Стана ми много болно

  • 5 759
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 508
Да Ви се оплача, тази вечер мъжът ми се прибра от работа и каза, че е хапнал. На въпросът ми какво е хапнал отговори "не ме занимавай с глупости", изпуши една цигара и седна пред телевизора. А на мен ми е едно гадно, толкова ли е трудно да каже "хапнах да речем пица", та така не знам къде е проблема, ама ми се доплака.

Леле, звучиш ми като майка ми... Тя докато не разбере какво съм яла, не ме оставя намира... Какво значение има какво е хапнал?!

Но тъй или иначе, явно нещо не сте на кеф, поговорете си, прегърнете се, ако нямате големи проблеми, явно е просто нещо временно.

# 46
  • Мнения: 562
Благодаря вИ много, за коментарите, наистина е имал тежък ден. ПОсле ми се извини, явно съм по чувствителна в момента, чакаме бебече февруари. bouquet  bouquet  bouquet

Това за бременността и аз не го разбирам, защото е все едно в какъв период съм - ако ми отговор така, ще се почувствам гадно независимо от всичко.  Thinking Добре е, че ти се е извинил. Явно наистина му е било криво, на всеки се случва да е малко лош понякога, но щом се е усетил и се е извинил - newsm10 ! ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!   bouquet

# 47
  • Мнения: 3 092
Щом това ви е проблема не мога да ви мисля .
Толкова да са ви сериозни проблемите и занапред . Wink
Живо и здраво бебче през февруари  Laughing

# 48
  • Мнения: 1 350
Ами то така се започва. Първо те сритват малко, после  много. То е като с първия шамар почне ли се веднъж...подобна грубост. На мацката и е докривяло, щото я е пренебрегнал и после обидил, не че и пука толкова какво е ял. А пък това с бременноста не го разбирам дето все го плясвате като много удобно извинение за щяло и нещяло.

# 49
  • Мнения: 3 241
И на мен би ми станало тъпо, що за отговор е това?
Наистина на всеки се случва да му е криво, но реакцията ти е нормална.
Хубаво е, че се е извинил Simple Smile

# 50
  • Мнения: 340
Ами то така се започва. Първо те сритват малко, после  много. То е като с първия шамар почне ли се веднъж...подобна грубост. На мацката и е докривяло, щото я е пренебрегнал и после обидил, не че и пука толкова какво е ял.

Много точно казано! 

Всички, които смятат, че това е дреболия, да не пуснат тема да реват после, че мъжете им не ги смятат за хора, пренебрегват ги системно или ги бият.  Защото ето на тоя етап е трябвало да се усетят.  Стигне ли се до следващите вече няма връщане назад.  Опичайте си акъла докато е поправима ситуацията.

# 51
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Малко отклонениение от темата ,ама наистина ли може да пускаме теми от рода -преди да ме остави на компа ,моя ме нарани ,или докато вечеряхме ме погледна кофти ,що е ял' що не е ял ,що се смее ,що си почива по време на секс ,що не спира,що почва и тн newsm78

# 52
  • Мнения: 340
наистина ли може да пускаме теми

Е, що пък да не може? 

# 53
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Само чакам да стъпи  на криво и аз ще си имам тема  bouquet

# 54
Да Ви се оплача, тази вечер мъжът ми се прибра от работа и каза, че е хапнал. На въпросът ми какво е хапнал отговори "не ме занимавай с глупости", изпуши една цигара и седна пред телевизора. А на мен ми е едно гадно, толкова ли е трудно да каже "хапнах да речем пица", та така не знам къде е проблема, ама ми се доплака.
ooooh!И за това ти е криво?  Пък аз  всичко давам, само да престане да ме занимава с това ядене и готвене и да спре да мрънка, че рядко  готвя JoyМи какво да правя, за мен яденето и готвенето са си просто  средства и време на вятъра BlushЯм  когато и каквото има и не плача.Де да беше и моя така.

# 55
За съжаление съпругът ти е бил на среща с жена!

# 56
  • Мнения: 130
Вие друга работа нямате ли си, ами само се чудите от каква глупост да ви стане болно!  ooooh!
Какво значение има какво е ял, след като вече го е направил и няма да ме занимава да му слагам масата в къщи.
Напълно съм съгласна. И то не само да му я слагаш. Нали трябва после и някои да я оправи

# 57
  • Мнения: 67
Мъжът ти не е прав,има нещо.Щом се държи така.

# 58
  • Мнения: 1 350
   просто не е истина,че толкова буквално тълкувате нещата, ама който схванал схванал!

Общи условия

Активация на акаунт