Помогнете ми да я намеря...

  • 12 778
  • 120
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
Моята история е малко сложна, но аз ще я опростя. Имам биологи4ен баща/както вси4ки/,които не познавам и никога не сьм виждала,та с две думи : той има друго с-во и дьщеря, която аз искам да намеря. Молбата ми е,които може да помогне да пише. Имам някакви данни за тях, но не смея за сега да ги публикувам, защото не знам тя да ли знае за мен. Казвайте какво да правя? Давайте сьвети. Най-интересното е,  4е тя е крьстена като мен, не ми е ясно как този 4овек се обрьща с моето име кьм нея,4удя се как спи нощем,защото той знае за мен... какви хора, какви сьдби...4акам отговори/може и на лс/ Ще дам информация само за града в които живеят/на баща ми с-то/- КОСТИНБРОД

# 1
  • София
  • Мнения: 71
Какво целиш с това? newsm78

# 2
  • Мнения: 109
С имената на баща ти и информацията,която казваш,че имаш, с малко питане тук и там из въпросния град,който въобще не е голям, мисля,че ще успееш...все ще се натъкнеш на някой,който да познава баща ти.

# 3
# 4
  • Лондон
  • Мнения: 403
На колко години си ти и на колко години е сестра ти?
Някога вижда ли сте се с баща ти?
Как си представяш срещата със  сестра ти?
Подготвена ли си за неблагоприятно развитие на  желанието ти?

Смятам ,че  тук не е  мястото да публикуваш имена ,градове и друга  подобна информация. Дано получиш повече мнения и сама да прецениш как да постъпиш.

Последна редакция: чт, 19 мар 2009, 18:20 от ЕМСИ

# 5
  • Мнения: 87
Нямам лоши помисли кьм тях /спрямо наследства, имоти,пари и др, такива/. Аз сьм от хората дето се казва "родиме мамо с кьсмет и ме хвьрли на смет" с две думи имам прекрасно с-во деца, дом... презадоволително вси4ко останало. Пиша това ако някои е останал с впе4атление 4е целта ми е финансова.  Отговарям и на другите ви вьпроси:
Аз сьм на 37г. тя е 34г.
Баща ми никога не сьм виждала.
Срещата сьс сестрата си я представям с положителен край, но сьм подготвена и за лоша разврьзка.
Що се отнася за данните знам, 4е тук не е мястото.
Искам да я намеря, за да не се полу4и в един момент/сапунен сериал/ : синьт ми води снаха тя ми се оказва племенница или сватьт се оказва дядо на младоженците, защото истината ще е то4но така.
щЕ СЛЕДЯ МНЕНИЯТА И ПРЕПОРЬКИТЕ ВИ.

# 6
  • Мнения: 348
Ти си финансово добре, те са от малък град без много възможности. Подготви се и за друг вариант - те да се възползват користно от твоите чувства.

Дано да не стане така и всичко да завърши по най-добрия за всички начин!

  bouquet

# 7
  • Мнения: 804
34 години са малко, но и страшно много. Помисли дали наистина искаш да го направиш. Реално те са чужди хора. Филмовият хепиенд не е задължителен.
Ако все пак наистина го искаш, говори първо с майка си. Лично аз съм скептична към подобни срещи и роднинства изникнали от нищото.

# 8
  • Мнения: 721
ох не знам какво точно да те посъветвам.сигурно и аз бих искала да познава сестра си ако бях на твое място.ако искаш да знаеш коя е ,да я видиш като начало-направи го.може после да решаваш дали би искала да се запознаеш с нея.биологичният ти баща няма да коментирам.

# 9
  • Мнения: 18
Костинброд ха? - моята майка е от там. Има три големи роди (българи) и много роми в града. Най-вероятно баща ти е зет в някоя от родите (или е син съответно). Иначе, ако е някой "придошъл", повярвай ми всичките го знаят - в Костинброд скрито не остава. Ако се заговориш с някой от Костинброд няма как да не разбереш всичко (чак до номера на обувките му). За съжаление аз няма да мога да съм ти от помощ, защото не съм израсла там пък и отдавна не живея в БГ. Със сигурност обаче, ако кажа на майка ми - ще се сети за кой става на въпрос. Ако искаш пиши ми на лични.

Off Topic На шега: само да не е в нашата рода, че бабите ще умират Simple Smile)) Нали знаеш те малко обичат да драматизират.

# 10
  • Мнения: 721
нали не си на 34г.

# 11
  • Мнения: 18
Ако горният коментар е за мен: Не не съм, на 25 съм. Като казвам "роди" имам предвид до 16-ти брои братовчеди на пример, не мама, тати, баба и дядо. Аз се пошегувах за бабите, но само защото аз не съм на 34 не значи, че не е замесено друго лице (мой роднина). Както казах повечето хора са си роднини в Костинброд. Моят пра-дядо (от Костинброд) е имал 7 деца (поколението на дядо ми). Умножи по 2 деца (средно) = 14 братовчеди (поколението на майка ми) и т.н. Отделно се броят на там братя и сестри на пра-дядото, после братовчеди и прочие и прочие. Мога да продължавам, но това не е тема за моята рода, а за на момичето сестрата.

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 02:54 от localgal

# 12
  • Мнения: 411
потърси я,дори да е лоШ края,няма да съжаляваШ,за да не се полу4и наистина кръвосмеШение.
аз съЩо имам биологи4ен баЩа с който се запознах като бях на 7 год.имам две полусестри .с едната не поддържам връзка,а с другата комуникирам по4ти всеки ден по компа.тя има едно моми4енце на 10год.,а другата моми4енце на 4год. и мом4енце на 2 мес.това лято си бяхме на бг.минахме да ги видим и малката ,която е на 4год,каза 4е иска да се ожени за големия батко,т.е. моя син който е на 17год.,но тя си го хареса.естествено тя е много малка за да знае какво озна4ава това,нито пък може да разбере 4е са първи братов4еди,но.....представям си неЩо подобно.заЩото знам за един такъв слу4ай.става въпрос за хора,които са на около 60 год.залиубват се като у4еници моми4ето забременява.разделят се тя отива в друг град,мом4ето  е сигурно 4е тя е направила аборт.да ама не.жената си отглежда детето ,той си създава семейство години по късно,ражда му се дъЩери4ка.двете деца порастват,не знаят един за друг.съдбата ги събира да у4ат заедно висШе образование.залиубват се и Ще се женят.събират се двете фамилии да се оговарят.майката на мом4ето припада и когато се свестява е с напълно побеляла коса.не искам да ми се слу4ва неЩо подобно и на никого не го пожелавам.успех.дано отзивите са добри.само да ти кажа с баЩа си като го видя само ЗДРАВЕЙ,но съпругата му заслужава златен медал.страхотен 4овек е и винаги ме посреЩала като дъЩеря.

# 13
  • Мнения: 352
Не може да кръсти баща ти и другата дъщеря с абсолютно същото име. Може, при положение,че не си припозната или се е отказал от теб. По въпроса-по добре не се меси. Тръгват едни истории...

# 14
  • Мнения: 2 723
Не може да кръсти баща ти и другата дъщеря с абсолютно същото име. Може, при положение,че не си припозната или се е отказал от теб. По въпроса-по добре не се меси. Тръгват едни истории...

Такова нещо като отказване от дете нема...

И по темата, иди и я намери, нищо не губиш, ако си с пълното съзнание, че съществува и кофти развитие на нещата.

# 15
  • Мнения: 196
Според  мен хубаво е,че си решила да ги потърсиш.Вижте се запознайте се и това е.За съжаление не мога да помогна,но стискам палци всичко да мине добре.Успех  bouquet

# 16
  • Мнения: 87
Що се отнася за имената сьм напьлно сигурна, видяла сьм го с о4ите си. слу4и се когато реших да вадя задграни4ен паспорт на синьт ми, тогава го вкараха в една стая и запо4наха да му показват снимки на роднините, когато му показа ли баща ми/дядо му/ тои се разплака и запо4на да пищи 4е този "4и4ко"не му е дядо и не го познава, тогава сьпруга ми й отговори, 4е ако му показват моя биол. баща детето няма как да го познава, защото дори майка му/тоест аз/не го познавам. Тогава служителката ме викна и ми каза: "ти знаеш ли 4е имаш сестра и тя се кава като теб и ми показа имената и егн й, но каза, 4е пове4е информация не може да ми даде,защото е противозаконно. А що се отнася да ли сьм припозната ДА, защото те са били женени с майка ми, след това развод,след което й е плащал издрьжка до 18та ми година по банков пьт,която е полу4авала майка ми.

# 17
  • София
  • Мнения: 71
Попитах авторката какво цели с това издирване, но отговорът ми се струва доста странен. Имам личен, не особено приятен опит от такава ситуация. Баща ми, Бог да го прости, е имал друго семейство, преди да се ожени за майка ми и да се появя аз. От този брак на баща ми имам брат, който не бях виждала, докато станах на 22-23 години, не помня точно. Та брат ми тръгнал да ме издирва, но не за друго, а защото неговата майка починала, той искаше да я погребе в гроба на баща ми, на който наследници сме аз и той. Няколко дни починалата жена стои и не могат да я погребат, докато и другият наследник, тоест аз, не подпише, че е съгласен. Е, намери ме брат ми, доста труд беше хвърлил. За мен беше истински шок. Това беше отдавна, в началото на деветдесетте. Оттогава сме се виждали няколко пъти, но така или иначе не станахме близки. Не сме отрасли заедно, не сме живели заедно и нямахме нищо общо. Не изпитвам никакви по-специални чувства към него, нито го усещам като брат. Съветът ми към авторката е да остави нещата така, както са си. Да си даде сметка, че може да предизвика не особено приятни преживявания в другото семейство, които с нищо не са виновни за безотговорното поведение на бащата , и в крайна сметка е най-добре да не се меси. Опасността от кръвосмешение, за която говори, е пренебрежимо малка. Според мен по-скоро я измъчва някакво любопитство, за което донякъде я разбирам, но от опитите, които планира едва ли ще излезе нещо положително. Наистина е добре да си даде сметка и за чувствата на другите хора, не само за собствените си.

