ДЕТСКАТА ГРАДИНА - 31

  • 13 202
  • 441
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 262
Предишни теми - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, списък и албум.

# 1
  • Мнения: 2 587
Запис



jmoto,  и вие до Видин сте ходили.   Laughing Четох, че това лято там имало много комари и по заведенията предлагали кафе със спрей. Laughing   Вики не се бои ни от кал, ни от кокошки. Жени е кокона - щом се изцапа иска веднага да бъде изтрита, а кокошка да хване – абсурд!




Ужасно мнооооооого комари.По принцип предните години пръскаха и не е имало комари,затова и първата вечер на Видин отидохме на разходка до Дунава неподготвени - не е истина как ни надупчиха.Най-страшно беше положението при Вики понеже тя е алергична към ухапване на комари и на мястото на ухапване се подува като при ужилване на пчела.Добре че си носехме мазила и всичко се размина без сериозни инциденти.

# 2
  • Мнения: 327
Хайде и аз тук Simple Smile
Симба на Вики много често му се зачервяват очите, та те разбирам какво ти е. Подкрепям Нини за изкуствените сълзи - пробвай. Аз като е упорито зачервяването слагам тобрекс - мас за очи - действа.

# 3
  • Мнения: 1 949
Хайде и аз тук Simple Smile
Симба на Вики много често му се зачервяват очите, та те разбирам какво ти е. Подкрепям Нини за изкуствените сълзи - пробвай. Аз като е упорито зачервяването слагам тобрекс - мас за очи - действа.

А изкуствените сълзи мога ли да ги сложа на памуче и да й избърша само окото с тях  Embarassed Просто не знам как да й капна иначе, ще ме одере жива  Rolling Eyes Торбекс продава ли се без рецепта?

# 4
  • Мнения: 1 949
Вятъра, мерси за темата   bouquet

# 5
  • Мнения: 2 471
Хайде и аз тук Simple Smile
Симба на Вики много често му се зачервяват очите, та те разбирам какво ти е. Подкрепям Нини за изкуствените сълзи - пробвай. Аз като е упорито зачервяването слагам тобрекс - мас за очи - действа.

А изкуствените сълзи мога ли да ги сложа на памуче и да й избърша само окото с тях  Embarassed Просто не знам как да й капна иначе, ще ме одере жива  Rolling Eyes Торбекс продава ли се без рецепта?

Ми виж аз как правя - с една ръка и държа ръчичките, с другата и капвам върху клепачите. Като си отвори очичките и то си влиза и в оченцето Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 949
Хайде и аз тук Simple Smile
Симба на Вики много често му се зачервяват очите, та те разбирам какво ти е. Подкрепям Нини за изкуствените сълзи - пробвай. Аз като е упорито зачервяването слагам тобрекс - мас за очи - действа.

А изкуствените сълзи мога ли да ги сложа на памуче и да й избърша само окото с тях  Embarassed Просто не знам как да й капна иначе, ще ме одере жива  Rolling Eyes Торбекс продава ли се без рецепта?

Ми виж аз как правя - с една ръка и държа ръчичките, с другата и капвам върху клепачите. Като си отвори очичките и то си влиза и в оченцето Simple Smile

Аааа, ясно! Така може и да остана жива! Мерси за идеята  Hug

# 7
  • Мнения: 2 316
Спяща   bouquet за темичката.

Ходят ли децата ви на градина?
Щерката ходи - 2 групи са в цялата градина- яслата с бебетата и 1 сборна - всички други там.

Ако не- кога ще ги пускате?

Последна редакция: вт, 18 авг 2009, 17:43 от Наталия

# 8
  • Мнения: 2 471
Нашата е затворена. Филиала от 1-ви юни, централата от 1-ви юли. Новата учебна година изобщо не е ясно, кога ще започне. Миналата година стартира на 29-ти септември...

# 9
  • Мнения: 1 949
Аз вчера ходих да проверя как стоят нещата с новата уч.год. Една лелка ми отвори - имали скарлатина в единствената сборна групичка, само една дежурна учителка и 2 лелки били на работа. Другата седмица да съм ходела да говоря с директорката - тя щяла да е на работа тогава. Криси не е ходила на градина от края на май  Rolling Eyes  ooooh!

# 10
  • София
  • Мнения: 6 262
Ади, живот и здраве, на 01.09. е на ДГ.  Peace

# 11
  • Добрич
  • Мнения: 5 463
Дю, много сте смели, щом се катерите с въжета. Мен от високото ме е страх.

simba21, когато Жени има нещо на очите по предписание на хомеопатичката с памуче измивам с отвара от билката очанка и давам Пулсатила 15. Капвам от памучето и в кладенчето на окото.  До сега няколко конюнктивита сме оправили така.

Вятърът на промяната, благодаря за новата тема.

# 12
  • Мнения: 1 949
Много ви благодаря за съветите за окото на Криси.  Hug Поради липса на друго, в момента продължаваме с преварената вода, а утре ще ида при съседката сутринта да я погледне и тя да си каже мнението Wink

# 13
  • Мнения: 5 393
Запис.

Иво си ходи в сборната група. От 1ви Септември живот и здраве ще отвори отново нашата си градина, не знам дали пак ще са сборни групи известно време и там.

# 14
  • Мнения: 1 187
Оф, два дни не мога да пиша от офиса. Не знам причината.
Запознах се с Гери и семейството й. Децата обаче много не играха много заедно. Василена си намери приятелка, а моят син реши да си играе с друго момченце.
На ДГ ще го пускам на 21.09 - до 14.09 са сборни групите, а после ние ще ходим на море.

Общи условия

Активация на акаунт