За клиентските карти

  • 8 859
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 372
Дано собствениците на "Ремедиум" четат тук  Mr. Green Или поне някое от момичетата там, с надеждата да предложи тази велика маркетингова идея. За едно подаръче или мостричка дори съм склонна да си закупя продукт дето хич не ми трябва  hahaha
не си единствената способна на това Whistling

# 46
  • Countryside
  • Мнения: 11 633
Ами така де, важното е да се почуствам специална, една мостра и съм готова  Mr. Green Ееех, мечти, ами поне да имаха нещо книга с предложения или да им пишем чрез сайта знам ли  Rolling Eyes

# 47
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Дано собствениците на "Ремедиум" четат тук  Mr. Green Или поне някое от момичетата там, с надеждата да предложи тази велика маркетингова идея. За едно подаръче или мостричка дори съм склонна да си закупя продукт дето хич не ми трябва  hahaha

Не казвай, че не си го правила и с ясното съзнание, че няма да имаш клиентска карта. Аз лично имам доста попадения в този стил.

# 48
  • Countryside
  • Мнения: 11 633
И аз  Blush Но гледам вече да се ограничавам само с неща, които ми трябват, че иначе незнам къде ще му излезе края  Blush Ох, то май в моя случай по-добре да няма такава карта, чеееее  hahaha

# 49
  • София
  • Мнения: 3 174
И аз имам карта за пазаруване в аптеки Фармахит, но е с процент отстъпка, не за събиране на точки /една от първите карти е, тогава ги издаваха за отстъпки/. Аптеката е прилично заредена с медицинска и декоративна козметика - не много, но има избор.
А как се издава карта там?И кои марки декоративна козметика има?
Издават я на място, само попълваш една хартийка с име, адрес, мейл...
Декоративна козметика има Манхатън и Мейбълин /мисля/, но не мога да кажа на 100%, не съм заглеждала. Виж откъм бяла има сериозен избор.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 842
И аз имам на Галдини и Кенвело.
Козметика си купувам основно от аптека "Санита" и имам клиентска карта за намаление и точки  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 3 423
Да, имам такива карти. Понякога получавам
разни намаления, но маркетолозите вземат
повече от това, което дават, това им е работата.

Общи условия

Активация на акаунт