# 18
  • Мнения: 87
Не я тьрся с лоши намерения, дори не дьржа да контактува с мен и сьс с-то ми ако не иска.Да, може и да е от любопитство,все пак имам право да знам откьде произлизам,все пак и аз имам право да питам някои неща, истинска сьм не сьм мираж. Аз за това сьм вьв  форума за сьвети ина4е аз знам какво да правя:пред вратата им и "Добьр ден аз сьм башта леля", но неискам по този гаден на4ин.

# 19
  • Мнения: 165
И аз мисля, че трябва да оставиш нещата така, както са си.
Не разбирам какъв е смисъла?
Цялата история ми се струва малко странна  newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 71
Не я тьрся с лоши намерения, дори не дьржа да контактува с мен и сьс с-то ми ако не иска.Да, може и да е от любопитство,все пак имам право да знам откьде произлизам,все пак и аз имам право да питам някои неща, истинска сьм не сьм мираж. Аз за това сьм вьв  форума за сьвети ина4е аз знам какво да правя:пред вратата им и "Добьр ден аз сьм башта леля", но неискам по този гаден на4ин.
Разбирам, но за тази цел би трябвало да потърсиш баща си, не сестра си. Тя така или иначе няма да може да отговори на твоите въпроси, а и не е отговорна за случилото се. Единственият човек, който би могъл да удовлетвори желанията ти е баща ти. По това, че толкова години не те е потърсил въобще и не се е поинтересувал от теб обаче съдя, че появата ти едва ли ще го зарадва много. Помисли сериозно и върху това готова ли си да понесеш още едно разочарование. Във всеки случай, крайно неделикатно и необмислено е да търсиш контакт първо със сестра си. Баща ти е виновен за цялата тази ситуация, така че потърси отговорите от него.

# 21
  • Мнения: 4 965
Що се отнася за имената сьм напьлно сигурна, видяла сьм го с о4ите си. слу4и се когато реших да вадя задграни4ен паспорт на синьт ми, тогава го вкараха в една стая и запо4наха да му показват снимки на роднините, когато му показа ли баща ми/дядо му/ тои се разплака и запо4на да пищи ....

Къде се развива това действие?
И защо за изваждане на задграничен паспорт са показвали на детето снимки на роднините?

# 22
  • Мнения: 1 062
А аз смятам, че щом изпитваш нужда от това, трябва да потърсиш близките си. Неприятни емоции за другата страна и незнам какво си. Глупости. Сестра и, е на 34 г., не е на 4г. Голяма, разумна жена, която може да вземе решение, иска или не, да контактува с авторката. Но, ти трябва да си емоционално, подготвена и да не се развият много щастливо нещата, хора всякакви. Освен това, жената иска, контакт със сестра си, защо да не го потърси? Интересни разсъждения имате. "Остави нещата така". Защо? Дори и да е любопитство, какво от това. Смисъла на всичко е, че авторката изпитва потребност, има желание. И някой, каза, че историята била странна. Кое и е странното, много ми е интересно. Търсите под вола теле.


Къде се развива това действие?
И защо за изваждане на задграничен паспорт са показвали на детето снимки на роднините?

Да, това и на мен ми стана интересно.

# 23
  • Мнения: 639
Що се отнася за имената сьм напьлно сигурна, видяла сьм го с о4ите си. слу4и се когато реших да вадя задграни4ен паспорт на синьт ми, тогава го вкараха в една стая и запо4наха да му показват снимки на роднините, когато му показа ли баща ми/дядо му/ тои се разплака и запо4на да пищи 4е този "4и4ко"не му е дядо и не го познава, тогава сьпруга ми й отговори, 4е ако му показват моя биол. баща детето няма как да го познава, защото дори майка му/тоест аз/не го познавам. Тогава служителката ме викна и ми каза: "ти знаеш ли 4е имаш сестра и тя се кава като теб и ми показа имената и егн й, но каза, 4е пове4е информация не може да ми даде,защото е противозаконно. А що се отнася да ли сьм припозната ДА, защото те са били женени с майка ми, след това развод,след което й е плащал издрьжка до 18та ми година по банков пьт,която е полу4авала майка ми.

P.S. Всъщност, ти ако действително имаш тези нейни данни - имена и ЕГН, мисля че е много лесно да я намериш и едва ли имаш нужда от нашата помощ. Успех!

azaf, и аз за същото се чудя! За първи път чувам като издават задграничен паспорт на някого, да го затварят в стаичка, че и снимки да му показват - като на разпит изглежда ...
Към авторката - а това, че служителката ти е дала  имената и ЕГН на сестра ти - също невероятно звучи! Точно това е информация за личните данни, която тя няма право да ти дава, това е само по себе си противозаконно! Съжалявам, нещо не ми е ясно в цялата тази история ... Не търся под вола теле, на мен също ми е интересно как ще се развият нещата.  Peace

# 24
  • Мнения: 1 062
Това, и мен ме учуди. Но като цяло в историята, няма нищо странно Simple Smile.
П.П. И извинете, за хаотичния ми преден пост. Опитвам, да върша няколко неща на веднъж и това е резултата.  ooooh!

# 25
  • Мнения: 3 826
Не може да кръсти баща ти и другата дъщеря с абсолютно същото име. Може, при положение,че не си припозната или се е отказал от теб. По въпроса-по добре не се меси. Тръгват едни истории...

Такова нещо като отказване от дете нема...
а и може да си кръсти и двете деца с едно и също малко име , аз познавам такива хора

# 26
  • Мнения: 87
Вие ме убихте,сериозно ли незнаете 4е показват снимки на деца под 14год. или може би само тук в този регион е така/областен град в северозападна Бьлгария/наро4но не пиша града заради историята ми/. Тук това нещо си е от години и всеки го знае, това е в защита на децата заради трафика извьн страната ни, но аз мисля,4е навсякьде законите трябва да са едни и сьщи в БГ, но явно не е така.

ПО вьпроса за служителката, която ми даде името на СЕСТРАТА беше слу4айно тя ме попита нали вие сте Ана Николова Николова аз и отговарям: аз сьм Анна Николова Иванова/по сьпруг/ тя ми диктува егн /нейното/аз казвам не моето е.... Тогава тя ми каза:ти знаеш ли 4е имаш сестра аз и отговарям ДА но сега разбрах името й. Такава е ситуацията  дали беше нейна грешка или моя кьсмет/които винаги е с мен/аз разбрах името й, запомних ЕГН й бьрзо, защото дали слу4айност или сьдба е рождената дата на големия ми син

ПП ИМЕНАТА СА ИЗМИСЛЕНИ
ако нещо друго не е ясно мога да пиша

# 27
  • Мнения: 259
djona и аз мисля 4е трябва да я потърсиш, а какво Ще стане после е друга тема.
Сестра и е на 34, не е хлапе на 12 което да не осъзнава какво става. И защо си мислите 4е и сестра и не би се зарадвала от запознанство с нея.
Попитах авторката какво цели с това издирване, но отговорът ми се струва доста странен. Имам личен, не особено приятен опит от такава ситуация. Баща ми, Бог да го прости, е имал друго семейство, преди да се ожени за майка ми и да се появя аз. От този брак на баща ми имам брат, който не бях виждала, докато станах на 22-23 години, не помня точно. Та брат ми тръгнал да ме издирва, но не за друго, а защото неговата майка починала, той искаше да я погребе в гроба на баща ми, на който наследници сме аз и той. Няколко дни починалата жена стои и не могат да я погребат, докато и другият наследник, тоест аз, не подпише, че е съгласен. Е, намери ме брат ми, доста труд беше хвърлил. За мен беше истински шок. Това беше отдавна, в началото на деветдесетте. Оттогава сме се виждали няколко пъти, но така или иначе не станахме близки. Не сме отрасли заедно, не сме живели заедно и нямахме нищо общо. Не изпитвам никакви по-специални чувства към него, нито го усещам като брат. Съветът ми към авторката е да остави нещата така, както са си. Да си даде сметка, че може да предизвика не особено приятни преживявания в другото семейство, които с нищо не са виновни за безотговорното поведение на бащата , и в крайна сметка е най-добре да не се меси. Опасността от кръвосмешение, за която говори, е пренебрежимо малка. Според мен по-скоро я измъчва някакво любопитство, за което донякъде я разбирам, но от опитите, които планира едва ли ще излезе нещо положително. Наистина е добре да си даде сметка и за чувствата на другите хора, не само за собствените си.
Наистина съжалявам 4е при теб нещата са се развили така, но не мисля 4е вси4ки мислят като теб. Брат ти е постъпил зле с теб, но ти сама си решила дали да продължиш да поддържаш контакти с него, така 4е мисля 4е и сестрата на авторката трябва сама да вземе това решение, представи си оба4е 4е се харесат няма ли да е хубаво. Аз например ако имам сестра или брат бих искала да ги познавам, ве4е дали Ще си допаднем и Ще поддържаме контакти е отделен въпрос.

# 28
  • Мнения: 225
 Потърси я. С истината според мен се живее по-добре. Поставих се на твоето място и на мястото на сестра ти. И в двата варианта щях да искам да разбера, ако имам сестра някъде. Не за да поддържам кой знае колко топла връзка с нея, а за да предотвратя  възможни неблагоприятни ситуации, които някои момичета са описали. Успех!

# 29
  • Мнения: 408
Потърси я. С истината според мен се живее по-добре. Поставих се на твоето място и на мястото на сестра ти. И в двата варианта щях да искам да разбера, ако имам сестра някъде. Не за да поддържам кой знае колко топла връзка с нея, а за да предотвратя  възможни неблагоприятни ситуации, които някои момичета са описали. Успех!

Може вероятността да е малка от кръвосмешение,но си права.Подкрепям казаното от теб.Майка ми е от Костинброд,а аз се омъжих в Петърч(на 2 км е от К-брод),иначе съм от Пловдив.Както беше казал някои по напред града е малък и се знаят доста неща.

# 30
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Вие ме убихте,сериозно ли незнаете 4е показват снимки на деца под 14год. или може би само тук в този регион е така/областен град в северозападна Бьлгария/наро4но не пиша града заради историята ми/. Тук това нещо си е от години и всеки го знае, това е в защита на децата заради трафика извьн страната ни, но аз мисля,4е навсякьде законите трябва да са едни и сьщи в БГ, но явно не е така.


У наше село София спират трафика на деца като искат акт за раждане, в който присъстват имената на родителите и личните карти на самите родители. Не показват снимки на родата до 9-то коляно. Интересно как би реагирала на тази практика девет месечната ми дъщеря, едва ли ще разпознае някой по снимките. newsm78

# 31
  • Мнения: 4 965
Вие ме убихте,сериозно ли незнаете 4е показват снимки на деца под 14год. или може би само тук в този регион е така/областен град в северозападна Бьлгария/наро4но не пиша града заради историята ми/. Тук това нещо си е от години и всеки го знае, това е в защита на децата заради трафика извьн страната ни, но аз мисля,4е навсякьде законите трябва да са едни и сьщи в БГ, но явно не е така.


У наше село София спират трафика на деца като искат акт за раждане, в който присъстват имената на родителите и личните карти на самите родители. Не показват снимки на родата до 9-то коляно. Интересно как би реагирала на тази практика девет месечната ми дъщеря, едва ли ще разпознае някой по снимките. newsm78

Мдааа. Или ако родителите не са в добри отношения с бабите и дядовците. Или детето е осиновено, а не знае. Или съществуват непознати братя и сестри. Или....
Просто невъзможно да има такава практика. Ако я има, тя е абсолютно незаконна и недопустима. Нарушава правата и на роднините, и на семейството, и на самите деца.
Надали всички хора в този град са толкова изостанали, че никой не се е оплакал и не се е разчуло досега...
Ваденето на международен паспорт на дете става единствено срещу акт за раждане на дететео и подписите на двамата родители /документите се подават в присъствието и на двамата/. Проучването става по служебен път, а не чрез разпит...
Само заради тези приказки темата ми звучи несериозно. А и се допитах до мой познат, който е запознат професионално със системата на издаване на лични документи, който е категоричен по въпроса.
Всъщност, звучи ми и адски познато - пускала ли си тази тема и по-рано?
Иначе, има и съвпадение на имена, без хората да са в роднинска връзка и при една проверка в системата е съвсем нормално да излизат всички хора с това име.
Моята комбинация от име+бащино+фамилно по баща е много особена. Въпреки това, в интернет проверявах преди години, че в България има още 1 жена точно с тези имена и по стечение на обстоятелствата /България е малка/ от близо 3 г. с тази жена работим на едно място. Нямаме абсолютно никаква роднинска връзка...

# 32
  • на село
  • Мнения: 3 917
Стига бе, това с показването на снимки при вадене на международен паспорт е пълна глупост.
Авторката нещо ни връзва.

# 33
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Стига бе, това с показването на снимки при вадене на международен паспорт е пълна глупост.
Авторката нещо ни връзва.
Не съм единствената явно, на която и хрумва за голямата пързалка.

# 34
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
 ooooh!

# 35
  • Мнения: 1 062
Аз наистина повярвах. По-трудно ми е да повярвам, че има толкова болен мозък.  Tired

# 36
  • Мнения: 87
Хора, виждам 4е нещата вьрвят не добре,но това за което пиша гарантирам,4е е вярно и които иска да вярва да вярва/говоря за историята ми и за тези прословути снимки в паспортно бюро за вадене на паспорт на дете/. Пища ви и града в, които все още това нещо е практика/явно тук  системата е доста назад или ние дето живеем тук сме много смотани и не сме писнали, щом казвате 4е е противозаконно- гр. ВРАЦА 

Относно темата ми: които вярва в историята ми да 4ете и дава сьвети, информация и мнения, които не вярва да не
 коментира, мисля, 4е не сьм дльжна да доказвам каквото и да било на някои.   
 
п.с. за прословутите снимки поинтересувайте се, свьржете се с ваши близки в посо4ения град и се уверете сами, и смятам 4е ще се наложи някой да ми се извини.   

# 37
  • Мнения: 4 965
Не става въпрос за вяра или не. Наистина ми стана интересно как може още да прилагат подобни методи и ще го проверя newsm78.
Иначе, не разбрах какви съвети искаш. Имаш имената и ЕГН-то на жената. Знаеш в кой град живее. Костинброд е една "шушка" и всички се познават. Отиваш на място, намираш я и говорите "очи в очи".

# 38
  • Мнения: 4 916
Шокирана съм.
Приемала съм заявления за издаване на Български документи за самоличност, включително и на бебета и малки деца, това със снимките е някакъв абсурд. Паспорт се издава с акт за раждане и съгласие на родителите или декларация от отсъстващия родител.
Това, което чета е някаква лудост, не мога да си представя, че е възможно.

# 39
  • Мнения: 287
 Питам от къде се вземат тези снимки в паспортна служба. Родителите ли ги носят или полицията има архив! Все пак не живеем на Марс,а в една България и всички порядки са еднакви.

# 40
  • Мнения: 4 965
Питам от къде се вземат тези снимки в паспортна служба. Родителите ли ги носят или полицията има архив! Все пак не живеем на Марс,а в една България и всички порядки са еднакви.

Сигурно пускат тайни агенти да снимат родата.
Или специално издирват цялата си база данни, изваждат копията от снимките на роднините /тези, които те са си подали при вадене на личните им документи/, уголемяват ги, принтират ги на цветно и тогава ги показват.
Или се предполага, че роднините имат досиета и оттам в полицията имат снимките им.
Всъщност, проверих /пусто любопитство/, подобна практика в България не е имало никога...

# 41
  • Мнения: 4 916
Питам от къде се вземат тези снимки в паспортна служба. Родителите ли ги носят или полицията има архив! Все пак не живеем на Марс,а в една България и всички порядки са еднакви.

Сигурно пускат тайни агенти да снимат родата.
Или специално издирват цялата си база данни, изваждат копията от снимките на роднините /тези, които те са си подали при вадене на личните им документи/, уголемяват ги, принтират ги на цветно и тогава ги показват....

Мене и майка ми няма да ме познае на снимка от документи.

# 42
  • Мнения: 87
Сьгласна сьм с АРДУН,щом и тя казва 4е не трябва да е така, но засега все още има такава практика някьде в БГ. А за снимките ще те помоля след като си служебно лице да им обясниш от кьде идват снимките. На детето ми му бяха показани на монитура на компютьра в стаята дето се полу4ава документа. Следователно в паспортно имат архив на роднините ти./баща,майка,братя, сестри-данни сьс снимки.


Aз ли4но имам двама познати, които са разбрали, 4е имат други братя и сесрти-то4но при издаване на документи. 
"Подобна практика в БГ не е имало никога" - не може да ме убедиш,защото на мен и на много други хора им се е слу4вало. Смятам, 4е информатора ти не е компетентен.   
Синьт ми разбира ,4е има друг дядо аз разбирам 4е имам сесрта от гишето на паспортна служба,и Вие се опитвате да ме обедите 4е неможе  да бьде Хайде бе Хора... на мен или на вас да вярвам,Ааа

Последна редакция: нд, 22 мар 2009, 10:07 от djona

# 43
  • Мнения: 4 916
djona,

Не мога да си обясня какво би наложило проверка на роднините до трето коляно при издаването на паспот, пък било то и на дете.
За снимките е ясно - всяка снимка, която човек е подавал със заявление за ЛК, ШК или паспорт, остава в системата, но не с идеята да се показва на внучетата.

# 44
  • Мнения: 87
За трето коляно роднини незнам, аз говоря за бащи, майки, братя и сестри.

# 45
  • Мнения: 2 136
Мога да се включа само за издаването на паспорти на деца. Сина ми когато беше на 4 години му преиздавахме паспорта тъй като дотогава беше със старите. Служителката която приема документите му отвори страниците с нашите данни на компютъра и го пита кой е това. Н колко е години, знае ли кога е роден. А баба и дядо как се казват

# 46
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Мога да се включа само за издаването на паспорти на деца. Сина ми когато беше на 4 години му преиздавахме паспорта тъй като дотогава беше със старите. Служителката която приема документите му отвори страниците с нашите данни на компютъра и го пита кой е това. Н колко е години, знае ли кога е роден. А баба и дядо как се казват
То и аз мога да се включа. Взех паспортите преди няколко дена, а при подаването служителката дори не си направи труда да погледне децата. Явно в различните управления имат различно отношение върху детския трафик.
А по въпроса и аз не мога да разбера авторката каква помощ търси. Знае и имена и ЕГН и населеното място. Просто хваща рейса и отива.

# 47
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Дали е пързалка или не, не ме интересува. В реална ситуация бих отворила указателя - там има адреси и телефони. Намирам адреса на баща си/сестра си и сядам наблизо, за да го/я видя. Ако ми се стори симпатичен/а, ще потърся по-близък контакт, ако не - забравям за случая.

# 48
  • Мнения: 4 916
Мога да се включа само за издаването на паспорти на деца. Сина ми когато беше на 4 години му преиздавахме паспорта тъй като дотогава беше със старите. Служителката която приема документите му отвори страниците с нашите данни на компютъра и го пита кой е това. Н колко е години, знае ли кога е роден. А баба и дядо как се казват

Щом и в Плевен, и във Враца е така... май ще се окаже, че е широка практика  #Crazy

# 49
  • Мнения: 4 965
Мога да се включа само за издаването на паспорти на деца. Сина ми когато беше на 4 години му преиздавахме паспорта тъй като дотогава беше със старите. Служителката която приема документите му отвори страниците с нашите данни на компютъра и го пита кой е това. Н колко е години, знае ли кога е роден. А баба и дядо как се казват

Щом и в Плевен, и във Враца е така... май ще се окаже, че е широка практика  #Crazy

Не знам.
Нормална практика е да се попита при издаването дали майка ти се казва така, дали баща ти, може и за баби и дядовци /все пак, нали в молбата за издаване на лични документи се попълват имена на родителите и на братя и сестри/, ама чак да вкарват децата в стаички и да им показват снимки на роднините и никой досега да не възроптае срещу подобни действия...
Както и да е.

Само ми е интересно и пак искам да попитам авторката - какъв точно съвет очаква. Не може форумът да реши дали тя да търси или да не търси близките си.
Това е абсолютно нейно решение.
Ако реши да ги търси, няма по-лесно от това /особено в един малък град като Костинброд/.
И наистина, ИраМира е права - в телефонния указател може да намери адреса и да отиде на място и да прецени по вътрешен усет дали иска да се разкрие коя е или не.
Реакцията на другата страна е непредсказуема. Peace

# 50
  • Мнения: 87
Ох, олекна ми намери се някои да ме подкрепи, защото както бяхте ме по4нали мислех ве4е да приклювам с темата. Оказва се, 4е законите в БГ са навсякьде разли4ни или някои не ги спазва или някои спекулира с  ли4ните данни ьа хората.

По темата: аз сьм решила да я намеря, затова и заглавието е такова"Помогнете ми...", имам три имена и егн, това с тел. указател го изклювам проверила сьм неините имена неизлизат явно няма дом. тел/много хора ве4е нямат не се у4удвам/баща ми по имена сьщо не фигурира за дом. телефон.Явно вси4ко е с GSM. Затова аз тьрся НЯКАКВА ИНФОРМАЦИЯ от хора живеещи в този град,мисля 4е е все едно дали ще трьгна из Костинброд да питам за това лице или някои от форума ще ми помогне ДАли тук ще ме изльжат или там някои ще ме изпьрзаля всичко е вьзможно.  Друг варянт е да отида в Енергото или ВИК да й платя тока или водата за да й  видя адреса, но ако партидите не са на нейно име НЕСТАВА. За това искам точна информация, които взима темата ми на сериозно, макар че ми е ясно че ще има и лоши хора. Но това с обикалянето из кьщите на хората в града е малко несериозно, както писа някои по горе "бабите ще припадат"

# 51
  • Мнения: 2 927
Удостоверение за родствени връзки от служба ГРАО в общината по постоянния ти адрес, ще свърши работа за адреса на сестра ти. Но според мен, тя знае за съществуването ти.  Когато приеха ЗБДС, в първото си заявление, посочвахме данни за всички близки роднини, включително - братя и сестри. Щом името и е излязло в твоята справка - или тя, или баща ти са го посочили, а и не биха могли да го скрият.

# 52
  • Мнения: 87
Аз също мисля,че тя знае,но има и вероятност да не знае.

# 53
  • Мнения: 804
Аз също мисля,че тя знае,но има и вероятност да не знае.



Ами ако знае и просто не иска да я намираш?

# 54
  • Мнения: 2 673
Пожелавам ти да намериш хората, които търсиш, независимо дали те  ги искат или не. Това за теб е необходимост, а  за тях житейски урок.

# 55
  • Мнения: 87
И аз мисля, че трябва да оставиш нещата така, както са си.
Не разбирам какъв е смисъла?
Цялата история ми се струва малко странна  newsm78
Когато бях на 4-5г.по стечение на обстоятелствата бях записана в седмична детска градина/пон. те водят петьк те взимат,понякога ако няма кои да те вземе оставаш и поч. дни/имам много лоши спомени от тези дни когато мама не идваше да ме взима: вечер като ни слагаха да спим, аз не заспивах,а плачех и се молех на някой си Господ/така бях чувала мама  да му се моли за  да й помага/та от този Господ исках да ми прати сестра, за да си говорим и спим заедно да не ме е страх. Тогава идваше вьзпитателката сядаше до мен и сигурно да ме успокои и да спя ми казваше "Не се моли на Господ, а на Дядо Мраз тои ще ти донесе кукла.И наистина за Коледа кукла имаше сестра НЕ. Живота си течеше станах по голяма майка ми се омьжи втори пьт и един ден ми каза:Какво искаш за Коледа аз се изсмях и казах кукла,а тя ми отговори :Да кукла ама истинска - сестра ми се роди на 01.01. с доста голяма разлика между нас 16год., умирам за нея, а когато вече станах на 18г.и  майка ми разказа историята за баща ми и ЧЕ ИМА ДЬЩЕРЯ, тогава се сетих за този Господ на които се молех като дете ТОЙ ВЗЕЛ, ЧЕ ме ЧУЛ, не е спал/явно много сьм била досадна с реването/. ЗА това искам да я намеря, мисля, че няма нищо случайно на този свят.  Извинявам се ако сьм била досадна за дьлгия пост.

# 56
  • Мнения: 804
Извинявай, но последното което си написала е... Нещо на сапунка взе да прилича. Започвам наистина да се съмнявам в реалните ти подбуди. Преди те вълнуваше кръвосмешението, сега Дядо Мраз... Господ, седмична градина, молитви...
Костин брод не е Чикаго, до сега щеше да си я намерила и без форума.

# 57
  • Мнения: 22 432
Хмм, това с ваденето на паспорт и показване на снимки е безумно. Явно някой служители си проявяват волности и то твърде големи.

Silvipl, и при теб служителката си е превишила правата, защото нямат право да показват снимки на деца, или на когото и да било друг без разрешение.
Подобно нещо е незаконно. И не съм чувала от друг да се практикува в Плевен.

# 58
  • Мнения: 165
И аз мисля, че трябва да оставиш нещата така, както са си.
Не разбирам какъв е смисъла?
Цялата история ми се струва малко странна  newsm78
Когато бях на 4-5г.по стечение на обстоятелствата бях записана в седмична детска градина/пон. те водят петьк те взимат,понякога ако няма кои да те вземе оставаш и поч. дни/имам много лоши спомени от тези дни когато мама не идваше да ме взима: вечер като ни слагаха да спим, аз не заспивах,а плачех и се молех на някой си Господ/така бях чувала мама  да му се моли за  да й помага/та от този Господ исках да ми прати сестра, за да си говорим и спим заедно да не ме е страх. Тогава идваше вьзпитателката сядаше до мен и сигурно да ме успокои и да спя ми казваше "Не се моли на Господ, а на Дядо Мраз тои ще ти донесе кукла.И наистина за Коледа кукла имаше сестра НЕ. Живота си течеше станах по голяма майка ми се омьжи втори пьт и един ден ми каза:Какво искаш за Коледа аз се изсмях и казах кукла,а тя ми отговори :Да кукла ама истинска - сестра ми се роди на 01.01. с доста голяма разлика между нас 16год., умирам за нея, а когато вече станах на 18г.и  майка ми разказа историята за баща ми и ЧЕ ИМА ДЬЩЕРЯ, тогава се сетих за този Господ на които се молех като дете ТОЙ ВЗЕЛ, ЧЕ ме ЧУЛ, не е спал/явно много сьм била досадна с реването/. ЗА това искам да я намеря, мисля, че няма нищо случайно на този свят.  Извинявам се ако сьм била досадна за дьлгия пост.
След като си имаш сестра, не разбирам защо трябва да търсиш "друга"?
И защо трябва да търсиш хора , които не са се интересували от теб с години, не са те търсили и т.н.Даже не си сигурна дали знаят за теб!

# 59
  • Мнения: 87
Подбудите, мотивите, целта и каквото там още е ясно: лоши детски спомени,мизерен живот, лошо отношение, пусто любопитство/това е отговора ми кьм ЕМИКА, дори тази сестра дето имам иска да намерим "другата", дори децата ми/,продьлжаваме с крьвосмешението,  та дори и чистата сьвест/както беше писал някои по-горе/.
Ако някой са спали в сатенени чаршафи, други не са дори и това е мотив - човешката злоба и огорчението/това не е моят мотив/. Правете си каквито искате изводи, но историята е от истинска по истинска, а че ще има сапунен финал то и на мен ми е ясно, но какьв ще е...???
И пак да поясня Тьрся информация за нея/сестрата/, за да знам при какви хора отивам,за да сьм и аз подготвена за евентуални изненади/за това сьм вьв форума, ако мястото ми не тук,заклю4ете темата и приключваме/.
Пьрво се учи след, това се ходи на изпит.

