Кои са/бяха най-големите ви страхове през деветте месеца?

  • 5 095
  • 133
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 946
Дали всичко ще е наред с бебето и как ще мине раждането.
  Peace

# 61
  • Мнения: 2 960
Първата ми бременност мина леко,спокойно,весело -без никакви страхове.
Втората започна също много леко,ведро.Единственото ,което ме поуплаши беше леко учестения пулс на бебето ми /оказа се ,че покрай моите притеснение се вдига неговия сърдечен ритъм/.Бързо отмина и този страх.
Но пък чак"най големите ви страхове"-само прочетено така ми звучи доста тревожно.
Бременната жена трябва да мисли повече позитивно и да не се взира толкова какво би молго/не би могло.
Ако бремеността е рискова-е друг въпрос ...но и тук по важно е да се спазват препоръките на лекарите ,а не да броим "най-големите си страхове"...а да очакваме-най-голямата си радост.

# 62
  • Мнения: 444
Както са казали повечето мами, и аз много се страхувах в началото от спонтанни аборти. След това се успокоих и в края на четвърти месец изкарах варицела. От тогава големия ми страх е дали детенцето ще се роди живо и здраво! Praynig

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 10 826
Страх ме беше от самото раждане.

# 64
  • Мнения: 1 241
През пърават бременност като че ли нямах кой знае колко големи страхове. Сега с втората ми е по-притеснено, дали бебо ще е здрав, как ще минат останалите месеци, раждането.

# 65
  • Мнения: 98
Колко много смели мами!!!Аз май бия класацията по страхове Simple Smile
Освен изброените до тук-аномалии на плода,трудности при задържане и страхът от самото раждане разбира се,мога да включа и:
1.да не се заразя с токсоплазмоза-бях свидетел на това,как две мои познати загубиха бебетата си в 6 и 7 месец от това. А и аз много обичам котки (доколкото се считат за един от виновниците за тази болест) и се боях,че ще ми излезне през носа това,че галя всяка срещната.
2.да не хвана каквато и да е друга болест,която ще наложи аборт-не съм хипохондричка,но през бременността дори и настинката и грипът ми изглеждат страшни.За щастие не съм боледувала от нищо,откакто разбрах,че съм бременна Simple Smile
3.да не се случи нещо на съпруга ми-мисълта да остана сама...не искам дори да продължавам...
4.финансовата част...но за нея като че ли мъжът ми се притеснява повече
5.често си мисля и за това дали ще имам кърма,дали бебето ще иска да суче
6. и още много други неща,които са свързани с периода след като родя....

# 66
  • Мнения: 242
Най-много от аномалии на плода.Последните 3месеца сънувах бебето я без крак,я без ръка,абе УЖАС!!! #Crazy

# 67
  • Мнения: 1 817
1. Дали ще е здраво бебето /Най-вече от синдрома на Даун, въпреки че си правих БХС/
2. Да не се случи нещо с мен по време на раждането Rolling Eyes;
3. Дали ще можем да се справим финансово

# 68
  • Мнения: 494
1 Дали ще е здраво бебето
2 Как ще мине секциото- доста ме беше страх, защото ми беше първата операция

# 69
  • Мнения: 2 334
Най големият ми страх беше да не направя спонтанен аборт.

# 70
  • Мнения: 4 335
Дали бебето ще се роди живо и здраво беше най-големият ми страх Confused

# 71
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
1. Ще се закрепи ли бременността през първите 3-4 месеца
2. Ще успея ли да я износя до 36 г.с.
3. Ще бъде ли здраво бебто

 Peace

# 72
  • Мнения: 660
Най много се страхувах да не направя спонтанен аборт и да не е нещо увреден плода...

# 73
  • Мнения: 145
ХИЛЯДИ СТРАХОВЕ, АЗ СЪМ СИ ПАНИКА ПО ПРИНЦИП - ЗАЩО СЕ ДВИЖИ ТОЛКОВА ДА НЕ БИ ДА НЕ МУ Е ДОБРЕ НЕЩО, ЗАЩО НЕ СЕ ДВИЖИ ТОЛКОВА ДА НЕ Е СТАНАЛО НЕЩО, ДА НЕ СЕ РОДИ С АНОМАЛИИ - ФИЗЗИЧЕСКИ ИЛИ НЯКОИ АВТОИМУННИ ЗАБОЛЯВАНИЯ, ДА НЕ ВЗЕМА ДА НАСТИНА ТА ДА МУ Е ГАДНО И НА ДЕТЕТО И МН. ДРУГИ ГЛУПОСТИ, СЕГА СА ГЛУПОСТИ ЗА МЕН НО ТОГАВА СИ БЯХА ИСТИНСКИ СТРАХОВЕ....

# 74
  • Мнения: 579
Да не направя спонтанен аборт и да не се наложи цезарово сечение(направо умирах от ужас)

Общи условия

Активация на акаунт