Черен списък на храни и хранителни продукти - Бг

  • 269 823
  • 1 823
  •   2
Отговори
# 1 095
  • Мнения: 25 725
Да се оплача от замразените пилета на "Градус". Цялото пиле беше в перушина, отвратително. Отстраних и изхвърлих цялата кожа.

А вътре погледна ли какви изненадки те чакат?  Mr. Green
Е, нали се нагушиха с еврофондовете, кво им пука за качеството?  Twisted Evil

# 1 096
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
Българско масло. Независимо на коя фирма. Големи боклуци. Смърди, пръска, гаден вкус, всичко друго е, но не и масло.
Напоследък обаче и качеството на германското масло се влоши.

# 1 097
  • София
  • Мнения: 353
Не може така да слагаш всичко под общ знаменател! Маслото  Роса и Лактея са много хубави.

# 1 098
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Не може така да слагаш всичко под общ знаменател! Маслото  Роса и Лактея са много хубави.


И аз съм доволна от Роса но това е за белия списък

# 1 099
  • Мнения: 3 810
Напоследък обаче и качеството на германското масло се влоши.

бяха пускали преди време линк към тема в друг форум за немско масло.
Ако се разтърсиш ще го намериш.

П.П.:Намерих го. Самоцитирам се:

И да не вземе пак някой да ме яде...Бях решила да не пиша вече тук

Последна редакция: сб, 02 юни 2007, 12:08 от мимиту с кирилизация

# 1 100
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Купих Пражка шунка и то две пакетчета , нарязана  и когато я опитах имаше вкус на нафта , мазут или нещо от сорта Не знам на какво се дължи Случвало ли се е на някой  newsm78 Не можах да разчета фирмата май ЕКОБИМ ,но месокомбината е Суходол Аз съм си виновна де купувам без да гледам , но страшно бързах  ooooh! Да не говорим че в бързината съм награбила и КАШКАВАЛ ЧЕДЕР НА РАСТИТЕЛНА ОСНОВА /Слънчев вкус/ нещо ужасно   ooooh! Не питайте каква вечеря спретнах   Whistling

# 1 101
  • София
  • Мнения: 1 163
ооо да, една вносна шунка  от въпросния Евросъюз, от Кауфланд беше на промоция, хвърлихме я в боклука.

# 1 102
  • Мнения: 603
А купували ли сте наскоро кисело мляко, което се вкисва като седи 1-2 дена/чувала съм, че това означава, че все пак съдържа известната млечно-кисела бактерия/.
Аз не мога да открия такова. Млекатата си седят с дни извън хладилник и нищо им няма. И ако все пак благоволят да се поразвалят, хващат някаква плесен или мухъл, но дори не намирисват на кисело.
Ох, къде остана истинското кисело мляко!!! Нямам време и енергия да купувам рано сутрин от млекари и да си подквасвам в къщи Rolling Eyes

# 1 103
  • Мнения: 603
Относно минералната вода менте:
Един приятел като бил студент си намерил лятна работа: бутилиране на вода "Горна баня" в долната баня на някаква къща - "цех" в квартал Виница, Варна. Водата - чешмяна от маркуча с малко захар за по-мек вкус.
Тя нашата чешмяна вода е толкова гадна, че си мисля, че и със захар и с други подправки все ще я позная, ама ...
Това, обаче би могло да се случи със всяка друга популярна марка, така че човек никога не знае кога ще попадне на менте

# 1 104
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Относно минералната вода менте:
Един приятел като бил студент си намерил лятна работа: бутилиране на вода "Горна баня" в долната баня на някаква къща - "цех" в квартал Виница, Варна. Водата - чешмяна от маркуча с малко захар за по-мек вкус.
Тя нашата чешмяна вода е толкова гадна, че си мисля, че и със захар и с други подправки все ще я позная, ама ...
Това, обаче би могло да се случи със всяка друга популярна марка, така че човек никога не знае кога ще попадне на менте


Е този още ли "ПРОИЗВЕЖДА" няма ли кой да му прати ХЕИ или друга инстанция

# 1 105
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Тази вечер - боб  Grinning

# 1 106
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Имаш предвид, че тази вечер в черния списък е боба newsm78 или има грешка в темите  Mr. Green

# 1 107
  • Мнения: 5 209
А купували ли сте наскоро кисело мляко, което се вкисва като седи 1-2 дена/чувала съм, че това означава, че все пак съдържа известната млечно-кисела бактерия/.
Аз не мога да открия такова. Млекатата си седят с дни извън хладилник и нищо им няма. И ако все пак благоволят да се поразвалят, хващат някаква плесен или мухъл, но дори не намирисват на кисело.
Ох, къде остана истинското кисело мляко!!! Нямам време и енергия да купувам рано сутрин от млекари и да си подквасвам в къщи Rolling Eyes

Единственото кисело мляко, което ми вкисва за 3-4 дни престой в хладилника, и е кисело, а не някакъв сладникав бълвоч, е Сакарела - някаква ямболска фирма. Обаче съм го виждал само на две места в Бургас. Мужду другото, струва 43 стотинки, но е най-доброто, на което съм попадал досега.

# 1 108
Ако искате да проверите дали киселото мляко е истинско:
1.Вземете една малка лъжичка и гребнете с нея от млякото.
2.Поръсете със сода бикарбонат.
  а)ако млякото шупне и прелее, яжте спокойно.
  б)няма реакция - веднага в кофата Simple Smile

П.П.за софиянци- мляко Елена, Пършевица и Родопея  са едни от малкото, които стават.

# 1 109
  • 1st floor
  • Мнения: 9 126
А купували ли сте наскоро кисело мляко, което се вкисва като седи 1-2 дена/чувала съм, че това означава, че все пак съдържа известната млечно-кисела бактерия/.
Аз не мога да открия такова. Млекатата си седят с дни извън хладилник и нищо им няма. И ако все пак благоволят да се поразвалят, хващат някаква плесен или мухъл, но дори не намирисват на кисело.
Ох, къде остана истинското кисело мляко!!! Нямам време и енергия да купувам рано сутрин от млекари и да си подквасвам в къщи Rolling Eyes
елби се вкисва ... дори и в хладилника...

Общи условия

Активация на акаунт