Киселини

  • 7 271
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 52
газирана вода на малки глътки

# 46
  • Мнения: 21
 Laughing Laughing LaughingТова ли ме чака newsm78

# 47
  • София
  • Мнения: 5 079
Пийвай си по чашка бира преди лягане, давам ЛИЧНА гаранция, че ще забравиш неразположенията. Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 3 064
Пийвай си по чашка бира преди лягане, давам ЛИЧНА гаранция, че ще забравиш неразположенията. Peace

Добре, че прочетох отговорите докрай Simple Smile И мен бирата ме спасяваше. Една приятелка, обаче не можеше и глътка бира да пийне заради киселините, явно е индивидуално.

# 49
  • Мнения: 728
аз ядях бейк ролс и кубети.. помагаха  ми. Можеш да помолиш лекаря ти да ти изпише подходящи антиациди ако другите неща не помагат

# 50
  • Мнения: 117
Когато бях бременна имах ужасни киселини, чак повръщах от тях. Съвсем случайно открих, че ми помагат киселите краставички (въпреки, че според мен няма ама никаква логика) и бях унищожила цялата наличност от тях, че даже не ми и стигнаха. Бях казала на една приятелка - и при нея е имало ефект. Но преди известно време прочетох някъде, че киселите краставички не се препоръчват на бременни.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Мен само сода бикарбонат ме спасяваше Peace

# 52
  • Мнения: 27 524
Здравей,
нормални са киселините. Има няколко начина - основно - никога не се навеждай и сгъвай след хранене. Не яж пържено, консервирано и престояло сготвено. Пий на малки глътки и по малко през деня сода (газирана вода). Не ставай рязко сутрин, преди това изхрупай за разсънване една обикновена бисквита. Не пий кафе на гладно. Яж препечен хляб.  Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 92
Момичетата май са изчерпали почти всичко.
Но искам и аз да препоръчам бирата, и в момента ме мъчат, но с една чашка бира може да се спи спокоино. Даже преди 2 дни се събудих в 5ч. сутринта от ужасни киселини и като алкохолик ходих до магазина за бира, но ефекта беше страхотен. Joy
Незнам дали защото бирата е газирана за или заради маята. Може и газираната вода да е със същия ефект
А вода Михалково наистина е страхотна, все пак е естествено газирана, и е много по мека от другите, но в северна България трудно се намира- даже почти невъзможно Sad
Успех ти пожелавам

# 54
  • Мнения: 229
На мен ми помагаше Талцит. Имах киселини основно вечер и докато заспя ми е  помагал Peace

# 55
  • Мнения: 18
Аз по съвет на д-ра си взех Хелицид, но го пия много рядко.Иначе много ми помагат билковите лукчета.

# 56
  • Мнения: 228
на мен ми помагаха само ябълки.... последните три месеца от бременността с Мария бяхя ад... никога не бях имала такива киселини... но ябълките ме спасиха... успех.. дано намериш и твоята рецепта сред множеството отговори Peace

# 57
  • Мнения: 18
Кокосът също върши стахотна работа и не толкова млякото колкото месестата част

# 58
  • Мнения: 26
Аз също имах страхотни киселини даже ходих на гастролог и ми  предписаха квамател 2 по 1 хапче а също може и талцит но в никакъв случай сода било мн вредно за стомаха

# 59
  • София
  • Мнения: 39 761
На мен киселините ми минаха преди 5 месеца Simple Smile Ама хора четете когато пишете де. "Последният" пост е от 22ри февруари. Отдавна забравих проблемите Simple Smile
Мисля да подключа темата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт