Израел 45

  • 15 863
  • 290
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 490
   Първа  Shocked Mr. Green

    Мента, прекрасно оформление както винаги. Благодарности за темичката.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 881
Докато чакам Тигъра да се регистрира в новата тема ето ви малко снимки от градината на баба и дядо (разбирай тъстовете):

[Снимката е линк към фотоалбума.]

Днес бяхме целокупно на гости и реших да ви ги снимам. Ще видите даже и част от зеленчуковата градина.

# 3
  • Мнения: 28
И аз да се разпиша   Grinning Grinning Grinning

# 4
  • Мнения: 81
Тук!

Мента,много свежарска тема   bouquet

# 5
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Цоп и аз в морето   sport027,  оп грешка в новата тема Laughing
Мента,   bouquet

# 6
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Дядо Хаджия, много хубава градинка - за такава точно си мечтая Grinning Личи си обаче, че тъстовете ти си я поддържат с труд  Peace От снимките се вижда, че и на хубаво време сте случили...  Grinning

Плюшено Мече, mimkis, jakinik,   Wink

Вердит, ти къде се изгуби - ние тук си продължаваме лафчето от миналата тема, само се преместваме на по-просторно  Grinning

Старите кучета си знаят  Hug Лека вечер на всички споменати и неспоменати! (чакаме Тигър да е пръв, нали?! Mr. Green)

# 7
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Ето ме и мен  Wink Малко закъснях,но си боядисвах подобието на ограда и сега си имам освежена оградка  Grinning
Вердит,наистина историята на любовта ти е много интересна  Peace А в Ерусалим ли ще живеете?А детенце какво мисли за идването ви да живеете тук?
Мента, много вкусна тема  Hug

# 8
  • Мнения: 28
Хоп-троп,хайде и аз тук...

# 9
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Мър-мяу! Първи Тигър от морето!

# 10
  • София
  • Мнения: 7 881
Мър-мяу! Първи Тигър от морето!

Хайде записването е открито, може да започнем писането.  Laughing

# 11
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Толкова набързо се разписах,че забравих да спомена,че много ми хареса градинката  Hug Някой ден когато има много вода и дъжд тук и аз ще имам такава зелена и красива градинка  Peace
Тиги завърнахте ли се от Варна?Чакам снимките с нетърпение  Peace

# 12
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Малко закъснях,но си боядисвах подобието на ограда и сега си имам освежена оградка  Grinning

Аз веднага ще се пробвам в ролята на Том Сойер  Mr. Green Борянка, имаме една спалня и няколко литра боя... обаче това е много ключово място и не мога да ти дам да го боядисаш.... е, ако много настояваш, ще си помисля, но все пак си е отговорна работа  Flutter

Тигър, появи се най-после, за да си отдъхнем от напрегнатото очакване...
Гледам, че още си морско син, а аз очаквах вече да си със слънчев загар  Sunglasses

# 13
  • София
  • Мнения: 7 881
...
Тигър, появи се най-после, за да си отдъхнем от напрегнатото очакване...
Гледам, че още си морско син, а аз очаквах вече да си със слънчев загар  Sunglasses

Тигър албинос съм виждал, ама тигър-негър или пък такъв с тен от слънце още не - та и на мен ще ми е любопитно.

# 14
  • Мнения: 2 952
Добро утро!



http://farm1.static.flickr.com/67/204737175_37ef5c2604.jpg  Mr. Green

Много свежарско , Мента ! Леко такова , лятно ....

Боряна , неможе без да снимаш какво си издокарала .Тук в тоя  форум неможе без доказателства ! Whistling

Вчера майка са ходили на някакъв   частен рибарник  до Пловдив .  Ловнали са си едно шаранче и са им го изпекли на скарата на место , чистенето е  включено ...всичко ...Имало е даже  маси и пейки дървени под  дърветата. Много суперско така. И ние ще искаме да ходим. Плащало се на рибар 3 лева ( #Crazy само)  за вход , само рибаринЪТ  Mr. Green плаща. После рибката се плаща на килограм .Не всяка риба , но шарана се плащал по 6 лева килото. Суперско! аз по израелски тертип веднага си помислих, че масите ще са препълнени с хора и всичко живо ще  пече и яде , ще има софри , салати, пити ...както тук ! Имало и опция ако не си хванеш  - да ти хванат рибка и да ти я пекнат. Значи аз веднага виждам израелците - нарамили софрите , поръчват си направо рибата да им я хванат и седят и чакат да им дойде на масата. Помислих, че до всяка маса ще има даже  барбекю там или нещо си такова  за народа.Виждам и предвиждам малко такива дето ще седят и ще се взират във водата , за да ловнат нещо . Народа  ядене чака, какво е туш нещо ...  Mr. Green Майка разказва , че хората си ловят най-кротко, а по масите няма много ядачи ами си взимат хората рибата за вкъщи повечето. Е, и така - понеже няма снимки .... кой както си го представи , а аз по израелски   Joy Майка все още ми  светка в оЧото за друга реалност  Mr. Green . Заразно е израелстването  Joy

 Хайде , лек ден  на всички и да кажете кой къде е  ходил, по рибарници ходите ли ? Къде ? Тали я няма да се изкаже  с мъжо си - върл рибарин ....Дръжте фронта вие сега .И мъжове има тука - стягайте се в , зад и под кръста  Mr. Green

  Hug

Общи условия

Активация на акаунт