# 60
  • Мнения: 4 965
...
И пак да поясня Тьрся информация за нея/сестрата/, за да знам при какви хора отивам,за да сьм и аз подготвена за евентуални изненади/за това сьм вьв форума, ако мястото ми не тук,заклю4ете темата и приключваме/.
Пьрво се учи след, това се ходи на изпит.

Добре, де.
Ама ти не даваш никакви данни за нея. Как очакваш някой да ти разкаже за човек, който споменаваш само по фалшиво име.
Или очакваш тя да чете форума и сама да се разпознае?

# 61
  • Мнения: 87
Които може да помогне да казва ще му дам данни/на лс/, но не мисля, че е редно да ги пусна в форума.

# 62
Добър вечер и от мен... Стана ми любопитно заглавието на темата ... и накратко - прочетох всичко до този момент. Стана ми ясно следното (предварително се извинявам на авторката - защото това което ще напиша едва ли ще й хареса) - сама казва че на 18 разбира че има сестра от втория брак на баща си, ако не греша - това са 19 години. Нали никой от "присъстващите" не мисли че другата (търсената сестра) не знае за съществуването на тази (авторката) - по простата причина, че само за издаването на лична карта (която всички навършили 16 имаме) - при такава объркана самоличност от към родословие, всяка една от страните става свидетел на такова "пояснение"...  Да си дойдем на думата - смея да предполагам, че бащата наскоро е починал ... , което само по себе си - обяснява интереса на авторката. В никой от провокиращите постове относно  "... потърси първо бащата - после сестрата..." - отговор не видях ...., тук става въпрос за "апетитен имот" ... - но, това мен или когото и да било съвсем не ни влиза в работата - както по-горе казах, стана ми интересно всичкия този коментар от тази ясна като бял ден тема ... За тези, които се съмняват - това с визуалната справка пред детето - да, съществува, - но, забележете - прилага се в особено комплицирани случаи - изглежда това е един от тях (причината е именно двойнството в имената - най-бързия начин да установиш самоличността на човека)... При положение че е налице информация като име, ЕГН (както вече някои посочиха), град ... при положение че толкова години от другата страна не е индикиран интерес ... - най-вече се чудя какво точно търси DJONA... Продължава да ми е любопитно - незнам, ще видим коментарите и на моя пост ... Още веднъж - Djona, извинявам се... но за мен така стоят нещата.

# 63
  • Мнения: 1 062
vovkata, това на карти Таро ли го разбра, или боб хвърли? Такава категоричност ...
Защо мислиш, че не може просто авторката да иска да види сестра си. А хората, които са изоставени, като деца, а по-късно издирват родителите си? И те сигурно първо ги чакат да умрат, а после търсят "апетитни имоти". Не, че нещо. Нямам сестра или брат. които да не познавам ( така си мисля поне ), родителите ми нямат предишни бракове. Но ако знаех, че имам сестра, някога все щях да пожелая да я видя. Има една поговорка "Кръвта, вода не става". Понякога, ако щеш вярвай, наистина е така.
И дори сестрата на авторката, да знае за ситуацията, защо авторката да няма право да я потърси, а задължително трябва да бъде потърсена? Интересно.

# 64
... м да ... интересно - Таро - не ги умея, на боб не хвърлям - просто чета - казах че предполагам - изводите са ясни - това не е филм. "Пълнолуние" - предполагам и ти следиш темата от самото начало - не в края? - Това са 19 години - никакъв интерес от двете страни ... Незнам дали кръвта вода става или не ... но все си мисля, че този период е достатъчно да осъзнаеш какво искаш... Пък и никъде в моя пост не намирам думи, с които упреквам Djona да търси или не своята "сестра". Казах просто - че от това, което намерих в темата - ми е много любопитно каква точно помощ търси Djona, ... но вероятно опита и сондирането на евентуална информация за обекта ще направят от темата "сапунка" - Определено ми става интересно.

# 65
  • Мнения: 133
Мога да се включа само за издаването на паспорти на деца. Сина ми когато беше на 4 години му преиздавахме паспорта тъй като дотогава беше със старите. Служителката която приема документите му отвори страниците с нашите данни на компютъра и го пита кой е това. Н колко е години, знае ли кога е роден. А баба и дядо как се казват

Щом и в Плевен, и във Враца е така... май ще се окаже, че е широка практика  #Crazy
Но като се замисля (може и да не съм права), как едно детенце - русичко, със сини очи, добре сложено, може да бъде свързано с акт за раждане и двама присъстващи родители - чернокоси, къдрокоси и с кестеняви очи (?). Учила съм биология - може да се случи - светло дете при тъмни родители. Но..........в случая става въпрос за издаването на документ, с който въпросното дете ще може да бъде гушнато и отведено хиляди километри надалеч....., Та в този ред на мисли, стигам до извода, че може и да е полезно да се попита детенцето: "А, мама къде е?, я щипни тати за нослето...", примерно.
(май нещо се пообърка темата - извинения към автора)

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 22:38 от STV

# 66
  • Мнения: 1 062
Възрастова граница, за това кога да потърсиш близък, аз не знам да има. Няма и общоприета, неписана, дори. Може на 20 г. да си готов, узрял и сигурен, че искаш, може и на 40г. Аз съм малко преди 30 г. , е ако бях в тази ситуация, не знам дали бих била готова на това, но знам че някога ще бъда. Кога точно, нямам представа. Винаги ще има хора с користни цели, но винаги ще има и хора, които правят дадено нещо с чувство и от чувства. И да, следя темата от началото, не знам дали всичко е истина, дали подбудите на авторката са чисти и безкористни, дали е пързалка темата. Но в крайна сметка, по-голяма вероятност има, това да е истина. А сценарии, като този, който си написала, може всеки да измисли.

# 67
  • Мнения: 133
Добър вечер и от мен... Стана ми любопитно заглавието на темата ... и накратко - прочетох всичко до този момент. Стана ми ясно следното (предварително се извинявам на авторката - защото това което ще напиша едва ли ще й хареса) - сама казва че на 18 разбира че има сестра от втория брак на баща си, ако не греша - това са 19 години. Нали никой от "присъстващите" не мисли че другата (търсената сестра) не знае за съществуването на тази (авторката) - по простата причина, че само за издаването на лична карта (която всички навършили 16 имаме) - при такава объркана самоличност от към родословие, всяка една от страните става свидетел на такова "пояснение"...  Да си дойдем на думата - смея да предполагам, че бащата наскоро е починал ... , което само по себе си - обяснява интереса на авторката. В никой от провокиращите постове относно  "... потърси първо бащата - после сестрата..." - отговор не видях ...., тук става въпрос за "апетитен имот" ... - но, това мен или когото и да било съвсем не ни влиза в работата - както по-горе казах, стана ми интересно всичкия този коментар от тази ясна като бял ден тема ... За тези, които се съмняват - това с визуалната справка пред детето - да, съществува, - но, забележете - прилага се в особено комплицирани случаи - изглежда това е един от тях (причината е именно двойнството в имената - най-бързия начин да установиш самоличността на човека)... При положение че е налице информация като име, ЕГН (както вече някои посочиха), град ... при положение че толкова години от другата страна не е индикиран интерес ... - най-вече се чудя какво точно търси DJONA... Продължава да ми е любопитно - незнам, ще видим коментарите и на моя пост ... Още веднъж - Djona, извинявам се... но за мен така стоят нещата.
Моля, ама наистина ми е интересно да науча, как всяка объркана самоличност от към родословие бива изглаждана или пояснявана при издаване на лична карта. От това, което е написано мога само да разчитам на Вашите специални знания и умения, които ще ме извадят от дълбоката дилема.

# 68
... Елементарно ... когато се появи личноста (както казах - в случая с Djona - основавам се на нейните думи - две еднакви имена) - има си система - та ... излиза това име - с повече от една самоличност - не мислиш ли че е нормално и би трябвало да се стигне до установяване на самоличност "STV" - или може би служителите са някакъв вид "врачки" ... - по повод сценария - не си дадох мнението за да се заяждаме ДАМИ - стана ми интересно, че всякакви мнения и препоръки се дават - чете се между редовете, както някой по-горе писа "... търси се под вола теле" - ей такива работи. Не винаги истината е толкова сложна... STV - каква е точно твоята дилема?

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 22:20 от vovkata

# 69
  • Мнения: 133
Ми, аз я казах по-горе. Това ми е дилемата, да не я повтарям. За "системата "БДС"" знам достатъчно. Другото не ми е ясно - при обърканата самоличност от към родословие - изправяте ли я?, какво правите - не вадите боб или кристална топка - това беше отречено (вярвам ви), та какво правите??? Идва Иван Иванов, Петър Петров, Илия Илиянов.......явно знаеш повече от мен. И като е толкова елементарно за теб- на мен не ми е елементарно и за това задавам въпрос с уважителната форма "моля" - как някой може да дойде само с две имена?! и при объркано родословие как се установява истината? Няма спор, предполагам, че не срещу името стои личността, а обратното. Не чакам отговор - няма да ми го дадеш в този форум, вярвам го.

# 70
... така е - това вече се превръща в "спам" не мислиш ли?

# 71
  • Мнения: 133
... така е - това вече се превръща в "спам" не мислиш ли?
Де да знаеше какво е спам, но задръж коментара за себе си, аз се оттеглям.

# 72
  • София
  • Мнения: 309
Много ме заинтригува темата ти.Преди 9 години на мен,брат ми и сестра ми се случи същото.Намери ни брат от първи брак на баща ми.Месец преди това баща ми почина-мъжа,който стоеше на вратата ни искаше да се запознае с него-също като теб!
Наистина беше като в сапунка,вярвам ти като казваш,че винаги си искала сестра и че няма нищо случайно на този свят.Баща ни също беше кръстил сина си от първия брак и моя брат абсолютно еднакво.
Дълги години не знаехме за него,по едно време в яда си когато се караха,майка ми споменаваше нещо за него и така разбрахме,че там някъде имаме брат.Но си мислехме,че той не знае за нас,че не е правилно да се бъркаме в живота му и т.н.Той каза същото за нас.
Ето-той ни намери."Отрязал" е главата на татко,има същата походка и пуши по същия начин,прави същите мимики и може да свири по специфичен начин като кукувица-точно като баща ни!Тогава си помислих,че Господ го е пратил да не ми липсва татко толкова много.
Брат ми се оказа прекрасен весел човек,отгледан с много обич,но единствено дете,и след като родителите му умират се чувства самотен и решава да ни потърси.Сега сме в прекрасни отношения-много се радвам,че се открихме!
И той,както те бяха посъветвали по-горе ни е намерил само по клюки и роднински истории.Съвета ми е да разпиташ в Костинброд,желая ти успех-кръвта вода не става!Дано сестра ти е хубав човек и тази опора,за която винаги си мечтала! Hug

# 73
  • Мнения: 217
Темата ме накара да се замисля newsm78
Имам такава дилема и то от много години,но разликата е в това ,че аз познавам "баща си"/по физиономия/,познавам и сестрите си/едната е осиновена другата е родна на баща ми от втората му жена/.
Изпитвала съм многократно желание да се свържа с тях,с него не.Няма какво да го питам или може би -Защо ме излъга ,когато еди какво си,защо аз ходех пеша ,а ти минаваше да закараш,голямата дъщеря всеки ден на училище ,а аз гледах след микробуса и не смеех да споделя на приятелките си.Или в по близък аспект-"Мамо аз имам ли дядо ?И рев вечер за дядо Хари-/така е прякора на човека,който изобщо не го е еня,че има дъщеря някъде там/ ,а внучката му не го познава ,но плаче за него,защото й е мъчно. Twisted Evil,или да седна във заведението му и да си поръчам кафе ,няма изобщо да разбере,че дава кафе на собствената си кръв.
Не ,не го искам него,но бих се запознала с момичетата.Те са вече на по 37 и 31 по мои сметки ,аз съм почти на 34 вече.Е,годините наистина с много ,но искам да знам те дали изобщо подозират за мен.Вероятно да ,и дали са си говорили ,имат ли желание да се срещнем.Все пак децата ни са първи братовчеди.Но не ми стиска това е истината.А времето си минаваи може да не се срещнем никога ,това е жалко наистина.
И направо се ужасявам от поста в,който се казва,че мацката са я търсили във връзка със смъртта на баща й.Брррррррррр
Много говорих и нищо не казах Tired е то един живот не се побира в три изречения -нали.Ох стана ми тъжно и самотно по това време на нощта.
Желая ти успех djona,ще следя темата ти. Peace

# 74
  • Мнения: 87
vovkata, а на теб хрумнали ти, че ако този биол. "татко", които се надявам да не е починал, защото искам и аз да му запаля свещ/от благоприличие че ме е сьздал/ си е оправил имотите/ако изобщо има такива/ чрез завещание, това значи, че аз ще пипна "апетитния имот" през крив макарон, ако пьк не е,когато той се гьтне/извинявам се за израза/,тя/сестрата/ ще се наложи да дойде пьрва при мен, за някое и друго подписче.В дьржавата си има закони и следователно на кой какво му се пада му се дава.
На вьпроса защо не тьрсиш баща си, неотговарям, ЗАЩОТО НЕ ТЬРСЯ НЕГО./това е друга тема/

# 75
# 76
  • Мнения: 0
Относно еднокръвните и едноутробните братя и сестри- само да ви споделя, че при смърт на родител неговите деца, независимо от колко брака и дали има брак или родителят ги е припознал са наследници както на активите така и на пасивите, т. е на задълженията. Така , че не виждам проблем всеки човек да издирва биологичните си роднини, независимо от коя степен.
По темата- пиши ми на лични, имам някои решения.

# 77
mislete predi da komentirate mnogo ste negativni

# 78
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Всеки има познати с подобни съдби. Една приятелка на баба ми замина най-накрая при сина си отвъд океана. Но тука живя без семейство повече от 20 години (има единствен син, а с мъжа са се разведели, а и той е починал по някое време през тези години). Мъжът и е имал и второ семейство, което е напуснал също и втори син, с който не еподдържал връзка. Та този втори син са го намерили случайно и той и беше упора през всички тези години тук. Не забравяйте, кръвта, вода не става, стига да искаш да я чуеш!

# 79
  • Мнения: 87
Здравейте! Имам една молба кьм потребителите, които дискотират темата с мен на ЛС да чистят/изтриват/входящите си сьобщения,защото няма как да комуникираме. Развитие по темата има,но за сега слабо. Няма невьзможни неща бьдете сигурни. Благодаря ви!

# 80
vovkata, а на теб хрумнали ти, че ако този биол. "татко", които се надявам да не е починал, защото искам и аз да му запаля свещ/от благоприличие че ме е сьздал/ си е оправил имотите/ако изобщо има такива/ чрез завещание, това значи, че аз ще пипна "апетитния имот" през крив макарон, ако пьк не е,когато той се гьтне/извинявам се за израза/,тя/сестрата/ ще се наложи да дойде пьрва при мен, за някое и друго подписче.В дьржавата си има закони и следователно на кой какво му се пада му се дава.
На вьпроса защо не тьрсиш баща си, неотговарям, ЗАЩОТО НЕ ТЬРСЯ НЕГО./това е друга тема/
Хич да не ти пука за това в което те обвиняват  Hug По принцип щом те е "направил" баща ти , имаш пълно право да делиш и 5 стотинки даже да е оставил . То за теб и майка ти е достатъчно това че те е "зарязал" и никога не е попитал за теб . Това че е плащал 18 г , не го прави "баща" - плащал е защото закона го е принудил  Naughty . Затова напълно разбирам защо искаш да се срещнеш със сестра си , а не с НЕГО. За съжаление не мога да помогна ,но се надявам нямаш нищо против да споделя защо те "разбирам" . Кръвта определено вода не става , дано сестра ти да е това което искаш да бъде , но се подготви и да бъдеш отхвърлена. Не възлагай големи надежди , за да не те боли от разочарованието.
  Преди 7г и аз научих че имам друг брат. Не знам дали е истина или не, но предполагам че е . Дядо ми ( който всъщност не е биологичен баща на майка ми , но я е отгледал като такъв от 2 годишна), ми каза че майка ми е забременяла 3ти курс и е родила дете , което е оставено за осиновяване. Може би ще кажете " как му вярваш тогава '?, обаче аз съм сигурна че е истина.
 Дни и месеци наред живях с тази мисъл , че там някъде аз имам друг  брат 3 г по голям от мен ( имам брат и сестра). Изпитвах огромното желание да го намеря, да се срещнем , да се запознаем - да знае че не е сам , въпреки че се е наложило майка ми да го остави за осиновяване. Надявах се да е бил осиновен от добри хора..
 Затова разбирам авторката и чувствата породени в нея. Инстинктивно човек иска да опознае този брат или сестра...Някои казаха че времето е минало , че е много късно . Защо...да срещнеш човек , да го опознаеш - никога не е късно , Един приятел никога не е в повече .
 Аз лично оставих нещата така както са - не защото не исках да се запозная с този "брат" и да го направя част от семейството си . Напротив. Но уви това щеше много да усложни нещата за майка ми. Знам че баща ми знае , тя е имала "глупостта"да му каже . Цял живот така и не можех да проумея   защо тя търпи и е съсипва живота си с него. Тогава , някои неща си дойдоха на мястото , както се казва "пъзела започна да се нарежда" . Аз приех и никога няма да я обвиня за това което е направила ( вината не е била само нейна , бащата на това дете лесно си е измил ръцете), но не знаех как биха реагирали брат ми и сестра ми . За баща си знам.
 Затова след дълго мислене , реших да оставя нещата както са си , за мен майка ми е платила прекалено висока цена и не исках да усложнявам още повече така или иначе трудния и живот.
 Надявам се един ден да мога да се запозная с "брат си", макар той да е вече на 34 ( 76 набор, аз съм 79 ). Имам 2 деца , не ми се иска един ден да попадна в "латино драма", а уви никой от нас не знае какво му носи бъдещето

# 81
  • Мнения: 3
Пиша само защото стана един спор за това как при изваждането на лична карта или задграничен паспорт...едва ли не са вади родословното дърво....

Аз бях на 21г когато разбрах,че имам още един брат....
Историята е: Баща ми си друго семейство,от втората си съпруга има син...разликата ни е много голяма и съм го виждала единствено като бебе (аз съм 79г-той е 97г )заминах да живея в чужбина...по стечения на обстоятелствата попрекъснах контактите с баща ми... та идвайки си в Бг и искайки да си подновя задграничният паспорт стана невероятна врява.... Подавам си аз декларацията...Жената я преглежда и ми я връща с думите... -Непълна информация,моля попълне те ... Взимам я обратно сферявам всички данни,имена..ЕГН-та..нищо не съм пропуснала...нареждам се отново,подавам я отново ми я връща с доста назидателен тон:Аз казах ли ви да попълните всичко....  отново си проверявам рожденни дати,ЕГН-та,градове на раждане-нищо не съм пропуснала.. вече доста поизнервена,се нареждам на друго гише,обаче тази която ме връща ме вужда и се провиква на колежката да внимава с мен ,защото съм се правила на интересна....  Shocked Другата жена гледа декларацията ми..чука на пц-то нещо и пак: Не сте попълнили всичко... Вече издивяла реших да отида при хората ,които попълваха декларациите машинописно,да им дам всичката информация-та де да знаеш може този път да не липсва информация....Връщам се отново,при първата госпойца... И отново чувам: Аз няма да се знимавам с вас цял ден,не ми губете времето и си попълнете данните... Close Вече доста поизнервена и се озъбих да ми покаже къде,какво пропускам...защото и 100 пъти да ме връща ,нищо няма да се промени и че няма да мръдна от гишето докато не ми приеме декларацията  Close  И тя най-спокойно ми обърна монитора към мен и ми показа,че под братя аз имам 3-ма .. , а не двама както аз съм обявила... Съответно си ударих ченето в плота,че даже се помъчих да дръпна монитора към мен..че нещо не виждах добре ...  Joy И такъв скандал дигнах...не е истина  Joy Не защото имам още една бройка брат..а защото по такъв начин се съобщава...паспорта бях решила да го пусна за един месец,имах време..обаче така се бях разлютила,че стигнах до директора на районното и паспорта ми беше готов за един ден  Money

та към всички толкова съмняващи се... още един пример...  Hug

# 82
  • Мнения: 4 965
...
та към всички толкова съмняващи се... още един пример...  Hug

Това, че проверяват и сравняват данните с тези в системата, си е напълно в реда на нещата.
А показаха ли ти снимки на братята (това не би било нормално)...

# 83
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Преид доста време имаше такава тема  newsm78 Пак ли ти я пусна или ...... чисто съвпадение  newsm78

# 84
темата е много валнувашта ако намериш сестраси нали ще ни кажеш!!

# 85
  • Мнения: 87
Здравейте! Някой друг сьщо ме попита дали сьм пускала такава тема. НЕ не сьм, явно е сьвпадение,но имам желание да я следя,дай някаква следа кьде да я тьрся.
Щом сьм тук и някой хора ми помагат/защото има такива/ Бьдете сигурни, че резултат ще има и Вие ще го знаете независимо каква е разврьската. Щом сме се хванали на хорото ще го играем до край.

# 86
  • Мнения: 0
васхищажам се на смелостати и ти гелая много касмет Peace

# 87
  • София
  • Мнения: 10 326
djona,
аз намерих баща си и семейството му, когато станах на 18 години. По-точно майка ми ни свърза, защото нещо се беше наплашила, че мога да остана сам сама в живота, без близки хора.
Чудо не се случи, не се размириса на рози, но в течение на годините изградих съвсем нормални за такава ситуация отношения. С баща ми поддържаме връзка, той ме припозна (обаче  не вярвам някой ден да получа нещо от наследството му, той е в чужбина, а аз няма да предявявам иск  Mr. Green). Тия дни пак ще се виждаме.  Heart Eyes Познавам сестра си вече - близки не станахме, но няма лоши чувства между нас. Беше на сватбата ми, барабар с баща ми, неговата жена (която се оказа много готина, между другото), половината ми ново семейство и т.н.
Давай, намери сестра си. Дори и да те отхвърлят, ползите ще са в това, че вече ще си наясно що за хора са. Желая ти късмет.   bouquet

# 88
  • Мнения: 87
Здравейте! Имам една молба кьм потребителите, които дискотират темата с мен на ЛС да чистят/изтриват/входящите си сьобщения,защото няма как да комуникираме. Развитие по темата има,но за сега слабо. Няма невьзможни неща бьдете сигурни. Благодаря ви!

ЗА ВСИЧКИ, КОИТО СЛЕДЯТ ТЕМАТА И МИ ПИШАТ НА ЛИЧНИ! Peace Peace Peace

# 89
  • София
  • Мнения: 44 106
djona- щом изпитваш нужда - намери я....може и нищо да не се получи, но поне няма да се питаш цял живот ами ако бях....
Успех ти желая!

# 90
Здравеи,Джона следя темата ти и те подкрепям.Пиши ми на лични мисля,че бих могла да ти помогна.

# 91
  • Мнения: 87
По темата- пиши ми на лични, имам някои решения.
Здравеи,Джона следя темата ти и те подкрепям.Пиши ми на лични мисля,че бих могла да ти помогна.

Благодаря Ви, но ако искате да комуникираме ОСВОБОДЕТЕ си входящите сьобщения!!! Peace Peace Peace

# 92
  • Мнения: 87
По темата- пиши ми на лични, имам някои решения.
Здравеи,Джона следя темата ти и те подкрепям.Пиши ми на лични мисля,че бих могла да ти помогна.

Благодаря Ви, но ако искате да комуникираме ОСВОБОДЕТЕ си входящите сьобщения!!! Peace Peace Peace
[/
quote]

Хора кьде е ГЬБА ОТРОВНА? Знаете ли нещо? Не е  влизала вьв форума от 30.03. Притеснявам се за нея.  newsm78

# 93
  • Мнения: 19

Бива ли да сте толкова мнителни???Много ми харесва в тази форум,но често пъти съм подразнена от такива реакции.Дори започвам да получавам комплекси,мисля си ,че съм най-наивния човек/а нямах такова мниние за себе си/!!! Shocked

# 94
  • Мнения: 87
mmeell не си наивна просто си на моя страна/или си преживяла нещо като мен/, когато пуснах темата бях на ясно,че ще има хора негативно настроени, но това не ме притеснава.
Имам един вьпрос:
Трябва ли, редно ли е да се крият тези неща/в моя случай: сестрата не знае за мен/?
Кой е виновен накрая: този, които тьрси/на когото му е казано, не е скрито от него/ или този,които не е  знаел и е шокиран/на които не му е казано, скрито е било от него/.
Кои са виновните страни и трябва ли да има тайни за такива неща?
Какво мислите споделете??? Rolling Eyes

# 95
  • Мнения: 824
Защо да е виновен ,който и да е  Rolling Eyes

Никаква вина нямат децата,не мисля и че родителите имат вина.Всеки прави това което мисли за правилно,не бива да се съди,виновен или не

# 96
  • Мнения: 87
Здравейте! Много сьм щастлива НАМЕРИХ Я! Laughing Laughing Laughing
Благодарение на някой от вас издирих адреса й. Написах й писмо,помолих я за отговор Задължителен ДА или НЕ. Тя ми отговори с ДА, чухме се по телефона, след това 4часа чат по скайпа, а колко още има, за да се разкажат два живота....

Благодаря на всички, който ми помагаха на ЛС!

Бъдете ЖИВИ И ЗДРАВИ на ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ днес!  bouquet  bouquet  bouquet
ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ МОЯ КЪСМЕТ!!!

... и внимавайте какво си пожелавате, защото един ден всичко става РЕАЛНОСТ.

 

# 97
  • София
  • Мнения: 44 106
 Hug Hug Hug

много се радвам за вас.....дано  са ви хубави отношенията занапред  bouquet  bouquet  bouquet

# 98
  • Мнения: 544
Чудесно! Какво по-хубаво от това! Браво за смелостта!

# 99
  • Мнения: 2 927
Джона, поздрав и за успеха, и за хубавите емоции. Дано със сестра ти ги имате дълги години  Hug

# 100
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Много се радвам за теб Simple Smile , наистина такива неща не е редно да се крият, защото рано или късно ще бъдат разкрити. Въпроса е, че такава новина би утежнила още повече повода по който е научила отсрещната страна на по късен етап. За това са казали хората "Всяко нещо с времето си". Успех за напред  Hug

# 101
  • Мнения: 721
много се радвам за вас.любопитно ми е тя дали е знаела за твоето съществуване

# 102
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Браво, момиче! Поздравления за смелостта и усилията! Късмет на теб и сестра ти в живота!  bouquet

# 103
  • Мнения: 87
Здравейте всички! ДА ,тя е знаела за мен, както и за другите ДВЕ, които имаме/аз за тях не знаех дойде ми малко в повече Shocked/,но това не ме притвснява сега заедно ще ги издирим.

 Много сьм плакала като малка за сестра и се молех на Господ и Дядо Коледа/да ми донесе за Коледа/,явно и на двамата им е писнало от мен та ЧАК 3 ми дадоха, но колкото повече толкова по добре.

Сега с нея ще се опознаем и започваме на ново, но предполагам ще бьде по лесно, защото две глави мислят по-добре от една.

Стискайте палци!!!

# 104
  • Мнения: 4 916
Много се радвам, че сте се намерили и се разбирате  Hug

# 105
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Много хубав край  Hug, следя темата отдавна.

# 106
  • Мнения: 100
Много се радвам за вас. Hug Hug HugЖелая и на двете ви много здраве и прекрасни взаимоотношения.  bouquet

# 107
  • Мнения: 917
Леле леле търсеше една, а разбра за три  Simple Smile Радвам се за хубавия край!
 

# 108
  • Мнения: 87
И най-интересното е,че всички сме от различни майки. Shocked

 #Crazy #Crazy #Crazy

# 109
  • Мнения: 917
ти сериозно ли ?!?  Shocked

# 110
  • Мнения: 87

Заклевам се! Набор 61, 66, аз 71 и тя 75.
Мама ми е спестила някоя и друга информация... затова "шок и ужас" бяха в моята градина, но аз съм НАЙ-Доволна,че от три все с една ще контактувам.

...но първо трябва да издиря и тях и тогава ще видим така,че "сапунката" продължава.
 newsm78

# 111
  • Мнения: 165
Брей, тоя баща много голям забременител бе..
Да му се не види...........
А нещо за баща ти? Той как реагира? Сори за любопитството, ама............

# 112
  • Мнения: 87
Жив е!
 Той и моята майка все още не знаят,че ние двете си комуникираме.

# 113
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Успех Джона, когато Господ ти затваря една врата, го прави за да отвори друга! Simple Smile

В последния брой на сп. Ева има статия за една жена, Алексения Димитрова, която свързва българи от цял свят и са разказани няколко удивителни истории. Ще преразкажа накратко тази, която най- много ме впечатли. Двама братя и една сестра, италианци, на по над 60 години се свързват с нея, за да разберат жив ли е баща им. Той е дете на български емигранти във Франция, който се запознава с италианка, женят се и идват да живеят в Бг. Идва обаче 9 септември, италианката заедно с трите им деца заминава за Италия, а бащата остава тук. Алексения започва да търси и открива, че той е имал друго семейство с българка, но след 1968/69 г. следите му се губят, защото отново е емигрирал. Тя започва да търси на двата му адреса в центъра на София, но никой не познава българската му съпруга. Тогава се сеща, че като емигрант, търсеният със сигурност има досие и чрез пълномощно от децата му, се добира до досието. В него открива трети адрес, на който жената пак не живее, но има съсед, който я познава и дава актуалния адрес. На този, последен адрес, Алексения се среща със втората съпруга и разбира, двамата имат син, който живее в София и дъщеря, живуща в Белгия, но че от 1969 г. нямат никаква информация за бащата. Децата от двата брака се свързват, всички решават, че бащата сигурно е починал, с оглед възрастта, а историята е публикувана във вестник  24 часа. И веднага след публикуването й, на авторката се обажда непозната жена и казва: Знаете ли, че човекът, който описвате, беше преди няколко месеца в родното си село в Търновско, /не си спомням името/, и се срещна с първия си братовчед. Част от семейството заминава за въпросното село, запознава се с чичото и разбират, че бащата се е появил най- ненадейно пред родната си къща и всички са щели да припаднат, защото са го мислели за покойник. Той бил с...жена си, перуанка, живеел в Канада, в момента бил продал къщата си и нямал адрес, но щял да се обади, когато си купи нова къща. И така, пак бащата го няма, но поне е ясно, че е жив. Разбират също, че си е празнувал рождения ден в хотел в София. От въпросния хотел успяват да вземат номера на канадския му паспорт и виждат, че името му се изписва по различен начин от този, по който Алексения го е търсила. При новото търсене адрес не излиза, но се появяват две незнайни дъщери във Франция. Другите деца се свързват с тях и така 7 братя и сестри на различни възрасти и от различни народности се откриват и запознават.
А бащата все така е в неизвестност.  Laughing

# 114
  • Мнения: 917
Леле мале!!! Вселена ти ме разби  Shocked

# 115
  • Мнения: 678
Костинброд ха? - моята майка е от там. Има три големи роди (българи) и много роми в града. Най-вероятно баща ти е зет в някоя от родите (или е син съответно). Иначе, ако е някой "придошъл", повярвай ми всичките го знаят - в Костинброд скрито не остава. Ако се заговориш с някой от Костинброд няма как да не разбереш всичко (чак до номера на обувките му). За съжаление аз няма да мога да съм ти от помощ, защото не съм израсла там пък и отдавна не живея в БГ. Със сигурност обаче, ако кажа на майка ми - ще се сети за кой става на въпрос. Ако искаш пиши ми на лични.

Off Topic На шега: само да не е в нашата рода, че бабите ще умират Simple Smile)) Нали знаеш те малко обичат да драматизират.
Ха. Как пък реши, че в Костинброд са три рода и че има много цигани. Цигани има, но в Петърч. В Костинброд са малко и много недолюбвани, нищо чеса богати. И що реши, че в Костинброд хората са бедни. Явно наистина не знаеш нищо за града на майка ти.
Що се отнася за сестра ти - по-голяма е от мен с 4-ри години. Ако е учила в СОУ "Д-р Петър Берон" може би я познавам. АКо решиш пиши на ЛС. Ще помогна с каквото мога. Лошото известно е пак по-добро от неизвестното

# 116
  • Мнения: 824
Костинброд ха? - моята майка е от там. Има три големи роди (българи) и много роми в града. Най-вероятно баща ти е зет в някоя от родите (или е син съответно). Иначе, ако е някой "придошъл", повярвай ми всичките го знаят - в Костинброд скрито не остава. Ако се заговориш с някой от Костинброд няма как да не разбереш всичко (чак до номера на обувките му). За съжаление аз няма да мога да съм ти от помощ, защото не съм израсла там пък и отдавна не живея в БГ. Със сигурност обаче, ако кажа на майка ми - ще се сети за кой става на въпрос. Ако искаш пиши ми на лични.

Off Topic На шега: само да не е в нашата рода, че бабите ще умират Simple Smile)) Нали знаеш те малко обичат да драматизират.
Ха. Как пък реши, че в Костинброд са три рода и че има много цигани. Цигани има, но в Петърч. В Костинброд са малко и много недолюбвани, нищо чеса богати. И що реши, че в Костинброд хората са бедни. Явно наистина не знаеш нищо за града на майка ти.
Що се отнася за сестра ти - по-голяма е от мен с 4-ри години. Ако е учила в СОУ "Д-р Петър Берон" може би я познавам. АКо решиш пиши на ЛС. Ще помогна с каквото мога. Лошото известно е пак по-добро от неизвестното
ти само първата страница ли четеш?

# 117
  • Мнения: 411
дйона истински се радвам за теб и сестра ти дано да си паснете и смело напред да откриете останалите.успех

# 118
И аз четох тази статия в ЕВА, но нетдавна прочетох в сп. "За жената" и друга статия за тази журналистка Алексения Димитва по повод издадена от нея книга "Тайните досиета на царя". Та в тази статия тя разказва отново за случая с бащата, но се разбира, че вече го е намерила!!! Така че окуражавам всеки, който търси някого, да се свърже с тази журналистка - явно успява да помага на хората да се намират.

Успех Джона, когато Господ ти затваря една врата, го прави за да отвори друга! Simple Smile

В последния брой на сп. Ева има статия за една жена, Алексения Димитрова, която свързва българи от цял свят и са разказани няколко удивителни истории. Ще преразкажа накратко тази, която най- много ме впечатли. Двама братя и една сестра, италианци, на по над 60 години се свързват с нея, за да разберат жив ли е баща им. Той е дете на български емигранти във Франция, който се запознава с италианка, женят се и идват да живеят в Бг. Идва обаче 9 септември, италианката заедно с трите им деца заминава за Италия, а бащата остава тук. Алексения започва да търси и открива, че той е имал друго семейство с българка, но след 1968/69 г. следите му се губят, защото отново е емигрирал. Тя започва да търси на двата му адреса в центъра на София, но никой не познава българската му съпруга. Тогава се сеща, че като емигрант, търсеният със сигурност има досие и чрез пълномощно от децата му, се добира до досието. В него открива трети адрес, на който жената пак не живее, но има съсед, който я познава и дава актуалния адрес. На този, последен адрес, Алексения се среща със втората съпруга и разбира, двамата имат син, който живее в София и дъщеря, живуща в Белгия, но че от 1969 г. нямат никаква информация за бащата. Децата от двата брака се свързват, всички решават, че бащата сигурно е починал, с оглед възрастта, а историята е публикувана във вестник  24 часа. И веднага след публикуването й, на авторката се обажда непозната жена и казва: Знаете ли, че човекът, който описвате, беше преди няколко месеца в родното си село в Търновско, /не си спомням името/, и се срещна с първия си братовчед. Част от семейството заминава за въпросното село, запознава се с чичото и разбират, че бащата се е появил най- ненадейно пред родната си къща и всички са щели да припаднат, защото са го мислели за покойник. Той бил с...жена си, перуанка, живеел в Канада, в момента бил продал къщата си и нямал адрес, но щял да се обади, когато си купи нова къща. И така, пак бащата го няма, но поне е ясно, че е жив. Разбират също, че си е празнувал рождения ден в хотел в София. От въпросния хотел успяват да вземат номера на канадския му паспорт и виждат, че името му се изписва по различен начин от този, по който Алексения го е търсила. При новото търсене адрес не излиза, но се появяват две незнайни дъщери във Франция. Другите деца се свързват с тях и така 7 братя и сестри на различни възрасти и от различни народности се откриват и запознават.
А бащата все така е в неизвестност.  Laughing

# 119
  • Мнения: 13
А как може да се свържим с журналистката Алексения Димитрова?

# 120
  • Мнения: 4 916
А как може да се свържим с журналистката Алексения Димитрова?

В редакционното каре на 24 часа има неин вътрешен телефон. Или с писмо до редакцията.

Общи условия

Активация на акаунт