Детската кухня на мама Люси

  • 22 954
  • 139
  •   1
Отговори
  • Мнения: 375
най накрая свестан храна, която се изяжда. Бяхме на ози но  хвърляхме всичко. Пожелавам успех и разрастване на тази кухня!

Последна редакция: чт, 04 ное 2010, 14:41 от Vivi

# 1
  • Мнения: 75
Здравей Beti, а някакви подробности за тази кухня? Ние скоро ще трябва да започваме и сега се ровя и интересувам. Мисълта ми беше, дали разнасят по домовете и какви са цените защото търсих в интернет, но нямат сайт. Разбрах само къде се намират.
предварително ти благодаря. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 15 379
Кухнята има сайт - ето го и него:
http://www.mamalusi.hit.bg/index.html

# 3
  • Мнения: 1 596
Здравей,
би ли ми казала тези порции ситно ли са смляни?
Или са едри.
А бурканчета даваш ли,какъв грамаж трябва да са?
как ги разпознават кое бурканче на кое дете е?

Мерси Heart Eyes

# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 6 011
Ей, за пореден път ме хваща яд, че не доставят до Младост. Дано се разрастнат бързо!

# 6
  • Мнения: 375
Определено я предпочита пред ОЗи.

# 7
  • Мнения: 814
А може ли да ми кажете има ли разнообразие в месното меню, т.е. редуват ли се риба, пуешко, пилешко, свинско, агнешко и т.н., защото аз още не съм се отказала да я пробваме  newsm78 Едно от нещата, обаче, които ми допада в Хер Бебе е, че във всеки ден от седмицата има различен вид месо (тази седмица например се редуват - пуешко, свинско, риба, пиле, телешко)?
 

# 8
  • София
  • Мнения: 6 011
А може ли да ми кажете има ли разнообразие в месното меню, т.е. редуват ли се риба, пуешко, пилешко, свинско, агнешко и т.н., защото аз още не съм се отказала да я пробваме  newsm78 Едно от нещата, обаче, които ми допада в Хер Бебе е, че във всеки ден от седмицата има различен вид месо (тази седмица например се редуват - пуешко, свинско, риба, пиле, телешко)?
 
http://www.mamalusi.hit.bg/services.html
Така като разглеждам менюто имат добро разнообразие на месата.

# 9
  • Мнения: 630
това направо ме втрещи: 2.Пюре с пушени кремвирши     - аз не бих се доверила на подобна кухня.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 011
това направо ме втрещи: 2.Пюре с пушени кремвирши     - аз не бих се доверила на подобна кухня.
Недей да се втрещяваш толкова лесно. Преди бяхме на Джуниър меню и там какви ужасии готвят и какви нехранителни находки имах в храната - това е за втрещяване. Засега от тази кухня на Люси отзивите са само добри, пише си, че е за над годинка, а повечето здрави дечица на тази възраст могат да ядат всичко.

# 11
  • Мнения: 38
Да си призная честно първия път, когато го видях това пюре с кренвиршите, също бях доста скептична. Смятах дори да не го давам на детето. Тогава то беше доста по-малко и аз значително повече се съобразявах какво яде. Реших да му дам съвсем малко само да видя дали изобщо ще го приеме... а той не само го прие, но и много го хареса. С времето аз самата започнах да му давам кренвирши, като разбира се се стремя да са на някоя от доказаните като по-качествени марки. Вярвам, че Люси също се съобразява с това.

# 12
  • Мнения: 814
 
Да си призная честно първия път, когато го видях това пюре с кренвиршите, също бях доста скептична. Смятах дори да не го давам на детето. Тогава то беше доста по-малко и аз значително повече се съобразявах какво яде. Реших да му дам съвсем малко само да видя дали изобщо ще го приеме... а той не само го прие, но и много го хареса. С времето аз самата започнах да му давам кренвирши, като разбира се се стремя да са на някоя от доказаните като по-качествени марки. Вярвам, че Люси също се съобразява с това.

Честно казано - съмнявам се в това да има "качествени кренвирши"  newsm78.
А имате ли представа защо няма месечни и седмични такси, а цената е само на ден? В крайна сметка според мен трябва да има някакви отстъпки. По този начин ако е с доставка на 3 порции за 1 месец цената излиза 79.20 лв. (3.60 лв. x 22 дни)...

# 13
  • Мнения: 1 322
Днес от Ози ми доставиха вкиснала манджа. Просто нямам думи.

# 14
  • София
  • Мнения: 978
Днес от Ози ми доставиха вкиснала манджа. Просто нямам думи.
И на мен. на всичкото отгоре имат нахалството да ми кажат, че не я съхранявам както трябва. При това 15мин. след доставката.

# 15
  • Мнения: 1 322
ТраЛаЛа за днес ли говориш? За спагетите?

# 16
  • София
  • Мнения: 6 268
А имат ли доставка до Надежда?

# 17
  • София
  • Мнения: 978
ТраЛаЛа за днес ли говориш? За спагетите?
Да, точно така. А днес имаше яхния от зрял боб, която беше по-скоро чорба, и то полусварена, отказвам се от тях. Ще звънна в Люси дано имат доставка до центъра

# 18
  • Мнения: 1 322
Аз сутринта ги отказах. 

# 19
  • София
  • Мнения: 978
И аз се отказах от Ози. Днес ми доставихя от "мама Люси' и съм доволна, малкият също, а той напоследък капризничи по отношение на храната

# 20
Тъй като има малко промени в сайта предоставям Ви новите адреси:
Начална страница: http://mamalusi.hit.bg/index.html
Меню за тази седмица: http://mamalusi.hit.bg/menu.html
Меню за следващата седмица: http://mamalusi.hit.bg/next.html
Цени и доставка: http://mamalusi.hit.bg/price.html

# 21
  • София
  • Мнения: 5 720
Кухнята става ли за 8 месечно дете?
Гледах менюто но ми се струва,че има доста неща които са за по големи деца! Thinking

# 22
  • Мнения: 377
И ние вече втора седмица се храним от тази кухня! Страхотна е- храната, момчето, което я носи е също много точно! Много сме доволни! Жалко че от 7 май сме на държавна, но ще почнем там, пък ще видим дали ще продължим! Супер е да ти носят храната до вратата!

# 23
  • София
  • Мнения: 430
Днес за първи път ми доставиха от мама люси. По-скоро съм много доволна, защото детето изяде абсолютно всичко. Доставиха ни храната още в 10:20 както бяха обещали (преди 11) даже не платих, защото можело в края на седмицата на куп, от което доверие останах поласкана. Храната беше топла и миришеше много приятно, чак на мен ми се дояде  Blush Казвам, че "по-скоро" съм доволна, защото ми се стори, че месцето в основното ядене не беше кой знае колко и не му стигна на детето, та дадох и половината супа, но така или иначе той вечер освен мляко друго не приема та супата му дойде добре. Не че не му дадох остатъка в 19 да го хапне. Което пък ме навежда на мисълта да попитам вашите деца вечерят ли преди млякото откакто сте на кухня? Защото моя явно може и със супа, може и без нея. Млякото пак го изпи цялото час по-късно.

# 24
  • Мнения: 1 380
От една седмица сме на "Хер бебе", но според мъжа ми е гадна и мирише лошо.
Днес разбрах че "Кухнята на мама Люси" има пункт за доставка в съседен магазин и от другата седмица ще запиша Кал на нея.
Порциите са по-големи и едва  ли ще ги изяде целите, но не губя надежда, Praynig плюс това не мия и не нося всеки ден буркани и няма кой знае каква разлика в цената, а менюто ми хареса много. Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 5 720
За сега взимам Ози но ще опитам скоро и тази! Peace

# 26
  • Мнения: 61
И аз се включвам, за да похваля тази кухня! Моята дъщеря е изключително злояда, но вече втора седмица ни носят храна и тя изяжда всичко с огромно удоволствие.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 720
Опитах я и нея.....
Мога да кажа гриз,грис,и пак грис  Sickдетето я яде ама почти в всяко яден грисссссс...........а няма нужда! Naughty Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 6 268
Опитах я и нея.....
Мога да кажа гриз,грис,и пак грис  Sickдетето я яде ама почти в всяко яден грисссссс...........а няма нужда! Naughty Peace

И на мен така ми се струва - от 2 седмици я ползваме. В петък ще пробваме Ози.

# 29
  • Мнения: 113
catty m пиши после да кажеш как е от ози  Peace
Аз днес за първи път бях поръчала от мама люси...обаче ми е малко странно, защото пишеше в менюто че основното ще е риба...а на мен си ми приличаше на нещо безмесно и понеже за първи път поръчвам кухня въобще се чудя дали рибата не трябва да се усеща  newsm78
аз сравнявам с рибните пюренца които му давам и те си имат вкус на рибка  Rolling Eyes
За утре пак съм поръчала и ще видим...дано да е по-хубаво  Simple Smile

# 30
  • София
  • Мнения: 6 268
catty m пиши после да кажеш как е от ози  Peace
Аз днес за първи път бях поръчала от мама люси...обаче ми е малко странно, защото пишеше в менюто че основното ще е риба...а на мен си ми приличаше на нещо безмесно и понеже за първи път поръчвам кухня въобще се чудя дали рибата не трябва да се усеща  newsm78
аз сравнявам с рибните пюренца които му давам и те си имат вкус на рибка  Rolling Eyes
За утре пак съм поръчала и ще видим...дано да е по-хубаво  Simple Smile

Ще пиша.

Да и на мен точно това ми е странно в тази кухня, а и е прекалено пасирана. Бях им писала за това, в резултат веднъж се пяви едър картоф и веднъж едро парче морков. Толкова. А и тази гъстота определно мисля, че е грис, както е написала една друга мама.

# 31
  • София
  • Мнения: 5 720
В мама Люси и месото е малко!
Ози е къде къде по хубава,ядем я вече 1 мес и половина  Peace
Винаги месото е най отдолу в чашката и виждаш колко е много Crazy
Явно се вари или задушава отделно! Grinning

# 32
  • София
  • Мнения: 2 734
Изобщо не съм доволна от тази кухня.Всичко е гладко пасирано,че да не може да се разбере какво има вътре,месото е много малко,храната безвкусна и слагат много брашно.Но основният довод,който ме отказа е,че цакат с грамажа!На сайта им пише,че порциите са по 230 гр,а като се пресипе в стъклено бурканче от 190 гр. го пълни точно.Мерси,няма нужда...

# 33
  • София
  • Мнения: 5 720
То не е брашно а грис  Sick,а че е супер пасираноо...... бе даже и миришат еднакво Sick десерта беше толкова сладък,че като опитах ми се догади а по принцип ям сладко Crazy

# 34
  • София
  • Мнения: 6 268
Така, първата ни проба с Ози - второто беше картофено пюре с риба, рибката беше доста като количество, малкия си я изяде с кеф. Десерта не ми хареса, някакъв рядък кисел, ужасно сладък. Супата ще е за довечера, само я пробвах, вкусна, без подправки и сол, сравнително гъста, но тикчичките са рендосани, но все пак е супа. Другата седмица мисля пак да сме на Ози. Мисля, че на първо четене са по-добри от Мама Люси. Само не знам как ще се разберем с доставката, защото дне ги чаках до 12 ч., а така ми се прецаква сутрешната разходка, която ми е много важна за малчо.

# 35
  • София
  • Мнения: 5 720
catty m,този кисел с нектар само е гаден и много сладък!
НА мен ми я карат сутрин към 10,00 10,30 всеки ден,а като взех за 1 ви път попитах по кое време ще ми я карат за да сме си тук и така ми казаха Peace
Рибата с картофеното пюре е прекрасна bowuu
Супите същшо са хубави и гъсти но ако си е месна си има месце  Peace 

# 36
  • Мнения: 113
catty m мерси за инфото   bouquet Ще поръчам от тях,поне най-малкото като има месо си има  Peace От четв. и пет. при мама Люси сичко беше една рядка каша без вкус и мирис, камо ли на риба(четв). Днес беше 1 идея по-добре,но пак прекалено рядко и грис та грис  Crazy
То няма лошо грис ама всеки ден и във всичко...а и не мисля че основното трябва да е рядко колкото супата   newsm78

# 37
  • София
  • Мнения: 169
Аз също не съм възхитена от Мама Люси.То детето си я ядеше,но той си е ящен и каквото и да му дам няма възражения.Но понеже имам база за сравнение с Хер бебе и държавна кухня мога да кажа, че наистина всичко е на каша, не може да се разбере съдържанието, месото е твърде малко и понякога не се уточнява какво е точно, а пишат например месо с еди какво си.Добре де ама какво е това месо не се знае. А и това с грамажа е факт.Не е нужно да пишат 230 гр. при положение, че са точно 190 гр. Лошото е,че след като се възмутих са отговорили, че това било така понеже понякога капачетата били хлътвали.Къде е логиката?Дрън-дрън.

# 38
  • София
  • Мнения: 6 268
Вчече след седмица употреба на ОЗИ мога категорично да заявя, че е най-добрата на пазара. Вярно, че е и най-скъпа, но храната е хубава и месото наистина си е месо и то доста. И имам база за сравнение между Джуниър, Мама Люси, държавна. Държавната е по-добра от Джуниър, Мама Люси, аи доста по-евтина.

# 39
Храната в Кухнята на Мама Люси е newsm11 Поръчах 2 пъти .И основното и супата са прекалено течни ,месо не се вижда ,не е вкусно ,детето ми не яде дори и десерта Close След това я записах на държавна- разликата беше от тук до небето

# 40
  • Мнения: 1
аз също съм възмутена от храната на мама Люси.5 месеца се храним с Ози,но се подлъгах и 1 седмица поръчах чорбичките от мама Люси.Рядко се среща месо в манджичките,зеленчуците са кът,слагат много фиде в супите да изглеждат по гъсти и да засищат.Нямат никакво разнообразие на храната.Каймата в едно от яденетата беше почти сурова.Ужасна храна...ще си взимаме пак на Ози и ще си хапваме спокойно...те наистина предлагат вкусна и качествена храна.

# 41
  • Мнения: 1 380
Днес взех да я опитаме и е много хубава.... Peace
Явно е въпрос на вкус.....  chef

# 42
  • София
  • Мнения: 5 720
Това,че детето я яде не значи,че е хубава! Sick
Райън също я ядеше но аз не я одобрих ама грам  ooooh!
Нито месо,нито зеленчуци.... бъкано с фиде или грис а десертите горчат чак от захар Sick ooooh!

# 43
  • София
  • Мнения: 430
Моите единствени неприятности са свързани с доставката. До Борово момчето смогва вече след 12.00 В момента е 13ч и още нямам храна  #Crazy Детето естествено отдавна спи без да е обядвало  Tired Обясних, че държа да обядва между 11.30 и 12, т.е. да си вземат още хора, да ама какво ли ги касае режимът ни  newsm78

# 44
  • София
  • Мнения: 2 734
Дори и да беше хубава,(каквато тя всъщност не е) това,че ме правят на балама и ми дават 190 гр. вместо обявените 230 е достатъчно да спра да взимам от нея.А и можеха да излизат с някакво по-правдободобно оправдание от това за халтавите капачки...Че тя самата купичка неможе да събере 230 гр,какво ми говорят за капачките!

# 45
  • Мнения: 113
И ние сменихме с ози...еми разликата е голяма,това вече прилича на храна и грамажа си отговаря Peace
Определено смятям че тази на мама люси не е пълноценна,нито веднъж не намерих разлика между постните и тези с месо,което значи че е толкова малко...ако въобще го има  Mr. Green
Пък и основното и супата са еднакво рядки  Sick...че то детето след 1,5ч. пак е гладно

# 46
  • София
  • Мнения: 17 592
Ей, за пореден път ме хваща яд, че не доставят до Младост. Дано се разрастнат бързо!

Не знам за коя Младост ти трябва, но в 1, 3 и 4 има пунктове. Където имат пунктове, не разнасят по домовете. (Тъпо. Ами зиматааааа... )

# 47
  • София
  • Мнения: 6 011
Ей, за пореден път ме хваща яд, че не доставят до Младост. Дано се разрастнат бързо!

Не знам за коя Младост ти трябва, но в 1, 3 и 4 има пунктове. Където имат пунктове, не разнасят по домовете. (Тъпо. Ами зиматааааа... )
Благодаря ти, но постинга, който си цитирала е от януари.
Иначе отдавана я изпробвахме и не одобрихме.

# 48
  • София
  • Мнения: 4 588
Две майки от квартала се оплакаха от нея. Казват, че манджите им били много пасирани редки и че децата им въобще не искали да ги ядат. Аз мислях да я пробвам докато държавната е в почивка, но май ще му готвя аз.

# 49
  • Мнения: 113
passion по-добре му готви ти  Peace храната наистина не си струва  Sick
толкова са рядки и гладко пасирани,че направо са си за биберон  Peace
А до кога са почивка държавната,че аз тъкмо реших да записвам малкия

# 50
  • Мнения: 15 379
passion по-добре му готви ти  Peace храната наистина не си струва  Sick
толкова са рядки и гладко пасирани,че направо са си за биберон  Peace
А до кога са почивка държавната,че аз тъкмо реших да записвам малкия
Ще записват от 08.09. Мисля, че в цяла София ще е така.

# 51
  • София
  • Мнения: 4 588
passion по-добре му готви ти  Peace храната наистина не си струва  Sick
толкова са рядки и гладко пасирани,че направо са си за биберон  Peace
А до кога са почивка държавната,че аз тъкмо реших да записвам малкия
Ще записват от 08.09. Мисля, че в цяла София ще е така.

При нас ( в Младост) е в отпуска до 15.09. Иначе купоните ги продаваха в края на юли.

# 52
  • Мнения: 15 379
Да, ще започнат да раздават храна от 15.09, но записването е от 08.09 за нови деца. Поне така ми обясниха лелите от кухнята (става въпрос за кв. Лозенец, ако това е от значение).

# 53
  • София
  • Мнения: 3 688
Записвам се да следя темата,че търся частна кухня за дребната.

# 54
  • Мнения: 113
Мерси мамчета   bouquet Значи септември и аз ще запиша малкия, че ози ми харесва ама прекалено цифра ми идва да ги ползвам постоянно  Peace

# 55
  • Мнения: 377
Записвам се да следя темата,че търся частна кухня за дребната.

Минахме и през Мама Люси и през държавна, сега сме на Хер Бебе и сме доволни.Поне засега.

# 56
  • Мнения: 103
Изобщо не съм доволна от тази кухня.Всичко е гладко пасирано,че да не може да се разбере какво има вътре,месото е много малко,храната безвкусна и слагат много брашно.Но основният довод,който ме отказа е,че цакат с грамажа!На сайта им пише,че порциите са по 230 гр,а като се пресипе в стъклено бурканче от 190 гр. го пълни точно.Мерси,няма нужда...
Това все едно аз съм го писала  Peace
Освен и че детето не я ядеше, сега сме на Ози и съм много доволна.

# 57
  • Мнения: 2 960
Добре е че в София имате такъв избор от частни кухни.За съжаление във Варна не е така !!Има само една частна -но работи от скоро и още няма  достатъчно отзиви за нея.

# 58
  • Мнения: 6 274
Гледам, че темата е старичка, но ме интересува има ли някой, който към момента да взима храна от "Мама Люси" ?
Дали нещата са си същите или са се променили ? Защото като ви чета, намирам доста противоречиви мнения.  Thinking
Аз съм решила от понеделник да пробвам, но май още не съм се ориентирала към коя кухня.  Thinking
Моля, ако някоя мама взима храна от там, нека пише, за да знам за какво става въпрос.  Peace

# 59
  • Мнения: 1 380
Гледам, че темата е старичка, но ме интересува има ли някой, който към момента да взима храна от "Мама Люси" ?
Дали нещата са си същите или са се променили ? Защото като ви чета, намирам доста противоречиви мнения.  Thinking
Аз съм решила от понеделник да пробвам, но май още не съм се ориентирала към коя кухня.  Thinking
Моля, ако някоя мама взима храна от там, нека пише, за да знам за какво става въпрос.  Peace
Последно взимах на 24.10.Не е лоша.Зависи от вкуса на детето.Пробвай я.На нас ни харесва.

# 60
  • Мнения: 6 274
Последно взимах на 24.10.Не е лоша.Зависи от вкуса на детето.Пробвай я.На нас ни харесва.
Благодаря ти.  Hug
Записах се и още утре ще кажа какъв е резултата.  Peace

# 61
  • Мнения: 1 380
Последно взимах на 24.10.Не е лоша.Зависи от вкуса на детето.Пробвай я.На нас ни харесва.
Благодаря ти.  Hug
Записах се и още утре ще кажа какъв е резултата.  Peace
Ще чакам да кажеш дали ви е харесала.

# 62
  • Мнения: 6 274
Преди около 15минути ми донесоха яденето. Много вкусно мирише и определено има месце. Каката и баткото пробваха и казаха, че е вкусно. А щом те я харесаха, каквито са ми претенции, значи наистина е вкусно. Сега само остава и малкото да я хареса. Аз съм доволна за момента. Дано е все така. Ако я хареса и той - само от там ще си взимам.
Sladkish4e, благодаря ти за инфото.  Hug

# 63
  • Мнения: 1 380
Sladkish4e, благодаря ти за инфото.  Hug
Моля, радвам се че ви е харесала.

# 64
  • Мнения: 6 274
Малкият много хареса яденето.  Peace
 Изяде си почти цялата супа, почти цялото основно и целия десерт.  Peace
Порциите съвсем не са малки, както някоя мама беше казала. В смисъл - за моето човече са добре. Щом не можа да ги изяде, значи са достатъчно големи.
Дано и занапред е така.

# 65
  • София
  • Мнения: 3 688
събота и неделя ностя ли кухня?

# 66
  • Мнения: 6 274
събота и неделя ностя ли кухня?
Не, Слънчи. Само това е донякъде в минус, но по - добре 5 дни разнообразна храна, отколкото хич.  Peace

# 67
  • Мнения: 9
здравейте и аз взимам от тази кухня и съм доволна-малката я харесва.от известно време в петък взимам по две порции и така си имаме и за събота Wink

# 68
  • Мнения: 6 274
здравейте и аз взимам от тази кухня и съм доволна-малката я харесва.от известно време в петък взимам по две порции и така си имаме и за събота Wink
Да, но така му се събират две еднакви яденета в  два поредни дни.  Sick
Нещо не ми харесва като идея.  Tired
Но щом така си решила.... Ти си знаеш най - добре.
Радвам се, че и на теб кухнята ти харесва. Ставаме все повече. Laughing

# 69
  • Мнения: 86
здравейте и аз взимам от тази кухня и съм доволна-малката я харесва.от известно време в петък взимам по две порции и така си имаме и за събота Wink

И аз правя така. По този начин само в неделя правя нещо, което е по-подходящо за детето. Не виждам нищо лошо в това два дни да се яде едно и също ядене. Да не би всеки ден в къщи да готвим различни манджи та да не повтаряме храната.
Аз съм доволна от храната. В последно време значително я сгъстиха, което преди беше единствения й минус.
За разлика от Ози където яденето наистина е с повече месо, но пък всяко ядене е с обсолютно еднакъв вкус, т.е. е напълно безвкусно, на Мама Люси яденцата са като домашна кухня. Аз на обяд давам второто, а на вечеря супата и като добавя хлебец на моето детенце му е достатъчно. Десерти изобщо не взимам защото дъщеря ми не им е фен.
Като цяло съм доволна от тази кухня и за това най-вече говори факта, че от почти една година съм им клиент.

# 70
  • София
  • Мнения: 17 592
За съжаление, обаче, нямат доставка. Примерно за Младост, а май и за повечето места, нямат...  Tired Та се принудих да мина на Ози. Е, моето дете всичко яде, ама...

# 71
  • Мнения: 4 017
Аз мисля да поръчам няколко пъти, за да сравня с държавната от която в началото детето ядеше, но сега newsm78

# 72
  • Мнения: 6 274
За съжаление, обаче, нямат доставка. Примерно за Младост, а май и за повечето места, нямат...  Tired Та се принудих да мина на Ози. Е, моето дете всичко яде, ама...
От 3 Ноември увеличиха районите на доставки.  Peace
Защо не се обадиш сега да попиташ ?
Може вече да доставят.  Thinking

# 73
  • София
  • Мнения: 6 268
здравейте и аз взимам от тази кухня и съм доволна-малката я харесва.от известно време в петък взимам по две порции и така си имаме и за събота Wink

И аз правя така. По този начин само в неделя правя нещо, което е по-подходящо за детето. Не виждам нищо лошо в това два дни да се яде едно и също ядене. Да не би всеки ден в къщи да готвим различни манджи та да не повтаряме храната.
Аз съм доволна от храната. В последно време значително я сгъстиха, което преди беше единствения й минус.
За разлика от Ози където яденето наистина е с повече месо, но пък всяко ядене е с обсолютно еднакъв вкус, т.е. е напълно безвкусно, на Мама Люси яденцата са като домашна кухня[/b]. Аз на обяд давам второто, а на вечеря супата и като добавя хлебец на моето детенце му е достатъчно. Десерти изобщо не взимам защото дъщеря ми не им е фен.
Като цяло съм доволна от тази кухня и за това най-вече говори факта, че от почти една година съм им клиент.

Не мога да се съглася, че е като домашна кухня. Абсолютно пасирана, без да се разбира какво има в нея, на вкус едно и също, сгъстено с грис и брашно. Все пак е важно какво се дава на детето, а не просто да се дава нещо за наяждане.

# 74
  • Мнения: 6 274

Не мога да се съглася, че е като домашна кухня. Абсолютно пасирана, без да се разбира какво има в нея, на вкус едно и също, сгъстено с грис и брашно. Все пак е важно какво се дава на детето, а не просто да се дава нещо за наяждане.
Абсолютно невярно.
Дори понякога ми се налага да смачквам картофчета или нещо друго, защото са едри, а моето бебе не е свикнало още да яде едро пасирана храна.

# 75
  • София
  • Мнения: 6 268

Не мога да се съглася, че е като домашна кухня. Абсолютно пасирана, без да се разбира какво има в нея, на вкус едно и също, сгъстено с грис и брашно. Все пак е важно какво се дава на детето, а не просто да се дава нещо за наяждане.
Абсолютно невярно.
Дори понякога ми се налага да смачквам картофчета или нещо друго, защото са едри, а моето бебе не е свикнало още да яде едро пасирана храна.

Освен ако не са променили нещата от юли месец, но тогава ги ползвах 2 седмици и твърдението ми е абсолютно вярно.

# 76
  • Мнения: 6 274

Не мога да се съглася, че е като домашна кухня. Абсолютно пасирана, без да се разбира какво има в нея, на вкус едно и също, сгъстено с грис и брашно. Все пак е важно какво се дава на детето, а не просто да се дава нещо за наяждане.
Абсолютно невярно.
Дори понякога ми се налага да смачквам картофчета или нещо друго, защото са едри, а моето бебе не е свикнало още да яде едро пасирана храна.

Освен ако не са променили нещата от юли месец, но тогава ги ползвах 2 седмици и твърдението ми е абсолютно вярно.
Аз пък за тогава не мога да дам мнение, защото взимам храна от преди 20 дни.
Но това, което ти казвам е вярно.  Peace
Има ли смисъл да те лъжа ?!  Naughty

# 77
  • София
  • Мнения: 6 268

Не мога да се съглася, че е като домашна кухня. Абсолютно пасирана, без да се разбира какво има в нея, на вкус едно и също, сгъстено с грис и брашно. Все пак е важно какво се дава на детето, а не просто да се дава нещо за наяждане.
Абсолютно невярно.
Дори понякога ми се налага да смачквам картофчета или нещо друго, защото са едри, а моето бебе не е свикнало още да яде едро пасирана храна.

Освен ако не са променили нещата от юли месец, но тогава ги ползвах 2 седмици и твърдението ми е абсолютно вярно.
Аз пък за тогава не мога да дам мнение, защото взимам храна от преди 20 дни.
Но това, което ти казвам е вярно.  Peace
Има ли смисъл да те лъжа ?!  Naughty

Излишен е спора, както и лъжата, от моя или твоя страна. Споделям просто.

# 78
  • Мнения: 6 274
Излишен е спора, както и лъжата, от моя или твоя страна. Споделям просто.
Разбира се.  Peace
Ние не спорим - само споделяме впечатления и правим сравнения, нали ?  Wink

# 79
  • Мнения: 219
Изпробвах всички частни кухни в София без ОЗИ и мога да кажа ,че мама Люси е най-добра! Peace
За Junior яма да говоря - просто са под всякакво критика. Хер бебе е добра ,но има екстравагантности ,които не всички бебета ядат , а и десертите са гола вода със захар  Peace
Мама Люси е пасирана ,но нали се дава на бебета от 8 месеца ,ти не могат да дъвчат. Сгъстена е с нишесте , но това не пречи .Вкусна е и на злоядите бебоци се харесва!
Като става дума за качество на храната ,цена , вкус и тн. най-добра е държавната ! Peace
Като цяло частните кухни за толкова пари има още да се стараят!
Който намира кусури да запретва ръкави и да готви.

# 80
  • София
  • Мнения: 17 592
Кухнята на Мама Люси не е пасирана. Има вариант пасирана и вариант едро смляно. Само че пунктовете си питат... някои части и се правят на ударени - щото е по- лесно - и изобщо не информират клиентите за различните варианти. Много деца дъвчат на годинка - от колкото, общо взето, са на кухня...

# 81
  • Мнения: 6 274
Кухнята на Мама Люси не е пасирана. Има вариант пасирана и вариант едро смляно. Само че пунктовете си питат... някои части и се правят на ударени - щото е по- лесно - и изобщо не информират клиентите за различните варианти. 
Интересното е, Катя, че не всеки път е едро смляно, разбираш ли ?  Thinking
Аз за това казах, че понякога са едро смляни и се налага да ги досмачквам аз.

# 82
  • София
  • Мнения: 6 268
Изпробвах всички частни кухни в София без ОЗИ и мога да кажа ,че мама Люси е най-добра! Peace
За Junior яма да говоря - просто са под всякакво критика. Хер бебе е добра ,но има екстравагантности ,които не всички бебета ядат , а и десертите са гола вода със захар  Peace
Мама Люси е пасирана ,но нали се дава на бебета от 8 месеца ,ти не могат да дъвчат. Сгъстена е с нишесте , но това не пречи .Вкусна е и на злоядите бебоци се харесва!
Като става дума за качество на храната ,цена , вкус и тн. най-добра е държавната ! Peace
Като цяло частните кухни за толкова пари има още да се стараят!
Който намира кусури да запретва ръкави и да готви.

Аз съм пробвала всички без Хербебе плюс държавна. И за мен най-добрата частна кухня е ОЗИ. Най-лошата е Джуниър, те са под всякаква критика, даже не знам как съществуват още. За съжаление, на мама Люси също не  ми хареса, въпреки че откъм цена по би ме устройвала от ОЗИ. И абсолютно поддържам, че откъм съотношение качество/цена държавната е най-добрия избор. Вече не ползвам никоя, детето ходи на ясла, вкъщи готвя, тъй като вече е почти минал на нашата храна.

А за мама Люси - не вземах от никакъв пункт, носеха ми я вкъщи. Никога не са ми казвали, че имам право на избор за пасирането, нито го пишеше на сайта им. Писах им мейл по този повод, не благоволиха да отговорят. Понякога се срещаше по едно парченце картоф в яденето, но това за мен не беше едро смляно, нито си личеше дали има месо. И след няколко пъти закъснение на доставката (след 14 ч.), просто се отказах от тях.

# 83
  • Мнения: 4 017
Днес поръчах, няма да повтарям.

# 84
  • Мнения: 6 274
Днес поръчах, няма да повтарям.
Беше ли напълно пасирана ?  Thinking

# 85
  • София,
  • Мнения: 4 267
Кухнята на Мама Люси не е пасирана. Има вариант пасирана и вариант едро смляно. Само че пунктовете си питат... някои части и се правят на ударени - щото е по- лесно - и изобщо не информират клиентите за различните варианти. Много деца дъвчат на годинка - от колкото, общо взето, са на кухня...
Кати , за това и аз наскоро разбрах и понеже, както каза по горе една мама е прекалено смляно - и при нас е така и идея си нямам какво слагат вътре, но си личи че брашното и макароните преобладават. Идеята ми е, че една мама при нас си поръчва от едросмляната кухня и в действителност е доволна, а странното е, че на всички останали неизявили желание ни дават от ситно пасираната  newsm78.
Аз специално немога да се оплача много от кухнята, защото пред варианта Джуниър е просто супер, държавната ни в момента е в ремонт, неизвестно до кога, а за Ози с доставка до вкъщи ми се струва прекалено много, а аз да готвя всеки ден само за нея три манджи ми се струва непосилно. Харесват ми десертите и някои супи, но общо взето малката изяжда почти всичко. В последно време ми прави впечатление, че някои манджи са прекалено мазни и редки, но това е явно инцидентно.
Да не говорим, че наскоро в един от десертите намерих телче от телбод, но предположих, че може и да е от бисквитите - десерта беше крем с бисквита закуска, така че не съм правила проблеми, случва се, но добре че го видях. Naughty
Надявам се, че нещата ще се оправят! Hug

# 86
  • Мнения: 4 017
Джуличка, значи супата беше картофена - от нея нямам оплаквания - имаше и ориз и царевичка и нещо зелено - всъщност тя беше по-гъста от второто и аз я дадох като постно пюре с жълтък и малко сирене.
Второто - беше доста рядко - пилешко с паприкаш, то беше като супа и само й дадох да го пробва.
Десертът - крем с ябълки, ябълките бяха тънки, но много дълги парчета. Към него добавих малко от нейното АМ и малко настъргана наша ябълка и пак от тази смес изяде половината.
Честно казано за 4 лева сякаш е по-добре две купени пюрета, отколкото да се съмнявам какво са сложили, дали са го пасирали, откъде са го купили и т.н

# 87
  • Мнения: 6 274
Blueeyes , всеки сам си преценява.
В интерес на истината и аз бях изненадана, че второто е по - рядко от първото, но нима на теб не ти се е случвало някога да не "уцелиш" манджата ?  Wink
Аз пък не съм съгласна с това за пюретата.
Първо, защото не са току що сготвени (все пак има значение, нали?).
Второ - цената изобщо не е същата (говоря за пюретата на "Хипп", защото моето бебе други не яде).
Трето - две пюрета не правят супа, основно и десерт.
Четвърто - ако пък са български - изобщо не искам и да си помислям как и с какво са правени, като знам какви истории се носят за заводите, където се произвеждат...  Sick
Та, всеки си знае за себе си.
Както и за всичко останало - един доволен, друг не...
Аз съм доволна и за момента си оставаме на "Мама Люси" твърдо.  Peace

# 88
  • Мнения: 4 017
Джуличка,
Трите купички/бурканчета, така и така за мен са само две хранения. Давам по малко супа на обяд и колкото изяде от второто, т.е може и без супа. Десертът е в 5 следобед
Така за 4 лева може да се купи пюре на Гербер/Семпер  (цена около 2.55) за обедно хранене и пюре на ганчев/овко от рода на грис с ябълки или праскови за следобедно хранене (цена 1.40). или половин плодово ХИП да се комбинира с каша или АМ или Кисело мляко и пак ще има горе-долу такава себестойност храненето.
Разбира се две хранения мога да бъдат и 6 лева и нагоре и понякога е така – имаме си ден на ХИП , ден на Семпер и тн., но си имаме и изключения.
Някои деца не помирисват бг пюрета, но други само това ядат. Моето е опитало почти всички марки и не виждам нищо лошо в това от време на време да включвам в менюто от гореспоменатите по-евтини десерти за следобедно хранене.
Съгласна с теб за гъстота на яденето, защото и в държавната ДК понякога второто е рядко като супа.
А това че е прясно приготвена, не знам…не ме убеждава в полза нито на ч. нито на д. ДК
И все пак си мисля, че в държавната
- има по-голям контрол
- получават финансиране от общината, което им позволява да готвят с по-качествени и разнообразни продукти, т.е за 1 лева към държавната кухня, получаваме повече, отколкото за 4 или 5 в ози, люси, джуниър и тн.

Последна редакция: сб, 29 ное 2008, 13:58 от blueeyes

# 89
  • Мнения: 6 274
Някои деца не помирисват бг пюрета, но други само това ядат. 
Това ми беше мисълта, че като купувам само на "Хипп", цената е доста по - различна.
А и той си яде трите яденета, не само двете.
Абе каквото и да си говорим - всеки сам преценява за своето дете.  Peace
Радвам се, че споделихме опит.

# 90
  • Мнения: 4 017
Радвам се, че споделихме опит.


Аз също Grinning Ценя мнението ти по редица въпроси и всъщност, ако ти не беше писала тук, нямаше и аз да се включа.
На теб и голямото ти семейство пожелавам лек следобед и хубав неделен ден (този вече го отписвам като хубав)

# 91
  • Мнения: 6 274
....Ценя мнението ти по редица въпроси и всъщност, ако ти не беше писала тук, нямаше и аз да се включа.
На теб и голямото ти семейство пожелавам лек следобед и хубав неделен ден (този вече го отписвам като хубав)
Това направо си беше комплимент.... Embarassed
Благодаря ти и приятна събота и неделя и на теб и твоето семейство.  Hug

# 92
  • Мнения: 1 380
В квартала вече няма доставка на Мама Люси.Момичето от детският магазин, от който поръчвах, каза, че са я спрели от ХЕИ. Confused
Имате ли някакво инфо???

# 93
  • Мнения: 6 274
В квартала вече няма доставка на Мама Люси.Момичето от детският магазин, от който поръчвах, каза, че са я спрели от ХЕИ. Confused
Имате ли някакво инфо???
Спряли са доставката във въпросният магазин или ???  Thinking
А ти защо не поръчваш от вкъщи ???  newsm78

# 94
  • Мнения: 1 380
В квартала вече няма доставка на Мама Люси.Момичето от детският магазин, от който поръчвах, каза, че са я спрели от ХЕИ. Confused
Имате ли някакво инфо???
Спряли са доставката във въпросният магазин или ???  Thinking
А ти защо не поръчваш от вкъщи ???  newsm78
Не само във въпросния магазин. Казаха ми, че са я затворили от ХЕИ.....

# 95
  • Мнения: 6 274
В квартала вече няма доставка на Мама Люси.Момичето от детският магазин, от който поръчвах, каза, че са я спрели от ХЕИ. Confused
Имате ли някакво инфо???
Спряли са доставката във въпросният магазин или ???  Thinking
А ти защо не поръчваш от вкъщи ???  newsm78
Не само във въпросния магазин. Казаха ми, че са я затворили от ХЕИ.....
Кога се е случило това ???   newsm78

# 96
  • Мнения: 1 380
В квартала вече няма доставка на Мама Люси.Момичето от детският магазин, от който поръчвах, каза, че са я спрели от ХЕИ. Confused
Имате ли някакво инфо???
Спряли са доставката във въпросният магазин или ???  Thinking
А ти защо не поръчваш от вкъщи ???  newsm78
Не само във въпросния магазин. Казаха ми, че са я затворили от ХЕИ.....
Кога се е случило това ???   newsm78
Последният работен ден преди Коледа., значи 23.12.....
За това питам имате ли някакво инфо.
Сега им погледнах в сайта......
Магазинът от който поръчвах вече не е в списъка им....... кухнята си е действаща, но са ми дали грешна информация.

Последна редакция: нд, 28 дек 2008, 17:57 от sladkish4e

# 97
  • Мнения: 6 274
Ами на нас последно ни доставиха на 23.12. и би трябвало и утре да дойдат...
Нищо друго не знам.... 
Thinking

# 98
  • Мнения: 1 380
Ами на нас последно ни доставиха на 23.12. и би трябвало и утре да дойдат...
Нищо друго не знам.... 
Thinking
Ще дойдат, явно мен са ме заблудили.

# 99
  • Мнения: 6 274
Ами на нас последно ни доставиха на 23.12. и би трябвало и утре да дойдат...
Нищо друго не знам.... 
Thinking
Ще дойдат, явно мен са ме заблудили.
Ще пиша утре, за да кажа дали са дошли и какво е станало...  Peace
И ако няма нищо такова, най - добре си поръчвай за вкъщи вече...
  Wink

# 100
  • Мнения: 6 274
Минавам само да кажа, че на обяд ни донесоха храната....  Peace
Няма такова нещо, като затваряне на кухнята...  Naughty
На 5 Януари е първият им работен ден след празниците и човекът каза тогава да го очакваме пак...
  Peace

# 101
  • Мнения: 1 380
Минавам само да кажа, че на обяд ни донесоха храната....  Peace
Няма такова нещо, като затваряне на кухнята...  Naughty
На 5 Януари е първият им работен ден след празниците и човекът каза тогава да го очакваме пак...
  Peace
Благодаря за инфото.Не че още поръчвам, но все пак трябваше да си изясня ситуацията.

# 102
  • Мнения: 83
Едно голямо Благодаря от мен и дъщеря ми!
Кухнята на мама Люси е 4-та поред и дано не затворят магазина от който я взимаме-"дон бонбон"!
За майките които ползват автомобил мога да споделя-разходката просто я правим по различен начин от майките които живеят наблизо.Резултата е много добре ходещо дете,добър апетит и 2 пъти на ден сън!

# 103
  • Мнения: 6 274
А защо не си поръчвате вкъщи ?  newsm78

# 104
  • София
  • Мнения: 6 268
Едно голямо Благодаря от мен и дъщеря ми!
Кухнята на мама Люси е 4-та поред и дано не затворят магазина от който я взимаме-"дон бонбон"!
За майките които ползват автомобил мога да споделя-разходката просто я правим по различен начин от майките които живеят наблизо.Резултата е много добре ходещо дете,добър апетит и 2 пъти на ден сън!

Нещо не разбрах смисъла на това изказване?  newsm78 Храната ли води до такъв резултат?  newsm78

# 105
  • София,
  • Мнения: 4 267
А защо не си поръчвате вкъщи ?  newsm78
ЗА съжаление нашия район не се обслужва за вкъщи, а е само с пункт. Аз съм се обаждала няколко пъти да питам, но нямало кола която да обслужва този район.  ЗАсега де, собственичката на магазинчето дето е пункта каза, че се опитва да ни уреди и автомобил, не че нещо, на мен специално ми е супер близо, но има майки от доста далече, които наистина идват с колите си за храната.

# 106
  • Мнения: 6 274
Аааа, това е кофти...  Sad
На нас ни е супер удобно - никъде не излизаме по студовете - храната ни я носят на вратата...
Абе, баровска работа, какво да ти кажа...
  Wink
 Joy Joy

# 107
  • София,
  • Мнения: 4 267
Аааа, това е кофти...  Sad
На нас ни е супер удобно - никъде не излизаме по студовете - храната ни я носят на вратата...
Абе, баровска работа, какво да ти кажа...
  Wink
 Joy Joy

И аз искам така ама няма, Sick за съжаление, даже много пъти съм се обаждала да ми продадат храната на друг или да я откажа, защото няма как да изляза с малката, когато е болна и навън е много студено и вали. И винаги се съобразявам с времето  #Cussing out, много е гадно, да не говорим, че това е единствената ни кухня в района ooooh!

# 108
  • Мнения: 83
Ами смисъла е,че освен хубавата храна получи много добро закаляване и стабилна походка.Само в супер лошо време спирам пред магазина.За по лесно съм мислила за вариант друга кухня-но тогава си зависим да я чакаш в определен час и времето което мога да изведа детето отива в чакане.

# 109
  • Мнения: 4 017
Титиа, радвам се, че при вас нещата се комбинират по този начин и сте се закалили и вървите стабилно, но така излиза, че този, който получава храна в дома си, или пък кухнята му е близо, е стоял цяла зима под ключ, или не се разхождал за повече от 10-15 минути до пункта на кухнята и обратно. А тези, които пък си готвят, те съвсем въздух не са видели сигурно.

Т.е излиза, че ако не беше кухнята на мама Люси, намше детето ти да е закалено, така ли? е, вярно че понякога човек се нуждае от стимул, но съм сигурно, че и без мама Люси, пак щеше да си го извеждаш навън   bouquet

# 110
  • Мнения: 83
Титиа, радвам се, че при вас нещата се комбинират по този начин и сте се закалили и вървите стабилно, но така излиза, че този, който получава храна в дома си, или пък кухнята му е близо, е стоял цяла зима под ключ, или не се разхождал за повече от 10-15 минути до пункта на кухнята и обратно. А тези, които пък си готвят, те съвсем въздух не са видели сигурно.

Т.е излиза, че ако не беше кухнята на мама Люси, намше детето ти да е закалено, така ли? е, вярно че понякога човек се нуждае от стимул, но съм сигурно, че и без мама Люси, пак щеше да си го извеждаш навън   bouquet
Не съм искала никого да засегна,а просто да изтъкна предимство за тези на които не им доставят храната и не живеят близко до пункта. Другото предимство за мен защото съм и готвила,а и продължавм да готвя,че храната е разнообразна и съобразена за детския организъм-понякога прекалявам или с месото или някоя друга съставка и времето което би трябвало да приготвам храната го прекарваме в игри или разходки.Ползвам кухнята от 7 месеца и просто се изкуших да пиша в темата.
       титаа

# 111
  • София
  • Мнения: 928
Бих желала да похваля и аз кухнята на мама Люси!
Синът ми беше на Джуниър Меню и напоследък взе да отказва да яде почти всичко. От магазина, където е доставния пункт споделиха, че и други майки се оплаквали от същото. Решиха да доставят кухня от "Кухнята на мама Люси". Храната е много по-разнообразна, очевидно по-вкусна, защото малкия омита всичко, а и изглежда по-добре Simple Smile
За майчетата от Младост 2 - кухнята на мама Люси може вече да си поръчвате от Детския магазин на Колелото на автобус 306.

# 112
  • Мнения: 115
Макар и стара тема да отбележа и аз. Виждам че всички сте доволни от храната на "мама Люси" аз също съм доволна, но всеки път когато си предплатя за определен период се оказва че накрая за еди кой си ден не съм си платила.Лошото е че не дават обикновено бележка или каквото и да било удостоверяващо до кога и колко си платил.Миналия месец си бях предплатила за цял месец и ми дадоха/слава богу/ бележка на която пише че ще ми носят храна до утре.Обаче днес идва доставчика /вероятно "мама Люси"/ и ми казва че съм си била платила до вчера. Тъй като това не ми се случва за първи път, но аз бях въоръжена с лист черно на бяло доказах че не е права. Но проблема е и друг аз ако наистина не съм си платила защо ми носят храна  #Crazy нещо не им е добре счетоводството или карат "ако мине номера" #2gunfire На всичкото отгоре храната вече хич не е разнообразна, много е еднотипна и дори се оплаках че всяка седмица има леща, сякаш това е най-здравословната храна. НА всичкото отгоре последния път се водеше че е леща яхния, но беше по-рядка от супа-лещата  Confused .Като цяло спирам да съм клиент на кухнята защото качеството им нещо се влоши  Crossing Arms

# 113
  • Мнения: 115
По въпроса за носенето на храната в началото ми я носиха точно в 9.40 сутринта , но после все в по-късен час и понеже никога не съм сигурна дали по тяхна сметка съм си платила за конкретния ден звъня да питам дали да ги чакам изобщо. На моя позната от Младост й бях препоръчала кухнята и в първия ден в който трябваше да получи храна не намерили адреса и дори не й се обадили че няма да дойдат, което според мен е безотговорно.  Thinking

# 114
  • софия
  • Мнения: 2 140
Аз тази кухня никак не я харесвам.И не само аз,детето също. Crossing Arms

# 115
  • София
  • Мнения: 928
За съжаление, като повечето неща в България и тук нещата си вървят по стандартния път.
Започнаха добре, но ...........................
Храната вече е Sick По напред в темата бях похвалила храната и кухнята. Вече не взимам оттам.

# 116
  • София
  • Мнения: 55
Аз също съм възмутена от обслужването. Така и не опитахме храната, защото не я доставиха. Не се и обадиха да ни кажат. Звъняха (от пункта) няколко пъти и всеки път идваха всеки момент. Повече не поръчах.

# 117
  • софия
  • Мнения: 2 140
Цитат
Така и не опитахме храната, защото не я доставиха.
Е,хубава работа! ShockedНаистина ли?!

# 118
  • Мнения: 15
Вземала съм прди година и всичко беше някак си желирано. Всичко имаше еднаква форма и ако го изсипех от купичките оставаше така...била съм клиент само 2 седмици, но не съм очарована. Сега ще давам детето си на частна ДГ и там храната е от Мама Люси - исках да надникна тук, но явно нещата не са се подобрили Wink

# 119
  • София,
  • Мнения: 4 267
Аз преди две седмици поръчах тук в близкия ни пункт, и то защото като питах малката от коя от трите кухни иска да поръчаме, тя си го избра ей така просто по име, щото "МАМА" звучи добре, все едно мама го е сготвила Wink, а и за да видя и аз как са нещата, но като гледам не са се подобрили - даже напротив Tired както казваш restart всичко е някак си желирано, странно сгъстено, всичко има еднакъв вкус, и немога да разбера как и защо на всяко ядене блъскат копър #Cussing out, това е безобразие, той че е хубав и полезен  - разбирам, ама извинете ме Crossing Arms нестава да се слага на всяка манджа #Cussing out

# 120
  • София
  • Мнения: 15 219
Като чета мненията от последните страници-май е време да сменя заглавието на темата.  Simple Smile

# 121
  • София
  • Мнения: 39 761
Като чета мненията от последните страници-май е време да сменя заглавието на темата.  Simple Smile
Simple Smile

И аз се разделих с въпросната кухня преди известно време.
Дани, писала съм, че не съм доволна. Ти що реши точно от тази да взимаш?

# 122
  • София,
  • Мнения: 4 267
Като чета мненията от последните страници-май е време да сменя заглавието на темата.  Simple Smile
Simple Smile

И аз се разделих с въпросната кухня преди известно време.
Дани, писала съм, че не съм доволна. Ти що реши точно от тази да взимаш?
А не съм аз - тя Вероника реши, аз исках да поръчам Ози, ама тя като се запъна и каза че искала от МАМА Люси да яде, много се смяхме с момичето в магазина - затова и поръчах, а и да видя де, все пак се надявах на по качествено нещо ooooh!. Вярно че цяла седмица всичко отиде в коша, и повече не поръчах #Cussing out.
Сори за спама, модератора ако сметне за добре да премести и двата ми поста в някоя друга тема Blush

# 123
  • Мнения: 115
Аз я бях препоръчала на моя приятелка,сокато бях доволна  Banghead  а те не й намерили адреса и така и не й доставиха без да я предупредят че няма да дойдат. #2gunfire

# 124
  • Мнения: 1 277
Аз също съм възмутена от обслужването. Така и не опитахме храната, защото не я доставиха. Не се и обадиха да ни кажат.
Същата история и при нас.

# 125
  • Мнения: 63
незнам , но около 4 мес съм на тази кухня , и една вечер давам вечерята на сина си телешко варено и в 12 започва едно невероятно повращане,бърза помощ и така н. добре че нищо му нямаше.Вчера отново слагам вечеря от въпросната кухня 1 лъжица,2 детето почват да му текат очите и нослето - опитвам манджата толкова много черен ппипер , че............ Не я препоръчвам

# 126
  • Мнения: 6
Аз също съм възмутена от обслужването. Така и не опитахме храната, защото не я доставиха. Не се и обадиха да ни кажат.
Същата история и при нас.

Аз пък поръчах само веднъж, реших да не повтарям, но на следващия ден ми доставиха без да съм поръчвала Rolling Eyes

# 127
  • Мнения: 679
Чета просто информативно темата, не взимам храна от ДК, но предвид последните постове май заглавието звучи доста неуместно.

# 128
  • Мнения: 6 274
Чета просто информативно темата, не взимам храна от ДК, но предвид последните постове май заглавието звучи доста неуместно.

Заглавието е "Детската кухня на мама Люси".
Какво му е неуместното?
  newsm78

# 129
  • Мнения: 15 379
Джу, първоначалното заглавие на темата беше "Да похваля детската кухня на мама Люси".
Явно е модерирано.

# 130
  • Мнения: 6 274
Джу, първоначалното заглавие на темата беше "Да похваля детската кухня на мама Люси".
Явно е модерирано.


Да, преди има- няма 4 месеца:

Последна редакция: Четв., 04 Ноем. 2010, 14:41 от Vivi »

# 131
  • Мнения: 15 379
Първоначалните мнения излизат със старото заглавие.
Няма значение, де.

# 132
  • Мнения: 6 274
Първоначалните мнения излизат със старото заглавие.
Няма значение, де.


Ти мАни първоначалните мнения, нъл за заглавието иде реч.   Wink Laughing

# 133
# 134
  • Мнения: 679
До преди 2 часа заглавието, което четях тук беше "Да похваля детската кухня на мама Люси". След това е модерирано.

# 135
  • София
  • Мнения: 15 219
Заглавието е модерирано на 4.11.2010г.-пише си го.
И е модерирано точно защото вече не подхождаше на темата.  Simple Smile

# 136
  • Мнения: 679
Добре, може и по-рано да е модерирано. На мен ми излизаше до днес със старото заглавие. За това и направих коментар за него.

# 137
  • София
  • Мнения: 15 219
Няма значение.  Peace
Жалко е, че темата взе такъв обрат. Щеше да е по-добре, ако първоначалното заглавие й подхождаше.

Последна редакция: вт, 08 мар 2011, 22:44 от Vivi

# 138
  • Мнения: 83
 Hugбраво на модератора

# 139
  • Мнения: 83
Не мога на всяка майка да обяснявам -на мен ми харесва и на децата също.

Общи условия

Активация на акаунт