Как казахте на мъжа до вас че ще бъде татко ?

  • 5 279
  • 85
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 268
Ами синът ми е на 18 г и вече съм забравила как реагира татко му Embarassed Тъй като беше планирано бебе,не беше изненадан,а очакваше новината.Когато преди малко повече от 6 години съобщих обаче,че чакаме бебе,изненадата беше тотална,и двамата не го очаквахме.Изживях букет от чувства и емоции,когато държах теста в ръце.Първо плаках и плачеща му се обадих.Той се ошашави и каза,че ще говорим когато се върне и да се успокоя.Когато той се върна,аз бях най-щастливия човек на света и той разбира се също.Бяхме в края на 30-те си години и съсвем си беше време за още едно детенце.Преди 4 дни дъщеря ни навърши 6 години и е най-хубавото нещо в живота ни в момента.

# 61
  • София
  • Мнения: 5 079
И двата пъти беше с мен като си купувах тест, така че беше подготвен за "изненади".
И първият път, и сега просто изхвърчах от банята с теста и му се хвърлих на врата. Blush

# 62
  • Мнения: 494
И при нас нямаше изненади.
Бебето беше планирано,а и имах толкова много признаци,че след като ми закъсня с 3 дни си направих тест само за да си знам със сигурност. Бях в банята,видях ги чертичките,отидох в спалнята,показах му ги  и разбира се страшно се зарадвахме.Но пък имахме гости за няколко дни и не искахме те да разбират,затова не сме скачали и викали,но пък цял ден се хилехме като рязани зелки.

  bouquet толкова мило ми става като ви 4ета дано скоро и на мен се случи да имам новина за казване Praynig
Пожелавам ти го от сърце Praynig

# 63
  • Мнения: 11 607
Инче, желая ти от сърце първо да има новина и да имаш две чертички. Знам колко много го искаш! Смятам,че в този момент всичко ще ти се изпари от главата и ще го кажеш по възможно най-травиалния начин.

Но...ако все пак устискаш(аз дълбоко се съмнявам!), може да му напишеш писмо и да го сложиш рано сутринта в банята. На плика да пише - Отвори ме! А вътре - Писмо от бъдещето ви дете - Напр. Ти мен не ме познаваш, но аз теб вече те познавам.....Защото мама каза,че си много добър и много ще се зарадваш,че мен ме има. и т.н. И накрая - За повече подробности - обърни се към мама........

# 64
  • Мнения: 170
При нас бебчето също бе планирано но първия месец опитите бяха безуспешни.но на следващия месец преди да ми закъснее аз знаех че сам бременна.въпреки това изчаках обичайните 10 дни след които видях EFP .не му казах по телефона а го изчаках да свърши работа.отидох,взех го и го заведох в един детски парк.Той естествено ме попита какво правим там а аз излязох с извинението "да погледаме малко дечица".тогава Той ме попита какво е станало дали ми е дошло.аз се направих на разсеяна, извадих теста от чантата си и му го показах.мига беше неповторим.мъжа ми плака поне половин час прегръщайки ме и гледайки малките дечица как играят и се учат да ходят.
 

# 65
  • благоевград
  • Мнения: 164
Мамо Цоци ти просто ...........................уцели десетката и да определено ве4е знам как да му кажа новината  Hug Това би бил най оригиналния на4ин на света  bowuu

# 66
  • Мнения: 789
Направо си отидохме двамцата в "Авис Медика" за установяване на бременност.Беше толкова щастлив....и двамата де.

# 67
  • Мнения: 14
Ден след теста аз вече знех ,че съм бременна ,но той не.И така отидохме на пазар и аз се спрях на един бебешки щанд и почнах да гледам дрешките и играчките , и по едно време взимам едно мече и му викам нарочно това мече харесва ли ти ,а той да ,но защо питаш и аз се обръщам на една страна и той идва и ми вика кажи , тогава аз продължавам да гледам и му казвам ,,Ами е ставаш татко не съм ли ти казала'',а той ококорен ,,Не'' и аз казах ,,А,значи съм изпуснала тази подробност съжалявам''И после то не бе една радост то не бе едно чудо. GrinningТова първият път.
Втория използвах идеята с писмото ,една приятелка ми каза ,че направила така като съобщила на мъжа си ,че ще стане баща и аз исползвах идеята.

Последна редакция: вт, 28 окт 2008, 20:25 от Анито_555

# 68
  • Мнения: 494
Това с писмото е наистина много мило. Така се разчуствах...Може следващия път да  използвам идеята!

# 69
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 453
Първия път по телефона, а втория му показах теста за бременност. Никаква романтика общо взето

# 70
  • Мнения: 89
Толкова бях шашната като видях двете чертички, че просто загубих ума и дума и бързо с теста в ръка цъфнах в спалнята. Половинчо също остана без думи и само ме гушна и така си помълчахме развълнувани. После се почерпихме с толумби и боза в любимата сладкарница. Мдаа, развълнувах се отново.

# 71
  • Мнения: 718
По съвсем не романтичен начин за жалост- по телефона, но така се стекоха обстоятелствата.

# 72
  • Мнения: 117
По телефона Confused.Понеже бях първа смяна на работа и излизам много рано,по пътя си взех тест от денонощна аптека,в работата го направих и му се обадих да му кажа.Остана безмълвен около 30 секунди и след това направо полудя от радост newsm44

# 73
  • Мнения: 925
При нас не беше планирано, мислихме да правим опити след няколко месеца, но се случи миналия октомври, на 31 октомври Wink
Та аз след 20 дни си направих тест, съвсем м/у другото, тъй като не очаквах, че може да съм бременна. Тестът излезе положителен и ме изненада много! Реших този ден да си трая и да не казвам на никого, а на следващия да отида на лекар и, ако се потвърди, тогава вече да кажа на таткото. Така и направих, докторът ми потвърди бременността, аз се обадих на таткото да обядваме заедно (беше делничен ден). По случайност, седнахме в една бирария - "Пей сърце!" и той там научи новината Simple Smile
Незнам колко му е пяло сърцето точно в този момент, но с всеки изминал ден и двамата ставахме все по-щастливи, а сега си имаме и малката ни голяма радост - нашият първороден син!  Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 11 607
Чета, чета....всички сте били развълнувани, всички сте били много радостни.....При нас обаче не се получи така.....

Да, вярно аз се разплаках, но и на двама ни някакаси ни липсваше емоцията....Може би, защото лежах за стерилитет, чакахме няколко години радостното събитие и когато то дойде - бяхме изпразнени от емоция.......

Общи условия

Активация на акаунт