Няма ли свестна козметичка в тая София да му се невиди!

  • 62 983
  • 133
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 885
Момичета, извинете ме за езика, но се връщам от поредната некадърница!!! Цялото ми лице е в рани и едни подутини като хапано от 120 комара Sick!!! И като си познавам кожата 2 седмици не ми мърдат. Имам и белег - червен от посещения при друга също толкова некадърна!!!  #Cussing out Имам и 2 спукани капиляра от две различни като на втората и казах да внимава, че съм предразположена  #Cussing out
А тоя път отидох чак до Люлин понеже в един форум четох положителни мнения за салона.
Или моето лице е някво дефектно или почвам сама да се почиствам у нас.
Само аз ли попадам на некадърни козметички?

# 1
  • Мнения: 4 371
Има - салон Експерт в Св. Троица!

# 2
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Има - салон Експерт в Св. Троица!

Дуци,в коя част на квартала  по-точно? Уж живея там ама нещо не се сещам.Дай повече инфо,моля.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз отскоро посещавам един салон в кв.Стрелбище.
Тоест 2 пъти съм ходила.
За първи път ми почистват лице.

И искам да споделя впечатленията си.

Значи,много ме беше страх да не остана на петна,зачервявания или белези.
Обаче тя ми каза,че няма начин да си тръгна от салона червена.

Накрая след процедурите/всички/ми поръси една пудра на лицето.Постоях малко.И наистина след като я махна лицето ми беше страхотно меко,гладко и без грам зачервявания.

Много е добра козметичката.... Peace

# 4
  • Мнения: 4 371
На Щросмаер, до видеотеката(или поне имаше някога там видеотека, в жълти цветове).

# 5
  • Мнения: 1 885
Благодаря адски много!
А някакви адреси, телефони?

# 6
  • София
  • Мнения: 4 966
СТУДИО ЗА КРАСОТА РЕМБРАНД предлага мъжко, дамско и детско фризьорство, както и всякакъв вид прически. Изящна ноктопластика, маникюр, педикюр и декорация. Студиото предлага високо качествена козметика за лице и различни терапии за лице.

СТУДИО ЗА КРАСОТА РЕМБРАНД работи с предварително записани часове.

Работно време
Понеделник – Петък: 09.30ч. - 20.30ч.
Събота: 10.00ч. – 20.30ч.
Неделя: почивен ден

Адрес: София 1408, ул. Майор Първан Тошево 15
Телефони: 029582019


само искам да кажа,че не ми е в квартала.Живея в Ст.град ,а ходя до Стрелбище заради салона:)

# 7
  • София
  • Мнения: 10 825
Аз съм много доволна от Бюти мед Спа. Имат 2 салона - на Стара планина и в Овча купел. Посещавам този на ул. Стара планина Peace

# 8
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Момичета, извинете ме за езика, но се връщам от поредната некадърница!!! Цялото ми лице е в рани и едни подутини като хапано от 120 комара Sick!!! И като си познавам кожата 2 седмици не ми мърдат. Имам и белег - червен от посещения при друга също толкова некадърна!!!  #Cussing out Имам и 2 спукани капиляра от две различни като на втората и казах да внимава, че съм предразположена  #Cussing out
А тоя път отидох чак до Люлин понеже в един форум четох положителни мнения за салона.
Или моето лице е някво дефектно или почвам сама да се почиствам у нас.
Само аз ли попадам на некадърни козметички?

 Кажи в кой салон в Люлин си ходила,моля те?! Аз в петък съм се записалана козметик в Люлин,до сега не съм ходила там,да не попадна при някоя такава. Много ще ти бъда  благодарна!!!

# 9
  • Мнения: 1 885
STASII за Бюти Фейс говоря

# 10
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Благодаря много!  Аз там няколко пъти съм ходила да ми чистят веждите и въобще не съм доволна.Преди да родя ходих на кола маска и пак нищо не направи.Прехвалена работа..

# 11
  • Мнения: 1 733
Аз съм много доволна от Бюти мед Спа. Имат 2 салона - на Стара планина и в Овча купел. Посещавам този на ул. Стара планина Peace
А какви услуги предлагат там? Има ли кола маска? Друг вид епилация? И на кой номер на Стара Планина са?

# 12
  • София
  • Мнения: 10 825
А какви услуги предлагат там? Има ли кола маска? Друг вид епилация? И на кой номер на Стара Планина са?

има и кола маска и фото епилация. Има доста процедури. Ето тук можеш да разгледаш подробно  какво предлагат http://www.beautymedspa.com/home.html#repeating_start

# 13
  • Мнения: 5 228
Аз съм страшно доволна от моята козметичка. Вече 5-6 години ходя само при нея - и за кола маска, и за почистване на лице. Работи много внимателно, до сега никога не ми е направила една рана или какъвто и да било проблем. Работи с хубава козметика - Thalgo. Цените са съвсем прилични.
Салонът се намира на ул. Цар Иван-Асен ІІ, близо до Румънското посолство. Козметичката се казва Мариана, тел. 8438362.

# 14
  • Мнения: 4 202
Аз съм страшно доволна от моята козметичка. Вече 5-6 години ходя само при нея - и за кола маска, и за почистване на лице. Работи много внимателно, до сега никога не ми е направила една рана или какъвто и да било проблем. Работи с хубава козметика - Thalgo. Цените са съвсем прилични.
Салонът се намира на ул. Цар Иван-Асен ІІ, близо до Румънското посолство. Козметичката се казва Мариана, тел. 8438362.


че то туй ми е много близо, да не би да е в един салон "Мина" (ох, така ли се казваше  newsm78) ?

Общи условия

Активация на акаунт