Топли сезони, морски купони-3та варненска т&

  • 18 896
  • 418
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 127
Мисля,че 3-та събота на юни

# 76
  • Мнения: 11 910
Точно така, 20.VІ., знам го от социалните работници в дома.Там сме, живот и здраве!

# 77
  • Мнения: 38
Miani, Светкавица, благодаря ви за бързия отговор   bouquet .

Ние няма да можем да присъстваме и на тази среща за съжаление  Sad . Пак съм си направила сметката без кръчмаря се оказа. Мъжа ми можел само август. Юни и юли щял да ходи на някакви курсове за по 2 седмици от работата. Значи в най-горещия месец ще си идваме, а септември не става че детето почва градина. Много жалко, но явно ще трябва да го оставя за догодина това със срещите, ако не мо объркат пак плановете де.

Успешна седмица желая на всички   bouquet

# 78
  • Мнения: 11 910
Kote 69, жалко, че няма да присъстваш на срещата, но като дойдеш във Варна, обади се, ще ти пиша на лични .

# 79
  • Мнения: 11 910
http://snimka.bg/album.php?album_id=342648

Най- после качих снимките, които направих на рождения ден на Марти.Малко, но от сърце.Албумът е същият, от рождения ден на Лори.И паролата е същата.
От снимка 22 са от рождения ден на Марти.
Моля, не ме критикувайте много, малко съм пишман-фотограф!Пък и от трета страница обещавам, крайно време беше да си представя "произведенията".Най-култова е снимката с Иланг-Иланг, тя ми е любима,много я харесвам, въпреки, че не съм снимала качествено.Иланг-Иланг с детето до нея!

П.С.От тортата нататък ми изчезна батерията, имам ги на мобилния телефон, но там системата ми е по-сложна.Но вие имате прекрасните снимки на Maraia 06 и Oste_edna от събитието, а моите са само щрих.
По-нататък ще кача и от мобилния ми телефон!

Последна редакция: ср, 29 апр 2009, 22:21 от Светкавица

# 80
  • Мнения: 448
Ехооо,пътешествениците ,завърнахте ли се?Вече започнахте да ни липсвате,в неделя ще се видим ли?

# 81
  • Мнения: 11 910
Ехоооо, тук съм!Имам страааахотно много за разказване, разбира се и снимки!Много впечатлена и уморена, утре ще пиша пак!Прекрасно беше, особено за Бобо, чудно пътешествие!!!

# 82
  • Мнения: 230
И ние сме на линия. И ние ще разказваме, и ние ще показваме. Обичам пътешествията, а това май се предава (по наследство!?)  newsm78 Laughing
Може и да се видим в неделя. Кажете кога и къде.

# 83
  • Мнения: 448
Прогнозата за времето е добра,така че хайде на пикник

# 84
  • Мнения: 11 910
Където кажете, съгласна съм за неделя.В събота Бобо ще навести другата баба,  в неделя сме на линия.Но за пикник трябва да се появи Miani  и да разясни ,иначе аз не мога да се ориентирам във Владиславово.

Друг вариант е да идем в зоопарка?Казвайте, аз съм съгласна където и да е.

# 85
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 500
А какво ще кажете за разходка до Екопарка?Ние поне имаме уговорка с приятели за пикник там.

# 86
  • Мнения: 230
Ние сме по-склонни за зоопарка, че ще трябва да се приберем по-навреме за обяд. След обяд имаме друг ангажимент.
Или просто за игра в морската градина, но ако сте съгласни - този път да не е на детския кът, че там само търчим в различни посоки  Wink
Всъщност - където кажете, но на нас ще ни е трудно за екопарка, а и  истинския пикник изисква повече време.
А защо не си направим "пикник" на някоя от полянките в морската? С лека закуска за децата, постелки за сядане и каквото още ви дойде на ума!?
Казвайте.

# 87
  • Мнения: 11 910
За съжаление ,няма да можем да излезем утре,възникнаха ни неотлжни ангажименти след екскурзията.
Вече много ни липсвате, надявам се сега, като е по-топло времето да се виждаме по-често, може и след работа/детска градина

П.С.В албума с детските рождени дни имам няколко снимки от екскурзията, скоро ще кача и другите/ моите/

# 88
  • Мнения: 127
И ние сме тук. Днес бяхме на плажа и поиграхме добре. Пясъка е топъл и дори се събухме. За утре където кажете.

# 89
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 Crossing Arms я да видим на кого ще късам ушите дето се цепи от срещана на хижа Коман? За тия дето ще пътуват с влак, предлагам да стигнат до Горна Оряховица, после ще ги уредим с превоза до хижата,пък те ще почерпят!!!
Светкавица нещо по въпроса за неидването  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт