Какво се крие във АПРИЛското коремче - момиченце или момченце?

  • 14 674
  • 309
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 29
Здравейте момичета ! Аз искам само да ви попитам в коя седмица видяха пола на бебето.в момента съм в 13 г.с.и утре пак сме при доктора да видим  той какво ще каже но на мен ми е любопитно  Rolling Eyes .А по въпроса със киселите краставички не знам при вас ама при мен определено има голям проблем ям по много и онзи ден не можах да спя от болки в корема цяла нощ държах мъжа ми под напрежение и всичко това заради 1 големичък буркан + сока /защото и него много го харесвам/ ooooh! и като се заговорихме за краставички аз отивам да си хапна малко ч еми се дояде. newsm78

# 301
  • Мнения: 1 143
и като се заговорихме за краставички аз отивам да си хапна малко чеми се дояде. newsm78
Laughing Laughing Laughing Laughing

На мен Дока ми каза, че би могъл да ми каже и в 12 (тогава ходих на ФМ), но се въздържал по това време да казва, защото ставали грешки. В 14-та можел да каже със сигурност.

Ама не знам какви са тия ехографи или доФтори, дето ги има на някои места, че до преди раждането на бебето на пъпната връв й викат голяяяяяма пишка и родителите узнават, че си имат мома чак като се пръкне на бял свят  newsm78

# 302
  • Мнения: 734
dream-wish, напълно споделям мнението ти за количките. Ние с мъжа ми събирахме много информация, разпитвахме родители с бебчета за съвети от техния опит и накрая си съставихме някави критерии за тази прословута количка. Е, оказа се, че има един модел, който отговаря на изискванията ни - за 260 лв - Victoria Cangaroo. Да не говорим, че е с големи колела (е, не е най-грамадните, които могат да се намерят на пазара, но са големи), маневрена, управлява се много лесно, сгъваема до определена степен разбира се, с цяла дръжка, лесно се борави с нея, има голям кош за пазаруване отдолу и е красива, платът й е добър. Самата количка изглежда стабилна, но в същото време не е от най-тежките - 12 кг мисля, че беше. Може да се приспособи кошче за кола отгоре й, но странното е, че не се маха долната част, а просто кошчето се слага отгоре. Но това е бял кахър...И така - спрели сме се на нея.

Що се отнася до пипането на коремчета - мен сравнително малко хора са ме пипали, което обаче си остава невъзпитано според мен. Все едно да те пляскат по дупето - това си е твоето тяло и как си позволяват така не мога да си обясня...Въпрос на възпитание ли е...на какво - не знам.

genobori , за пола на бебчето - аз съм в 17-та седмица и ми казаха "с голяма вероятност", както се изрази докторката. Но тя и преди около месец имаше същото предположение, само че тогава беше с много повече условности и несигурност. То зависи и как е застанало мъничето де...

# 303
  • Мнения: 4
Здравейте момичета!Да се включа и аз днес.

По въпроса за киселите краставички-ям ги в неограничено количество и даже изпитвам яд когато мъжът ми посегне да си вземе....направо немога да се понасям.Ям всичко което е кисело най-вече туршии и така ми става по добре и не ми се гади толкова много вечер.Сега съм на нова вълна-ряпа ,настъргана с моркови ,със заливка от 1ч.л.захар,сол ,оцет и зехтин.Супер е и действа безотказно сутрин...пробвайте JoyНаписах рецептата в случей че на някой му се дояде,аз например ми се дояждат неща за които не съм си и мислела че някога ще проявя такъв интерес.

Вчера за поредн път се разочаровах от бургаските ни лекари,ходих защото се изплаших от втвърдяване и болки ниско долу.Докторът ми изписа но-шпа 3x1 ,но имах чувството че ни кара на конвейр,отгоре отгоре....,,няма ехогрф,няма да ти обясни и успокои,все пак всяка бременна изпада в паника при болки и неразположение,толкова години практикува би трябвало да е по-търелив,а е име в Бургас newsm78-добре че ходя там само заради картона и болничните иначе сериознете изследвания ще си правя в София.

Няма да ви отегчавам,само ми стана кофти и исках да споделя........

Утре като съм в кондиция ще ви пиша пак!

Усмихнат ден!

# 304
  • Мнения: 1 143
no_name, би ли споделила къде може да се види такава количка? Ми да взема и аз да пообиколя малко, но изобщо не знам къде да ходя. Хич ме няма с разходките по магазините

Аз пък вчера изненадах мъжо като си купих една манджа от Кенар, която по принцип не обичам (не знам дали да казвам каква е). Е, хапнах десетина хапки, но ми беше вкусно, което преди не ми се е случвало.

# 305
  • Мнения: 7 111
Скалъпих нова тема криво-ляво, че тази вече е на 16-та страница.
Всички красоти са изкопирани от темите на Дея и Шоки. Единствено дървеното заглавие е мое творчество, защото не открих някъде да си открадна наготово. Извинете за което.   

# 306
  • Мнения: 36
Добър ден ,мами  Hug!!!
Докато изчета написаното и взех да откачам за кисели краставички. Късмет, оказа се че има цял буркан. И сега краставичките и аз сме пред комп-а Party. Почти същото е при мен и със зелените маслини.
Деси_Д бургаските лекари отдавна са си така...и си се славят с този "авторитет". Налагало ми се е да се обръщам към тях ooooh!. Защо не се запишеш назправо в Сливен или Варна?!

# 307
  • Мнения: 494
Ей Шоки,честито синче! Май верно отборът на мъжките мами доста се е увеличил Hug

Принцеса Рая,ми много е гадно това,което разправяш,още повече,че ти си им казала,че ти е неприятно Shocked
 Мен никой не си е позволявал да ме пипне без да ме пита,пък камо ли да ми вдигат блузата. Да,иначе ме разпитват хората,гледат,коментират,но на мен ми доставя удоволствие.

За краставичките:бе хора,само аз ли се цепя от отбора,хич не ме влекат. Един път се опитах да ги ям,ама Sick Повече налитам на кисело мляко.
Месо още не мога да ям. Като цяло май изобщо нямам апетит. Напълняла съм само 1.5кг.

Гледам,пак се коментират имената. Ние сме в голяма чуденка. Засега сме решили,ако се улучи на някой буквичката-добре дошло,но конкретно на някой,не. А иначе сега го наричаме с прекрасното българско име Груйо Joy. Вчера го казах пред един приятел немец,който се скъса от смях.
Айде момичета,ше се видим в новата тема!

# 308
  • Мнения: 29
 Cry помагайте момичета. от два дни съм с нещо като цистит .и болки в бъбрека обаче съм чак на 12 на консултация и няма какво да правя сега . пих спазмалгон за болката обаче с  цистита си имам проблеми от  години и 2006 ме лекуваха във Варна с някаква ваксина която се пие и повече не получаваш цистит възпаления пиело нефрити и т.н. все такива приятнички болежчици #2gunfire обаче ето на до вчера всичко наред и сега съм като луда четох че можело да се пие мечо грозде ,после пък не можело ,после докторите препоръчват после вредно е и не знам newsm78 всъщност вече много се обърках да ви кажа .моля ако на някоя от вас и се е случвало подобно нещо да сподели  Tired защото да си призная за мен майната му ама бебчо е малък само 13 г.с. до скоро хапче не помирисвах да не му навредя а сега съм на Интернет лечение защото няма друга алтернатива Tiredблагодаря ви

# 309
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Генобори, отиди на лекар, не си чакай деня за консултация. Все пак имаш конкретни оплаквания, не мисля, че ще те върнат.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт