Среща на кърмещи мами

  • 3 254
  • 116
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 249
...Ама там има ли къде да се паркира????...Имайте предвид и тези като мен , които ще се придвижват с кола...и с кошница...

# 76
  • Мнения: 2 274
Аз кърмих там и никой нямаше да разбере ако Деметра не се беше развикала с басов глас" Вие госпожо как не ви е срам да кърмите и да си показвате циците на обществено място" Mr. Green Mr. Green  Та там е добре - уверявам ви. Годзила, много иска да се види с тебе Деметра.  Grinning
Joy  Joy  Joy
И аз много държа да се видя с Деметра! Както и с всички останали момичета!

# 77
  • София
  • Мнения: 2 952
Сега чак видях линка със снимките. Супер сте всички и мами и бебоци!

# 78
  • Мнения: 4 242
Аз не мога да ги видя Sad, не ми отваря webshots.
smurfietki можеш ли да ми ги пратиш на пощата, моля те?

# 79
  • Мнения: 1 547

Мери, пратих. Кажи само дали си получила  Sunglasses

А снощи ми хрумна нещо. Щом ще се виждаме в центъра, не ви ли е удобна докторската? Тя е най-голяма, има пейки и катерушки за по-големите. Има и къде да се разходиш...и къде да паркираш...


Какво ще кажете?

# 80
  • Мнения: 8 462
Аз съм за докторската.Но ако на другите не е удобно,ще се съобразя с останалите. Simple Smile

# 81
  • Мнения: 5 228
Аз съм много ЗА Докторската!

# 82
  • Мнения: 3 550
Да, става и в Докторската градинка.

# 83
  • Мнения: 1 278
Смърфиетки, снимките са страхотни. Въобще не съм разбрала кога щракаш, барем да си бях глътнала шкембето  Joy
Наистина си изкарахме страхотно, въпреки че някои многодетни се появиха по никое време  Embarassed

Джейд, съкровище, ще съберем волни спомоществувания, ако трябва  Laughing Яд ме е, че вече не ходя на мачове в Стара Загора...

Йосарянски, много здраве на Калоян от Саше. Провал със сиропа, забравих да го прецедя на време и засмърдя кофти на гнило. Утре пак ще ходя на бъзобер по тоя случай.

Целувки на всички, чакам с нетърпение следващата среща.

# 84
  • Мнения: 1 547


Уахаха  Joy

Деметра, къде видя корем, бре? Тия като мен с 20 и кусур отгоре да му мислят  Embarassed

Иначе като гледам, сте фенки в събота да се видим в Докторската. Дано да е хубаво временцето, че...

Има време дотогава, ще се разберем.

И се подготвям за нова фотосесия  Mr. Green

# 85
  • Мнения: 249

Мери, пратих. Кажи само дали си получила  Sunglasses

А снощи ми хрумна нещо. Щом ще се виждаме в центъра, не ви ли е удобна докторската? Тя е най-голяма, има пейки и катерушки за по-големите. Има и къде да се разходиш...и къде да паркираш...


Какво ще кажете?

Къде се намира докторската градина?

# 86
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Май е зад библиотеката. не съм сигурна

# 87
  • Мнения: 1 547

точно. зад народната библиотека  Wink

# 88
  • Мнения: 249

точно. зад народната библиотека  Wink

...Абе после като се замислих се сетих, че на нея май казваха докторската, ама за по-сигурно...  да питам Embarassed

# 89
  • Мнения: 4 242
smurfietki много ти благодаря за снимките Laughing, наистина са страхотни, имаш дарба Laughing
Demetra да си кажа и аз, изглеждаш просто чудесно. Мама на 3 деца, едното на дни, с фигура на 18г девойка кандидат- манекенка, айде моля те за какъв корем говориш. Страхотна си, радвам ти се от сърце! Heart Eyes Да сте живи и здрави ти и цялото ти семейство, чудесни сте!
Хайде мами дават слънчева събота, стягайте се за голяма среща Hug

Общи условия

Активация на акаунт