Как бихте реагирали на едно подобно решение...

  • 5 180
  • 71
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 723
Аз да го възродя за да стане забавно бре, не че съм си променила решението Mr. Green
Ааааа, така по- може.
Айде, сподели после Hug

# 31
  • Мнения: 4 292
Значи, това е един от най-големите ми страхове! Искрено се надявам никога да не се стигне до там, защото със сигурност ще откажа и със сигурност ще изляза най-черната.

# 32
  • Мнения: 25 610
Как бихте реагирали ако узнаете че партньора ви прави сериозни планове майка му да заживее с вас?

Ооо, това беше един от първите въпроси, които решихме предварително, преди да се оженим. А именно - две жени в една кухня, абсурд!  Naughty
 Независимо за чия майка става въпрос.  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 494
Виж сега,ако вземе сам решение да купи нова кола,охоооооооо newsm44.Ама без да ме пита,покани здравата си майка да живее у нас, малииииииии ще го изям с парцалите. Макар че и на двамата ни родителите ни са страхотни, и двамата сме на мнение,че по добре всяка жаба да си знае гьола. С право си е ядосала.

# 34
  • Мнения: 940
Ех, ще му кажа да ходи той при нея.

# 35
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Случвало ми се е.
Когато свекърът почина, съпругът ми помоли майка си да дойде при нас за да не е сама. Учудих се, че дори не поиска мнението ми преди това, а само каза, че за нас ще е приятно и по-добре. Но тогава го разбрах, защото все пак баща му беше починал и искаше да е с майка си. Плановете бяха за месеци и дори година, но жената явно разбра, че не е уместно и си тръгна след десетина дни. Той ходеше по-често да нощува при нея, което според мен беше по-правилното решение.

# 36
  • Мнения: 1 168
Даже и да е болна, пак бих реагирала на това, че не се е консултирал с мен, въпреки, че няма да върна жената в такъв случай. Това за вземането на самостоятелни решения ми е болна тема. Редовен навик му е да реши, че му трябва нещо, вземе пари на заем, купи го, "изненада" ме, а после аз броя и се чудя к'ви еквилибристики да правя, че да вържа бюджета. Затова съм категорична - по всички теми, важните решения се консултират - ред и дисциплина трябва да има Mr. Green

# 37
  • Мнения: 183
Ааааа, самостоятелни решение по таквива въпроси, не е здравословно да се взимат.

И аз ще се ядосам.Спокоен човек се водя, ма в такъв светъл момент,ще викна.

Не за друго, а, че не го е обсъдил с мене.

Та по темата-нормална ти е била реакцията. И аз бих се втрещила след подобно изявление.

Ние взимаме свекърва ми само за зимният период при нас.На пролет пак си отива във Варна.Сама е жената-вдовица, и си е на възраст.

Но решението го взехме и двамата. Peace

# 38
  • Мнения: 604
Как бихте реагирали ако узнаете че партньора ви прави сериозни планове майка му да заживее с вас? Илишно е да уточнявам, че вие изобщо не сте били осведомени за тези планове поради простата причина че човека е разсъдил от ваше име и е стигнал до извода, че не бихте имали нищо против.

 Само да уточня,че темата мина преди известно време на дневен ред. Убих уж узрялата идея естествено Mr. Green
 Вие първосигнално и спонтанно как бихте реагирали? От чисто женската си позиция?

При мен няма такъв вариант тъй като решенията му минават винаги през мен Mr. Green·
Но на въпроса ти-да бих се ядосала и бих поставила условия·

# 39
  • Мнения: 104
Съвсем първосигнално и аз така бих реагирала
Ех, ще му кажа да ходи той при нея.
Особено като толкова смело си взема решение без мен... Но аз паля от раз и не съм критерий...

Виж, ако става въпрос за здравословни проблеми и няма на къде, ще приема. Но в противен случай - абсурд. Много я харесвам и уважавам, ама всеки да си знае къщата...

# 40
  • Мнения: 1 054
Аз съм от София, а той от Стара Загора и майка му замина да работи в Израел. Дойдох аз да живея с него в нейния апартамент. Категорично съм против да живея с нечии родители включително и моите, а ги обичам повече от родители и приятели и държа на тях, мнението им и ги уважавам много. Преди време стоеше на дневен ред при нас в кой град да живеем и аз казах само "Искам да живеем в града, в който не живее майка ти.", той се усмихна и се разбрахме, че щом тя си дойде ние заминаваме за София. А, ако му скимне да смени плановете си... нека си седи тука с нея, аз заминавам... но пък съм сигурна, че няма да ме пусне сама Simple Smile

# 41
  • Мнения: 388
Със сигурност ще побеснея че е взел такова решение без да ме пита... иначе няма да откажа - неговата майка е много готин и тактичен човек и не бих имала нищо против да поживее малко при нас (месец максимум), но не за постоянно.

# 42
  • Мнения: 2 700
Как бихте реагирали ако узнаете че партньора ви прави сериозни планове майка му да заживее с вас? 
 Вие първосигнално и спонтанно как бихте реагирали? От чисто женската си позиция?

Най-по- първосигнално ще кажа, че няма да стане, защото две жени в една кухня не мелят Mr. Green (обичам поговорките Laughing)
Второсигнално ще изброя всички причини, които ми хрумнат първосигнално, поради които едно такова съжителство би довело до дразги и т.н.
Иначе, да, ще се ядосам, че е решил без да ме пита.

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Незнам дали бих запазила спокойствие заради факта, че е взел това решение вместо мен.
Пък и не бих могла да живея нито с моите, нито с неговите родители. Самостоятелна съм от мноооого години и съм свикнала сама да съм си господар. Пфууу как прозвуча само  Laughing

# 44
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
тцтцтц човека решил да ти доведе неуморна помощница в къщи, ти вдигаш скандал, че не може съкровищницата да поживее у вас  newsm78
определено не мога да те разбера ....
какво лошо виждаш в това? ще ти готви, чисти, ще ти дава мъдри съвети за семейния живот ....

Общи условия

Активация на акаунт