Отговори
# 75
  • Мнения: 57
Ради много е сладък малкия Димитър Flutter да ти е жив и здрав Hug
Джули много снимката ти е наистина много хубава и аз сега ще гласувам Peace

# 76
  • Мнения: 93
Елс, да - хванахте ме. Пък така и така сте ме хванали - който му се гласува - ей го сайта - http://www.moetobebe.net/konkursi/  Flutter Wink
Джули ми аз като ги прегледах всички и най-много твоята снимка ми хареса. Толкова си лъчезарна и естествена как да не гласува човек за теб.  smile3525
Ради голям бонбон е Митко.
Абе нашите бебета всичките са супер сладки.  Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 7
Джули и аз се отчетох, много си слънчева.
Иринка сега мен ме подгониха твоите болежки. Мога ли да ползвам Долопрокт или само Проктогивенол ( не знам дали му докарах името , ама ме мързи да се кача горе да го видя). Та второто го пробвах, ама нещо не се усеща никакво облекчение.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 9
Момичета благодаря - направо ме накарахте да се изчервя  Embarassed  Hug

# 79
  • Мнения: 288
ninka3103, знаеш ли тук къде могат да се намерят тези малинови листа? Ти пиеш ли ги или не си ги пробвала?
Незнам да ти кажа може в някоя дрогерия да ги има,аз не ги пия
Ти при кой доктор ще раждаш
Момичета много ми е мързеливо,каквото и да правя все гледам да си полегна после ooooh!

# 80
  • София
  • Мнения: 7 673
Кукам и отивам да ви чета, че днес не съм се обаждала  Hug

# 81
  • Мнения: 6
Да са ни здрави и пухкави новите попълнения Браво на мама Люси и мама Велислава   bouquet , да се възстановяват бързо и да разказват после. Люси, миличка, дано бързо забравиш усложненията с раждането  Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 03 сеп 2008, 14:37 от unique_v

# 82
  • София/Търново
  • Мнения: 811
Благодаря момичета   bouquet
Аз сега съм се захванала с... почти всичко. Дано стане до две седмици, че иначе лошо  ooooh! Както се казва и сам войнът е войн  Peace

# 83
  • Мнения: 53
ninka3103, при Митев ще раждам. Ти при кой си?
Ти се оплакваш, че все ти се полягва. И на мен ми е такова. Постоянно ми се доспива и само да легна и заспивам веднага.

# 84
  • София
  • Мнения: 7 673
Люска, да ти е жив и здрав бебокът Тино!  Hug
Велислава, да ти е жива и здрава беба Виктория!   Hug

8Eos8, че малко ти е притеснено, ами и мъжът ти  #Cussing out Какво общо има хидроцефалията на майка ти с твоята плацента и с тестиса на детето?  Twisted Evil

Адашони, голямо гуш, кака, и още утре да си здрава!

БАЕ, съчувствие, мила. Така добре те разбирам. На мен още не ми е съвсем минало  Tired Първото лекарство за пръв път го чувам, Проктогливенол на мен изобщо не ми помогна. На мен ми просветна от мехлема, който си купих от самата клиника. Той си е някакъв техен - израелски.

juja, успех. Дано всичко мине, както го искаш и леко!  Praynig

# 85
  • София
  • Мнения: 3 114
Джули, и аз гласувах с удоволствие за теб.

Ради, добре дошла отново в редиците ни!  Hug Спокойно можеш да заведеш бебето за мерене и преди края на първия месец.  Peace А за жълтеницата прочети тези статии:

http://www.bg-mamma.com/?action=article;id=670
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=24494.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=22297


Момичета, имам въпрос. Искате ли да добавя историите ви за раждането към блога при профила на всяка от вас? Мисля, че ще е хубаво да ги имаме на едно място за спомен.  Peace

# 86
  • Мнения: 571
Люска честито ти синче!! Много да те радва и да е послучно и кротко бебче!
Велислава честита сладка Виктория!!
На завърналите се мами добре са ни дошли Hug
Аз май лепнах този грип!В 5 се събудих със зверско главоболие и повръщане #CrazyМясто не можех да си намеря такава болка беше,че ми настръхна косата!!!Имахме среща с док да ни кара до болницата,та ми разреши да пийна Аналгин!!Видяхме бебка-много е добре мъничето!!Прогнозите са за 3100-3200максимум!!!Главичката е слязла много ниско,чак се чудя като ме режат дали няма да и направят нещо newsm78
Вече нямам търпение да се роди малката!Особено след като днес ми е толкова зле!!!Пак ми се повръща/не че не го свърших няколко пъти около болницата/и ми е едно замаяно!!!Температува нямам но и стомаха ме боли!!
Исках да питам мамаите със секцио-как се справихте с главоболието в болницата??И има ли начин да го предотвратим някак си?
Айде стига съм се оплаквала....важното е,че бебка е добре и си расте!!Само се моля да не ми се случва да съм в невъзможност да се грижа за нея поради такива неразположения! Praynig

# 87
  • София/Търново
  • Мнения: 811
*Ирина* хидроцефалията и хидроцелето са от една група-хидропс. Поне така мисля. А, че мъжа леко го не бива /е, не винаги, ама.../ е вярно. За плацентата се съмнявам дали алергичната ми реакция наскоро не е помогнала, но без факти...

# 88
  • София
  • Мнения: 7 673
*Ирина* хидроцефалията и хидроцелето са от една група-хидропс. Поне така мисля. А, че мъжа леко го не бива /е, не винаги, ама.../ е вярно. За плацентата се съмнявам дали алергичната ми реакция наскоро не е помогнала, но без факти...
Аз не съм специалист, но реакцията му е груба и неуместна според мен!

# 89
  • Мнения: 4
Включвам се колкото да изкукам, че съм 2 в 1.
Много бързо пишете, ама аз още ходя на работа и не мога всичко да чета, камо ли адекватно да се включа. Сега като "прелитах" през последната тема, видях, че Флучия пита за мен. Много ми стана мило, че някой мисли за мен. Флуч  Hug
Аз си записах номера на Асето, а пък от време на време се чуваме с Ния Начева (ама и тя е от тия дето рядко пишат). Така, че все на някой ще съобщя когато при мен се случи голямото събитие.
Днес бях на преглед в Токуда и ми казаха, че няма да е скоро. За сведение ще раждам в Щерев. Има ли още мами за там?
   bouquet честито на всички мамита, които вече гушкат съкровищата си   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт