пренебрегната?????

  • 5 872
  • 113
  •   1
Отговори
# 45
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Много е миличко даже това, което ти казва!

На други майчета това пък им липсва, когато го няма.

# 46
  • Мнения: 4 335
Оф, тези хормони Mr. Green, казват си думата.
И аз през  бременността си бях станала много обидчива!
И аз бях така,ако ми каже нещо,защо го казва,ако не каже пак се сьрдих защо пьк не е казал ooooh!

# 47
  • Мнения: 2 755
Оф, тези хормони Mr. Green, казват си думата.
И аз през  бременността си бях станала много обидчива!
И аз бях така,ако ми каже нещо,защо го казва,ако не каже пак се сьрдих защо пьк не е казал ooooh!
Странно как ставате все едно други хора. Как може до такава степен да се измени човек? Хормони, хормони, ама всичко си има мярка. Не казвам конкретно за някого, просто ми е чудно. Доктора ми каза "Като си бременна, може и пясък да ти се яде".  При мен няма такова нещо- не ми се променя характера или вкуса, само ми тежат задачите. Пък и нямям време да се поглезя и затова се изненадвам много.

# 48
  • Мнения: 1 103
Това не е пренебрежение според мен,просто е загрижен човека,все пак това е и негово детенце  Heart Eyes

Съгласна съм  Peace

# 49
  • Мнения: 3 069
Това не е пренебрежение!
Това е загриженост вече 1-во за неговото и 2-ро за теб.
Радвай се че е така.Това означава, че мисли за вас!

# 50
  • Мнения: 3 034
в твоя случай не бих се чувствала пренебрегната. но някои постове в темта ми звучат доста изнервящо - не си представям как мъжът ми ще ми забранява или разрешава, достатъчно съм възрастна и това бих го приела на нож, като прекрачване на една тънка граница между загриженост и желание за контрол  Stop

# 51
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Е, е чак пренебрегната...Ами и мъжът се чуди как, какво- и той участва, поне с размисли в процеса.Даже думите му могат да се тълкуват като загриженост.  bouquet

# 52
  • Мнения: 5 940
Защо трябва да се чувстваш пренебрегната от това, че се грижи за бъдещото ВИ дете?

# 53
мисля, че е по-скоро загриженост. Не си ли прекалено чувствителна, а ако нищо не ти казваше

 Simple Smile

# 54
  • Мнения: 9 973
мисля, че е по-скоро загриженост. Не си ли прекалено чувствителна, а ако нищо не ти казваше

 Simple Smile
това е по-лош вариянт

# 55
  • Мнения: 3 929
Не е пренебрежение, а желание да контролира нещата. И никак не ми звучи загрижено, поне по начина, по който е казано. Особено когато жената е бременна и много чувствителна.
Аз поне имах късмета да не си тровя нервите с изказвания от този род. Е, само дето свекърва ми постоянно повтаряше да се храня, за да ядяло после детето всичко. Но знам, че не го е правила, за да се налага, а от загриженост.

# 56
  • Мнения: 391
Shocked Абе какви хора сте? Като си мълчи - що мълчи, темерут! Като ви дава съвети - що па ми дава съвети!  Ако каже как си - що не мисли за бебето, ако каже как е бебето - що не мисли за мен....... тия бременни хормони  ooooh!
Laughing Laughing Laughing

 Laughing Laughing Peace

# 57
  • обл.Варна
  • Мнения: 126
Моят не е толкоз компетентен, за да знае какво му трябва на бебчо... Никога не ми е казвал какво да правя или какво да не правя...  Peace
Peace

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Много е миличко даже това, което ти казва!

На други майчета това пък им липсва, когато го няма.

Така е, угодия няма  Grinning . Моя пък не смееше нищо да ми казва.Аз бяха зла вещица цяла бременност  Twisted Evil Преди малко писах в една друга тема, че даже и цигари съм палила няколко пъти и той пак нищо.Мен пък това ме дразнеше, мислих си че нему пука  Sunglasses

# 59
  • Мнения: 982
"искам да хапваш повече зеленчуци,за да е здраво бебето".....
...ако беше казал да СТЕ здрави с бебето, нямаше да се чувства така.

Защо трябва да се чувстваш пренебрегната от това, че се грижи за бъдещото ВИ дете?
Кое е толкова чудно?
И всички в един глас:
"а, това не е пренебрежение"
Представете си, авторката точно така чувства нещата, въпрос на усещане е.
Всички в тази тема сме били бременни, знаем за хормоналните бури Wink.

Общи условия

Активация на акаунт