Predlojenie za sre6ta

  • 12 179
  • 120
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 444
Благодаря момичета, ще се справя, по принцип съм си и оправна и като погледна и в нета картите и обозначенията няма да имам проблеми. Нямам търпение, тази среща ми дойде добре и без това толкова ми се излизаше извън София, а както писах приятелят ми е домошар, освен това програмист и все виси на компа и не мога да го изкарам дори до близката градинка. Така като има повод се надявам да го убедя, ако ли не ние трите дами потегляме сами. Laughing

# 76
  • Мнения: 3 164
мерипопинз, получи ли ми лс newsm78

извинявам се за офф-а Praynig

# 77
  • Мнения: 73
A какво стана със срещата? Ходихте ли? Никой нищо не пише newsm12

# 78
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
A какво стана със срещата? Ходихте ли? Никой нищо не пише newsm12
Срещата е чак за края на месец май. Simple Smile

# 79
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Я да видим едно преброяване за срещата
аз-2 големи + 2 деца-там за петък и събота
ivka10 -2 големи +1дете -само събота
marypopins - newsm78 1 или 2 големи +2деца
Миленка -2 големи +2 деца
shoni -?
Doret-2 големи +2 малки
....другите Thinking

Последна редакция: ср, 03 май 2006, 01:18 от Дидка

# 80
  • Мнения: 1 652
Аз писах, че ще дойдем двама  sling, но не съм сигурна. Възникнаха ми много задачки. Ще направя всичко възможно да дойдем, но не може ли да има вариант за такива като нас да се включим в последния момент.    car003

# 81
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
можеее Hug

# 82
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Поради щастливото събитие   ylinfant  ivka10 отпада Thinkingмного от момичетата немогат да дойдат заради присъствието си на абитуриентски вечери ooooh! и май оставаме само 3 семейства.Какво да правим?Да отложим ли/или не/ за юни месец,тук на  Вонеща вода,цените няма да са променени!Казвайте,че ми е трудно сама да ги решавам тия неща.  bouquet

# 83
  • Мнения: 1 652
Аз съм за отлагането на срещата. Hug

# 84
  • Мнения: 3 164
и аз мисля да отложите, че по-на там може и ние да дойдем Hug

# 85
  • Мнения: 127
Ако я отложите и аз ще дойда. Embarassed

# 86
  • Мнения: 17
Момичета, за съжаление и на нас ни излезе спешен ангажимент точно тогава. Съжалявам, защото много исках да се видим. Извинявам се на организатора, знам колко е неприятно да организираш нещо и след първия изблик на възторг желаещите да окапват един по един като есенни листа. Sad

# 87
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Нищо непоправимо не е станало  Hug при добро желание -винаги можем да се срещнем!Аз също съм много ангажирана и винаги имаме непредвидени ангажименти,които много пъти са ни обърквали плановете.Нека да отшумят баловете и ще видим-давайте предложения за кога,пак на Вонеща вода ли,или някой се наема за другаде да организира среща?Много искам да се запозная с всички ви и знам,че това ще стане рано или късно!  bouquet

# 88
  • София
  • Мнения: 1 444
Супер, добре че се отлага, тъй като и при мен се очертават промени в плановете.Щеше много да ме е яд да не успея да дойда, но така е идеално. Laughing

# 89
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Отминаха емоциите и ангажиментите около баловете,сега да видим желанието и ентусиазма за среща дали са на лице Thinking!Казвайте за кога и къде?Пак на Вонеща вода ли?Няма проблеми пак да се уреди!Моля ви Hugбъдете по-активни с предложенията си тук за да  Naughty не се провали тази хубава идея да се видим HugПък и осиновяванията се увеличиха,значи трябва да сме и по-вече Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт