Гинекологът ви стресираше ли ви заради качените килограми?

  • 5 541
  • 140
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 406
да, подиграваше ми се, защото още на първата консултация обявих, че ще кача само 8 кг. на третата среща с него си бях изпълнила плана и до края на бременността той ме скъсваше от бъзик. чак да ме стресира- не, но ме беше яд.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Не ми се е "карал" за кг-мите.

# 62
  • Мнения: 228
Качих 20кг по време на бременноста си, хапвах каквото си пожелая и никога не съм се ограничавала, генекологът ми никога не ми е правил забележка  Naughty според мен се ориентирай към няко друг

# 63
  • Мнения: 8 999
Моят гинеколог, който ми е личен приятел и съученик от четвърти клас, се чувстваше съвсем спокоен да ми говори като на близък човек. Непрекъснато ми натякваше, че аз не съм двама човека в този момент и не е нужно да се тъпча. Но препоръките му за ограничения бяха основно отправени към пристрастеността ми към баничките, а не към плодовете и зеленчуците. Много му се искаше на горкия да пия поне по два литра течности, ама аз едвам се справях с чаша вода на ден.
През първата бременност качих 12 кг, а през втората - 9 кг. Чувствах се перфектно, а дори и след вторато секцио подскачах като младо козле по коридорите. Бях гордостта на отделението и в частност - на моя гинеколог.

# 64
  • Мнения: 991
Бих искала моя да ме беше стресирал малко повече:) Твоят лекар е просто груб. Не бих се оставила да ме изражда такъв човек. Току виж почнал да ми крещи, докато раждам. Точно от това едва ли ще имаш нужда в този момент.

# 65
  • Мнения: 645
Не ме е стресирала по никакъв начин,просто ми правеше лека забележка Mr. Greenама и аз качих 12кг

# 66
  • Мнения: 998
Много е груб твоят гинеколог.Не ме е стресирала моята лекарка ,просто ми е давала съвети
и напътствия .Случи ми се около 6-тия месец да ми направи тактична забележка ,че вече
време да се замисля за повече разходки и по-малко хапване ,защото малко бях прекалила ,но
се възспрях и до края качих 12-13 кг.

# 67
  • Мнения: 134
 Аз качих 14 кг,но последните месеци бях на диета,заради бързо качените килограми.Мъмреше ме,но си беше нежно мъмрене.... с право и до днес се боря с килограмите.Не позволявай грубо отношение.....смени този арогантен тип.

# 68
  • Мнения: 60
Ами накрая малко ми се поскара, но си беше в правото! Не че бях качила кой знае колко кила, но задържах много вода, заради вродената ми любов към много пикантна храна Embarassed За две седмици бях качила 3кг от задържане на вода - минах на безсолна диета и без пикантни истории - тези кг се стопиха за няколко дни и се чувствах супер и не се подух до края на бременността ! Така че й благдаря за съвета Hug
Но в твоя случай е малко грубичко според мен, пък и има хора  и хора - някои качват и от въздуха Wink - това зависи доста и от генетична обусловеност!!

# 69
  • Мнения: 2 334
Ходех при двама лекаря и никога не е ставало въпрос за килограми(аз качих 13кг.)

# 70
# 71
  • Мнения: 378
Моята викаше:Деницо... туй дупе кво ще го правиш пасле ма?Само да кажа,че с моята гинеколожка сме много близки и си говорим свободно да не се чудите за отношението.

# 72
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
При мен нямаше такъв стрес.
Веднъж единствено към края на 8 месец, жената, която ми водеше ЖК каза, леле, цели 15 кила, до края на девети ще станат 20, 10 ще свалиш, 10 ще си държиш за спомен  Mr. Green
После каза, че се шегува, но в крана сметка - права излезе  Peace

Ама за килата не се притеснявай, пази се, хапвай, жива и здрава да си, като дойде бебо всичко ще си дойде на мястото  Hug

# 73
  • Мнения: 1 354
Не, не съм имала такива проблеми с гинеколога си.

# 74
  • Мнения: 147
И с двете си деца не съм качвала
много по време на бременността Simple Smile
Разбира се, че е опасно да се качва бързо-
( няма да изброявам...),
но отношението на лекаря е... ooooh!
Не мисля, че това е начина  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт