Music Idol 2 - 11- тема /концерт - филмова музика/

  • 17 849
  • 606
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 269
Очаквам концерта довечера да бъде най-после без простотий! Има токова талантливи деца, дано да се представят подобаващо!

# 76
  • София
  • Мнения: 6 302
Аз ще гледам МА и от времв на време ще превключвам на " Пей с мен", когато се издразня...... Peace
И аз така  Rolling Eyes

# 77
  • Мнения: 7 263
С нетърпение чакам - това е обикновено един от най-хубавите концерти, заедно с този на българските песни поне за мен. Simple Smile

# 78
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Незнам кави са тези стилисти ама Деничка в повечето случаи ми прилича на наденичка в дрехите които я докарват  ooooh!  Има толкова по подходящи тоалети за пълни жени ..... незнам имам чуството че се "бъзикат" с фигурата и  Thinking  .......

# 79
  • Мнения: 229
Довечера ще гледам с интерес! Киноманка съм и концерт на хубава филмова музика ще ме израдва много!

# 80
  • Мнения: 6 243
Незнам кави са тези стилисти ама Деничка в повечето случаи ми прилича на наденичка в дрехите които я докарват  ooooh!  Има толкова по подходящи тоалети за пълни жени ..... незнам имам чуството че се "бъзикат" с фигурата и  Thinking  .......
Ами то нали стана ясно, че вземат тоалети от Вася Някояси - пък на Дени - ако й стане - стане! Никой не си е играл да обикаля по бутиците да избира дрехи по мярка. Друг е въпросът, какво щяха и да намерят.

# 81
  • Мнения: 120
Като сте ги почнали стилистите и аз да си изкажа мнението. Не ми харесва начина по който ги обличат, както и някои от прическите на момичетата.

# 82
  • Мнения: 1 666
Направих и анкетата, за да може веднага след концерта да се гласува!

# 83
  • Мнения: 6 624
Туй не можах да го изтрая.
Дано концерта довечера ни накара да спрем да говорим/пишем/ предимно за Иван.

# 84
  • Мнения: 601
Сигурно е талантлив, но не му разбрах творчеството.Голяма тъпня Sick
Може би е популярен сред младите,но мен по скоро ме оътблъсква.

# 85
  • Мнения: 2 185
http://life.dir.bg/2008/04/14/news2889345.html
не стига че изкараха толкова пари на негов гръб,ами и това  Naughty

Не разбрах какво те притеснява в случката  newsm78 . Разбира се, че ще го накарат да си плати, това е екстра, която не се поема от организатора  Stop

# 86
  • В офиса
  • Мнения: 4 027
Сигурно е талантлив, но не му разбрах творчеството.Голяма тъпня Sick
Може би е популярен сред младите,но мен по скоро ме оътблъсква.


http://en.wikipedia.org/wiki/Mike_Patton
 Wink

Иначе МИ ми е мърляв и няма да го гледам. Само Ясен!  Sunglasses

# 87
  • София
  • Мнения: 4 294
Айде почна се с изцепките - микрофона на Денисчо не беше включен  Joy
Иначе добра интерпретация на Детство мое, става не звучи лошо  Laughing

# 88
  • София
  • Мнения: 4 294
Ега ти и смеха вади Люси  smile3532

# 89
толко ме кефи това парче и тоя Тома така да не може да го изпее.. Sick няма глас човека и това е

Общи условия

Активация на акаунт