Носят ли мъжете ви...

  • 5 968
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 936
Ами аз по принцип се нося спортно елегантно - дънки и горнище на анцуг или обратното.

Какво е обратното? Долнище на анцуг и дънково яке ли?

Питам, само за да си представя как ще се върже хюмнетката с цялостния ансамбъл.

 Joy Joy Joy о-о-о да се посмея....това го бях прочела през редовете  Laughing

# 31
  • Мнения: 274
Ами аз по принцип се нося спортно елегантно - дънки и горнище на анцуг или обратното.

Какво е обратното? Долнище на анцуг и дънково яке ли?

Питам, само за да си представя как ще се върже хюмнетката с цялостния ансамбъл.

Да. Долнище на анцуг и дънково яке. През лятото естествено заменям якето с ризка тип - хавайка, а на краката си слагам летни еспадрили, на дупчици. Много са удобни и държат проветливо. Сами виждате, че в този случай джобовете не са ми достатъчни. То само цигарите и панела на касетофона на колата ми запълват ръцете....

# 32
  • Мнения: 128
Аааа  Naughty моя ако си появи с хюмнетка ,ще се правя ,че не съм с него moresmile

# 33
  • Мнения: 2 936
е-е-е,Марадона...сега като се замисля сигурно официалният ти костюм е от пясъчна коприна  Wink я да отгатна цвета-масленозелен или бордо  Thinking

# 34
  • Мнения: 2 388
...а на краката си слагам летни еспадрили, на дупчици. Много са удобни и държат проветливо.

Това е така, но с оглед по-добрия естетически вид, бих ти препоръчала да съчетаеш кожената хюмнетка с кожени островърхи обувки. Ще връзват много добре със спортно елегантния ти стил.

# 35
  • Мнения: 2 936
...а на краката си слагам летни еспадрили, на дупчици. Много са удобни и държат проветливо.

Това е така, но с оглед по-добрия естетически вид, бих ти препоръчала да съчетаеш кожената хюмнетка с кожени островърхи обувки. Ще връзват много добре със спортно елегантния ти стил.

кожа - тип - крокодил !!!

# 36
  • Мнения: 5 103
Не носи хюмнетка,анцунг, еспадрили и дънкови якета.

# 37
  • Мнения: 2 196
Това е така, но с оглед по-добрия естетически вид, бих ти препоръчала да съчетаеш кожената хюмнетка с кожени островърхи обувки. Ще връзват много добре със спортно елегантния ти стил.
А кажи му!
На летните еспадрили само и единствено пликче от Кауфланд отива. Събрала съм му няколко, да не е всеки ден с едно и също.

# 38
  • Мнения: 660
Носи разбира се хюмнетка,къде без нея,много си я обича,неговата обаче е на Смучи,не на Гучи,той от таквиз маркови не му разбира главата,предпочита родното.Слага си вътре освен всичко споделено от теб Марадона и малко сух хлебец,сиренце втасва понякога и чесън.Много ми е готян,не си го заменям за нкой друг мъж Wink

# 39
  • Мнения: 53

Ами аз по принцип се нося спортно елегантно - дънки и горнище на анцуг или обратното.
Извинявай, кое му е елегантното на анцунга и дънките  newsm78 и ако наистина се "носиш" така по-добре зарежи хюмнетката, че хич не ми се вписва.

Е как кое? Дънките са елегантното, анцунга е спортното...
Освен това анцунзите ми са маркови и обикновенно на някой известен футболен отбор, а не от онези с двете ленти, като на военните.

Еми и аз не бях чувала за такава чанта, но от описанията се сетих ...  ooooh!

Някак си не ми се вързва с дънките и анцунга, ама зависи от целия стайлинг. При правилно комбиниране на всички дрехи и аксесоари, може да се получи чудесен стайлинг  bowuu нИ пак ще минава в графата екстравантно. Например се сещам един познат с едни сладки ретро панталони на Fendi ли беше, на Mochino ли, с лек набор горе до колана, с готино сако и подходяща шапка. Ей в такъв аутфит виждам чантичката аз и ще стои адско  Peace

Марадона, ако искаш по-прецизен моден съвет, покажи си аутфита, т.е. прати снимки  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 274


Марадона, ако искаш по-прецизен моден съвет, покажи си аутфита, т.е. прати снимки  Mr. Green

Да пратя снимки?! Искаш да кажеш, че не си гласувала за мен?!  Shocked  Засрами се!

# 41
  • Мнения: 2 172
Не,не носи такова чудо.Въпреки,че си пада по ретро изпълненията,зализаните италиански прически(слава богу разкара я тази коса),не носи таква чантаичка.Аз и не бих излязла с него така  Mr. Green Носи чантичка през рамото,където си държи телефоните, пари   animal037 ,документи... тефтерче,НОЖ задължително...и това е  Laughing

# 42
  • Мнения: 22 431
Моят мъж носи подобна чантичка, но не винаги. Зависи колко документи има, а само ключовете му сигурно тежат към 300гр, отделно телефони, портфейл и т.н.

# 43
  • Мнения: 274
Не,не носи такова чудо.Въпреки,че си пада по ретро изпълненията,зализаните италиански прически(слава богу разкара я тази коса),не носи таква чантаичка.Аз и не бих излязла с него така  Mr. Green Носи чантичка през рамото,където си държи телефоните, пари   animal037 ,документи... тефтерче,НОЖ задължително...и това е  Laughing

За кво му е този нож Shocked Да си отваря русенското варено или да заколи някого?

# 44
  • Мнения: 2 829
Това е така, но с оглед по-добрия естетически вид, бих ти препоръчала да съчетаеш кожената хюмнетка с кожени островърхи обувки. Ще връзват много добре със спортно елегантния ти стил.
А кажи му!
На летните еспадрили само и единствено пликче от Кауфланд отива. Събрала съм му няколко, да не е всеки ден с едно и също.


браво.......ето това е грижовност


ИСКАМЕ снимки.................МАрадона

Общи условия

Активация на акаунт