Диета с ориз,пиле и ябълки

  • 26 628
  • 287
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 492
Здравейте, мацки...
nepukistka , защо ще си наддала? Само заради солта ли?

Искам да питам за пилето на грил? Не може ли пиле на грил? В смисъл...солта ли му е проблема или?

Аз определено като почна тази диета ще си ям ориза с подправки и пилето на грил...пък и все си мисля, че някаква си сол при подобни ограничения няма да ми попречи за килограмите

 Hug Hug Hug
Успех на всички!


Да заради солта , често ми се е случвало да прекаля някой път като съм на диета и да съм на следващия ден с кило , дори веднъж показа цели две , само от солта която задържа течности .

Аз за момента карам без проблеми , даже никак не ми се яде .
Но много солидно количество ориз съм си сварила - 500 гр - хиххи . Изчислих , че това е 1800 калории , но все пак нали не се усвоявало количеството , като е от едни и същи вид храна .
Сутринта закусих към осем и поне още няколко часа не си помислям за ядене .
Аз май мога и цял месец да откарам на оризче , стига да е овкусено .

За пилето - аз мисля също да си взема едно на грил и да му махна кожата и цял ден ще падне едно ядене ...  Laughing

# 76
  • Мнения: 1 454
nepukistka , много вкусно звучи...Ще се справите всички! Сигурна съм!

Едно от нещата които ми харесват в диетата е, че не трябва да се яде по 5 пъти на ден, а когато си решиш- за мен това определено е плюс, защото като е под час...и непрекъснато мисля за храната ,която трябва да изям...а иначе,ако имам неща за вършене...може и да не се сетя с часове...и си става приятна диетата!

А колкото до солта...след като е от задържане на течности значи не мисля, че трябва да се притесняваш!

В крайна сметка отслабваме за да ИЗГЛЕЖДАМЕ по-добре, а не за да разказваме или да си закачаме табелки с надпис колко килограма сме с точност до грамове...
Поне мен...изобщо не ме интересува колко килограма съм...стига да изглеждам слаба!

# 77
  • Мнения: 259
И аз да споделя:вчера-150г.варен ориз, 2кафета и 1 студен чай Embarassed,днес за сега 50г.варен ориз ,2кафета и отново 1 студен чай  Embarassed т.е  имам още 100г оризче Simple Smile

# 78
  • Мнения: 453
Цитат
Публикувана от: Daisi4ka
В крайна сметка отслабваме за да ИЗГЛЕЖДАМЕ по-добре, а не за да разказваме или да си закачаме табелки с надпис колко килограма сме с точност до грамове...
Peace

# 79
  • Мнения: 1 454
И аз да споделя:вчера-150г.варен ориз, 2кафета и 1 студен чай Embarassed,днес за сега 50г.варен ориз ,2кафета и отново 1 студен чай  Embarassed т.е  имам още 100г оризче Simple Smile

 hahaha Joy hahaha
направо включвай и по една бутилка студен чай  и изключвай това ' Embarassed' човече Simple Smile

# 80
  • Мнения: 113
Момичета, здравейте!!!

Снощи ми беше много трудно, едвам не се отказах...добре, че си легнах по-рано. Все пак продължавам днес на ориз и към 18,00 ще излизам, че като съм вкъщи просто не мога.
А утре май ще ям сварени картофи вместо ориза, нали пак е въглехидрат...мисля, че идеята на диетата няма да се променя и после на пил. месо Heart Eyes..ммм....Пак моята воля си каза думата #2gunfire #2gunfire

Дръжте се!

# 81
  • Мнения: 1 152
Здравейтеее   bouquet

Моят отчет за вчера: 200гр. ориз, две кафета и доматче. Тази сутрин не съм се теглила- дано не се изкуша и да го направя чак вдругиден.
Smile!  Hug Давай смело с нас. След втория ден се свиква  Laughing. Поне не се чудиш какво да си готвиш Mr. Green. И аз като теб мисля да карам последните дни на диня. Така че заедно ще динуваме  Peace.

 nepukistka 500 грама ориз  newsm78 newsm78 newsm78? Ти гледай да хапваш по- малко, пък каквото остане- за утре   chef

Аз мисля в пилешките дни да си взимам от готовите филенца на скара. Хем е бяло месо, хем е вкусно. Това дето е на грил не го ли мазотят с някакви мазнинки и сол?

Хубав и диетичен ден ви желая! И повечко минусииииии  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 82
  • Мнения: 6 958
Момичета някой няма ли да каже какъв минус е отчел от вчера до днес, много искам да чуя как се отразява това на вас и да пробвам и аз и се чудя дали да не е днес?  newsm78 Моля, нека някой измерил се на кантара да ми каже!!!  Hug

# 83
  • Мнения: 453
Момичета някой няма ли да каже какъв минус е отчел от вчера до днес, много искам да чуя как се отразява това на вас и да пробвам и аз и се чудя дали да не е днес?  newsm78 Моля, нека някой измерил се на кантара да ми каже!!!  Hug
Да и аз искам да науча Hug

# 84
  • Мнения: 1 152
Еййй, какво да ви правя. Убедихте ме.(абе вие сте май само предтекст  Laughing) Претеглих се. Резултат -0.5 кг. Очаквам аплодисменти  hahaha Joy Joy Joy

# 85
  • Мнения: 6 958
Еййй, какво да ви правя. Убедихте ме.(абе вие сте май само предтекст  Laughing) Претеглих се. Резултат -0.5 кг. Очаквам аплодисменти  hahaha Joy Joy Joy

Браво  Hug Благодаря ти много за отговора   bouquet

Почти съм тръгнала да си правя ориза, кажете по колко грама суров варите какво решихте да му добавяте и колко пъти на ден го ядете и още нещо... имате ли проблем с 00 от ориза или напротив помага?  newsm78

Отивам да пия едно кафе и се връщам да видя кой ще ми отговори и да видим дали да не се пробвам днеска и аз...  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 2 492
Mirandi от мен резултати след като приключа с оризовите и пилешките дни ... сега не искам да се меря , заради солта . аз си знам , че е сол , но ако не съм свалила ще се ядосам и с ориза е свършено .
Дните на протеини са идеални за махане на водата , защото по начало въглехидратите задържат течности , протеините отводняват .

Сега като говорите за диня , аз си мислех последните дни да стоя на таратор , но ми се прияде диня , та може да направя един ден и на диня .

Абе на мен май много ми харесва това монотонно ядене . Три дена хапваш ориз и после няма да ми се прияжда поне няколко месеца . hahaha
Може да направя три дена на спагети и пица и току виж ми минал мерака да ги ям - но едва ли .

# 87
  • Мнения: 113
nepukistka, то си има сладоледена диета hahaha Joy...Крисси беше казала, че братовчедка й хапвала 7 дни само сладолед( тогава наистина ще ми омръзне) и била - 6 кг....но има "НО"...после бързо ги възвърнала.

Миранди, правя 150гр. ориз и му слагам диетична сол и подправки- чубрица, мащерка и т.н.
Ям го на 3-4 приема. Засега нямам проблеми с 00, даже напротив. Mr. Green

Айде успех и на теб, мила ! Hug

# 88
  • Мнения: 1 152
Мирандичка , ориза не го меря точно. Ама така като гледам пакетче от 500гр. го разпределих за три дни. Писах, че е около 200гр. ама сега като сметна май малко по-малко идва. Добавям си му подправката за китайско (някъде по-горе писах за нея). Безсолно си е, ама има някакъв що-годе вкус #Crazy.
До 00 вчера не съм ходила. Ама аз по принцип си ходя през ден като намаля яденето. Тази вечер очаквам да ме "призоват" smile3550. Ако не стане, утре сутрин ще мисля как да му се моля newsm78.

  bouquet

# 89
  • Мнения: 523
Момичета само наминавам да ви кажа ,че днес няма да съм на диетката ,защото сноши си раздразних язвата цяла нощ не съм спала,адски болки,направо щях да умра newsm45 newsm45!Затова днес съм на суха храна-солети ,защото и ме гони един стомах едно чудо! smile3550
Браво за волята и успехите и от утре пак наново ще я започна!
Много си ви обичам! Heart Eyes Two Hearts newsm76 txtloves
Днес заминавам малко при леля ми и в неделя като се върна ще ви пиша! smile3521
Ще ми липсвате съкровища!
 newsm51Успех и минусчета!

Общи условия

Активация на акаунт