Орифлейм - тема за консултанти 8

  • 22 253
  • 429
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 165
 #Cussing out бясна съм  #Cussing out Някой случайно да знае ако съм пуснала поръчка(он-лайн) в събота на 24 май  кога ще пристигне ? Tired

# 16
  • Мнения: 35 961
днес сутринта я обработват, за това ако часът ти е сутрешен - утре; ако е следобеден - може и днес

# 17
  • Мнения: 165
ами часът е  12-14 току що звънях в орифлейм и една много глупава жена не можа да ми обясни кога аджеба ще си получа поръчката,защото и  тя не знаела  Crazy

# 18
  • Мнения: 35 961
мисля, че ако беше след 14.00 щеше да я получиш днес
тази я чакай утре

# 19
  • Мнения: 165
много благодаря за отговора   bouquet

# 20
  • Мнения: 338
Някой има ли вече каталог 9,ако може да го снима  Peace

# 21
  • у нас
  • Мнения: 5 715
червената чанта от кат 8 дали си заслужава?

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 302
чантата не е лоша - материята е мека...аз чакам да събера и останалите части, че сега стърчат циповете отстрани.

# 23
  • Мнения: 6 441
Да се похваля!
Днес си получих поръчката от 7 каталог  Flutter

# 24
ще снимаш ли новия каталог  bouquet

# 25
  • Мнения: 6 441
ще снимаш ли новия каталог  bouquet
Aз получих 8 каталог,а момичетата вече имат 9,така ли едва ли ще им е от полза 8  Peace

# 26
  • Мнения: 526
И аз се отказах да съм консултант. Причината - повишиха цените на много продукти, а качеството им е по-лошо и от най-кучите марки по магазините. Освен това новата им политика не ми харесва.

Не съм съгласна, че са повишили цените и са влошили качеството. Консултант съм вече 2 години и освен козметиката на Орифлейм, не използвам друга. Страшно съм доволна като от продуктите, така и от политиката и организация. Но всеки взема избор за себе си  Peace

# 27
  • Мнения: 414
Я да се цъкна аз, че после ще се чудя защо нямам известия....

# 28
  • Мнения: 1 035
момичета, искам да питам..... къде се пращат рекламации на консултантите от малките градчета, които си получават кашоните по пощата?
аз съм от Бургас и като имам рекламация, казвам на момичетата в офиса, но моя консултантка от Пирдоп е получила "раздробени" сенки и иска да ги върне, но незнам към кого да отпрати бланката за рекламация? Thinking

# 29
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
момичета, искам да питам..... къде се пращат рекламации на консултантите от малките градчета, които си получават кашоните по пощата?
аз съм от Бургас и като имам рекламация, казвам на момичетата в офиса, но моя консултантка от Пирдоп е получила "раздробени" сенки и иска да ги върне, но незнам към кого да отпрати бланката за рекламация? Thinking

Молба в свободен стил за рекламация и направо в София в централен офис. За всеки случай може да звънне и на отдел "Рекламации", за да и обяснят по-подробно. Аз лично така съм правила.

Общи условия

Активация на акаунт