същия начин и в БГ - козметичката и фризьорката са ми много интелигентни жени и никога не съм ги чула да обсъждат някой.   bouquet
   

# 89
  • Мнения: 478
Преди години, когато си нямах "моя" фризьорка , ми беше досадно посещетието на различни салони, клюкарстването,  " разтягането на локуми " и т.н....
Но от както намерих " моята " фризьорка  ми е много приятно да я посещавам, чувствам се спокойна в нейните ръце и нищо не ме дразни, а там е доста шумно ! Hug

# 90
  • Мнения: 534
Обожавам да ме глезят  Flutter

# 91
  • Мнения: 1 313
Изобщо не ми харесва. Затова всичко, което мога си правя в къщи. Доставя ми удоволствие да се занимавам със себе си и не виждам защо трябва да оставям тази дейност на друг, че дори и да му плащам за това Laughing Ходя предимно на фризьор и масажи, защото не мога сама да се масажирам или подстригвам. Почистване на лице, кола, маникюр и педикюр - в къщи, ако е крайно наложително - в салон. Simple Smile

# 92
  • Мнения: 5 475
На мен ми е приятно по- скоро лафа, който се заформя между клиентките там  Grinning
Винаги има нещо интересно за слушане- клюки всякакви....  Whistling

 Peace и аз съм така.

# 93
  • Мнения: 836
За мен престоя в такива салони е свързан с релаксация, това са моментите, в които се опитвам да не мисля, просто искам да се отпусна. Затова и аз се дразня, ако фризьорката се опитва да фамилиарничи с мен, а не ме остави да си почивам  Crossing Arms

# 94
  • Мнения: 250
Аз също не обичам да кисна там с часове. Последният път ходих да се боядисвам, направо пощурях от досада и губене на време, макар и резултата да ми допадна. Ще ми се за секунди да ставаше всичко .

# 95
  • Мнения: 393
Това дали ще ви е приятно си зависи само от вас ...
Не трябва човек да се примирява с лошо обслужване или неприятна обстановка , която го натоварва .
Докато си намеря място на което да ми е приятно да ходя обиколих доста салони .
Ходя при една и съща фризьорка от близо три години .
Много тактична и внимателна , ако види , че на някой му се приказва , тогава завързва разговор , но ако те усети , че ти се мълчи и тя си мълчи .
В салона където ми правят педикюр момичето е колкото мен и е доста приказливо ... но не ми е проблем , защото ме успива с това бърборене . А и в повечето случай си чета списание и ми е много приятно .
В солариума - пак попаднах на приятно място - а и там винаги има нови списания .
Козметичката ми е много приятна жена , не само на външен вид , но и като характер и поведение .
Доставя ми удоволствие да я гледам колко е поддържана и да слушам съвети за различни продукти .
Но ми отне доста време да си намеря " моите хора " .
А след всяка процедура се чувствам по красива и настроението ми е приповдигнато .
Ходенето по процедури даже съм превърнала в ритуал и начин да се наградя за нещо , което съм постигнала .

# 96
  • София
  • Мнения: 2 381
Понякога много ме дразни клюкарстването във фризьорските салони. Не смятам, че трябва да съм приятелка с фризьорката си и взаимно да си разказваме житейските преживявания.  Naughty

# 97
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Обожавам да ме обработват  Mr. Green

# 98
Носи ми удоволствие единствено добрия резулат след процедурите,а самото висене ми е адски досадно.Най-много нерви ми коства процедурата при оформянето на при4еската при фризьора.Просто не издържам да стоя на едно и също място няколко 4аса.Брррр....

# 99
  • Мнения: 278
Отговорих с 3-та опция.
По принцип ми е приятно, но някой път, ако маникюристката или козметичката са на кеф и се разприказват, ми става досадно.Гръмва ми главата
от непрестанното им бърборене и вместо да си отпочина, излизам натоварена от техните емоции

Досадно е и когато салона е пълен с "клявки", които не са дошли за някаква услуга, ами си стоят и лафят, клюкарят... Crazy Crazy

 Peace Peace Peace Peace

# 100
  • Мнения: 467
golyama dosada, umiram ot ujas vinagi kogato me podstrigvat, za6toto mi rejat mnogo posle mie jal i me hva6ta qd , a kato pochnat i da mi durdoryat veche suvsem....

# 101
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Понякога да, понякога не. Зависи какво ще ми правят.  Обичам педикюр, маникюр, масаж и прически, но кола маска едва издържам. Приятен ми е престоя в салона по принцип.

