Слънчице навън пече и монтанското дете се приготвя за море

  • 11 504
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 30
Аз също ще дам моето предложение на заглавие: "След море и пек не се колебай, а на прохлада ти в планината се отдай''. Simple Smile

# 271
  • Мнения: 43
Честит първи рожден ден на малкият Иванчо!Здрав и силен мъж да порасне!
Весел празник,Биси!

Последна редакция: вт, 05 авг 2008, 09:20 от К@ми

# 272
  • Мнения: 12
Честит 1-ви Рожден ден на малкия Иванчо.Да бъде здраво,силно,жизнерадостно и игриво дете.Желая му безгрижно и радостно детство,и мама и тати много да го слушкат. smile3525 newsm59 newsm38  party041 Gift  ura bdbaloni hbdtu

# 273
  • Мнения: 770
Биси, честит празник! Да ви е живо и здраво момченцето и много да ви радва! И каката също, разбира се! Много поздрави и целувки на рожденника!!!

# 274
  • Мнения: 11
Привет! wavey
Честит 1-ви рожден ден на малкия Иванчо! nbirthday newsm67  cook Gift  uraДа ви е жив и здрав,много усмихнат и много да ви радва.Да има щастливо и безгрижно детство изпълнено с страшно много детски смях и игри!Весел празник! hbday bdbaloni  love001 Hug

# 275
  • Мнения: 3 316
Честит първи рожден ден на малкият Иванчо!Здрав и силен мъж да порасне!
Весел празник,Биси!


   

честито и от нас с Дори  Hug

# 276
  • Мнения: 599
ЧРД Иванчо !
Жив, здрав и много щастлив!
Весел празник!

# 277
  • Мнения: 4 753
                                 Честит рожден ден на малкият юнак!!!

# 278
  • Мнения: 3 316
днес си купихме бански  Crazy  от тук нататък  smile3555

# 279
  • Мнения: 4 753
Valentines хубаво е някъде в заглавието на темата да се споменава Монтана, за да се знае, че това е темата на нашия град...  Peace  Може да погледнеш заглавията на предишните теми на първа страничка, ако ти хрумне нещо - напиши го... Аз се мъча от няколко дни, но нищо не мога да снеса...  Crazy

# 280
  • у дома
  • Мнения: 7 163
ЧЕСТИТ 1-ви РОЖДЕН ДЕН на ИВАНЧО!!!
Днес денят е по различен,
топъл, ласкав, чуден ден!
Малкият юнак обичан
ще празнува ден рожден!

Да расте в игри и песни,
буен, палав,обичлив,
сред семейството чудесно
да е винаги щастлив!

# 281
  • Мнения: 196
 Hug Благодаря ви момичета,много мили пожелания ...имах и имам много идеи за празника ни ,но ще трябва малко да ги посъкратя тъй като е болничък  Cry с зачервено гърло и висока температура  ooooh! Днес е по- добре от нощес не е вдигал температура и дано не вдига повече  Rolling Eyesиначе вече събрахме доста подаръци и поздрави а и каката прояви  Joyразбиране и се примири с това че първо е неговия рожден ден...

# 282
# 283
  • Мнения: 4 753
Останалите пожелания за Иванчо, моля публикувайте ТУК ....  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт