Помагат ли татковците?

  • 4 407
  • 134
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 8 233
Ами нашият татко изпълнява задълженията си на родител по-отговорно и от мен. Все пак той на работа си отпочива от малкия дявол и когато е у дома е зареден с повече търпение. Сутрин той прави закуска и за нас и за дребния. Аз обикновено се излежавам още 10 минути. Вечер го къпе и облича за спане. Преди Виктор да започне да се храни сам, почти винаги той го хранеше ако е вкъщи. Много добре се оправят двамата. То и за това малкия сигурно толкова много реве сутрин, че баща му заминава за работа и не го взема със себе си. За мен много рядко плаче.
Аз съм си късметлия във всяко отношение.

# 76
  • Асеновград
  • Мнения: 117
Нашия татко мнооооооогоо помага.Постоянно се занимава с дъщеря ни,когато си е вкъщи ( а не на работа).Вечер я къпем заедно, той я храни винаги,когато си е вкъщи.Вечер той я приспива и през ноща той става,ако се събуди.Понякога,ако се буди постоянно я взима в хола.Сутрин ( в 6) винаги той я храни,след което я приспива и си я остава в леглото,а той тръгва за работа.Ако не може да я приспи тогава ме буди.А и винаги ми е оставил някаква закуска сутрин.Вечер често прави и вечерята  Hug Нямам никакви оплаквания!

# 77
  • София
  • Мнения: 3 679
Таткото много ми помага и за двамата - прави всичко наравно с мен, без да кърми разбира се  Mr. Green

# 78
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Да не би аз да съм си ги навряла сама тия деца в корема! Колкото са моя грижа и отговорност, толкова са и негова.
абсолютно си права, затова - да се стягат тия татковци , които не помагат много, много на мамите, и да няма не доволни Laughing

# 79
  • Мнения: 9 814
Съпругът ми винаги е помагал много при гледането на детето. Домакинска работа почти не върши, но пък за сметка на това храни, къпе, облича, играе и т.н. с малката, което за мен е голяма помощ.

Да,да ни е жив и здрав!Днес тати има Рожден Ден и ще купонясваме! newsm44

Приятно парти! И много да ви радва  Wink

# 80
  • Мнения: 681
Общо взето като гледам помагат татковците,ама трябва по-честичко да им се напомнят задълженията им. Joy

# 81
  • Мнения: 169
Почти не ... добре, че са бабите!

# 82
  • Мнения: 959
Да, помага много. Нямаме баби наблизо, сами се гледаме.
Баткото е предимно негова грижа. Simple Smile

# 83
  • Мнения: 117
Нашият не е при нас,но няма да забравя,когато веднъж ги оставих двамата и Алекс се разплакал.Той буквално тича при мен и вика,че почти ми се кара:"Бързо,бързо,детето плаче,какво му е ,незнам какво да правя!".  hahaha Алекс нямаше и месец.Смешна картинка ми беше,един паникьосан... Crazy
А при нас е обратното... "възпитателният" принцип е "остави го да се нареве".. затова избягвам да ги оставям сами, че ще вземе да се задуши от рев човечето.. ooooh! Иначе го къпе - от-до и много се забавляват, аз само го храня след това и ми е голямо облекчение вечер  Peace

# 84
  • Мнения: 165
Нашия тати помага в къпането и понякога остава вечер да я преспива докато я мъчи коремчето от тия колки. ooooh!
Иначе се гледаме сами по цял ден и ходим по разходки.

# 85
  • Мнения: 5 026
ЕДа, но не винаги. Повече свекърва ми ми помага  Simple Smile

# 86
  • Мнения: 884
Не , не ми помага с бебето, но ми помага много с големия. На възрастта, на която е , има много повече нужда от баща си , отколкото от мен... Мъжка им работа! А колкото до бебето, още преди да забременея изяснихме това-той излиза сутрин в 7 , прибира се към осем-гладен, измръзнал и уморен, и понеже си го обичкам , и искам по-дълго да му се радвам Mr. Green, от него искам да урежда финансовата страна на въпроса-останалото е моя грижа.

# 87
  • Мнения: 4 447
Много помага! Изключителен татко имам!

# 88
  • Мнения: 511
Безценен помощник е таткото!! Laughing

# 89
  • Мнения: 9 973
Много помага! Изключителен татко имам!
и аз съм много доволна

Общи условия

Активация на акаунт