Шизейдо в България къде?

  • 7 430
  • 151
  •   1
Отговори
  • Мнения: 375
от къде могат да се купят в БГ продутите на Шизейдо вече? Някой да има инфо?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 825
От ЦУМ. Има вече създаден щанд, но до скоро нямаше зареждане. Може вече да са заредили. Според информацията, Шисейдо /или Шизейзо/ ще се продава във Варна и Бургас също така.

Последна редакция: пн, 18 фев 2008, 17:25 от емел

# 2
  • София
  • Мнения: 7 800
Оххх хайде вече нямам търпение, да отваря този щанд в Цум най- накрая.  Crazy

# 3
  • София
  • Мнения: 5 743
А какво е това? newsm78

# 4
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Добра новина, задължително ще преслушам ЦУМ тези дни  Party

# 5
  • София
  • Мнения: 7 800

Японска марка козметика.  Grinning

# 6
  • Мнения: 2 196
Оххх хайде вече нямам търпение, да отваря този щанд в Цум най- накрая.  Crazy
Иля,имаш ли представа кога точно ще го отворят щанда? Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 7 800
Оххх хайде вече нямам търпение, да отваря този щанд в Цум най- накрая.  Crazy
Иля,имаш ли представа кога точно ще го отворят щанда? Grinning

Бианkа, нямам представа, но уж всеки момент ще го заредят.  Grinning

# 8
  • Мнения: 2 196
Аз утре ще ходя до ЦУМ,ще взема да се поогледам.
Козметиката им е много добра. Grinning

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 779
Щом сега ще го откриват, значи може и да има някои интересни промоции и представяния. Бианка, удари едно шпионско око утре Crazy

# 10
  • София
  • Мнения: 7 800
Аз утре ще ходя до ЦУМ,ще взема да се поогледам.
Козметиката им е много добра. Grinning

Да, страхотна е.  Peace

Бианка, ще чакам утре отзиви.  Hug

# 11
  • Мнения: 2 196
Имам ходене до Хеброс в ЦУМ и може да разпитам и коконите в банката дали не знаят нещо.
От работата си не разбират,ама не вярвам да не знаят клюките. Grinning
И ще поогледам,разбира се.После ще докладвам.    Laughing

# 12
  • Мнения: X

Японска марка козметика.  Grinning

И аз изобщо не съм запозната с тази козметика, толкова ли е добра?  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 1 941
В петък бях в ЦУМ, повътрях се доста около козметиката долу. Шисейдо не видях обаче никъде, все пак щеше да ми се набие на очи  Shocked

# 14
  • София
  • Мнения: 7 800

Японска марка козметика.  Grinning

И аз изобщо не съм запозната с тази козметика, толкова ли е добра?  Rolling Eyes

Козметиката е страхотна, но все пак всичко зависи от това, дали ще ти пасне на кожата. Peace

# 15
  • Мнения: 1 063
Оххх хайде вече нямам търпение, да отваря този щанд в Цум най- накрая.  Crazy
И аз. Party

# 16
  • Мнения: 2 196
Ходих днес.За съжаление не ми остана много време да обикалям и разглеждам обстойно,но от бързия тур из козметиките, никъде не мернах Шизейдо. Wink

# 17
  • Мнения: 583
това е хубава новина! моя приятелка есента преговаряше с тях за официално представителство, но те и отговориха, че бг пазара не представлява интерес за тях на този етап! Rolling Eyes явно сме ги заинтригували.

# 18
  • Мнения: 2 414
А може ли някакви ориентировъчни цени на продуктите им? Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 7 800
Ходих днес.За съжаление не ми остана много време да обикалям и разглеждам обстойно,но от бързия тур из козметиките, никъде не мернах Шизейдо. Wink

Мерси, Бианка, следващата седмица съм аз наред да ходя на оглед за Шисейдо.  Crazy Hug

# 20
  • Мнения: 5 103
Ще разпитам много подробно кога ще отварят щанда, омръзна ми от чужбина да я купувам.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 800
Ще разпитам много подробно кога ще отварят щанда, омръзна ми от чужбина да я купувам.

Мирела, а кои кремчета ползваш на тази марка ?

# 22
  • Мнения: 5 103
Ползвам грим , Иля, черила имам, спирала, молив за устни и сенки.

# 23
  • София
  • Мнения: 7 800
Ползвам грим , Иля, черила имам, спирала, молив за устни и сенки.

Оххх забравих, че имат и декоративна козметика, мерси.  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 2 161
В БГ  няма още , ама в Гърция има - ей къде е  Crazy

# 25
  • Мнения: 10
Момичета, току-що се връщам от ЦУМ. Казаха, че очакват зареждане към 23-24, най-сигурно другата седмица. Козметичните продукти били вече в България и се подготвят. Взеха ми телефона да ми се обадят като ги заредят. 

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 14:51 от uptech

# 26
  • Мнения: 1 165
Аз утре ще ходя до ЦУМ,ще взема да се поогледам.
Козметиката им е много добра. Grinning

Да, страхотна е.  Peace

Бианка, ще чакам утре отзиви.  Hug
Бианка, Иля ще споделите ли какво сте ползвали? Какво й е толкова хубавото на тази козметика? Аз само съм я чувала, но нямам нищо тяхно. Бях чела тук някъде , че са силни в продуктите за суха кожа. Вярно ли  е?И от кой ценови клас са? От ранга на Диор, Хелена и пр. прдполагам, но все пак вие кажете.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 800
Момиета, току-що се връщам от ЦУМ. Казаха, че очакват зареждане към 23-24, най-сигурно другата седмица. Козметичните продукти били вече в България и се подготвят. Взеха ми телефона да ми се обадят като ги заредят. 

Иииии супер.  Party

Какви ли ще им бъдат цените в Бг ми е много интересно.  Thinking

# 28
  • София
  • Мнения: 7 800
Аз утре ще ходя до ЦУМ,ще взема да се поогледам.
Козметиката им е много добра. Grinning

Да, страхотна е.  Peace

Бианка, ще чакам утре отзиви.  Hug
Бианка, Иля ще споделите ли какво сте ползвали? Какво й е толкова хубавото на тази козметика? Аз само съм я чувала, но нямам нищо тяхно. Бях чела тук някъде , че са силни в продуктите за суха кожа. Вярно ли  е?И от кой ценови клас са? От ранга на Диор, Хелена и пр. прдполагам, но все пак вие кажете.

Аталанта, Шисейдо имат много хубави серии за суха кожа, но и за мазна.

За сега съм ползвала само околоочно кремче на тази марка, в което направо се влюбих, за първи път кремче ми хидратира така добре околоочният контур.  Heart Eyes

Сега съм си поръчала дневен, нощен крем и 3 почистващи стъпки на Шисейдо.

Скоро ги почвам и ще напиша отзиви.  Peace

# 29
  • Мнения: 2 196
Аз съм използвала очна линия и сенки.Моите очи са страшно чувствителни, а тези на Шизейдо освен, че не ми причиниха никакъв дискомфорт,са и много трайни,дори и без база /това за сенките/.
Майка ми ползва околоочен крем и някакъв за лице,кожата и направо блести.
И аз съм хвърлила око на 3-те стъпки,но пък тъкмо почнах тези на Клиник,та сигурно ще си ги взема директно от ЦУМ,като заредят. Laughing

# 30
  • Мнения: 1 165
Ох, точно бях решила да минавам изцяло на медицинска козметика. Но отново съм изкушена...

# 31
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
А дали ще има разни промоции и зарибявки като за начало  smile3508

# 32
  • Мнения: 10
Надяваме се Simple Smile

# 33
  • София
  • Мнения: 10 858
А дали ще има разни промоции и зарибявки като за начало  smile3508

Би трябвало, но да не забравяме, че сме в България  Money

# 34
  • Мнения: 1 111


Какви ли ще им бъдат цените в Бг ми е много интересно.  Thinking
Предполагам Ягодката по две. Peace
 Установих, че от козметиката, която си купувам от тук, разликата в цената на един продукт е 60-70 лв.Направете си сметката. Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 1 825
Не се надявайте, мацки. На някого това да му се е случило в ЦУМ?

# 36
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Не се надявайте, мацки. На някого това да му се е случило в ЦУМ?
Уф, там са 2 мисирки, дето разбират от козметика, колкото аз от ракети  Laughing Много са зле милите, цитирам: " Каквото и да си купя, нямало да сбъркам"  Shocked

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 779
В ЦУМ са давали на Клиник разни подаръчета, трябва просто да уцелиш момента. А и самите продавачки ме светнаха за тази работа предварително кога ще е, нито съм питала (то как да питам като не знам), нито нищо. Иначе го има момента с 'естествено, че всичко е хубаво, нали е скъпо'.. а би трябвало да имат представа кое колко е хубаво, като гледам доста грим си слагат не знам от тестерите ли от какво, но е меко казано очевиден  Tired

# 38
  • София
  • Мнения: 7 800
Аз не очаквам да имат подаръчета, но силно се надявам да имат тестерчета.  Whistling

В момента тази козметика си я поръчвам абсолютно на сляпо, никъде не може да се пробва.  Crossing Arms

# 39
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Иначе го има момента с 'естествено, че всичко е хубаво, нали е скъпо'.. а би трябвало да имат представа кое колко е хубаво, като гледам доста грим си слагат не знам от тестерите ли от какво, но е меко казано очевиден  Tired
Именно, а и да ти кажа ми се струва, че повечето момичета там са анти-реклама на продуктите, вместо реклама   Laughing

# 40
  • София
  • Мнения: 1 825
Не се надявайте, мацки. На някого това да му се е случило в ЦУМ?
Уф, там са 2 мисирки, дето разбират от козметика, колкото аз от ракети  Laughing Много са зле милите, цитирам: " Каквото и да си купя, нямало да сбъркам"  Shocked

Именно. А сега за Шисейдо предполагам, че никаква информация няма да имат.
Аз се надявам да пробвам ФДТ. Пробвах във Виена и останах възхитена. Жалко, че трябваше да си почистя лицето след няколко часа, така че не можах да преценя как стои във времето и дали е подходяща основа за грим. Също нямам идея дали ще е тежък за летните дни.

# 41
  • София
  • Мнения: 3 328


Какви ли ще им бъдат цените в Бг ми е много интересно.  Thinking
Предполагам Ягодката по две. Peace
 Установих, че от козметиката, която си купувам от тук, разликата в цената на един продукт е 60-70 лв.Направете си сметката. Simple Smile
И аз такава сметка правя Close Twisted Evil

# 42
  • Мнения: 375
Японците  са си японци. Аз ползвах  ФДТ и съм мнго доволна. Искам кремовете да пробвам.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 320
Записвам се да следа темата. Аз съм ползвала техни продукти  и съм много доволна. Сега ще пусна новината, повечето ми приятелки ползват тяхните кремчета и ще се зарадват.

# 44
Аз ползвам тази козметика пове4е от 1,5 години.Ползвала сам сериата The skin care  коиато не е мнго скапа -дневен крем 38$ но6тен 40 $ .Сега ползвам White lucent - дневен 50$ но6тен 55,тоник44 клинзар 30$ ,тази сериа  е избелва6та и за сега сам доволна
Dual foundation oil free SPF 17 много е хубав струва мисля 4е около 38$.

# 45
  • София
  • Мнения: 7 800
Аз ползвам тази козметика пове4е от 1,5 години.Ползвала сам сериата The skin care  коиато не е мнго скапа -дневен крем 38$ но6тен 40 $ .Сега ползвам White lucent - дневен 50$ но6тен 55,тоник44 клинзар 30$ ,тази сериа  е избелва6та и за сега сам доволна
Dual foundation oil free SPF 17 много е хубав струва мисля 4е около 38$.

kaia, доволна ли си от серията The Skincare ?

# 46
Да много, даже пове4е  ми харесва от white lucent   .Много лека и приатна сериа.Вземи си и тоник и по4иства6то ако има6 вазмогност   много хубави и много време моге да ги ползва6 .

# 47
  • София
  • Мнения: 1 825
Да се отчета! И аз минах днес през ЦУМ. Няма още.

Иначе едно от момичетата много възторжено ми обясняваше за продуктите и ми показа материалите, които им раздали по време на обучението, дори и записките си по тях.
Имало някаква техника за ползване на 1-та стъпка, която ще ми обясни, като си я закупя. Mr. Green

Така че, форумска среща на 24-ти, 25-ти, по-късно или някога в ЦУМ.  Sunglasses

# 48
  • София
  • Мнения: 7 800
Да много, даже пове4е  ми харесва от white lucent   .Много лека и приатна сериа.Вземи си и тоник и по4иства6то ако има6 вазмогност   много хубави и много време моге да ги ползва6 .

kaia, ами аз съм си купила почистващата пяна за лице, тоник без алкохол и овлажнител, мисля че се водят като 3 стъпки почистваща система.

А ти тези почистващи ли си ползвала ?

# 49
всяка от сериите на Shiseido си има Cleanser i softener( тоник)
Има една друга сериа коиато се казва Pureness нея не сам ползвала за6тото мился 4е е за по млади моми4ета.

# 50
  • София
  • Мнения: 7 800
всяка от сериите на Shiseido си има Cleanser i softener( тоник)
Има една друга сериа коиато се казва Pureness нея не сам ползвала за6тото мился 4е е за по млади моми4ета.


Мерси,  kaia за момента сме ограничени с избора на Шисейдо само от Ягодка и там ми се струва, че няма всички продукти.  Confused

# 51
  • Мнения: 223
как се пише на английски това Шизейдо ,да потърся...
или ако знаете сайта им?
много ми се иска да видя
  reverance

# 52
# 53
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Записвам се да следя. А като имам път към София и да разгледам какво предлагат като заредят.

# 54
# 55
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Да се отчета! И аз минах днес през ЦУМ. Няма още.

Иначе едно от момичетата много възторжено ми обясняваше за продуктите и ми показа материалите, които им раздали по време на обучението, дори и записките си по тях.
Имало някаква техника за ползване на 1-та стъпка, която ще ми обясни, като си я закупя. Mr. Green

Така че, форумска среща на 24-ти, 25-ти, по-късно или някога в ЦУМ.  Sunglasses
Там съм, пишете ме  Mr. Green

# 56
  • София
  • Мнения: 1 825
Прието.

# 57
  • Мнения: 19
Za6to ne si gi kupuvate ot yagodkata - dori i da gi pusnat v CUM nyama da sa istinski!!! Shiseido ne jelayat da navlizat na BG pazar i go znaya ot tyah samite.Opitah se i Carita da vkaram,no se okaza , 4e e svurzana s decleor,a te sa predstaveni tuka i tryabva da mine prez tyah.Gore6to preporu4vam tyahnata kozmetika i za 6tastie gi ima v prosluvutata yagodka.Decorativnata cosmetica li vi interesuva na Shiseido?

# 58
  • София
  • Мнения: 1 825
Всичко ни интересува. Аз желая първо да ги пробвам, за това чакам да ги пуснат. И все пак си мисля, че няма как да са фалшиви.

# 59
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Za6to ne si gi kupuvate ot yagodkata - dori i da gi pusnat v CUM nyama da sa istinski!!! Shiseido ne jelayat da navlizat na BG pazar i go znaya ot tyah samite.Opitah se i Carita da vkaram,no se okaza , 4e e svurzana s decleor,a te sa predstaveni tuka i tryabva da mine prez tyah.Gore6to preporu4vam tyahnata kozmetika i za 6tastie gi ima v prosluvutata yagodka.Decorativnata cosmetica li vi interesuva na Shiseido?
Мда, то всичко е фалшиво в бг  ooooh! Абе глупости - фдт на Клиник купуван в БГ, Америка и безмитен във Виена беше абсолютно еднаква опаковка, бар код и т.н. Виж сега ако Шисейдо не искат да внасят в БГ и някой е намерил някаква врътка да ги пре-внася от друга държава (да речем Гърция), това е друг въпрос, ама не значи че са фалшиви, а контрабандни примерно  Mr. Green

# 60
  • София
  • Мнения: 1 825
Момичетата в ЦУМ разправяха, че две японки били идвали да гледат къде ще бъде разположен щандът и т.н. Аз мисля, че са преосмислили и вероятно са решили, че се развиваме с бързи темпове и все повече ще можем да си позволяваме да пазаруваме качествена козметика.

# 61
  • Мнения: 19
Az polzvam Kanebo-i za tyalo ,i za lice i dec cosm na Shiseido ,MAC i pr.Izklu4itelno sum dovolna i kakto ve4e pisah,polu4ih ka4estvena preporuka ot konsultantki v Sephora-izklu4.profesionalisti.I dori i da e skupo kogato si gi kupi6 na kup-vuv vremeto se okazaha dosta ikonomi4ni.

# 62
  • София
  • Мнения: 1 825
Наистина, аз ползвам кремчето за около очи. Е, толкова икономичен продукт не съм ползвала.

# 63
  • Мнения: 1 368
Az polzvam Kanebo-i za tyalo ,i za lice i dec cosm na Shiseido ,MAC i pr.Izklu4itelno sum dovolna i kakto ve4e pisah,polu4ih ka4estvena preporuka ot konsultantki v Sephora-izklu4.profesionalisti.I dori i da e skupo kogato si gi kupi6 na kup-vuv vremeto se okazaha dosta ikonomi4ni.
Хубаво ги ползваш, браво. Но ако ползваш и кирилица - цена няма да имаш. Embarassed

# 64
  • Мнения: 19
 Nyamam na klaviaturata, a i nymam takava programa.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 825
 
Az polzvam Kanebo-i za tyalo ,i za lice i dec cosm na Shiseido ,MAC i pr.Izklu4itelno sum dovolna i kakto ve4e pisah,polu4ih ka4estvena preporuka ot konsultantki v Sephora-izklu4.profesionalisti.I dori i da e skupo kogato si gi kupi6 na kup-vuv vremeto se okazaha dosta ikonomi4ni.
Хубаво ги ползваш, браво. Но ако ползваш и кирилица - цена няма да имаш. Embarassed
Joy

Ох, разсмя ме със сълзи.

# 66
  • София
  • Мнения: 7 800
Nyamam na klaviaturata, a i nymam takava programa.

Ти може да нямаш кирилица, но форума си има кредор, него използвай.  Naughty



# 67
  • Мнения: 4 202
Да много, даже пове4е  ми харесва от white lucent   .Много лека и приатна сериа.Вземи си и тоник и по4иства6то ако има6 вазмогност   много хубави и много време моге да ги ползва6 .

kaia, ами аз съм си купила почистващата пяна за лице, тоник без алкохол и овлажнител, мисля че се водят като 3 стъпки почистваща система.

А ти тези почистващи ли си ползвала ?


Иля, можеш ли да дадеш линкове към 2ра и 3та стъпка, първата и аз съм я поръчала.

# 68
  • Мнения: 19
Prostete nevejestvoto mi, no kude da go namerya tozi kredor i kak da go polzvam? I ne otnema li mn vreme?

# 69
  • София
  • Мнения: 7 800
Prostete nevejestvoto mi, no kude da go namerya tozi kredor i kak da go polzvam? I ne otnema li mn vreme?

Малко над прозорчето в което пишеш има бутончета - профил, календар, архив, изход. Накрая има кредор, който за секунди можеш да превключиш на кирилица.  Peace




           

# 70
  • Мнения: 19
брилянтно!!!

# 71
  • Мнения: 19
благодаря за инфото Simple Smile

# 72
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Фалшиви, др-ън-дрън...В "Ева" или в някое подобно спиание има цяла статия за стъпването на "Шисейдо"на Бг пазара - ще я потърся да я прегледам и ще кажа каво пише, че така по памет...старост-нерадост

# 73
  • Мнения: 1 368
Фалшиви, др-ън-дрън...В "Ева" или в някое подобно спиание има цяла статия за стъпването на "Шисейдо"на Бг пазара - ще я потърся да я прегледам и ще кажа каво пише, че така по памет...старост-нерадост

Да, списанието беше ЕЛ и интервюто даваше представителя за Изт.Европа - японец . Надълго обясняваше за историята на фирмата, за продуктите и т.н.

# 74
  • Мнения: 1 312
Една приятелка ползва само Шисейдо от години и винаги много ми е говорила за нея.
Но тя пътува доста често и си я взима от чужбина.
Супер ми е любопитно и аз да я пробвам вече.
Във Варна къде се очаква да се продава?

# 75
  • Мнения: 375
ДАЛИ ИМА ВЕЧЕ В ЦУМ?

# 76
  • Мнения: 10
Днес минах през Цум и все още няма. Казаха "до два-три дена". Имали мнооого дълъг списък с телефони на интересуващи се и щели веднага да звъннат като ги заредят. Имало голям интерес.  И аз съм се записала в този списък за известяване миналата седмица, но си мислех, че едва ли ще се обадят.

# 77
  • София
  • Мнения: 7 800
Днес минах през Цум и все още няма. Казаха "до два-три дена". Имали мнооого дълъг списък с телефони на интересуващи се и щели веднага да звъннат като ги заредят. Имало голям интерес.  И аз съм се записала в този списък за известяване миналата седмица, но си мислех, че едва ли ще се обадят.

 От 2 седмици сигурно само това повтарят " след ден, два, три ще отворим " ами нямали най- накрая да я заредят тази козметика, уфффф.  Crossing Arms

# 78
  • Мнения: 84
Във Варна къде се очаква да се продава?
И мен ме интересува!Моля някой ако знае да пише  bouquet

# 79
  • Мнения: 812
а дали ще пуснат и парфюмите си newsm78?

# 80
  • София
  • Мнения: 164
Момичета, последно в петък ходих до ЦУМ - няма Шисейдо и тъй като вече незнам за кой път имам работа наблизо и все питам, вече ме запомниха. Казаха ми, че всъщност още не са пристигнали  Crossing Arms Щяли другата седмица да редят щанда... Дрън-дрън! Вече не им вярвам. Явно е, че имат проблем, но кой знае какъв е. Зарибиха ни с тази информация и сега гледай какво става... Аз също съм в списъка им с телефони, но пак проверявам като съм там.

Ще ви държа в течение, ако успея нещо да разбера от утре нататък.

Иначе за тази козметика научих в началото на миналата година от дерматоложката, която посещавам. Тя ми каза, че за нея друга козметика, едва ли не, не съществува.
Много скоро разбрах за Ягодка и Саса  newsm78 и едва преди 2 седмици си поръчах първите продукти от там.

Поздрави от мен!

# 81
  • Мнения: 5 500
Шисейдо е за суха кожа предимно. Аз си я поръчвам от Ягодката.

# 82
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз си поръчах ето този слънцезащитен крем http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=37144&goChar=S
като дойде ще дам отзиви.

Но просто вече или да кажат че имат проблем, или да не се лигавят с нас Whistling

# 83
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Шисейдо е за суха кожа предимно. Аз си я поръчвам от Ягодката.
Не съм съгласна с теб.
Има продукти "лайт", които са за по- мазна кожа.
Моята е смесена и си ползвам кремчета и т.н.

# 84
  • София
  • Мнения: 164
Абсолютно вярно, че имат и за мазна кожа!  Peace

Утре следобед ще ходя пак по работа близо до ЦУМ и ще проверя какво е положението.
После, естествено, ще докладвам тук какво съм установила.  Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 161
Момичета, утре е официалното представяне на марката в магазин Леро на ул. "Леге" 3, преди малко минах оттам и ми казаха, че вчера са получили продуктите и все още ги подреждаха, та не успях да разгледам много подробно  Simple Smile

# 86
  • София
  • Мнения: 10 858
Най - после! Party

# 87
  • София
  • Мнения: 1 825
Страхотна новина!

# 88
  • София
  • Мнения: 7 800
Момичета, утре е официалното представяне на марката в магазин Леро на ул. "Леге" 3, преди малко минах оттам и ми казаха, че вчера са получили продуктите и все още ги подреждаха, та не успях да разгледам много подробно  Simple Smile

Ехаа, супер.  newsm44

# 89
  • Мнения: 375
къде е това леро на леге?

# 90
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Момичета, ако отидете тия дни, попитайте и къде във Варна ще предлагат Шисейдо.

# 91
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Страхотна новина  Flutter

# 92
  • София
  • Мнения: 7 800
Посетих вече магазина на Леге, заредили са с продуктите, дават много подробна консултация , но все още няма тестерчета и каталози на продуктите.  Crossing Arms

# 93
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Посетих вече магазина на Леге, заредили са с продуктите, дават много подробна консултация , но все още няма тестерчета и каталози на продуктите.  Crossing Arms
Ееее, излагат се значи, бива ли такива работи, вместо да зарибяват с тестери и каталози за откриването  Crossing Arms

# 94
  • Мнения: 1 111
 А как са цените? Simple Smile

# 95
  • София
  • Мнения: 1 825
Ценита са височки. Не запомних всички цени, но нощният крем, който аз използвам и който е купен от Саса за 44$, в магазина на Леге е 146 лв. Но консултантите са обучени и информацията, която предоставят, наистина няма къде другаде да се намери.

# 96
  • София
  • Мнения: 7 800
Посетих вече магазина на Леге, заредили са с продуктите, дават много подробна консултация , но все още няма тестерчета и каталози на продуктите.  Crossing Arms
Ееее, излагат се значи, бива ли такива работи, вместо да зарибяват с тестери и каталози за откриването  Crossing Arms

Така е, излагат се много, някои продукти от сериите също липсваха, защото забравили да ги поръчат.  Shocked

# 97
# 98
  • Мнения: X
Какви са цените на лакове, червила, сенки и тн, че кремовете не ме интересуват, особено ако са толкова скъпи, аз си купувам такива от класа на лореал и виши. Ако ще си купувам по-скъп крем, със сигурност бих заложила на друга наложила се и известна марка.  Simple Smile

# 99
  • София
  • Мнения: 1 825
Не се вглеждах особено в цените на козметиката, защото няма да ми е приоритет, но един руж е от порядъка на 65 лв., ако не се лъжа.

# 100
  • Мнения: X
Мерси, ясно, тогава ще пропусна тази козметика, определено бих предпочела шанел или диор, цените са същите.  Peace

# 101
  • Мнения: 812
а парфюми ,има ли ?

# 102
  • София
  • Мнения: 1 825
Не се поинтересувах дали са заредили с парфюми. По принцип Шисейдо има парфюми.

# 103
  • Мнения: 2 414
А имат ли продукти за коса? Twisted Evil

# 104
  • София
  • Мнения: 275
А имат ли продукти за коса? Twisted Evil
Да, имат. Можеш да ги разгледаш в Саса.

# 105
  • София
  • Мнения: 10 858
Имаше и парфюми  Peace

Но повече от половината от козметиката я няма.

# 106
  • Мнения: 1 165
Но повече от половината от козметиката я няма.
Да, четох в "Ева", че засега ще се ограничат с вноса на декоративната козметика и парфюмите. Евентуално на есен ще заредят сериите за лице и тяло.

# 107
  • София
  • Мнения: 7 800
Но повече от половината от козметиката я няма.
Да, четох в "Ева", че засега ще се ограничат с вноса на декоративната козметика и парфюмите. Евентуално на есен ще заредят сериите за лице и тяло.

Има заредени доста серии за лице и тяло, но не са целите, някои продукти липсват.  Peace

# 108
  • Мнения: 10
Обадиха ми се от ЦУМ, че са заредили. Утре ще отида да разгледам. Имам чувството, че много са надули цените.

# 109
  • София
  • Мнения: 7 800
Обадиха ми се от ЦУМ, че са заредили. Утре ще отида да разгледам. Имам чувството, че много са надули цените.

Спрямо Ягодка някои цени са тройни.  Whistling

# 110
  • София
  • Мнения: 1 825
Обадиха ми се от ЦУМ, че са заредили. Утре ще отида да разгледам. Имам чувството, че много са надули цените.

И на мен ми се обадиха. Сериозни излязоха момичетата.

# 111
  • Мнения: 1 111
Е как? Laughing
Сега остава и вие да излезете сериозни клиентки. Laughing

# 112
  • София
  • Мнения: 164
И аз съм сред "щастливките", на които се обадиха от ЦУМ. Утре съм там и ще видя какви са цените.

# 113
  • София
  • Мнения: 7 800
Утре съм там и ще видя какви са цените.

Доста високи.  Whistling

# 114
  • Мнения: 10
Цените наистина са много високи. Аз ходих и в ЦУМ, и на Леге. Иля, ти беше писала, че си поръчваш от Ягодка. Чрез Фема ли поръчмаш или директно? Има ли някакъв лимит на сумата и за колко време пристига поръчката? Мерси

# 115
  • София
  • Мнения: 7 800
Иля, ти беше писала, че си поръчваш от Ягодка. Чрез Фема ли поръчмаш или директно? Има ли някакъв лимит на сумата и за колко време пристига поръчката? Мерси

Поръчвам си директно от Ягодка и от Саса, няма лимит за сумата, поръчките пристигат за около 2 седмици.  Peace

# 116
  • Мнения: X
А в Саса даже някои кремчета са с 1/3 по-евтини от Ягодката. Явно говорим за сериозни надценки тук, за кой ли път. Twisted Evil

# 117
  • Мнения: 264
От самото начало беше ясно, че цените ще са "страхотни". И че всички ще продължат да пазаруват от Ягодка. Само не знам защо беше това тюхкане кога ще заредят магазините  Whistling

# 118
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
От самото начало беше ясно, че цените ще са "страхотни". И че всички ще продължат да пазаруват от Ягодка. Само не знам защо беше това тюхкане кога ще заредят магазините  Whistling
Е как, защо, може да иде да се пробва и тогава ще имаме по-успешни покупки от Ягодката и Саса  Mr. Green Особено фдт  Mr. Green

# 119
  • Мнения: 1 368
А в Саса даже някои кремчета са с 1/3 по-евтини от Ягодката. Явно говорим за сериозни надценки тук, за кой ли път. Twisted Evil

да, цените в САСА за някой продукти на Шисейдо(а и не само) са доста по-ниски.
За сравнение един крем на BIO-Performence серията в САСА е 53$ , в Ягодка 74$. Дори и при отстъпката, която имам в Ягодка (12,5%) пак ми е по-изгодно в САСА.

Цитат
Само не знам защо беше това тюхкане кога ще заредят магазините 

То е ясно защо, поне можеш да видиш продуктите, да получиш по-компетентно мнение( Laughing)..

# 120
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Момичета, ако отидете тия дни, попитайте и къде във Варна ще предлагат Шисейдо.
Във Варна ще се продават в магазините  Таис:)

# 121
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Мерси, ясно, тогава ще пропусна тази козметика, определено бих предпочела шанел или диор, цените са същите.  Peace
Ако единствено цената е ориентир...
За мен най-важното в една козметична марка е технологиите, които прилагат, научните разработки и чистотата на използваните съставки, като на първо място слагам етичността на компанията производител - да не използва продукти от животински произход и да не прави опити върху животни. Шисейди може да се похвали с това.
А Диор и Шанел нямат собствени лаборатории, ползват чужди такива и само добавят името си, което от своя страна води до увеличаване на цената на крайния продукт, но не и до качеството му.

# 122
  • София
  • Мнения: 7 800
yourDesire , да те попитам още нещо, каква е косистенцията на околоочното кремче  Bio Performance Super Eye Contour Cream, много ли е мазен ?
 

# 123
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Иля, констистенцията му е богата, но бързо попива. Няма мазен ефект.

# 124
  • София
  • Мнения: 7 800
Иля, констистенцията му е богата, но бързо попива. Няма мазен ефект.

А като нощен ли го ползваш или го нанасяш и през деня и добре ли хидратира ?

# 125
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ползвам го засега като нощен, защото имам да довършвам Eye Revitalizer за през деня, но после смятам да си го ползвам и като дневен. Хидратира доста добре. Чувствам го много комфортен. Определено е с по-наситена структура от ревиталайзера, което си е нормално, защото е от серия за по-зряла кожа.

# 126
  • София
  • Мнения: 7 800
Ползвам го засега като нощен, защото имам да довършвам Eye Revitalizer за през деня, но после смятам да си го ползвам и като дневен. Хидратира доста добре. Чувствам го много комфортен. Определено е с по-наситена структура от ревиталайзера, което си е нормално, защото е от серия за по-зряла кожа.

Да, обаче Ревитализиращия крем е изключително мазен, значи ли това, че Bio Performance Super Eye е по- мазен от него ?

# 127
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ревиталайзерът е мазен? Не знам, при мен няма усещане за мазност с него. Ако обаче на теб ти се струва такъв, тогава Bio Performance Super Eye определено ще ти бъде много по-мазен.

# 128
  • София
  • Мнения: 7 800
Ревиталайзерът е мазен? Не знам, при мен няма усещане за мазност с него. Ако обаче на теб ти се струва такъв, тогава Bio Performance Super Eye определено ще ти бъде много по-мазен.

Ооо да, Ревитализиращия крем е страшно мазен. Аз съм с много сух околоочен контур и дори на мен ми е тежък и го ползвам само вечер.  Crossing Arms
Познавам и поне още 10 човека, които го ползват само вечер поради същата причина.  Peace

Иначе мерси за инфото.  Hug

# 129
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Това, което казваш  е много странно. Аз имам по скоро нормална кожа около очния контур, но не бих казала, че ми идва мазен ревиталайзерът. Ако твоята кожа е суха, значи би се чувствала комфортно с един по-богат крем. А да не би да слагаш прекалено много и затова да ти се струва, че е тежък?

# 130
  • София
  • Мнения: 7 800
Това, което казваш  е много странно. Аз имам по скоро нормална кожа около очния контур, но не бих казала, че ми идва мазен ревиталайзерът. Ако твоята кожа е суха, значи би се чувствала комфортно с един по-богат крем. А да не би да слагаш прекалено много и затова да ти се струва, че е тежък?

Оооо чакай, ама ти говориш за Ревитализиращия от серията The Skincare, нали ?  Grinning

А аз за Ревитализиращия от серията Benefiance .  Peace

# 131
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Да, от The Skincare, хубаво е, когато все пак се уточняваме:) Грешката е моя, че не написах серията още от самото начало. Така щяхме да избегнем подобно объркване:)

# 132
  • София
  • Мнения: 7 800
Да, от The Skincare, хубаво е, когато все пак се уточняваме:) Грешката е моя, че не написах серията още от самото начало. Така щяхме да избегнем подобно объркване:)

Ммм да, кремче от серията The Skincare е много леко, за мен не е подходящо, няма да ми хидратира достатъчно.  Confused

Ясно, значи все пак след като свърша Ревитализиращото от серията Benefiance, ще си взема Bio Performance Super Eye.  Flutter

# 133
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Дано да ти хареса:) Аз съм доволна.  Party

# 134
  • Мнения: 35 997
От самото начало беше ясно, че цените ще са "страхотни". И че всички ще продължат да пазаруват от Ягодка. Само не знам защо беше това тюхкане кога ще заредят магазините  Whistling
Е как, защо, може да иде да се пробва и тогава ще имаме по-успешни покупки от Ягодката и Саса  Mr. Green Особено фдт  Mr. Green

именно  Grinning

# 135
  • Мнения: 264
В новия брой на сп. Джой има цени на някои неща ( мн. малко де ) - Eyebrow and eyeliner compact - 57лв., някаква фиксираща спирала за мигли - 43лв., Day Moisture Protection SPF 15 75ml. - 92лв.

# 136
  • Мнения: 13 512
Момичета, ако отидете тия дни, попитайте и къде във Варна ще предлагат Шисейдо.
Във Варна ще се продават в магазините  Таис:)
И Долче Вита

# 137
  • София
  • Мнения: 164
Момичета, сигурно вече сте посъбрали информация за цените на Шисейдо в БГ, но аз реших да напиша конкретно каква е разликата в цифри за някои продукти, които аз си купих през Ягода и Саса:
1. THE SKINCARE - Extra Gentle Cleansing Foam: Sasa - 22.10 USD; BG - 42 BGN
2. THE SKINCARE - Eye Soother: Strawberry - 37 USD; BG - 92 BGN
3. THE SKINCARE - Eye Revitalizer: Strawberry - 38 USD; BG - 92 BGN
4. BENEFIANCE - Intensive Nourishing & Recovery Cream: Sasa - 63.50 USD; BG - 142 BGN

Сами можете да сметнете, че при курс на долара 1,24 лв., завишението при цените в БГ е между 35 и 45%.
До тук много добре. Остава да се разшифроват кодовете за годност на продуктите.

Някой запознат ли е с начина на проверка на точно тези кодове и въобще имате ли продукти с кодове?
Аз на някои имам, на някои - не.  Thinking

# 138
  • Мнения: 583
леле, опасни цени-да не говорим, че околоочния си го взех за 30 долара от Саса! ooooh!

# 139
  • Мнения: 1 204
леле, опасни цени-да не говорим, че околоочния си го взех за 30 долара от Саса! ooooh!
мацка как са нещата?!  Flutter

# 140
  • София
  • Мнения: 164
Jvd, я публикувай онова писъмце от Шисейдо за сроковете на годност. Мисля, че точно тук може да се качи  Wink

# 141
  • Мнения: 583
околоочното бавно ми попива, но после ми е кадифено мекичка кожата Peace. шампоана също е хубав, но сигурно ще е по-добре в комбина с балсама newsm78

# 142
  • София
  • Мнения: 10 858
околоочното бавно ми попива, но после ми е кадифено мекичка кожата Peace. шампоана също е хубав, но сигурно ще е по-добре в комбина с балсама newsm78

Кое околоочно кремче си си взела? Аз не съм разбрала Mr. Green

# 143
# 144
  • Мнения: 1 204
Jvd, я публикувай онова писъмце от Шисейдо за сроковете на годност. Мисля, че точно тук може да се качи  Wink
заповядайте  Mr. Green

Thank you very much for your e-mail.

We do not print manufacturing date or expiry date of our
products except in the countries where the law requires
like in China and EU.

First of all, our cosmetics are manufactured to be able to
keep good quality at least 3-4 years as far as they are
unopened and kept in a clean, cool and dry place. Hence,
WHERE or HOW did you buy the product may differ the product
quality. We highly recommend you to purchase our products
only from our authorized Shiseido counter on this account.

Once you open, please store them in a cool place avoiding
direct sunlight and do not leave the cap open. Should you have
further inquiries, please contact the nearest Shiseido counter.

Best Regards,
Akemi Kinoshita
Shiseido Consumer Center, Tokyo

# 145
  • София
  • Мнения: 7 800
околоочното бавно ми попива, но после ми е кадифено мекичка кожата :peace

А с много сух околоочен контур ли си ?

# 146
  • Мнения: 583
А с много сух околоочен контур ли си ?
не, не ми е сух, нормален е, но съм на 33 и имам финни линии  Naughty

# 147
  • София
  • Мнения: 7 800
А с много сух околоочен контур ли си ?
не, не ми е сух, нормален е, но съм на 33 и имам финни линии  Naughty

Мерси, Снежанка и аз съм почти на толкова години, но съм със сух контур и ползвам доста по- силен околоочен крем.  Whistling

# 148
  • София
  • Мнения: 164
Момичета, тази събота в ЦУМ ще има демонстрационен масаж с процедури на Шисейдо. очаквам да ми се обадят, за да потвърдят и да дадат по-точно информация.
Ако някоя от вас има интерес, ще се радвам да се видим там.
Ще пиша какво са ми казали  newsm10

# 149
  • София
  • Мнения: 7 800
Момичета, тази събота в ЦУМ ще има демонстрационен масаж с процедури на Шисейдо. очаквам да ми се обадят, за да потвърдят и да дадат по-точно информация.


Romy, ще чакам после да разказваш  Wink, защото аз няма да мога да отида.  Confused

# 150
  • София
  • Мнения: 1 825
Момичета, тази събота в ЦУМ ще има демонстрационен масаж с процедури на Шисейдо. очаквам да ми се обадят, за да потвърдят и да дадат по-точно информация.
Ако някоя от вас има интерес, ще се радвам да се видим там.
Ще пиша какво са ми казали  newsm10

Непременно се възползвай. Блаженството е неописуемо - лице, шия, ръце.

# 151
  • София
  • Мнения: 164
Ейй, супер! Дано да имам късмет, за да усетя блаженството  Heart Eyes

Ще пиша, Иля, непременно!

Общи условия

Активация на акаунт