Свирката изневяра ли е?

  • 20 806
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 052
да, изнеряра е.
целувката също....
Peace Това е и моето мнение. Гласувах.

# 61
  • Мнения: 1 186
Ами и аз така мисля Peace....ха-ха, весела тема Grinning
И аз да подсвиркам се чувствам като изневеряваща,и на половинката ми да свиркат-ще приема че ми е изневерил Peace

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Все едно и също да питам дали секса с друг/друга,който не е собствения ми мъж или жена е изневяря.Откъдето и да го погледнеш е изневяра.Защитниците на тезата,че не е изневяра просто успокояват съвест/лично мнение е,нека никой не се засяга/.

# 63
  • Мнения: 1 820
Ако ти правиш свирка не е,а ако на него му направят е изневяра.Много интерестни теории. ThinkingСамо дето ако мъжа ти разбере иди обяснявай че само си свирила.
За мен си е изневяра.Всеки си има свой виждания,само дето понякога ги виждаме както ни е удобно.Къде заради съвестта,къде заради друго.Ако мъжът ти иде при някоя и правят френска любов,или само той е действащия,това брой ли се за изневяра? Naughty

# 64
  • Мнения: 1 103
да според мен

# 65
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
 smile3521Да

# 66
  • София
  • Мнения: 7 097
Ако ти правиш свирка не е,а ако на него му направят е изневяра.Много интерестни теории. ThinkingСамо дето ако мъжа ти разбере иди обяснявай че само си свирила.
За мен си е изневяра.Всеки си има свой виждания,само дето понякога ги виждаме както ни е удобно.Къде заради съвестта,къде заради друго.Ако мъжът ти иде при някоя и правят френска любов,или само той е действащия,това брой ли се за изневяра? Naughty

Много драматизъм вкарвате.
Винаги съм се чудила нещо като чета подобни теми - масово жените започват да откачат, сякаш става въпрос за собствения им мъж. Не можете ли с повече хумор да подходите  Thinking

# 67
  • Мнения: 5 940
Не може. Жените са фантазьорки мазохистки. Ако никога не им се случвало да им изневерят, е хубаво да си го представят.

# 68
  • Мнения: 2 448
Аз съм садистка, не мазохистка, тези теми ме карат да си представям, че аз изневерявам, не , че на мъжа ми някоя му духа.  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 5 940
Аз съм садистка, не мазохистка, тези теми ме карат да си представям, че аз изневерявам, не , че на мъжа ми някоя му духа.  Mr. Green
Ти си от щастливите изключения, съдейки по темите в ДиС. Не твоите, чуждите.

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Според мен по-гадно е, ако хванеш мъжа ти да прави свирки, отколкто да му правят на него...  hahaha

Има логика според мен Wink В първия случай е активен, а при втория може да мине просто за "съблазнен".

# 71
  • Мнения: 1 035
да, изнеряра е.
целувката също....
Peace Това е и моето мнение. Гласувах.
И мое

# 72
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз съм садистка, не мазохистка, тези теми ме карат да си представям, че аз изневерявам, не , че на мъжа ми някоя му духа.  Mr. Green

 thumbsup

# 73
Ако ти правиш свирка не е,а ако на него му направят е изневяра.Много интерестни теории. ThinkingСамо дето ако мъжа ти разбере иди обяснявай че само си свирила.
За мен си е изневяра.Всеки си има свой виждания,само дето понякога ги виждаме както ни е удобно.Къде заради съвестта,къде заради друго.Ако мъжът ти иде при някоя и правят френска любов,или само той е действащия,това брой ли се за изневяра? Naughty
Ако той прави свирка на някоя и следователно не е стигнал до върховния кеф за мен това не е изневяра.Ами да.Представих си го поне 100 пъти и не мога да го приема за изневяра.Обаче ако на него му правят такова изпълнение,тогава е изневяра.Все пак ще се е кефил!Ей тоя кеф е изневярата! Поне за мен.

# 74
  • София
  • Мнения: 44 101
Ако ти правиш свирка не е,а ако на него му направят е изневяра.Много интерестни теории. ThinkingСамо дето ако мъжа ти разбере иди обяснявай че само си свирила.
За мен си е изневяра.Всеки си има свой виждания,само дето понякога ги виждаме както ни е удобно.Къде заради съвестта,къде заради друго.Ако мъжът ти иде при някоя и правят френска любов,или само той е действащия,това брой ли се за изневяра? Naughty
Ако той прави свирка на някоя и следователно не е стигнал до върховния кеф за мен това не е изневяра.Ами да.Представих си го поне 100 пъти и не мога да го приема за изневяра.Обаче ако на него му правят такова изпълнение,тогава е изневяра.Все пак ще се е кефил!Ей тоя кеф е изневярата! Поне за мен.

мисля, че ако излезе от представите ти и го видиш на живо, ще е малко по-друго мението ти Wink

А да питам - ако го видиш да прави свирка на друг мъж? тогава как стои въпроса например Simple Smile)))

Общи условия

Активация на акаунт