ВЛАГОАБСОРБАТОР??

  • 103 669
  • 93
  •   1
Отговори
# 30
  • Радомир
  • Мнения: 627
Имам функция изсушаване и йонизация на климатика, оттогава конденз нямам.

Ей, и аз имам а съм я забравила. Добре че прочетох

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
И двата климатика имат тази функция, но не трябва ли да се промени режима на работа, т.е. да спра отоплението, за да я пусна.И не става ли много студено в стаята по този начин.Пък и на мен основният проблем ми е в стая където нямам климатик.Иначе машинката върши чудесна работа.Ще видим утре как ще е конденза.Няма да мога да спя с нея в стаята, но през ноща ще я включвам в друга стая.

# 32
  • Мнения: 0
Ако в стаята е топло - конденз има само на студените повърности например ако съклата са единични. Такъв между другото е и принципа на работа на повечето влагосъбиратели  Peace

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Влагоабсорбаторът тази нощ работи във всекидневната, която е общо с кухнята.Не малко помещението и друга сутрин заварвам да текат реки по дограмата.Тази сутрин нямаше една капка.Ако не бях видяла, нямаше да повярвам.Сега вече два часа работи в спалнята и прозорците са почти сухи.Изумявам се откъде е цялата тази влага.Все едно сме в Лондон.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 345
Аз съм ползвала  само такъв с табретки не на ток и не мога да сравня,но вършеше работа, но в стая за банята не знам дали би свършил нещо.

# 35
  • София
  • Мнения: 3 845
Ето това е решението.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 555
Аз имам голям влагоабсорбатор на ток, на Уфеза е, струваше около 400-500лв.  Thinking В предишния ни апартамент имаше много влага и ни свърши чудесна работа, за първата нощ беше събрал към 3л. вода.  Shocked На степени е, настройват степента на влажност и когато влагата в стаята стане по-висока той се включва автоматично, ако стане по-ниска се изключва.  Вече сме в нов апартамент, нямаме проблем с мухъла и влажността, но го използвам в момента за сушене на дрехи, защото навън е влажно. Много бързо изсъхват.  Mr. Green Като намерим място за сушилня обаче ще се отърва от него.

# 37
  • Мнения: 4
Здравейте , от много време чета този форум , но чак сега се регистрирах.Главната причина е , че изчетох хиляди мнения и така и не намерих точно това , което ме интересува.Става въпрос за това , което е написал РРР - за тези устройства http://www.bezvlaga.com/.Някой случайно да има лични наблюдения?Много искам да си купя , но не съм напълно сигурна до колко ще има ефект - в нас се стичат реки по прозорците и е УЖАС Sad .Моля някой да ми помогне.Благодаря предварително

# 38
  • София
  • Мнения: 6 302
Привет и от мен. Ние сме от април месец в нова кооперация. Като започна да става студено, видях, че по прозорците става конденз. Имайки предвид колко пари хвърлихме за довършване и обзавеждане, не се чудих много и купихме влагоуловител миналата събота. Електрически, струваше 359 лв, купихме го от Технополис. Мъжът ми беше малко скептичен, но като видя колко вода събира.... Сега няма капчици вода по прозорците, а и понеже суша прането на сушилник в една стая, която все още е празна, установих, че и за там ми върши работа - и влага няма, и прането съхне по-бързо.

# 39
  • Мнения: 1 489
Здравейте , от много време чета този форум , но чак сега се регистрирах.Главната причина е , че изчетох хиляди мнения и така и не намерих точно това , което ме интересува.Става въпрос за това , което е написал РРР - за тези устройства http://www.bezvlaga.com/.Някой случайно да има лични наблюдения?Много искам да си купя , но не съм напълно сигурна до колко ще има ефект - в нас се стичат реки по прозорците и е УЖАС Sad .Моля някой да ми помогне.Благодаря предварително
И аз се интересувам от този,както и цената.

# 40
  • Мнения: 57
И аз се чудя дали да вземем нещо такова. последно в Бриколаж видях един, който беше с някви гранули вътре, не мисля, че се включваше някъде. Нямаме много голяма влага и мъхъл, но ми се иска да се презастраховаме.

# 41
  • Мнения: 4 204
И аз суша дрехите с влагоуловителя. За една нощ пълни резервоара от 1 л.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 311
Здравейте и аз имам същия проблем с влагат и се чудя към какво да се насоча....  Rolling Eyes
Климатика ли е най-доброто решение?Моля някой ако има опит сподели!  Praynig Praynig Praynig

# 43
  • Мнения: 1 489
Здравейте и аз имам същия проблем с влагат и се чудя към какво да се насоча....  Rolling Eyes
Климатика ли е най-доброто решение?Моля някой ако има опит сподели!  Praynig Praynig Praynig
Климатика изобщо не е решение.В детската и хола имаме климатик и мухлясваме.В спалнята сме с маслен радиатор,който пускаме преди да легнем и в трите помещения мухлясваме.Тази година направихме вътрешна топлоизолация и ссе надявам да няма,но ще видим.

# 44
  • Мнения: 1 047
Преди време имаше интересна дискусия по казуса:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=200692.0
Смятам, че ще даде отговор на повечето от въпросите.

Общи условия

Активация на акаунт