Каква козметика за тяло използвате по време на бременност

  • 65 242
  • 375
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 631
Записвам се и аз да следя темичката, тъй като съм в ранна бременност. Simple Smile

Чудя се трябва ли да си сменя крема за лице и трябва ли ми специален интимен сапун?? Сега гледам един нов на Билка, с млечна киселина, билки, невен... И му се чудя....  Thinking

# 106
  • Мнения: 914
Ползвам интимен гел на NIVEA и Лактацид фемина дори и след бременноста.Млечната киселина действа като естествена защита срещу разни течения.

# 107
  • София
  • Мнения: 275
Бира с таратор аз не промених нищо в козметиката, която изполвах. Крема с фактор задължително, а преди, по време и сега използвам Лактацид фемина като интимен почистващ продукт.

# 108
  • Мнения: 2 631
Бира с таратор аз не промених нищо в козметиката, която изполвах. Крема с фактор задължително, а преди, по време и сега използвам Лактацид фемина като интимен почистващ продукт.


Аз от Лактацид имам кофти спомени...  Confused

Сега от една съседна темичка се зарибих да се мажа с какаово масло за еластична кожа и против стрии. Да видим само ще го открия ли, че май е трудничко.  Rolling Eyes

# 109
  • Мнения: 186
Доста мами препоръчват зехтин, имам и познати, които се мажат и са доволни, смо че е "преварен", та питането ми е - как се преварява точно? И има ли значение какъв да е зехтина? Попива ли бързо и остава ли някакво усещане след това, в смисъл на мазно newsm78

# 110
  • Мнения: 628
Доста мами препоръчват зехтин, имам и познати, които се мажат и са доволни, смо че е "преварен", та питането ми е - как се преварява точно? И има ли значение какъв да е зехтина? Попива ли бързо и остава ли някакво усещане след това, в смисъл на мазно newsm78

помислете за дрехите??? Това не попива, освен това каква е идеята на преваряването? Студенопресования зехтин е добър за това, че не е подлаган на топлинна обработка, знам че дори има майки, които мажат бебетата със зехтин, не ми се вижда сериозно. Навремето като не са имали козметични продукти са мазали с каквото има - я свинска мас, я зехтин, но сега? Аз изчетох доста неща за мазането и си създадох това мнение, не го налагам никому, но изчетете повечето литература.

# 111
  • Мнения: 10
И аз да се запиша в темичката, От както разбрах че съм бременна ползвам кремове против стрий- в началото на мустела;след това то изчезна от пазара и сега ползвам на мама дона. След това мисля да пробвам авент. Бях си взела бебешко олио на Johnson's но получих обрив от него.Моята кожна лекарка каза,че са го развалили и препоръчва да не се ползва тяхната козметика

# 112
  • София
  • Мнения: 275
Козметиката на Мустела е изтеглена от пазара, тъй като съдържа голямо количество парабени. Очаква се скоро внос на новите продукти на Мустела с подобрено качество на вложените суровини.

# 113
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Козметиката си не съм сменяла, просто добавих специализирана за бременни - против стрии, за стягане на бюста, по към края вече разни гелчета против тежест и умора в краката.
Препоръчвам с две ръце Мустела (ако се открие някоя и друга бройка в по-забутана аптека) и Елансил  Peace

# 114
# 115
  • Русе
  • Мнения: 223
Аз ползвах на Кокона и майка,доволна съм,качествена е и евтина.Всичко зависи от кожата.

# 116
  • Мнения: 85
Използвах бебешка козметика,идеята ми беше, че сигурно е по-пречистена и с по-малко химикали от другата, пък и не ми предизвикваше обриви.

# 117
  • Мнения: 186
аз си взех едно бебешко илио на бочко тези дни и съм доволна за сега от него - мирише много приятно и цената му не е висока Peace

# 118
  • Мнения: 1 085
Доста търсих по темата и в крайна сметка реших, че няма нищо по-добро от козметиката която ни е дала природата. Не съдържа химикали и вредни съставки. Имам прекрасен зехтин, купен от производител 1-во качество, това използвам. Изобщо не е казано да се окъпете в него и да си захабите дрехите Simple Smile....след душ слагам на дланта си няколко капки и нанасям с леки движения върху кожата докато попие.

Зехтина не се преварява!!!! От това се губят най-ценните му съставки и витамини.

Последна редакция: ср, 09 юни 2010, 15:58 от AnMary

# 119
  • София
  • Мнения: 813
Не съм си сменяла стратегически козметиката, до пети шести месец си мажех корема с на джонсън някакво мазило. После с мустела за стрии, ефект има - стрии няма  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт