Как да си връщаме пари от LaRedoute.fr

  • 6 933
  • 119
  •   1
Отговори
  • Мнения: 204
Здравейте Мами,

Мой колега французин ме светна на далавера и аз бързам да я споделя с вас за да може всички да сме в далаверата Wink

Става дума за един френски сайт(който го има и на Английски) с чиято помощ може да изкараме пари от Laredoute.fr и от други онлайн магазини.

Сайтът е Planet Reductions.

Идеята на сайта е че връща процент от сумата изхарчена в някои от сайтовете които предлагат. Един от тях е Laredoute.fr
 
Откакто жената пазарува като побъркана това почва да ми харесва че поне някой друг лев се възвръща, е не е много за сега но пак е нещо. Заедно може да изкараме повече.

Та сега ще се опитам да обясня как става това:

1. Посещавате сайта Planet Reductions и се регистрирате безплатно - дават ви начален бонус 3 Евро.

Когато се регистрирате напишете за email този които ползвате в LaRedoute задължително.

2. Ще получите email за да потвърдите регистрацията. Направете го.

3. Логвате се на сайта Planet Reductions.

4. От дясно има поле за търсене. Напишете "la redoute" за да намерите Laredoute магазина. След като ви се появи от резултатите може да изберете "Add to my favorite shops" за да си го добавите в любимите сайтове. За да го до-стъпвате после горе в синьото хоризонтално меню вече ще можете директно да го достъпите от "My favourite shops".

5.  От хоризонталното синьо меню изберете "My favourite shops" и после "La Redoute (fr)". Натискайки този линк трябва да ви препрати към сайта на Laredoute. Там се логвате с вашия си акаунт.

6. Сега трябва да се смени Laredoute-ския email със специален email. Как става това.

След като сте се логнали в Laredoute точно под логото има линк "Mon Espace Client" които натискате.
На страницата която ще ви отведе този линк в ляво търсите  "JE GÈRE MON COMPTE" и точно под него има линк "Je modifie mes coordonnées personnelles" които ви препраща на страница в която може да сменяте лична информация.  В секцията "Mon email et mon mot de passe" трябва да се въведе новия email.

Votre nouvel email* - тука пишете новият email
Confirmez votre nouvel email* - тука потвърждавате  новият email

Mot de passe* - тука вашата си парола
Confirmez votre nouveau mot de passe* - потвърждавате паролата и натискате ентер.

Новия email се съставя по следния начин: име при регистрацията в Planet Rebates@planetereductions.com

Пример: Ако сте избрали за username bgmamma .. то тогава вашият нов email ще е : bgmamma@planetereductions.com

Трябва да получите на стария си email(този с които сте се регистрирали в Planet Reductions) потвърждение, за смяната на данните.

8. Всеки път когато искате да пазарувате :
- Отивате в сайта Planet Reductions
- Логвате се в сайта и от хоризонталното синьо меню избирате "My favourite shops" и после "La Redoute (fr)".
- Пристигате в сайта на Laredoute и се логвате с новия email и старата ви парола.
- Пазарувате си с всякакви кодове и след което получавате пари обратно в акаунта ви в Planet Reductions.

9. Парите си получавате по няколко начина: PayPal, Банков трансфер или Чек. Настройки се правят като влезнете в акаунта избирате "My Account" после "My Preferences" и там се настройва къде да ви пратят пари но трябва да имате минимума.



Отборни Печалби
..............................

Освен че когато пазарувате печелите процент може и по още един начин да стане това. Чрез отбори (ТЕАМ).
Аз вече създадох един отбор които ползваме с още две приятелки на жена ми.
Когато всеки един пазарува от своя акаунт, така всеки един от отбора получава малък процент от поръчките на другите.

За да се присъедините към нашия отбор и да печелим всички заедно трябва да се логнете в в акаунта ви в Planet Reductions, да отидете от хоризонталното меню в "My Account" и после избирате "My team".

Там има опция Join Team. Трябва да се въведе кода на отбора който е "LEBG1510814390BG" за да се присъедините. Разбира се това е по желание. Но колкото повече хора сме към един отбор толкова по-голяма е изгодата.

Това е за сега от мен. Ако идеята ви допада и имате въпроси ще се опитвам да отговарям когато мога.

Поздрави и приятни поръчки Wink

П.С. : Този сайт може да се ползва и за други магазини, но за сега само за Laredoute съм го ползвал.

# 1
  • Мнения: 1 196
Ти колко пари успя да си върнеш (%) и по кой начин?

# 2
  • Мнения: 204
Ти колко пари успя да си върнеш (%) и по кой начин?

За сега 9,23 Евро имам в акаунта.
Ако се съберем голям отбор мисля ще е далавера за всички.

# 3
  • Мнения: 1 270
хе, хе ако това проработи ла редута наистина ще преустановят с пратките къв Бг
отивам да се присъединя към твоя тим с една поръчица  Crazy

# 4
  • в семейството
  • Мнения: 404
Аз да попитам  Peace Въз основа на какво се връщат тези пари?

# 5
  • Мнения: 181
Хоп, още една далавера Simple Smile Ти кога се регистрира,че чак и 10 Евро си си върнал Simple Smile

# 6
  • Мнения: 204
Аз да попитам  Peace Въз основа на какво се връщат тези пари?

Според мен има договорка между този сайт и Laredoute и примерно при изпратени потребители от този сайт към Laredoute те си получават някакъв прочент от които дават някакъв процент на потребителите и така всички са доволни  Laughing

Поне така си мисля де ама не съм сигурен  newsm78

# 7
  • Мнения: 204
Хоп, още една далавера Simple Smile Ти кога се регистрира,че чак и 10 Евро си си върнал Simple Smile

Регистрирах се декември. С няколко поръчки ги изкарах ама не са ми върнали много пари.
Ама какво ми пречи с няколко поръчки да се спести за още някои парцал за децата  Wink

# 8
  • Мнения: 8 242
Специално за Ларедута е 2,25% възвръщаемостта..
Ама много ме съмнява, че по този начин леко се опитват да се докопат до някой номер на кредитна карта.. После да няма изревали с -20.. -2000 Е  Rolling Eyes

# 9
  • Попово
  • Мнения: 687
 Shocked аз го разглеждах този сайт отгоре отгоре... утре на свеж акъл ще перна една регистрацийка, пък дано е на хаирлия Crazy

# 10
  • София
  • Мнения: 1 877
Хммм и на мен нещо съмнително ми се струва, пак някоя Интернет измама... Ама може проблемът да е в моя скептицизъм, знам ли.

Ще ви следя с кеф иначе Grinning.

# 11
# 12
  • Мнения: 2 013
Запис да видя развитието на далаверата...
Иначе ме мързи да се регистрирам...

# 13
  • Мнения: 1 251
И на мен ми намирисва нещо тука тая работа-та какъв им е кяра да връщат пари-не ми е ясно, а относно препращането на клиенти-според мен на ларедутци не им липсват клиенти от цял свят!  Аз лично не бих си въвела номера на картата в такъв сайт! Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 423
Да ви кажа,че аз се регистрирах,много добре е обяснено

# 15
  • някъде
  • Мнения: 979
 Такъв сайт да праснат,от Редута си променяш регистрацията и ти я приема-склонна съм да им вярвам.Проблема е в нас,че сме толкова настръхнали от кокошкарски истории тук,че се съмняваме във всичко.А хората си правят бизнеса,печелят клиенти и пари.Тея кодове,които ги ползваме всички в редутската тема, са на същия принцип.Ама никой не се усъмни в тях.

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 00:19 от zhekova

# 16
  • София
  • Мнения: 423
Ами сега би трябвало да си получавам пак офертите на моя си адрес ,нали  newsm78 За кодовете си права,от къде на къде ще ни дават те подаръци и то понякога не лоши(всеки като дойде в нас ме пита от къде тия хубави лампи и никой не вярва,че са ми подарък от френски сайт).Аз съм склонна да вярвам,то затова се и регистрирах,че даже и в тийма влязох 

# 17
  • някъде
  • Мнения: 979
Да,всичко си остава,но се логваш с новия адрес.

# 18
  • Мнения: X
И на мен ми намирисва нещо тука тая работа-та какъв им е кяра да връщат пари-не ми е ясно, а относно препращането на клиенти-според мен на ларедутци не им липсват клиенти от цял свят!  Аз лично не бих си въвела номера на картата в такъв сайт! Peace
Ами всъщност никъде не ти искат номера на картата- плащането става с чек, по банков път или чрез пейпал.
За всеки случай паролата ми е съвсем различна от тези на пощата и в Ла редут.
Ще видим...  Flutter

# 19
  • Мнения: 2 558
и аз мисля да се регистрирам, пък и плащам с дебитна Виза Електрон, така че не се притеснявам от измами  Mr. Green

# 20
  • varna
  • Мнения: 1 012
айде и аз в клуба,да видим какво ще стане Peace

# 21
  • Мнения: 204
И на мен ми намирисва нещо тука тая работа-та какъв им е кяра да връщат пари-не ми е ясно, а относно препращането на клиенти-според мен на ларедутци не им липсват клиенти от цял свят!  Аз лично не бих си въвела номера на картата в такъв сайт! Peace

Никои не те кара да си го въвеждаш  Peace

Единственото място където си въвеждаш номера на картата е сайта на LaRedoute.fr,
така че аз поне не виждам опасност и до сега съм нямал проблеми Wink

# 22
  • Мнения: 4 371
Аз имам 4.58 Е, обаче спрях да пазараувам от Ла Редут.

# 23
  • Мнения: 3 214
И аз може би ще се регистрирам  Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 4 578
И аз, ама като ми остане малко време.

# 25
  • София
  • Мнения: 965
и аз май ще се регистрирам..
а потвържденията за поръчка пак ще си игват на личния ми мейл, нали  newsm78

# 26
  • Мнения: 204
и аз май ще се регистрирам..
а потвържденията за поръчка пак ще си игват на личния ми мейл, нали  newsm78

Да, но трябва да се регистрираш с него в този сайт Wink

# 27
  • Мнения: 1 178
Хайде и аз в кюпа  Mr. Green
А за втория акаунт, още една регистрация да правя ли?  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 4 371
А за втория акаунт, още една регистрация да правя ли?  Rolling Eyes

Е това и аз не разбрах newsm78

# 29
  • София
  • Мнения: 965
Аз имам 4.58 Е, обаче спрях да пазараувам от Ла Редут.
ммм да..забелязавам, че те няма напоследък - какво те отказа от франсетата  newsm78

# 30
  • Мнения: 204
Хайде и аз в кюпа  Mr. Green
А за втория акаунт, още една регистрация да правя ли?  Rolling Eyes

Ами ако ползваш два акаунта ще трябва да.
Обаче така ще ти е по трудно да събираш пари и се получава разпокъсано.
Ако не е тайна защо ползваш два акаунта ?  newsm78

# 31
  • Мнения: 4 371
Аз имам 4.58 Е, обаче спрях да пазараувам от Ла Редут.
ммм да..забелязавам, че те няма напоследък - какво те отказа от франсетата  newsm78
Дразни ме сайта, нещата са едни и същи. Всъщност хормони мен ако питаш ooooh!


Ако не е тайна защо ползваш два акаунта ?  newsm78
Защото имам две кредитни карти и според зависи с коя поръчвам. От единия акаунт не ми дава да ползвам едната.

# 32
  • Мнения: 1 178
Ами пълня паралелно кошниците, поръчвам и за родата.  Sunglasses
Нещо не мога да стопля- когато си сменя имейла в Редут, как и къде ще си виждам писмата от тях?  newsm78

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Ама много ме съмнява, че по този начин леко се опитват да се докопат до някой номер на кредитна карта.. После да няма изревали с -20.. -2000 Е  Rolling Eyes

Съгласна съм с Духи Пухи. Още повече точка 8. в обяснението на автора пише:
"8. Всеки път когато искате да пазарувате :
- Отивате в сайта Planet Reductions.  
- Логвате се в сайта и от хоризонталното синьо меню избирате "My favourite shops" и после "La Redoute (fr)"."

Значи за да пазаруваш и да "печелиш" трябва да си логнат в Planet Reductions и от там препратка те пуска в Ла Редут. Не съм много веща в хакерството но ми мирише на измама. Има вероятност този сайт да краде номера на картата и кода на картата които иначе при нормални обстоятелства би трябвало само вие да си знаете.
Аз лично не бих се доверила. Винаги когато има някаква измама и после се разтръби по медиите хората казват "Отваряйте си очите къде си въвеждате данните на кредитната ви карта. Трябва да имате доверие на сайта." Това го пише и на началната страница на ePay.

Аз имам предложение към модераторите на темата, за да не се накърнява доброто име на форума и да не се замесва в съмнителни афери моля теми с подобно съдържание да не се допускат. Дано не е измама, защото явно вече много хора са въвали данните си.  Praynig

# 34
# 35
  • Мнения: 4 371
Аз имам предложение към модераторите на темата, за да не се накърнява доброто име на форума и да не се замесва в съмнителни афери моля теми с подобно съдържание да не се допускат. Дано не е измама, защото явно вече много хора са въвали данните си.  Praynig
Не думай!
Тук сме големи хора и всеки си преценява какво ще прави. А и доколкото знам форума не носи отговорност какво се пише в него.

# 36
  • Мнения: 204
Ами пълня паралелно кошниците, поръчвам и за родата.  Sunglasses
Нещо не мога да стопля- когато си сменя имейла в Редут, как и къде ще си виждам писмата от тях?   newsm78


За целта като се регваш в този сайт пишеш email-a ти от LaRedoute.
След това като смениш email-a си в LaRedoute пак писмата ще ти идват на стария ти email.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Ми и аз ще помисля по въпроса  newsm78
Много скептично съм настроена.
А и ми се вижда сложно всеки път да влизам през друг сайт.
Ще следя темата, пък да видим  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 1 178
Ами пълня паралелно кошниците, поръчвам и за родата.  Sunglasses
Нещо не мога да стопля- когато си сменя имейла в Редут, как и къде ще си виждам писмата от тях?   newsm78


За целта като се регваш в този сайт пишеш email-a ти от LaRedoute.
След това като смениш email-a си в LaRedoute пак писмата ще ти идват на стария ти email.

Препращат ги, така ли?  Crazy

# 39
  • Мнения: 204
Ама много ме съмнява, че по този начин леко се опитват да се докопат до някой номер на кредитна карта.. После да няма изревали с -20.. -2000 Е  Rolling Eyes

Съгласна съм с Духи Пухи. Още повече точка 8. в обяснението на автора пише:
"8. Всеки път когато искате да пазарувате :
- Отивате в сайта Planet Reductions. 
- Логвате се в сайта и от хоризонталното синьо меню избирате "My favourite shops" и после "La Redoute (fr)"."

Значи за да пазаруваш и да "печелиш" трябва да си логнат в Planet Reductions и от там препратка те пуска в Ла Редут. Не съм много веща в хакерството но ми мирише на измама. Има вероятност този сайт да краде номера на картата и кода на картата които иначе при нормални обстоятелства би трябвало само вие да си знаете.
Аз лично не бих се доверила. Винаги когато има някаква измама и после се разтръби по медиите хората казват "Отваряйте си очите къде си въвеждате данните на кредитната ви карта. Трябва да имате доверие на сайта." Това го пише и на началната страница на ePay.

Аз имам предложение към модераторите на темата, за да не се накърнява доброто име на форума и да не се замесва в съмнителни афери моля теми с подобно съдържание да не се допускат. Дано не е измама, защото явно вече много хора са въвали данните си.  Praynig

Да трябва да се логнеш защото те препраща с промоционален код.
Ти ако изкаш не се доверявай.
Аз се доверих и нямам грижи за сега а и не виждам как бих имал след като в техния сайт никъде не въвеждам никоя от картите си.

Ако модератор прецени да я махне темата ... пак тези които искат ще си изкарваме по някои друг евроцент  Peace

# 40
  • Мнения: 204
Ами пълня паралелно кошниците, поръчвам и за родата.  Sunglasses
Нещо не мога да стопля- когато си сменя имейла в Редут, как и къде ще си виждам писмата от тях?   newsm78


За целта като се регваш в този сайт пишеш email-a ти от LaRedoute.
След това като смениш email-a си в LaRedoute пак писмата ще ти идват на стария ти email.

Препращат ги, така ли?  Crazy

Да Wink

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Ама изкарайте парички, дано само не изгорите. Все пак всеки сам решава за себе си, а и сме големи хора... Ама друго което се сещам е че все големи хора изгарят в подобни ситуации, може би щото децата не пазаруват.  Peace Мир, лично мнение, не желая на никого лошото.

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Ама много ме съмнява, че по този начин леко се опитват да се докопат до някой номер на кредитна карта.. После да няма изревали с -20.. -2000 Е  Rolling Eyes

Аз лично не бих се доверила. Винаги когато има някаква измама и после се разтръби по медиите хората казват "Отваряйте си очите къде си въвеждате данните на кредитната ви карта. Трябва да имате доверие на сайта." Това го пише и на началната страница на ePay.

Аз имам предложение към модераторите на темата, за да не се накърнява доброто име на форума и да не се замесва в съмнителни афери моля теми с подобно съдържание да не се допускат. Дано не е измама, защото явно вече много хора са въвали данните си.  Praynig
В правото си си да не се довериш, но само искам да ти кажа, че ако беше опасно аз лично нямаше да съм регната там, защото мъжа ми е всичко друго но не и привърженик на идеята "разори се сам".  Peace
И ако ми покажеш къде точно в сайта си въвеждаш данните на картата ще взема да те почерпя, че аз до сега данните на картата ми не съм писала там.

# 43
  • Мнения: 8 242
Не знам ама за 2,25% доходност.. Това са 2Е на всеки 100.. Ако похарчиш 1000 Е ще са 22..
Не си заслужава особено.. Специално за Ларедута..
Като им гледах другите оферти, има доста сайтове с 10-20% и нагоре даже.. И пак ми е интересно на тях откъде им е цялата далавера..
Щото ми е близко новината за българина в САЩ дето източвал години наред по 20Е по не знам колко си от кредитни и дебитни карти.. Че с цяла организирана мафия и блабла..
Откъде, мислите, ги взимат тези номера на карти - ми този сайт е доста добра идея  Mr. Green

Успех на всички.. Дано няма изгорели  Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 204
Не знам ама за 2,25% доходност.. Това са 2Е на всеки 100.. Ако похарчиш 1000 Е ще са 22..
Не си заслужава особено.. Специално за Ларедута..
Като им гледах другите оферти, има доста сайтове с 10-20% и нагоре даже.. И пак ми е интересно на тях откъде им е цялата далавера..
Щото ми е близко новината за българина в САЩ дето източвал години наред по 20Е по не знам колко си от кредитни и дебитни карти.. Че с цяла организирана мафия и блабла..
Откъде, мислите, ги взимат тези номера на карти - ми този сайт е доста добра идея  Mr. Green

Успех на всички.. Дано няма изгорели  Rolling Eyes

Да така е 2 Евро са .. ако има и голям отбор също се печели от отбора.
Другите сайтове сигурно дават по-добри оферти от Laredoute.
Този сайт ми го показа колега французин които от доста време го ползва и също не е изгорял и си е върнал доста парички, но той ползва и доста други сайтове.

Този сайт няма как да ти земе номера на картата!
Там не се въвеждат карти не разбра ли ? Само в Laredoute. А ако от там ти я вземат кво правиш?

 Peace

# 45
  • София
  • Мнения: 1 740
А как точно се създава тим? И къде се гледа колко пари си събрал?

# 46
  • Мнения: 8 242
Да така е 2 Евро са .. ако има и голям отбор също се печели от отбора.

Този сайт няма как да ти земе номера на картата!
Там не се въвеждат карти не разбра ли ? Само в Laredoute. А ако от там ти я вземат кво правиш?


И като са отбор 100 човека непознати .. Тия 2 евро как ще си ги разделят  Joy

Сайта може да не въвежда номера на картата, но от този мейл пускаш поръчката нали.. Той ти е за контакт с Ларедута.. Колко му е да пуснат някой вирус служебно през него или да им пратят запитване за забравена парола ..

Ни мойш мъ убеди  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 8 242
А как точно се създава тим? И къде се гледа колко пари си събрал?

Като гледам е на принципа "Affiliate Programmes" - т.е. Регистрираш се и ти дават някякъв код.. Който ако някой друг го напише при регистрацията ти дават % и от неговите "спечелени" пари.. И т.н. ..
Демек печели тоз с кода  Laughing, щото му се трупат и от другите навързани по клона..

# 48
  • Мнения: 204
А как точно се създава тим? И къде се гледа колко пари си събрал?

След като се регистрираш в сайта отиваш на  "My Account" и после избирш "My team".

Там има опция Join Team. Трябва да се въведе кода на отбора който е "LEBG1510814390BG" за да се присъединиш.

 Peace

# 49
  • Мнения: 204
Да така е 2 Евро са .. ако има и голям отбор също се печели от отбора.

Този сайт няма как да ти земе номера на картата!
Там не се въвеждат карти не разбра ли ? Само в Laredoute. А ако от там ти я вземат кво правиш?


И като са отбор 100 човека непознати .. Тия 2 евро как ще си ги разделят  Joy

Сайта може да не въвежда номера на картата, но от този мейл пускаш поръчката нали.. Той ти е за контакт с Ларедута.. Колко му е да пуснат някой вирус служебно през него или да им пратят запитване за забравена парола ..

Ни мойш мъ убеди  Mr. Green

Аз и грам не се опитвам да те убедя  Sunglasses
Има го описано кой колко получава и как, няма пак да се повтарям.

А туй с вирусите просто ме разби  Joy

Ако искаш да те светна -  някой хакер може да се върже към провайдера ти и да слуша твоя интернет и като си въведеш данните на който и да е сайт пак ще ти ги изтегли  Laughing А сега пазарувай от Laredoute  Joy

# 50
  • Мнения: 1 685
Как после се разпределят парите?

# 51
  • Мнения: 8 242
Как после се разпределят парите?

Трудно  Mr. Green Предвид колко са малко  Joy .. И това, че от "отбора" печели само "създателя му" ..

# 52
  • Мнения: 8 242
Виж сега.. Ако от самия Ларедут ми предложат таква програма, или който и да е друг онлайн магазин.. Съм съгласна.. Ама така през 3та страна.. И при условие, че тази 3та страна никъде на сайта им официално не е спомената.. Не ми вдъхва доверие ама никак  Crazy
Да не говорим, че въпросната 3та страна има "договор" (предполага се) с де що има известни и неизвестни онлайн магазини, маркови или не.. Хич, ама никак не го вярвам това толкова ГЛОБАЛНО сътрудничество  Whistling

# 53
  • Мнения: 204
Как после се разпределят парите?

Трудно  Mr. Green Предвид колко са малко  Joy .. И това, че от "отбора" печели само "създателя му" ..

Не мога да разбера защо си чешеш пръстите без да знаеш?  newsm78
Ако искаш направи ти отбора и всички в него ще дойдем. Няма значка кой е създателя.
Довечера с една приятелка ще правим поръчка и всички които са в отбора ще си получат своя дял  Wink

Пък ти си пиши не ми пречиш  Peace

# 54
# 55
  • Мнения: 8 242
Ми пиша си Simple Smile Нали затова е форум - да се обсъждат мнения..
Отрицателното мнение също е мнение  Wink

А дяла на "отбора" е 0,25% това видя ли го ? Т.е. .. почти пренбрежим  Mr. Green Освен ако не става въпрос за милиони..
А ако имам милиони да харча, едва ли ще опра до 2та % които тез УЖ дават  Crazy

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
duhi_puhi зарежи ги, ние си казахме мнението, не можеш накара някой, който е решил да си сложи главата в торбата, да не я слага. Само дето като има изгорели ще тръгнат да обясняват как имало един форум и той се наричал БГ-Мама, където схемата услужливо била предложена и те (понеже този форум се ползва с голямо доверие) видиш ли се доверили, щото иначе те не са такива хора  Whistling
И като казвам това (без да искам да се заяждам) просто ще кажа, че след като има правила в този форум и те са ясно обявени и заковани и след като има модератори, които следят правилата да се спазват, ако това се окаже измама то мисля, че форума носи някаква отговорност, тя може да не е правна, но е отговорност. Представете си в медиите как ще погледнат на Движението на настоящи и бъдещи майки, които така се стремят да помагат и са добре застъпени в този форум  Thinking

# 57
  • Мнения: 204
duhi_puhi зарежи ги, ние си казахме мнението, не можеш накара някой, който е решил да си сложи главата в торбата, да не я слага. Само дето като има изгорели ще тръгнат да обясняват как имало един форум и той се наричал БГ-Мама, където схемата услужливо била предложена и те (понеже този форум се ползва с голямо доверие) видиш ли се доверили, щото иначе те не са такива хора  Whistling
И като казвам това (без да искам да се заяждам) просто ще кажа, че след като има правила в този форум и те са ясно обявени и заковани и след като има модератори, които следят правилата да се спазват, ако това се окаже измама то мисля, че форума носи някаква отговорност, тя може да не е правна, но е отговорност. Представете си в медиите как ще погледнат на Движението на настоящи и бъдещи майки, които така се стремят да помагат и са добре застъпени в този форум  Thinking

Каза ми тя жената, че не си струва ама що ли не я послушах  newsm78

Пазарувайте си директно от Laredoute-а, пък ние по кварталному ще си "даваме" картите на хакерите за да ни зимат парите Simple Smile

Ай че черногледи хора не е истина просто  ooooh!

Желая ви всичко най-хубаво и мислете по-розово бре хора!

Think Pink™

 Peace


П.С. Ако някой модератор иска да затрие темата все ми е тая вече  Sunglasses

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 23 715
И като казвам това (без да искам да се заяждам) просто ще кажа, че след като има правила в този форум и те са ясно обявени и заковани и след като има модератори, които следят правилата да се спазват, ако това се окаже измама то мисля, че форума носи някаква отговорност, тя може да не е правна, но е отговорност. Представете си в медиите как ще погледнат на Движението на настоящи и бъдещи майки, които така се стремят да помагат и са добре застъпени в този форум  Thinking
ОК, ти ползва ли функцията "Информирай модератор"? Те да не са слънца, да огряват навсякъде.

# 59
  • Мнения: 4 371
duhi_puhi зарежи ги, ние си казахме мнението......
Окей, казала си си го, какво се пънеш повече?
Всеки сам си преценява къде и какво, вече ти го казах. Ако искаш да се правиш на важна, не е тук мястото ooooh!
Или искаш сега да ти се кланям и благодаря, колко си миля, че ме спаси от финансов крах. Аман от такива като теб, всезнайковци ooooh!

# 60
  • Мнения: 3 211
Хайде и аз в кюпа  Mr. Green
А за втория акаунт, още една регистрация да правя ли?  Rolling Eyes

Ами ако ползваш два акаунта ще трябва да.
Обаче така ще ти е по трудно да събираш пари и се получава разпокъсано.
Ако не е тайна защо ползваш два акаунта ?  newsm78
не можеш да регистриташ 2 акаунта на едно име

4.2 : Compte unique

Un seul et unique compte est autorisé par personne. En cas de fraude, PLANÈTE RÉDUCTIONS se réserve le droit de supprimer les comptes en question : toutes les réductions qui seraient associées à ces différents comptes seraient définitivement perdues.


4.2.: Една сметка
Един единствен акаунт е позволен на човек. В случай на измама, PLANÈTE RÉDUCTIONS си запазва правото да премахва въпросните акаунти: всички намаления/отстъпки, които ще бъдат свързани с тези различни акаунти ще бъдат оконачателно загубени.

Друг момент е, че другият акаунт сигурно е на друго име Simple Smile

това е вместо запис по темата

# 61
# 62
  • Мнения: 907
Засега не мисля да се възползвам, но ще следя темата.

# 63
  • Мнения: 2 558
Вижте какво намерих по темата за връщане на пари от интренет-пазаруване във френски сайт
http://www.20minutes.fr/article/199227/France-Achats-de-Noel-des … -de-cash-back.php
преведох го с google и ето го на английски
http://translate.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.20minut … l=en&ie=UTF-8

прочетете и коментарите отдолу, в последния се споменава www.planetereductions.com

# 64
  • varna
  • Мнения: 1 012
ако искате дайте да направим един клуб  само за варна Peace

# 65
  • Мнения: 1 465

Отстъпки правят много магазини във Франция - Карфур, Жеан, Шампион....
От сайта на Есприт, ако се запишеш в клуба им ти изплащат 3% от всичко закупено от теб. за връщане на пари едва ли може да се говори, защото върнатото е минимално. Най-много да те зарибят да пазаруваш още повече. newsm78

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 15:20 от Pollia

# 66
  • Мнения: 5
Здравейте,

Съвсем случайно прочетох тази тема и искам да дам и моето компетентно мнение  Simple Smile Моят приятел е французин и съвсем случайно си пазаруваме от този сайт почти откакто той функционира. Аз не знаех нищо за сайта, но моят приятел ми казваше да си избирам някакви подаръчета от различните магазини, а те наистина са страхотни Party  За коледа съм си купила два панталона, три блузки и бельо  Simple Smile в един момент разбрах , че пазаруваме точно от този сайт, заради парите, които се връщат на моя приятел. Той обясни и ,че е в някакъв "тйм" и получава по 2, 3 евро обратно. Освен това когато ходихме в Париж, за Коледа, резервирахме хотел чрез сайта  - 69 евро на вечер и получихме 3 евро обратно. Така , че мили хора няма никаква измама всичко е точно така и ако някой се пита какво печелят от това - много е просто - така се прави бизнес в цивилизованите държави!Така се печелят клиенти, не е като в България където продавачките в магазините ти се карат, че ги питаш нещо. В Европийските страни ми се е случвало да ме гонят по улицата с чифт обувки като вече съм напуснала магазина, защото случайно са намерили номера, който търсех. Така , че не се притеснявайте - регистрирайте се и пазарувайте.

Моля зя съвет, ако някой знае друг онлайн магазин, който доставя стоките до България.

# 67
  • Мнения: 1 111
Един въпрос към tatko_barba,регистрирах се и вече седмица не мога да вляза в акаунта си в Ларедута #Cussing out Имаш ли идея защо става така? Добре,че имам друг акаунт та пазаря от него.

# 68
  • Мнения: 8 242
Здравейте,

Съвсем случайно прочетох тази тема и искам да дам и моето компетентно мнение  Simple Smile Моят приятел е французин и съвсем случайно си пазаруваме от този сайт почти откакто той функционира. Аз не знаех нищо за сайта, но моят приятел ми казваше да си избирам някакви подаръчета от различните магазини, а те наистина са страхотни Party  За коледа съм си купила два панталона, три блузки и бельо  Simple Smile в един момент разбрах , че пазаруваме точно от този сайт, заради парите, които се връщат на моя приятел. Той обясни и ,че е в някакъв "тйм" и получава по 2, 3 евро обратно. Освен това когато ходихме в Париж, за Коледа, резервирахме хотел чрез сайта  - 69 евро на вечер и получихме 3 евро обратно. Така , че мили хора няма никаква измама всичко е точно така и ако някой се пита какво печелят от това - много е просто - така се прави бизнес в цивилизованите държави!Така се печелят клиенти, не е като в България където продавачките в магазините ти се карат, че ги питаш нещо. В Европийските страни ми се е случвало да ме гонят по улицата с чифт обувки като вече съм напуснала магазина, защото случайно са намерили номера, който търсех. Така , че не се притеснявайте - регистрирайте се и пазарувайте.

Моля зя съвет, ако някой знае друг онлайн магазин, който доставя стоките до България.

Това ако не е tatko_barba под прикритие па на  hahaha
Съшите изрази, същия стил на писане.. Същите усмивки  Twisted Evil

# 69
  • Мнения: 204
Един въпрос към tatko_barba,регистрирах се и вече седмица не мога да вляза в акаунта си в Ларедута #Cussing out Имаш ли идея защо става така? Добре,че имам друг акаунт та пазаря от него.

Какво си направила та не можеш да влезнеш?
сменила ли си email-a?

обясни малко ако искаш помощ Peace

Здравейте,

Съвсем случайно прочетох тази тема и искам да дам и моето компетентно мнение  Simple Smile Моят приятел е французин и съвсем случайно си пазаруваме от този сайт почти откакто той функционира. Аз не знаех нищо за сайта, но моят приятел ми казваше да си избирам някакви подаръчета от различните магазини, а те наистина са страхотни Party  За коледа съм си купила два панталона, три блузки и бельо  Simple Smile в един момент разбрах , че пазаруваме точно от този сайт, заради парите, които се връщат на моя приятел. Той обясни и ,че е в някакъв "тйм" и получава по 2, 3 евро обратно. Освен това когато ходихме в Париж, за Коледа, резервирахме хотел чрез сайта  - 69 евро на вечер и получихме 3 евро обратно. Така , че мили хора няма никаква измама всичко е точно така и ако някой се пита какво печелят от това - много е просто - така се прави бизнес в цивилизованите държави!Така се печелят клиенти, не е като в България където продавачките в магазините ти се карат, че ги питаш нещо. В Европийските страни ми се е случвало да ме гонят по улицата с чифт обувки като вече съм напуснала магазина, защото случайно са намерили номера, който търсех. Така , че не се притеснявайте - регистрирайте се и пазарувайте.

Моля зя съвет, ако някой знае друг онлайн магазин, който доставя стоките до България.

Това ако не е tatko_barba под прикритие па на  hahaha
Съшите изрази, същия стил на писане.. Същите усмивки  Twisted Evil

Леле как ме разконспирира ... ама ти си била много добра бре  Hug
Що не си намериш работа като следовател нещо ?  Thinking


 Joy

# 70
  • Мнения: 204
Един въпрос към tatko_barba,регистрирах се и вече седмица не мога да вляза в акаунта си в Ларедута #Cussing out Имаш ли идея защо става така? Добре,че имам друг акаунт та пазаря от него.

Какво си направила та не можеш да влезнеш?
сменила ли си email-a?

обясни малко ако искаш помощ Peace

Здравейте,

Съвсем случайно прочетох тази тема и искам да дам и моето компетентно мнение  Simple Smile Моят приятел е французин и съвсем случайно си пазаруваме от този сайт почти откакто той функционира. Аз не знаех нищо за сайта, но моят приятел ми казваше да си избирам някакви подаръчета от различните магазини, а те наистина са страхотни Party  За коледа съм си купила два панталона, три блузки и бельо  Simple Smile в един момент разбрах , че пазаруваме точно от този сайт, заради парите, които се връщат на моя приятел. Той обясни и ,че е в някакъв "тйм" и получава по 2, 3 евро обратно. Освен това когато ходихме в Париж, за Коледа, резервирахме хотел чрез сайта  - 69 евро на вечер и получихме 3 евро обратно. Така , че мили хора няма никаква измама всичко е точно така и ако някой се пита какво печелят от това - много е просто - така се прави бизнес в цивилизованите държави!Така се печелят клиенти, не е като в България където продавачките в магазините ти се карат, че ги питаш нещо. В Европийските страни ми се е случвало да ме гонят по улицата с чифт обувки като вече съм напуснала магазина, защото случайно са намерили номера, който търсех. Така , че не се притеснявайте - регистрирайте се и пазарувайте.

Моля зя съвет, ако някой знае друг онлайн магазин, който доставя стоките до България.

Това ако не е tatko_barba под прикритие па на  hahaha
Съшите изрази, същия стил на писане.. Същите усмивки  Twisted Evil

Леле как ме разконспирира ... ама ти си била много добра бре  Hug
Що не си намериш работа като следовател нещо ?  Thinking


 Joy

# 71
  • Мнения: 1 111
След регистрацията в planetereductions.com нищо не съм променяла.В Редута въведох новия ми мейл .....@planetereductions.com,но като се логвам в Редута ми дава некоректни данни newsm78

# 72
  • Мнения: 204
След регистрацията в planetereductions.com нищо не съм променяла.В Редута въведох новия ми мейл .....@planetereductions.com,но като се логвам в Редута ми дава некоректни данни newsm78

А логваш ли се с новия email и старата парола?

# 73
  • Мнения: 8 242
След регистрацията в planetereductions.com нищо не съм променяла.В Редута въведох новия ми мейл .....@planetereductions.com,но като се логвам в Редута ми дава некоректни данни newsm78

Защото трябва да си направиш нов акаунт.. От всеки мейл можеш да имаш само 1 акаунт.. Демек - ако ползваш този новия, стария ти гори.. Да не говорим, че може да ти направят проблем като плащаш с 1 карта на 2 акаунта..

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
След регистрацията в planetereductions.com нищо не съм променяла.В Редута въведох новия ми мейл .....@planetereductions.com,но като се логвам в Редута ми дава некоректни данни newsm78

Защото трябва да си направиш нов акаунт.. От всеки мейл можеш да имаш само 1 акаунт.. Демек - ако ползваш този новия, стария ти гори.. Да не говорим, че може да ти направят проблем като плащаш с 1 карта на 2 акаунта..
Духи, явно не си разбрала, ама като не си разбрала не е срамно да попиташ за какво иде реч, а не да даваш съвети без да знаеш за какво изобщо говориш.
В някакви филми се вкарваш дето ти се чудя как ти се и занимава, явно имаш доста свободно време.

# 75
  • Мнения: 4 371

Това ако не е tatko_barba под прикритие па на  hahaha
Съшите изрази, същия стил на писане.. Същите усмивки  Twisted Evil
Това лесно може да бъде установено от модератор, но после ще трябва публично да се извиниш, ако хвърляш напразни обвинения Wink

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Тук е започнало да става весело  Mr. Green
Какъв е принципа на печалба в отбора? Или съм пропуснала, или не съм го разбрала Blush
То май беше далавера сега по намаленията да се кооперираме, че големи пари се хвърлиха...  Wink

# 77
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Тук е започнало да става весело  Mr. Green
Какъв е принципа на печалба в отбора? Или съм пропуснала, или не съм го разбрала Blush
То май беше далавера сега по намаленията да се кооперираме, че големи пари се хвърлиха...  Wink
Ми беше ама нали първо трябва да пуснем червейчето на съмнението, пък тогава да седнем и да помислим с главите си. Тези които имахме желание си се кооперирахме вече, каквото спечелим добре дошло е. Аз лично пускам всяка седмица поръчки, като ми изпратят първите парички от този сайт, първо в тази тема ще се похваля, обещавам  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 1 111
След регистрацията в planetereductions.com нищо не съм променяла.В Редута въведох новия ми мейл .....@planetereductions.com,но като се логвам в Редута ми дава некоректни данни newsm78

А логваш ли се с новия email и старата парола?
Паролата не съм сменяла,пробвам да се логвам с новия мейл и старата парола.Пробвах и със стария мейл и старата парола,но пак не става.А между другото с новия мейл успях да се логна само първият път.
След регистрацията в planetereductions.com нищо не съм променяла.В Редута въведох новия ми мейл .....@planetereductions.com,но като се логвам в Редута ми дава некоректни данни newsm78

Защото трябва да си направиш нов акаунт.. От всеки мейл можеш да имаш само 1 акаунт.. Демек - ако ползваш този новия, стария ти гори.. Да не говорим, че може да ти направят проблем като плащаш с 1 карта на 2 акаунта..
Уф,аман от разбирачи ooooh!

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Калисто, на една приятелка така и даваше грешка, но тя въвеждаше грешно новия мейл. Регистрацията в Ла Редута и беше име1@abv.bg, но като се регистрира в planetereductions.com  го направи само с име /без единицата след това/ и съответно новия мейл с който трябваше да влиза в Ла Редута трябваше да е името с което се логва в planetereductions.com или име@planetereductions.com, а паролата си е старата с която си си влизала преди това.
Давам ти го като пример, да не би при теб да е някаква такава причината.

# 80
  • Мнения: 1 111
Не е от това,юзера нейма в planetereductions е същият като в този Редута,само добавям @planetereductions.com. Странното е,че след промяната на данните в Редут се логнах,но сега не ме пуска newsm78

# 81
  • Мнения: 3 211
може да е бъг в сайта на редут.
аз вече доста време се логвам с новия имейл и нямам проблеми.
трябва да ви кажа, че доста внимателно прочетох условията на сайта и въпреки, че не съм юрист ми изглеждадт доста солидни. някой ден, ако имам време ще ви ги преведа и сами ще се уверите.
смятам да правя поръчки в отбора, жалко че скоро не смятам да поръчвам след това охарчване по намаленията

# 82
  • Мнения: 8 242

Това ако не е tatko_barba под прикритие па на  hahaha
Съшите изрази, същия стил на писане.. Същите усмивки  Twisted Evil
Това лесно може да бъде установено от модератор, но после ще трябва публично да се извиниш, ако хвърляш напразни обвинения Wink

Никакъв проблем Simple Smile А той дори си и призна.. Какво да се извинявам..

След регистрацията в planetereductions.com нищо не съм променяла.В Редута въведох новия ми мейл .....@planetereductions.com,но като се логвам в Редута ми дава некоректни данни newsm78

Защото трябва да си направиш нов акаунт.. От всеки мейл можеш да имаш само 1 акаунт.. Демек - ако ползваш този новия, стария ти гори.. Да не говорим, че може да ти направят проблем като плащаш с 1 карта на 2 акаунта..
Духи, явно не си разбрала, ама като не си разбрала не е срамно да попиташ за какво иде реч, а не да даваш съвети без да знаеш за какво изобщо говориш.
В някакви филми се вкарваш дето ти се чудя как ти се и занимава, явно имаш доста свободно време.
Много добре знам за какво говоря, защото съм пускала от 2ри акаунт с моята карта и ми върнаха мейл, че ми анулират поръчката, защото с тази карта вече е поръчвано..

# 83
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
С една карта може да се поръчва през два акаунта, ако пробваш с трети ти я отхвърля автоматично и не те допуска. За такъв случай като твоя да приеме поръчката и после да я анулира за сефте чувам, честно. А поръчвам с 4 карти и с 8 акаунта, не е като да не съм пробвала.

# 84
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Регистирах се току-що, но после в Ларедут не ми позволява да си сменя е-мейл, пише ми, че поради някакви технически проблеми трябва да опитам пак и ми иска нов номер на телефон... Rolling Eyes Дали е бъг в сайта или аз нещо не правя като хората?!

П. п. Справих се, от сайта е бил проблема явно.

И се включих в BGMAMA! Mr. Green

Още нещо се сетих да питам - в други сайтове, от които пазарувам, също ли трябва да си сменя мейла?

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 23:56 от chockolina

# 85
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Със сигурност може да се пазарува с една карта  от два акаунта. Аз нямам карта, ползвам тази на приятелка. Тя също пазарува то Ларедут.
Между другото в този сайт виждам нещо подобно  някакви кодове, преотстъпвания и т.н.- elektron.bg. Аз днес се регистрирах в него и на мейла веднага ми пратиха някакви кодове. Но не се бях замисляла, че от тази цялата работа може да излезе лъжа. Регистирарйте се и ще видите....въпреки ,че датите за наградите са изтекли.
Мисля, че е е нещо подобно, но не съм веща.

Последна редакция: пт, 08 фев 2008, 00:17 от bubica

# 86
  • Варна
  • Мнения: 11 340
С една карта от два акаунта става, но на третия не ти позволява да я ползваш.  Peace

# 87
  • Мнения: 204

Това ако не е tatko_barba под прикритие па на  hahaha
Съшите изрази, същия стил на писане.. Същите усмивки  Twisted Evil
Това лесно може да бъде установено от модератор, но после ще трябва публично да се извиниш, ако хвърляш напразни обвинения Wink

Никакъв проблем Simple Smile А той дори си и призна.. Какво да се извинявам..

Кефиш ма  Hug Щи звънна  Laughing

Регистирах се току-що, но после в Ларедут не ми позволява да си сменя е-мейл, пише ми, че поради някакви технически проблеми трябва да опитам пак и ми иска нов номер на телефон... Rolling Eyes Дали е бъг в сайта или аз нещо не правя като хората?!

П. п. Справих се, от сайта е бил проблема явно.

И се включих в BGMAMA! Mr. Green

Още нещо се сетих да питам - в други сайтове, от които пазарувам, също ли трябва да си сменя мейла?

Ами не точно ... когато се пазарува и се попълват данни за плащане се пише този email ... само в Ларедута май така става ... ама не съм сигурен ... не съм ползвал друг сайт, но така беше обяснено  newsm78

# 88
  • Мнения: 4 371

Това ако не е tatko_barba под прикритие па на  hahaha
Съшите изрази, същия стил на писане.. Същите усмивки  Twisted Evil
Това лесно може да бъде установено от модератор, но после ще трябва публично да се извиниш, ако хвърляш напразни обвинения Wink

Никакъв проблем Simple Smile А той дори си и призна.. Какво да се извинявам..
Ирония, духи, ирония Laughing

# 89
  • Мнения: 120
Малее още нещо за следене Simple Smile
Успех на начинанието! За сега ще ви следя, че бая пара хвръкна  последните месеци Sad 
Честито ви бебче - да расте здрава и усмихната госпожица Hug

# 90
  • Мнения: 3 211

Още нещо се сетих да питам - в други сайтове, от които пазарувам, също ли трябва да си сменя мейла?
би трябвало, то това е смисъла, като минаваш през акаунта си в планет редюксион да пазариш и по този начин ти се трупат пари в сметката в сайта

# 91
  • varna
  • Мнения: 1 012
кой е тима бгмама дайте номер ли каквото беше там?

# 92
  • varna
  • Мнения: 1 012
честито на валерия и татко барба дъщеричка,да ви е жива и здрава и много да ви радва

# 93
  • Мнения: 204
честито на валерия и татко барба дъщеричка,да ви е жива и здрава и много да ви радва

Трябва да се въведе кода на отбора който е "LEBG1510814390BG" .

 Peace

# 94
  • Варна
  • Мнения: 11 340
tatko_barba, а честито ти и тук! Hug  bouquet

Снощи направих поръчка пез сайта, но до днес нямам нищо... Много странно. Rolling Eyes

# 95
  • Мнения: 204
tatko_barba, а честито ти и тук! Hug  bouquet

Снощи направих поръчка пез сайта, но до днес нямам нищо... Много странно. Rolling Eyes

Мерси Chockolina  Heart Eyes

А смени ли emaila?

докато се отрази в сайт-а на мене м ие отнемало до 2 дни така, че почакай малко Wink

# 96
  • varna
  • Мнения: 1 012
tatko_barba, а честито ти и тук! Hug  bouquet

Снощи направих поръчка пез сайта, но до днес нямам нищо... Много странно. Rolling Eyes
аз направих вече 3поръчки след като се регистрирах,самоче само за едната имам бонус-другите 2 не са отразени Confused

# 97
  • varna
  • Мнения: 1 012
честито на валерия и татко барба дъщеричка,да ви е жива и здрава и много да ви радва

Трябва да се въведе кода на отбора който е "LEBG1510814390BG" .

 Peace


ясно,ама кой е бгмама отбора-вашия или някакъв друг,или е един и същ Peace

# 98
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Да, смених е-мейла, влязох през сайта, ама нъц-ки.

Тина, аз в същия се включих. Peace

# 99
  • София
  • Мнения: 423
Получих 2 писма от Планет редъкшън,че съм била пазарувала,но не съм влязла в Редута от тяхния сайт,но те били така добри да ми открият поръчката и да ми я добавят към бонусите.А аз не съм пазарувала,а само разглеждах,то 14 колета чакам и картите ми са празни.Сега открих,че като ме препраща от сайта им към ларедут ми изписва името с нов домейн  :  ..........@planete-reductions.com.Оправих си акаунта в редута и вече си влизам нормално

# 100
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Същото и при мен - само дето съм влязла през сайта, а не съм ползвала е-мейла. Всъщност пазарувах, но веднъж, поръчката ми е на друга стойност... Thinking Много странно. И е-мейлът е сменен преди беше ..............@planetereductions.com, а сега е ................@planete-reductions.com.

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Да не бии да ви добавя старите поръчки  newsm78
Чоки, как така са сменили мейла? Ти как се логна или са те уведомили, че го сменят?

# 102
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Не са ме уведомявали, просто като получих е-мейла, че не съм се логнала с е-мейла, си влязох в профила и видях, че е сменен (добавено е тире). Да не говорим пък, че в е-мейла ми пишеше ................@planete-rebates.comCrazy

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Ох, аз още не съм зе регнала в този сайт. Мойто мъж много мнителен към такива далавери и не ми дава.
За сега ще продължавам да ви следя да събирам аргументи.  Mr. Green

# 104
  • Мнения: 3 211
Не са ме уведомявали, просто като получих е-мейла, че не съм се логнала с е-мейла, си влязох в профила и видях, че е сменен (добавено е тире). Да не говорим пък, че в е-мейла ми пишеше ................@planete-rebates.comCrazy
а този в planetereductions валиден ли ти е? можеш ли да си влизаш с него? да не би да е някакъв дублиращ сайт, за да се объркваш и да поръчваш през него и да използват данните ти newsm78

# 105
  • Мнения: 4 176
И кво? За 2 лв. ще правим ега си гимнастиките. Ммммм да даваха повече, пък те- стипси.

# 106
  • София
  • Мнения: 3 116
Прегледах сайта, вкл. условията за ползване и политиката спрямо личните данни. Всичко изглежда добре, с изключение на това, че никъде не видях изрично изявление, че НЕ събират информация за банковите  карти на потребителя.

