Кои са/бяха най-големите ви страхове през деветте месеца?

  • 5 089
  • 133
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 164
И аз най-много се страхувам от аномалии на бебето и от резултата от самото раждане

# 76
  • Мнения: 194
Моля се само бебето да е живо и здраво  Praynig
Първото раждане мина с усложнения, но дори пак да има такиваа, аз някак разчитам на добрите специалисти и все пак вярвам в добрия край на бременността Peace

# 77
  • Мнения: 187
И през двете ми бременности имах страх от преждевременно раждане.

# 78
  • Canada
  • Мнения: 649
Първият път най-много ме беше страх от раждането (затова избрах секцио). А също имах известен проблем със задържането и естествено ужасно ме беше страх да не загубя бебето.
Сега втория път, най-много ме е страх от аномалии (може би защото вече съм чела прекалено много литература).

# 79
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Единствения ми страх е да не го загубя, по един или друг начин  Cry

# 80
  • София
  • Мнения: 2 613
Моята бременност започна с кървене и до началото на третия месец не се знаеше дали бебчо ще се задържи или не....затова от тогава до края, най-големия ми страх беше дали с бебчо всичко ще е наред и да не го загубя Rolling Eyes Praynig
От раждането също някъде дълбоко в мен ме беше малко страх, но си казвах, че ако бебчо е жив и здрав, ще издържа и раждане, и болка, и какво и да се наложи....

# 81
  • Мнения: 651
Единствения ми страх е да не го загубя, по един или друг начин или аномалии  Cry Да не дава Господ!

# 82
  • Мнения: 911
След третия месец - дали ще го износя, защото възникнаха проблеми с плацентата. Всяка сутрин се събуждах с благодарност, че бебето си е на мястото. От нищо друго не ме е било страх.

# 83
  • Мнения: 768
От аномалии и незадържане не ме беше страх. Страх ме беше от раждането и за съдбата на детето, дали ще живее хубав и дълъг живот.

# 84
  • Мнения: 2 660
От преждевременно раждане.
От проблем с плацентата или пъпната връв.

# 85
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
1. Аномалии на плода;
2. Загуба на бебето поради мои здравословни проблеми;
3. Страхувах се заради  често 'ниските ' тонове на бебето;
4.Страх от преждевременно раждане;
Това беше, но ми беше достатъчно.

# 86
  • Мнения: 4 292
От аномалии и преждевременно раждане. Понякога ме обземаха такива черни мисли, но като цяло се стараех да мисля позитивно.

# 87
  • София
  • Мнения: 1 177
От много неща ме беше страх,в началните месеци едно,после друго...,но най-вече в 7 месец,когато бях контактна с дете,болно от Варицела,а не знаех дали съм я карала  Sad Тогава и лекарят ми допълнително ме стресира с разни ужасии  #Crazy и докато минат поне 21 дни инкубационен период(докато се убедя,че всичко е наред)не бях на себе си.
Страхът от раждането го подтисках и гледах да не мисля за това.А самото то протече толкова бързо и по-раничко от очакваното,че даже не разбрах какво стана  Simple Smile

# 88
  • Мнения: 439
В началото бременността ми започна с едно кафеникафо зацапване,след ходене на лекар ми изкараха акъла,че нищо не се знаело и естествения подбор ще се каже думата и аз се пъбърквах от притеснение да не го загубя,един месец бях в болнични и за няколко дена влязох в болница,след това слава богу всичко завърши добре

# 89
  • Мнения: 82
Бебо да е жив и здрав.За самото раждане не ме беше страх толкова много.

Общи условия

Активация на акаунт