# 102
  • Мнения: 861
В събота прекарах 2 часа във фризьорския салон за едните връхчета-ама то беше миене, подстригване, продухване, после с преса. Направо се схванах. А фризьорът ми е един сладур 24 годишен-много фешън и алтернативен, ама 2 часа да поддържаме разговор...ами изморих се. А в козметичния салон също не ми е приятно-ходя всяка седмица (днес също трябва да ида  Tired) на поддържащи антицелулитни процедури, е не е неприятно сега като вече не боли, ама пак си е ангажимент. А за фотоепилацията и колата...много ясно, че е неприятно.

# 103
  • Мнения: 2 427
Когато тръгвам за фризьор винаги си казвам"трай бабо за хубост".И то си е така.Когато отида на кичури и ме сложат да вися с глава в умивалника им и врата ми се схваща и започва зверски да ме боли,се проклинам че съм отишла.Тук имат такъв подход с кичурите,уж защото оцветитела бил течен,да не се изцапаш.Но не съм само аз,която изстрадвам тези часове в името на красотата.Кефя се ,ако до мен има някой който страда като мен,някак си по-малко ме боли врата.

# 104
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
На мен ми е приятно!ДА!

# 105
  • Плевен
  • Мнения: 973
За мен е голямо удоволствие и релакс (изключвам процедурите с кола маската).

# 106
  • Мнения: 278
При козметичката ми харесва, но при фризьор  Sick много мразя да ми пипат косата и гледам да ходя колкото се може по-рядко. На маникюр не ходя, защото имам много мънички ноктенца и си ги поддържам сама, за рисуване няма място.

# 107
  • Bristol
  • Мнения: 9 367
Да, но аз гледам да ходя винаги на едно и също място. Като се опознаеш с другите кокошки като теб и персонала, става весело. Чак не искаш да си тръгваш  Laughing

# 108
  • София
  • Мнения: 298
Най-често ми е много досадно.

# 109
  • Мнения: 1 733
На мен ми е много приятно и разтоварващо. Само не обичам празните приказки, които съпътстват подобни процедури.

# 110
  • Мнения: 54
С удоволствие ходя по такива места в месеца по 1 пат на педикюр манукюр коли маски голямо облекчение изпитвам след това Heart Eyes
но на фризьор не чак толкова много там овтикясвам изнервям се чак понякога

# 111
  • Мнения: 101
Присъединявам се към дамите, мразещи посещенията във фризьорския салон.

# 112
  • София
  • Мнения: 2 061
Зависи от фризьора - при някои е добре, при някой - направо не може да се трае. И аз съм от тези дето не понасят клюките и обсъждането на лични неща или на клиентки. Напоследък си ходя при моята Стела и с фризьора се чувствам добре. Говорим си приятни неща без да обсъждаме другите и не ми се налага да слушам глупости. Така че в това отношение съм добре.  Peace
По отношение на козметик, маникюр и масажи - направо не ходя напоследък точно, защото не мога да понасям всичко това и ми е страшно досадно. Аз искам да се отпусна и да се наслаждавам, а не да ми дрънкат разни глупости и аз да съм длъжна да възклицавам от немай къде. Та, така - поддържам се вкъщи, докато си намеря някоя свестна козметичка, маникюристка и масажистка. Naughty

# 113
  • Мнения: 1 475
Присъединявам се към дамите, мразещи посещенията във фризьорския салон.

и аз Peace

# 114
  • Мнения: 1 063
Не ми е приятно. За какватo и процедура да става въпрос, винаги съм там по задължение. Така стана и с масажа и изобщо.
Подписвам се под първите 3-4 поста на БУБА (от 1-ва старница на темата), много добре ме определят. Peace
(Само не си обяснявам, защо се получи така? Обичам да глезя себе си?!) Thinking

Последна редакция: ср, 09 май 2007, 14:22 от Ив

# 115
  • Мнения: 4 076
Мразя тези посещения и съм ги намалила до веднъж годишно на фризьор(от немай къде,че иначе косата ми заприличва на джунгла),а от козметик и масажист се отказах-това е,не ги дишам Crossing ArmsНе мога да търпя ниска култура,клюкарски манталитет и водещата мисъл как да да ти вземат парите,без много да дадат от себе си,а не да си тръгнеш доволен.Често се сблъсквам и с ниска хигиена,нисък професионализъм,на което отговорът е"Е,ти пък какво искаш за 20-30 лв.,ми иди в София да видиш как дават по 80-100 за масаж лице".Не 20,2 лв. няма да им дам,докато не се научат как да ми ги взимат и да ми е кеф.

# 116
  • Мнения: 1 120
Много зависи какво ще ми правят. Висенето във фризьорския салон, почистването на лицето са ми досадни , но масажа с LPG ми е изключително приятен.

# 117
  • Мнения: 33
Обичам да стоя във фризьорски или козметичен салон.И фризьорката и козметичката ми са големи сладурани и се разтоварвам с приказки при тях.

Общи условия

Активация на акаунт