Според мен сайтът работи на принципа на affiliate program (програма за сътрудничество) и печели от потока клиенти, който изпраща към различните сайтове за пазаруване. Това е същото, като да си сложиш банер на Amazon.com и да печелиш проценти от покупките на клиентите, които са пазарували през твоя сайт. Явно разчитат на добри доходи от процентите на продажбите и съответно използват стратегията на бонусите като начин да привличат потребители, което им увеличава печалбата и така....

Проблемът е, че пари се натрупват много бавно. В сайта са регистрирани основно френски онлайн магазини- демек, никакъв гювеч за пазаруващите от Ягодката или американския Амазон.  Close Бонусите се изплащат, когато достигнат сумата от 20 евро. Трябва човек постоянно да пазарува, за да има някаква изгода. Или да се занимава да разпраща покани, да гради отбори и така нататък, което може да му донесе допълнителна печалба.

В тази връзка искам да попитам автора на темата, каква е изгодата за членовете на отбора да пазаруват в отбор? Защото аз видях изгода само за основателя на отбора.



# 107
  • Мнения: 8 242
В тази връзка искам да попитам автора на темата, каква е изгодата за членовете на отбора да пазаруват в отбор? Защото аз видях изгода само за основателя на отбора.

И аз му казах още като пусна темата, ама нищо не отговори  Mr. Green

Не съм чула някой да е забогатял от тия програми..

# 108
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз си върнах старата регистрация в Ларедута и не влизам вече оттук, защото ми се видя много съмнителна тая смяна на е-мейла. Освен това ми бяха включили някакви поръчки, които не бях правила, а действителна такава - не, независимо, че изпълних всички условия. При покупките ми в Промод имам регистрация в един сайт, който ми начислява точки, но никога не е имало подобни проблеми. Странна ми е цялата работа и, меко казано, безсмислена...

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 14:51 от chockolina

# 109
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И още нещо - някой се беше оплакал в темата за Ларедут, че не успява по никакъв начин да си влезе в акаунта, откакто е сменил е-мейла. Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 14:50 от chockolina

# 110
  • Мнения: 1 111
И още нещо - някой се беше оплакал в темата за Ларедут, че не успява по никакъв начин да си влезе в акаунта, откакто е сменил е-мейла. Rolling Eyes
Аз и все още не успявам да вляза,добре че имам 2ри акаунт

# 111
  • varna
  • Мнения: 1 012
И още нещо - някой се беше оплакал в темата за Ларедут, че не успява по никакъв начин да си влезе в акаунта, откакто е сменил е-мейла. Rolling Eyes
Аз и все още не успявам да вляза,добре че имам 2ри акаунт
бях писла и в ларедутската тема,ако не успявате да влезете от планет редукшъна... в ларедута и ви изписва грешна парола или име,можете да влезете с клиентския си номер-с него поне тънмън няма Peace

# 112
  • Мнения: 5
Zdraveite vsi4ki,

Toku 6to si polu4ih procenta ot sumata, izhar4ena v La Redoute.fr prez planete-reductions.com. Polu4ih ia v smetkata, koiato imam v Planete reductions i 4uvstvoto e strahotno Simple Smile
  Osven tova otkrih edin mnogo po lesen na4ih da se logvam i iskam da go spodelia s vas  Hug Kakto znaete predi vsiaka pokupka triabva da napravite slednoto:

1. Logvate se v www.planete-reductions.com

2. Otivate na La Redoute

3. Klikvate na logoto na La Redoute ili na " Aller a redoute.fr", za da otidete v saita na La Redoute

4. Vavejdate si e-maila

5. Polu4avate si procentite Wink

  Sega moje da go pravite i po-lesno kato izpolzvate " Ajouter a mes merchands favoris"(Dobavi kam lubimite mi magazini). S tozi link ne e nujno da minavate prez sa6tite stapki - 1,2 i 3.

Eto kak stava:

1. Logvate se v www.planete-reductions.com

2. Otivate na magazina, koito iskate da dobavite za Fast Shopping

3. Klikvate na " Ajouter a mes merchands favoris"

4. Izbirate opciata - " ajouter aux favoris"(dobavi kam lubimite)

5. Poiaviava vi se edno malko prozor4e - klikvate  OK

i Gotovo  Grinning

Sega ve4e La redoute vi e dobaven kam Favourites i sledva6tia pat kato pazaruvate pravite slednoto:

1. Klikvate na planete-reductions.com favourites

2. Pora4vate si ot La Redoute

3. Vavejdate e-maila ot platete-reductions.com


Mnogo po-lesno e nali? Laughing

# 113
  • Мнения: 8 242
Ай, човека нова регистрация си направи..
Пиши поне на кирилица.. така и да искаш няма кой да ти изчете ферманите  hahaha

# 114
  • Мнения: 204
Ай, човека нова регистрация си направи..
Пиши поне на кирилица.. така и да искаш няма кой да ти изчете ферманите  hahaha

Еххх духи пухи. Мнооо си добра признавам те  Sunglasses

Как ме хвана бре не мога да разбера мислих, че добре съм се скрил  newsm78

Играем си на котка и мишка ама ти се оказа голем мацок  Shocked

Ловиш и надушваш всичко от раз.
Колко ли ти е голям носа незнам ама май навсякаде може да си го завреш.

Нищо лошо и усмивки  Laughing Laughing Laughing

Успех с лова и дано всички измамници да фанеш  chef


# 115
# 116
  • Мнения: 4 371
Много си досадна Stop
Вместо да правиш догадки, се допитай до модератор и после ела публично се извини, че ми писна от теб Sick

# 117
  • Мнения: 8 242
Много си досадна Stop
Вместо да правиш догадки, се допитай до модератор и после ела публично се извини, че ми писна от теб Sick

Ми като ти е писнало, изкажи ме на модератор Simple Smile Ти да не си му адвокат.. Защото ние си водим двамата диалог.. Какво ти преча толкова не знам..
Не правя догадки - то се вижда от кьорави даже, а и човека сам си признава Simple Smile Какво да му се извинявам  Rolling Eyes
Защо се заяждаш не разбирам  newsm78

Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 09:56 от duhi_puhi

# 118
  • Мнения: 204
Духи ти си уникална просто!

Втора като тебе незнам дали има  Mr. Green

Дано някой ден да стоплиш  Crazy

 Joy Joy Joy Joy

# 119
  • Мнения: 4 371
Водите си диалог в тема, в която не ми е забранено да пиша.
Пречиш ми, че се заяждаш на дребно. Но не си попаднала на правилния човек, уверявам те.
"Човека" не си признава, ами ти не умееш да вникваш в написаното Wink

Общи условия

Активация на акаунт